Jump to content
Sign in to follow this  
AdriaN

Zidane, după eşecul cu Celta: "Eu sunt responsabil, trebuie să găsesc o soluţie"

Recommended Posts

J8J028Ng.jpg

 

Zinedine Zidane şi-a asumat responsabilitatea pentru înfrângerea suferită de Real Madrid în meciul tur din sferturile de finală ale Cupei Regelui, scor 1-2 cu Celta Vigo, însă insistă că nu există motive de îngrijorare, chiar dacă liderul din La Liga este la al doilea eşec consecutiv.

 

"Eu sunt responsabil pentru rezultat şi trebuie să găsesc o soluţie. Nu am fost surprins de felul în care a jucat Celta, ştim că este o echipă care poate te pune în dificultate.

 

Nu sunt îngrijorat, deşi este un moment prost pentru noi. Sevilla şi Celta Vigo ne-au învins şi trebuie să facem o analiză, pentru că este ceva în neregulă", a declarat Zidane.

 

În ciuda rezultatului de pe teren propriu, tehnicianul francez este încrezător că echipa sa poate întoarce rezultatul în returul de săptămâna viitoare, care va fi transmis ÎN DIRECT la Digi Sport.

 

"Ştim că putem să întoarcem rezultatul. Putem să mergem la Vigo şi să schimbăm situaţia", a spus Zizou.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sursa : www.digisport.ro

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...