Jump to content
Sign in to follow this  
AdriaN

Reghe a reacţionat, după ce Gigi Becali i-a dezvăluit din nou planurile: "S-ar putea să aibă o surpriză"

Recommended Posts

SXMMIur.jpg

 

Steaua joacă în această etapă la Mediaş un meci extrem de important în vederea stabilirii ierarhiei finale din play-off. Ieri, Gigi Becali a dezvăluit planurile lui Reghecampf în privinţa echipei, iar azi tehnicianul a reacţionat, într-o conferinţă de presă.

 

"Este posibil orice, veți vedea la Mediaș. Alibec și Gnohere sunt foarte buni, i-am dorit pe amândoi, știm sigur că vom juca cu o echipă care se va apăra, cred eu că va fi o solutie să jucăm cu cei doi, pentru că vom avea nevoie de jucători de forță.

 

V-am mai spus că nu mă deranjează ce spune patronul, l-am rugat doar să nu mai dea echipa. Dar, s-ar putea ca cei de la Mediaș să aibă o surpriză și să nu joace niciunul dintre ei", a declarat Laurenţiu Reghecampf, într-o conferinţă de presă.

 

"Gnohere nu este 100% refăcut, mai are nevoie de timp, dar sunt și multe lucruri pozitive", a mai spus Reghecampf.

 

Echipa probabilă a Stelei pentru meciul de la Mediaș: Fl. Niță - Bălașa, Tamaș, Moke, Momcilovic - Pintilii, Achim - Jakolis, Alibec, De Amorim - Gnohere

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sursa : www.digisport.ro

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...