Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

D4NG3R

[Solved] [Recomandare] Film horror

Recommended Posts

Nick : D4NG3R
Genul filmului dorit : horror
Scurta descriere a filmului dorit : sa fie un horror de calitate cu o poveste cat de cat buna si cu scene la care sa ma sperii urat de tot :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinister

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iti recomad " Drag me to Hell" daca vrei un horror sa te sperie , cat si " The Grudge" sau " The mirror" .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iti recomad " Drag me to Hell" daca vrei un horror sa te sperie , cat si " The Grudge" sau " The mirror" .

le-am vazut pe toate 3 :)

 

astept in continuare recomandari

Share this post


Link to post
Share on other sites

The Strangers, cred ca e bun.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Silance of the lambs, l-ai vazut ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinister, REC 1 si 2 (3 SUCKS), Mirrors 1 si 2, The Ring, The Cabin in the Woods, The Devil Inside

Share this post


Link to post
Share on other sites

Silance of the lambs, l-ai vazut ?

nu, probabil o sa ma uit la el in seara asta

 

ps: se poate da closed, mi-am gasit destule filme la care sa ma uit :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

The Box.

 

Ce se intampla in acest film?

Ce-ar fi dacă ţi-ar da cineva o cutie cu un buton, care, odată acţionat, ţi-ar aduce un milion de dolari... dar simultan, ar lua viaţa unei persoane pe care nu o cunoşti? Ce-ai face? Şi care ar fi consecinţele?

Este anul 1976. Norma Lewis (CAMEROB DIAZ) este profesoară la un liceu particular, iar soţul ei, Arthur (JAMES MARSDEN) este inginer la NASA. Sunt, în toate privinţele, un cuplu al clasei mijlocii, ce trăieşte o viaţă obişnuită într-o suburbie, împreună cu fiul lor... până când, un tip misterios, cu o faţă oribil desfigurată apare la uşa lor (FRANK LANGELLA) şi le face o propunere: cutia.

Având numai 24 de ore pentru a face alegerea, Norma şi Arthur se confruntă cu o dilemă morală. Curând, cei doi descoperă că ramificaţiile deciziei lor sunt imposibil de controlat şi că se extind asupra propriei lor vieţi şi destin.

 

 

P.S: Ti-am pus si acest film deoarece este unul dintre cele mai interesante filme Horror pe care eu le-am vazut. (si crede-ma ca am vazut multe)

Vizionare placuta. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hansel si Gretel: Vanatorii de vrajitoare.

 

Ce se intampla in acest film?

 

La 15 ani de la înfricoşătoarele evenimente din căsuţa de turtă dulce, Hansel şi Gretel sunt doi neîntrecuţi vânători de vrăjitoare. Chiar dacă se refac după chinul prin care au trecut, munca lor este relativ ușoară, pentru că blestemele și vrăjile nu se prind de ei.

Primarul din Ausburg îi angajează pentru a vâna o vrăjitoare malefică - Janssen - care plănuiește să sacrifice mulți copii la ``Luna roșie``  peste 2 zile. Pentru ca lucrurile să nu fie simple, cei doi trebuie să se ocupe de șeriful Berringer care a acaparat puterea în Ausburg și conduce de asemena o vânătoare de vrăjitoare.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Silent Hill,freddy krueger in caz ca le-ai vazut revin cu altele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iti recomand "Mama" :| asta film de groaza / horror : 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...