Jump to content
Sign in to follow this  
skpzorel

eGTV - Spargerea

Recommended Posts

imi place . Mi se pare destul de reusit . Bravo!

Share this post


Link to post
Share on other sites
imi place . Mi se pare destul de reusit . Bravo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos....GJ

BTW...De un ai luat kilometrajul acea

Dak imi poti lasa si mie aici un link:D :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos .bv este un film frumos si felicitari .!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Ideea este cat de cat interesanta, dar tre sa recunosti ca partea cu cimitiru de la mine ai copiato :closed2: ( Pe bune ca tre sa imi pun copyright pe filme ).

2. Sincer iti zic. Editarea, replicile, scrisul sunt.... P.R.A.F. . Prea multe efecte, scrisul prea scurt , jocul iti mergea in reluare...

 

Iti zic. In afara de scenariu, totul este praf. daca te-ai fi straduit un pic mai mult...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu ii mergea jocul in reluare e de la programul cu care a filmat .. .:closed2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos X( !

 

Sugestie : Nu mai folosi muzica care se foloseste la filmele din CS ! te rog :closed2: !

Share this post


Link to post
Share on other sites

multumesc tuturor. A si Puski sa sti ca sunt incepator :closed2:.. Poate ptr tine o fi usor dar pentru incepatori nu;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru inceput e bine.

 

Faza cu cimitiru ai copiat-o de la Pushki si el a copiat-o de la valkir :closed2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu am copiat de la Puski, am vazut la valkir parca .. era un film cu o cursa cu masini..

Share this post


Link to post
Share on other sites

E bine structurat si imi place si actiunea pe care ai prezentat-o :closed2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mda nam ce spune decat bravo skpzorel si teposul si puski nar trebuii sa fii asa de rau cu incepatori ce vrei sa faca daca e incepator bravo baieti imi :closed2: place

Share this post


Link to post
Share on other sites

Destul de reusit gg :closed2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo.Destul de reusit :closed2: ... continua tot asa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Destul de reusit :closed2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Star ma fac :)(eu eram batranelul :> )

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pentru inceput e bine.

 

Faza cu cimitiru ai copiat-o de la Pushki si el a copiat-o de la valkir :)

 

 

Nu am copiat de la Puski, am vazut la valkir parca .. era un film cu o cursa cu masini..

 

Stai stai stai un pic.

 

Faza cu cimitirul este facuta de mine in filmul eG TV - Revenge, iar filmul meu a fost pus pe 11 aprilie ( Destul de mult ).

 

Crede-ma ca am vazut multe filme si nu imi amintesc vreun film de-al lui valk in care sa fi fost cu cimitirul.

 

@skpzorel: Stiu ca esti incepator, dar ideea e ca daca te bazezi pe ideea asta si nu te straduiesti la filme, mai bine nu mai te bagi.

 

Uite-te la primul meu film spre exemplu, Viteza Excesiva . Intr-adevar, nu e cine stie ce, dar m-am straduit putin la el, si a iesit cat de cat frumos.

 

Daca vrei sa iasa ceva frumos, nu trebuie doar sa bagi efecte cu tona, sa pui multe transitions intre cadre si culori aiurea. E la fel ca si cum ai lucra in photoshop, sa se potriveasca toate: muzica, efectele, culorile... nu e chiar asa usor

 

@suty : E ca si cum ai felicita un jucator care a terminat mario. Daca eu ii mint, si zic ca filmele slabe ( printre care si astea ) sunt bune, ei nu o sa mai incerce sa progreseze, o sa creada ca sunt buni si vor ramane la stadiul la care sunt.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...