Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

SBN

Shameless

Recommended Posts

 

 

-Poster:

10yzx4j.jpg


-Regia/Autori:

John Wells, Paul Abbott

-Roluri/Actori:

Emmy Rossum, William H. Macy, Ethan Cutkosky

-Gen:

Comedie | Drama

-Data lansarii:

2011

-Scurta Prezentare:

 

Shameless este o drama americana difuzata de postul Showtime si are in prim plan familia disfunctionala a lui Frank Gallagher, un tata care creste singur 6 copii. Frank este un betiv, sotia sa l-a parasit cu mult timp in urma, iar Fiona, fiica cea mai mare incearca sa mentina familia unita. Fiul cel mare (Lip) se foloseste de cunostintele sale in materie de fizica pentru a obtine favoruri sexuale de la fetele din cartier. Fiul mijlociu (Ian) este gay. Deb, fata cea mai mica fura bani din colectia ei UNICEF. Carl are 10 ani si este un socipat si un piroman in devenire. Cel mai mic copil (Liam), este negru si nimeni nu stie cum si de ce s-a intamplat asta.

-Sursa:


http://www.cinemarx.ro/filme/Shameless-Shameless-2417259.html
-Trailer: 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

M-am uitat la un episod.. nu ma atrage.Nu gasesc hazul in glume, poate dupa primul episod incepe caterinca insa deobicei trebuie sa fii atras de la bun inceput.

Share this post


Link to post
Share on other sites

La inceput si mie mi s-a parut putin aiurea, dar dupa primul sezon deja se schimba situatia. Apuca-te intr-o seara cand n-ai ce face, eu cel putin acuma de abea astept sa iasa episod nou.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte bun, merita urmarit, e unul din serialele mele preferate. Momentan am terminat sezonul 4.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...