Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

UsRaX

[Prezentare] Call of Duty Advance Warfare

Recommended Posts

Poster : ZXgTBe0.jpg
Numele jocului : Call of Duty Advance Warfare
Descriere : Acţiunea din Call of Duty: Advanced Warfare are loc în viitorul apropiat, în anul 2054, o perioadă în care organizaţiile militare private sunt mijlocul prin care marile puteri aleg să rezolve problemele "delicate". Jucătorii intră în pielea unui membru al unei asemenea organizaţii - Atlas Corporation, conduse de Jonathan Irons, un personaj însetat de putere, interpretat de cunoscutul actor Kevin Spacey.Noutăţile aduse de multiplayer-ul din Call of Duty: Advanced Warfare sunt exoscheletele ce vor oferi mobilitate mult sporită, complexele opţiuni de personalizare (inclusiv la nivel vizual), prin intermediul sistemului Create-an-Operator, precum şi conceptul de Supply Drops.

Advanced Warfare oferă 12 moduri de joc, dintre care nu lipsesc Capture the Flag, Hardpoint, Team Deathmatch, Domination sau Search and Destroy, dar nici moduri noi precum Uplink sau Momentum.

Cerinte de sistem : pg9kU2E.png
Trailer : 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Abia astept sa imi iau inca 2 gb de ram si sa-l joc fiindca il astept de foarte mult timp. Voi reveni cu o recenzie mult mai exacta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesant jocul cat si povestea acestuia!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu sunt un mare fan al acestui tip de jocuri, dar merita toata atentia pasionatilor. Este foarte intens

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Florryn, on 03 Feb 2015 - 12:03 AM, said:

Interesant jocul cat si povestea acestuia!

 

Cum spui tu Florryn :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi place.O sa il joc probabil

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...