Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Kazimiruleaza

eG TV - Cel mai bun tragator?!

Recommended Posts

  • Titlu oficial: eGaming: Cel mai bun tragator?!

  • Data lansării: 12 Septembrie, 2014

Gen: Comedie/Actiune

Durată: 0.59

Scurtă prezentare: -

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se poate numi film? adica n-am inteles nimic din acest film decat niste sunete pe fundal. :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

In regulamentul de La sectiunea eGaming TV nu apare urmatoarea regula: "filmuletul postat trebuie sa aiba o lungime cuprinsa intre... atat si atat"
Am facut un clip cu CEVA CE ARE LEGATURA Cu EGAMIMG, deci nu vad nici in rost In
aceste 2 comentarii.
Singura greseala este ca nu am pus in descriere: visit forum.egaming.ro dar cand intru pe PC o remediez.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

N-ai inteles ideea. "Capodopera" ta nu are nici o relevanta. Nu este un film. Nu inteleg nimic din el. Un caracter incearca sa te ocheasca.. atat. Si niste sunete pe fundal demne de filmele cu prosti. :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sectiunea asta nu e sa faci +1 cu un record in care sta unu cu tinta pe tine si trage din an in paste.. :|

 

Sa vedem ce are si Stefan de spus..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu se face +1 daca pui topic aici si nici dai dai reply.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce clipuri penibile faci , nu e prima data cand iti zic :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aici sunt filme care cat de cat arata bine, ba chiar unele dintre ele sunt frumos editate, efecte alea alea, care au o poveste sau sunt bazate pe ceva. Tu ne arati cat de bine tragi in BR sau cat de prost trag alti fara licentele si cine stie, poate chiar incepatori! E o "panarama" el... nu vezi..:|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos film , sa nu mai faci altul ( no offense )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mie imi place =))

 

P.S.: Continua!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari ptr munca depusa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ba ady,da-te drak. Ce tot pupi atat? doamne. CE MUNCA DEPUSA? SI BUNICA-MEA FACEA MAI BINE UN FILM. :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovidiu esti prea obosit sa intelegi ca FILMU ASTA NU A FOST FACUT SA FIE O CAPODOPERA, e o PANARAMA de video facut la distractie, pe mine unul ma amuza si gata. Multumesc pentru pareri, oricum m-am retras, se pare ca cacanarii si obositii au ramas aceeasi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt un cacanar de vreo 5 ani pe srv =)))))))) ai 1 luna si te lasi,gg.Toti cei care au postat au peste 1 an pe eg.. :| Baftalos. Fac pipi pe filmu tau,sa nu te jignesc. Ti se pare amuzant... doamne inseamna ca daca iti zic un banc cu bula razi pana te impiedici. :| vorba lu Alex.. prizonierii eGamingului.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esti un cacanar obsedat de PC, cred ca ai vreo 15 ani si stai toata ziua in casa pe samp. Esti mare si tare cu prietenii in joc, ai dume calumea, dai pe spate gagicile virtuale le zici ca faci sala de 5 ani si box de 3. Esti un " gangster de tastatura, ai 30 de kg cu TV in brate si hainele ude" citat seb0ne. Ajungi acasa de la scoala, poate mai reusesti sa fentezi profesorii si ajungi si mai rapid decat programul normal.. ii spui mamei ca nu ti-e foame si te arunci pe scaunu vechi si rupt de la PC si iti continui ziua pe SA:mp ca sa poti adauga vechime la cariera ta in SA:MP, ca tot te lauzi aici ca esti de 5 ani pe comunitate.. SIGUR o sa ii pese cuiva la un viitor CV real ca ai stat ca obsedatu 5 ani in casa sa te joci samp, deci ai POTENTIAL baiete... 

Salpa te pup cu curu, poti sa te strofoci sa scrii iar un reply ca oricum nu-l mai citesc. App, mai citeste o carte poate mai inveti ceva cuvinte noi, vocabular ceva si o sa formulezi si tu niste fraze mai rapid, parca vad ca ai stat 2 ore sa scrii mesajul ala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dai o raita la poze cu tine,sa vezi ca am 35 de KG cu televizoru-n brate. Prietene,ai niste jigniri demne de filmele cu prosti,bineinteles tu in rolul principal. Nu m-am laudat vreodata ca am 5 ani si-s tare sau etc. Tu ai 2 luni pe comunitate si-ti permiti sa ma insulti pe mine,macar de m-ai cunoaste. Cred ca n-am mai intrat pe SA:MP 5 saptamani prietene... am pus liceul mereu pe primul plan,nu am avut vreodata ca obiectiv sa stau obsedat pe samp. Apropo,invata sa scrii. Cred ca ce-ai descris tu acolo.. e persoana ta. Asta faceai tu no?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...