Jump to content
Sign in to follow this  
DriftKing

eG TV: Transporter 2

Recommended Posts

Titlu oficial: Transporter 2

Data lansării: 11.10.2009

Gen: Actiune

Durată: 4:18

Scurtă prezentare: Este vorba de rapirea presedintelui Obama.

 

youtubelogogn4.png Video YouTube

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" src="<object width="560" height="340"><param name="movie" value="
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>" width="400px" height="400px">

Share this post


Link to post
Share on other sites

3:12.. ar fi fost mai amuzant daca obama ar fi zis"datimi drumul sau dau /q!" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Intradevar ceva excelent...un final perfect...nimic de reprosat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stupida faza cu Obama v2.

 

Melodia e frumoasa, dar nu se potriveste.

 

Editat foarte bine.

 

Scenariul un pic penibil, adica ma asteptam sa vad o preselectie pt bodyguarzi. Iar aia cu controlu de rutina, fara suparare, dar e penibila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

La tine tot e penibil te rog sa nu mai postezi la filmele mele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Are dreptate mare Driftking ..esti chiar insuportabil de parca tu ai fi A$$-ul Filmelor de GTA SA:MP.

Te rog sa numai postezi la filmele mele .

Share this post


Link to post
Share on other sites

mie unu imi place filmu ..

fiecare cu parerea lui :) nu ca a am participat si io dar dupa cum se vede a iesit frumos

Share this post


Link to post
Share on other sites
Are dreptate mare Driftking ..esti chiar insuportabil de parca tu ai fi A$$-ul Filmelor de GTA SA:MP.

Te rog sa numai postezi la filmele mele .

 

Eu nu vreau sa ma cert dar tu faci iar niste filme de omu iasa turtit si nu am zis ca sunt ass la filme adik nu comenta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma refer la scenarii plauzibille. Si la texte mai realiste.

 

Foarte bine. E frumos sa te scalzi in aplauze si glorii de la playeri care posteaza pt +1 si nu stiu ce e ala film frumos , iar filmul tau sa fie slabut, decat sa primesti critici, sa te stradui mai mult , si pe viitor sa primesti aplauze din partea unora de la care nu te astepti.

 

 

Foarte bine, acesta va fi ultimul post al meu la filmele tale, si la alu TysoN cel mare.

 

Dar ca o ultima intrebare ramane: Preferi sa fi cel mai bun dintre prosti sau pe la mijloc dintre cei mai buni ?

 

succes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pushki fara suparare,tu ai postat un film si ala facut in movie maker,cu un scenariu praf si deja te umfli in pene,poti sa dai un comentariu cu critica doar sa fie si decent,ca doar castigi ceva ca provoci o cearta aici ?

-neah nu prea cred.

 

De cand s-a venit cu faza asta[critici rele alea alea] uita-te si tu cat de activat e acel topic numit PHOTOSHOP

vrei sa fie asa si aici ?

-Lasa mai bine critici rele putine si critici bune multe,ca de la un moment dat isi dau si ei seama la ce nivel se afla si incearca mai mult,nu trebuie sa-i descurajezi chiar in ultimul hal.

Merci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi place grafica , si mod'u asta cu strada + skinuri .

 

Nota 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai bine ma abtin , nu vreau sa te critic si sa ajungem la certuri . Ce pot spune despre film , este binisor , incet incet progresezi tu .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mai bine ma abtin , nu vreau sa te critic si sa ajungem la certuri . Ce pot spune despre film , este binisor , incet incet progresezi tu .

 

IDEM :P si eu sincer spun ca mi-a placut :) nu de 10 dar de 7 8 asa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Eu nu vreau sa ma cert dar tu faci iar niste filme de omu iasa turtit si nu am zis ca sunt ass la filme adik nu comenta.

ai inteles total gresit DriftKing ( Arizona ) :) ma refeream la faptul ca tu , AI DREPTATE ,cum ca Pushki e insuportabil cu commenturile lui de smecher ..si ca el se crede AS .

Deci eu nu am nimic cu tine si filmul este perfect !! nota 10 de la mine + grafica excelenta :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
La tine tot e penibil te rog sa nu mai postezi la filmele mele.

 

 

Are dreptate mare Driftking ..esti chiar insuportabil de parca tu ai fi A$$-ul Filmelor de GTA SA:MP.

Te rog sa numai postezi la filmele mele .

 

Are dreptate Pushki.

( Eşti ce ? Assul filmelor ? Adică curu filmelor ? =)

 

Ma refer la scenarii plauzibille. Si la texte mai realiste.

 

Foarte bine. E frumos sa te scalzi in aplauze si glorii de la playeri care posteaza pt +1 si nu stiu ce e ala film frumos , iar filmul tau sa fie slabut, decat sa primesti critici, sa te stradui mai mult , si pe viitor sa primesti aplauze din partea unora de la care nu te astepti.

 

 

Foarte bine, acesta va fi ultimul post al meu la filmele tale, si la alu TysoN cel mare.

 

Dar ca o ultima intrebare ramane: Preferi sa fi cel mai bun dintre prosti sau pe la mijloc dintre cei mai buni ?

 

succes.

 

Ai dreptate Pushki.

 

 

Deci, dacă credeţi că aveţi filme naşpa ( Pushki Tyson şi Arizona )

Veţi găsi filmul suprem şi răspunsul la toate

Share this post


Link to post
Share on other sites
Are dreptate Pushki.

( Eşti ce ? Assul filmelor ? Adică curu filmelor ? =)

 

 

 

Ai dreptate Pushki.

 

 

Deci, dacă credeţi că aveţi filme naşpa ( Pushki Tyson şi Arizona )

Veţi găsi filmul suprem şi răspunsul la toate

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ba copile ai facut si tu un video si te dai mare expert deci tineti fleanca si nu mia posta la filmele mele :D

ENKEY scz am inteles eu gresit iartama :>

 

Mă scuzaţi Mă riata ăăăă măria ta eşti de geaba ăăăă degeaba.

Oricum tu răm

Share this post


Link to post
Share on other sites

edited

 

Ia hai ia tu un suspend 24h.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Şi noi te iubim şi aşteptăm cu răbdare sa mori.

 

warn up.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Stupida faza cu Obama v2.

 

Melodia e frumoasa, dar nu se potriveste.

 

Editat foarte bine.

 

Scenariul un pic penibil, adica ma asteptam sa vad o preselectie pt bodyguarzi. Iar aia cu controlu de rutina, fara suparare, dar e penibila.

Lasati ca va da el lectii in particular daca vreti :> .

buna buna asta

La tine tot e penibil te rog sa nu mai postezi la filmele mele.

Filmul este frumusel, un 8 spre 9.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu ma cam supar pe voi ca tot ziceti ca nu e bun aia ,cutare, alalalt zice ca abia asteapta samor etc..... Daca e incercati sa spuneti greselile de la filmele mele intr-un fel incat sa nu ma jictiti va rog. Multumesc!!!!

 

PS:Sunt DriftKing(AriZonA) mi-am facut un cont nou pe forum :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos filmul !! Asteptam si continuare

 

ps : un singur lucru nu am inteles ... atunci cand "mafiotu" coboara din masina si se duce la cop si ii zice "Coborati pentru un scurt control" ... politistul coboara si voi fugiti ... :> .. parca tu ai fi fost copul si el mafiotul ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Frumos filmul !! Asteptam si continuare

 

ps : un singur lucru nu am inteles ... atunci cand "mafiotu" coboara din masina si se duce la cop si ii zice "Coborati pentru un scurt control" ... politistul coboara si voi fugiti ... :)) .. parca tu ai fi fost copul si el mafiotul ...

 

Nu am prea stiut ce replica sa pun :)) si mam dus la cop la geam si iam zis sa se dea jos cutare.........:-j

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apreciez efortul depus dar este un scenariu cam banal :| il ia pe ala din masina politiei apoi se intalneste iar cu politaiu ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic :)) si nu cred eu ca presedintele isi alege bodyguarzi asa pe oricine :|

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...