Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Alynn

[Concurs] Vocea eGaming-ului

Recommended Posts

YZgmz.png

 

 

 

 

 

Concurs Vocea eGaming-ului!

 

In ce consta acest concurs? pai este foarte simplu fiecare participant isi va alege absolut orice melodie doreste de orice gen, si se va inregistra cantand, un fel de karaoke, dupa ce v-ati inregistrat cantand , inregistrarea o veti uploada pe youtube cu aceasta imagine ca fundal

 

 

 

 

 

 

 

pYHfT.jpg

La sfarsitul melodie pentru a ma convinge ca voi cantati vreau sa spuneti : ex.: Alynn (doar ca numele vostru il veti spunne nu al meu) a cantat pentru concursul Vocea eGaming-ului!

 

 

Regulament :

  • » Nu vreau sa va inregistrati cantand melodii cu un limbaj vulgar [ suspend 3 zile]
  • » Incercati sa postati Inregistrarea direct pe forum , in caz ca nu merge puneti langa link-ul!
  • » Fara link-uri de download ! [ + warn ]
  • » Fara Dublu post [ + warn ]
  • » Nu aveti voie sa copiati ideea altui participant [ + warn + excluderea din concurs ]
  • » Nerespectarea modelului de postare [ + warn ]
  • » Daca aveti nelamuriri legate de concurs imi dati PM nu postati in acest topic [ + warn ]
  • » Daca nu sunt minim 10 participanti la acest concurs, se va amana!
  • » Pentru a desemna castigatorii vor vota toti Moderatori,Admini Cs, Helper , Game Advisors GF (pe scurt toti moderatori)
  • » Topicul il voi inchide cand voi considera ca sunt destui participanti pana atunci spor la treaba
  • » Puteti sa folositi orice program pentru a va inregistra
  • » Durata melodie trebuie sa fie de minim 1 minut!
  • » Inregistrarea vreau sa o uploadati pe youtube cu imaginea de fundal pe care am postat-o mai sus
  • » Obligatoriu la sfarsitul melodie urmatoarele cuvinte(nu neaparat sa le cantati) Alynn (doar ca numele vostru il veti spunne nu al meu) a cantat pentru concursul Vocea eGaming-ului!
  • » Nerespectarea oricarei reguli de mai sus va duce la descalificarea voastra din concurs

Model de postare:

 

Nick:

Nume Melodie:

Cine canta Melodia:

Durata Melodie:

Link Melodie(link cu melodia pe care voi o cantati) :

 

Avand in vedere ca nu este tocmai usor ce va cer si ca va trebuie curaj sa va inregistrati cantand,vor exista si premii pe masura:

 

Premii:

 

Locul 1 : V.I.P 1 luna (fara beneficii)

Locul 2 : member title permanent + 3 warn down

Locul 3 : membre title permanent + 1 warn down

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se pare ca nu vreti sa castigati niste premii frumoase.. pacat, Acest concurs s-a incheiat din lipsa de participanti.., poate in viitorul apropiat o sa fie mai multi dornici sa participe si o sa redeschid acest concurs.. pana atunci Topic Closed

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...