Jump to content
Sign in to follow this  
x10_Blade

eG TV- The Life In Yakuza

Recommended Posts

http://www.trilulilu.ro/yakuza005/1b2a871453b29a

Acest Film l-am facut sa vedeti si voi lumea cat suntem noi de organizati si sa nu mai aruncati vorbe in vant ca noi suntem varza.Sper ca acest film sa va dea o lectie LCN :((.Va luati de un membru va puneti cu toti membri =))

 

PS: Primu meu film ;)

 

Am pus flmul si pe youtube in caz ca celalalt dupa trilulilu nu merge dar acesta dupa youtube nu pot pune muzica pe el ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Destul de frumos :((, dar nu prea imi place limbajul =))

Share this post


Link to post
Share on other sites

foarte misto,si numarul de mebri lcn si ykz a fost mai egal decat in cel a lui osiris si iati rupt tare,gj :((

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doamne ce limbaj..mia placut cand ati rupt LCN la sfarsit ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

filmuletul e ok, imi place.limbajul a fost cam...deplasat :((

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi place . La sfarsit mai ales ca nu e "regizat" , lcn chiar atacau la GS SF .

 

Ce limbaj ? Eu am citit " pasaricilor , mai repede ! " :((

Share this post


Link to post
Share on other sites

Misto film . Ykz e baza!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Limbaj ca la stana.

 

2. Cum am facut eu film cand va rupeam picioarele, cum ati facut si voi film. La fel ca cipolin, cand Ryder da /ad cu LCN recruteaza level 5 + post pe forum, peste 1 minut vezi /ad si de la cipolin cu yakuza recruteaza level 5 + post pe forum.

 

3. Nu sunteti in stare de ceva original.

 

4. Eu in filmul ala vad 5 yakuza pe 2 LCN. Anyway...nu ati dovedit mare branza. Aa da, cand esti singur impotriva a 10 yakuza, esti mort ;)=))

 

5. Referitor la avatarul tau, Godfather/Nasul/Don Corleone nu are nici o legatura cu Yakuza :((

Share this post


Link to post
Share on other sites
Imi place . La sfarsit mai ales ca nu e "regizat" , lcn chiar atacau la GS SF .

 

Ce limbaj ? Eu am citit " pasaricilor , mai repede ! "

 

Exact :(( cand am rupt LCN-ul ei chiar atacau gs sf

 

Asa Osiris baga vrajeli erau vreo 5-6 lcn pe noi =)) ce bagi atatea vrajeli si mai ales faceati si RK ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu-l mai luati in seama pe Osiris. E total pe langa . Il roade invidia , prefaceti-va ca nici nu exista osiris oricum e un nimeni pt mine.

 

E si normal sa ia apararea la LCN ca doar e membru. Daca era ykz nu mai putea de fericire. Oricum , e praf' omu

Share this post


Link to post
Share on other sites
2. Cum am facut eu film cand va rupeam picioarele

oh , tu zeu preamarit , pui de hercule ..

 

ce faceai ma tu ? rupeai picioarele cui ? cred ca ti le rupeai pe ala tale in gard :((

Share this post


Link to post
Share on other sites
1. Limbaj ca la stana.

 

2. Cum am facut eu film cand va rupeam picioarele, cum ati facut si voi film. La fel ca cipolin, cand Ryder da /ad cu LCN recruteaza level 5 + post pe forum, peste 1 minut vezi /ad si de la cipolin cu yakuza recruteaza level 5 + post pe forum.

 

3. Nu sunteti in stare de ceva original.

 

4. Eu in filmul ala vad 5 yakuza pe 2 LCN. Anyway...nu ati dovedit mare branza. Aa da, cand esti singur impotriva a 10 yakuza, esti mort ;)=))

 

5. Referitor la avatarul tau, Godfather/Nasul/Don Corleone nu are nici o legatura cu Yakuza :((

 

 

Voi ne-ati spus sa facem si noi film daca suntem tari si uite ca am facut nu e nimic copiat.....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nu-l mai luati in seama pe Osiris. E total pe langa . Il roade invidia , prefaceti-va ca nici nu exista osiris oricum e un nimeni pt mine.

 

E si normal sa ia apararea la LCN ca doar e membru. Daca era ykz nu mai putea de fericire. Oricum , e praf' omu

1. Ca sa stii si tu, eu nu mai joc SA:MP pe eGaming. Nu mai sunt membru LCN.

 

2. Vad ca ai mult curaj sa arunci asemenea vorbe grele. Crezi ca mie imi pasa cum ma consideri tu ? Pe mine ma cunoaste toata comunitatea. Pe tine te cunosc 2-3. Check Profile Views ;) . Nu te mai umfla in pene, adevarul doare, stiu, Yakuza, treceti la orez :) .

 

3. xBlade, sunt 2 LCN, iar voi sunteti 5 ;) ;) :((

 

4. Painmaster =)) te-a intrebat cineva ceva?

 

5. Eu nu mai postez aici, nu risc suspend. Voi faceti ce vreti, bafta in continuare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Fa-ti un control la ochi , sigur dupa control vei vedea ca sunt mai mult decat 2 LCN.

2. Nu-mi pasa cine esti ,ce esti si ce-ai facut. Dai dovada de multa invidie si prostie , lucru ce ma duce cu gandu la faptu ca esti doar un impertinent.

3.Am mult curaj da , pentru ca , cineva trebuie sa va comenteze voua , zeilor , care nicidecum nu acceptati adevarul.

4. Uita-te si tu din cand in cand pe server , sa vezi maxim 10 lcn on pe cand yakuza sunt tot timpu on 10-15-20.

5. Am incheiat discutia ca nu vreau sa ma cert, aici discutam doar despre film.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dupa cum vedeti am filmat asa pe trepte aproape de dmv gs sf si aproape de spawn vostru :(( si dupa ce vam omorat pe toti vati strans la baza voastra secundata si neati atacat si vam rupt =))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nice, nush de unde atata rautate, Osiris nu trebuie sa iti placa tie...

Noi suntem amatori, nu ne putem compara cu tine, care regizezi filme la Hollywood :((

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oricum eu cred ca filmul a iesit foarte frumos mam chinuit cam 2-3 zile la el :((

Share this post


Link to post
Share on other sites

Va rog sa ii dati V.I.P lui Osiris , il cunoaste toata comunitatea , e o celebritate . Il lasati sa plece asa ? :((

 

ON: este un film yakuza destul de reusit , va place , nu va place ... ce ne doare pe noi ? =))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Va rog sa ii dati V.I.P lui Osiris , il cunoaste toata comunitatea , e o celebritate . Il lasati sa plece asa ? =))

 

ON: este un film yakuza destul de reusit , va place , nu va place ... ce ne doare pe noi ? ;)

 

Nu am zis ca plec de tot. Inca ma mai ocup de sectiunea Grafica si Design ;) .

 

@ Frumos film...trebuie sa recunosc :(( ... bravo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se poate Osiris vezi :((=)) Dar mereu va exista o rivalitate intre yakuza si lcn

Ai facut un prim pas pentru a te respecta ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sunteti nesimtiti fara mn ati facut :(( ori cum gg misto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce sa zic .... filmu a fost tare ... cu un limbaj de strada Ce sa ma astept de la x10_blade il stiu de o viaata BRAVO mai ales ca e primu film facut de tine BRAVO ;):)

 

Respect :(( X10_blade

Respect =)) Wolverine

Respect ;) SeBy_TheGanGster

Respect ;) AsiStent

Share this post


Link to post
Share on other sites

frate blade ce limbaj de cartier ...in fine filmu este bun ...limbaju ...cam jos ...meriti un 7-8

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...