Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

VaruTzZu

[Terminat]Giveaway - Crysis 2 Maximum Edition

Recommended Posts

 Crysis 2 - Maximum Edition

 

header.jpg?t=1356993033

 

 
Link Steamhttp://store.steampowered.com/app/108800/
Preț$34.99
Descriere: 'Maximum eGaming'!
Condiții:

  • Trebuie sa aveti cont de STEAM (Să aveți minim 2 jocuri în Colecția STEAM - nu 'FreeToPlay')
  • Dai un LIKE la acest post.
  • Alegi un numar intre 1 si 50
  • Accesezi profilul meu pe STEAM (AICI) și lași comentariul : "Thank you for your Crysis 2 giveaway from http://forum.egaming.ro - [urmat de numărul ales de tine]"

Perioada de desfasurare08/09/2013 - 15/09/2013 
Model postare:
 


Nick forum
Steam link: (Link-ul ce duce la profilul dvs, nu vreau sa vad SteamID-uri sau username)
Număr ales: (Intre 1 si 50, trebuie sa corespunda cu numarul pe care l-ati trecut in comentariul făcut pe profilul meu de STEAM)

 
 
Castigatorul va fi postat in acest topic pe data de 16/09/2013 
Castigatorul va fi determinat pe random.orgFiecare participant isi va alege un numar norocos, intre 1 si 50, este responsabilitatea vostra sa verificati daca acel numar a fost luat sau nu.
 
 
PS: Tin sa mentionez ca trebuie sa indepliniti toate conditiile pentru a castiga. NU ai voie sa postezi din nou, o lista "neagra" va aparea in acest post, daca iti gasesti numele aici, inseamna ca nu ai îndeplinit cerințele acestui giveaway.
PS2: Daca ai intrebari / nelamuriri te astept in acest topic: http://forum.egaming...-giveaways-faq/
 
 
 
 

Succes !

Share this post


Link to post
Share on other sites

vreau giveaway joace pt copiluu din mine pls.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nick forum: GxFactor
Steam link: Click
Număr ales:9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitări Assasin007

 

Te rog să mă contactezi prin PM cu un email valid prin care iți voi trimite codul de activare. Ai 24 ore să îl activezi și să confirmi primirea jocului in acest topic

 Video Click Here (720p)
 

Edit : Se pare că Assasin007 nu mai vrea jocul.
 ______________________________________________________________________________________________________________________________

 

Felicitări BadBoy7

 

Te rog să mă contactezi prin PM cu un email valid prin care iți voi trimite codul de activare. Ai 24 ore să îl activezi și să confirmi primirea jocului in acest topic.

 Video : Click Here (720p)

 

Edit : Se pare că nici BadBoy7 nu mai vrea jocul.

 ______________________________________________________________________________________________________________________________

 

Felicitări powerART

 

Te rog să mă contactezi prin PM cu un email valid prin care iți voi trimite codul de activare. Ai 24 ore să îl activezi și să confirmi primirea jocului in acest topic.

 Video Click Here (720p)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am primit codul si l-am activat. Multumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...