Jump to content
Sign in to follow this  
toxinn

toxinn says: I will be BACK !

Recommended Posts

Sall all... m-am intors pe serverul eGaming , cred ca ma cunoaste-ti cu totii , daca nu , inseamna ca m-ati uitat . Am venit sa ma distrez si sa joc , poate chiar sa ajut stafful , pentru ca imi place foarte mult sa fiu moderator pe forum.Dar , nu se stie , vom vedea cand voi incepe sa joc. Bye ! sau mai bine zis Hello !

 

Sper sa ma primiti cu bine.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Am vazut ca majoritatea va faceti intrarea scurta si la subiect ,asa ca sa fim putini mai organizati postati dupa modelul urmator:

 

Nick-ul tau:

Nume:

Prenume:

Varsta:

Locatia:

Jocul/rile Preferat(e):

O scurta descriere despre tine:

De unde ai aflat de eGaming:

O poza cu tine(sa vedem si noi cu cine stam de vorba,nu este neaparat sa pui o poza):

 

Reguli:

Cei care ati plecat si v-ati reintors si aveti un topic "Bun Venit" va rog nu mai postati inca o data,si nu va redeschideti topic-ul adica sa repostati in el.

Nu te pune sa saluti pe toti,saluta cat trebuie , aici nu vei face posturi +

 

Trebuia sa postezi ceva de genul sau poate deloc daca teai reintros si nu esti nou venit ;)

 

ON: Salut , teai gandit sa te reintorci ? =)) bine ai venit sunt [RaR] =))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scuze ca postez iar , dar mie nu mi se pare normal ca si un " salut " , " un bun venit " sa fie facut dupa reguli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Re , Re ... Nu te cunosc , dar bine ai revenit.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sall all... m-am intors pe serverul eGaming , cred ca ma cunoaste-ti cu totii , daca nu , inseamna ca m-ati uitat . Am venit sa ma distrez si sa joc , poate chiar sa ajut stafful , pentru ca imi place foarte mult sa fiu moderator pe forum.Dar , nu se stie , vom vedea cand voi incepe sa joc. Bye ! sau mai bine zis Hello !

 

Sper sa ma primiti cu bine.

 

Bine ai venit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bun venit ! =))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dupa ce ma-ti salutat aveti tot dreptul sa ma si criticati , pentru ca tocmai am luat ban pentru moneycheat , si imi pare rau. Sper sa mi se ofere o a doua sansa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cred cami aduc aminte de tine nustiu daca iti aduci tu aminte de mine leader lcn inainte sa te lasi? :))

 

hmm totusi Welcome back

Share this post


Link to post
Share on other sites

pacat ca ai primit ban pentru money cheats

Closed

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...