Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Soulja

Evil Dead 2013

Recommended Posts

-Poster: 

 

rIHsbId.jpg

-Regia/Autori: Fede Alvarez


-Roluri/Actori: Jessica Lucas, Shiloh Fernandez, Lou Taylor Pucci, Jane Levy, Bob Dorian


-Gen: Horror

-Data lansarii: 10.05.2013

-ScurtaPrezentare: În filmul Cartea morţilor, o cabană afundată în pădure devine scena scăldată în sânge a unor întâmplări de groază, când nişte tineri îl trezesc, fără să vrea, la viaţă pe un demon dintr-o epocă îndepărtată. Cartea morţilor este mult aşteptata reluare a filmului de groază semnat în 1981 de către Sam Raimi, sub titlul The Evil Dead. Cu o nouă şi tânără distribuţie, Cartea morţilor este un film care-ţi ridică părul pe ceafă, combinând şocurile brutale şi secvenţele sângeroase ale filmului original, care s-a bucurat de un mare succes, cu o serie de noi surprise şocante.

-Sursa: www.cinemagia.ro


-Trailer: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

O sa il vizionez si eu, am auzit ca este un horror adevarat, din trailer reiese ca este un horror de succes, acum ramane de vazut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am vazut prea bestial filmu.Unele faze sunt scarboase tare cand asi taie asa fata a fost scarbos tare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am vazut ieri si pot spune ca horrorul si-a aratat adevaratele calitati dupa parerea mea, chiar daca au fost unele secvente scarboase, mie unul mi-a placut si mi-am spus parerea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Horror adevarat, prea tare filmul, merita pus in TOP 5 filme horror.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos,trailerul,il voi viziona curand

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am mai auzit de acest film, este unul foarte bun, o sa va placa mult celor pasionati de Horor, mie unul nu imi place niciun film horor :(.

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am vazut de 2 ori , super tare filmul , vi-l recomand cu cea mai mare placere .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...