Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Seby

Dekaron

Recommended Posts

Joaka cineva :bananadance: este un jok foarte frumos la fel ka si cabal si silkroad doar ka e mai tare :D iti faci o gramada de prieteni eu deja am lvl 105 maxim este 200 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

nam auzit de el ... :bananadance:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nici io nu am auzit de el da si u un lick sa-l downloadez sa vad cum e :bananadance:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pune ceva informati.. nu faci topic cu numele jocului si gata.... :bananadance: ca asa ma pun si eu sa fac 120 topicuri cu toate miniclipurile pe care le-am jucat, ceva informati, trailer, suport.. etc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ceva info? un demo sa pui sa vedem:X

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu am auzit de el :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uitati un clipulet

Este un jok MMORPG

Deci intri in jok si alegi un character cu care vei juka si il vei antrena ii vei pune armuri pe parcurs o sa faci anumite questuri care iti vor permite sa mergi in alte orase de exemplu phyton castel

Tipurile de caractere:

Sumoner

Bagy warrior

Incar magician

Hunter

Mage

Azur Knight

De ex eu sunt sumoner la lvl mai mare iti vei putea cumpara anumite skiluri kareti permit sa invoci demoni si alte animale.

De la lvl 35 in sus vei putea sa iti cumperi cal ca sa ai o viteza mai mare

lvl 102+ iti vei putea pune aripi acestea difera la fiekare tip de caracter

Lvlul: il poti face stand intr-un party si crescandute playeri sau va duceti la monstri si incepeti sa cresteti .Se face foarte repde de ex eu am fakut lvl 120 in 2 zile si 108 intr-o zi pe alt char.

Download:

http://files.filefront.com/FullClient+ELIT...leinfo.html/1/1

Si contul vi-l faceti aici:

http://www.elitedekaron.com/

Va trebui sa asteptati cateva min pentru a face niste updaturi la jok dupa aceea cand intrati de preferat este sa intrti pe srvul x1500 unde sunt si eu si va voi ajuta ma cheama xXLastBladerXx

Daka la conectare jokul va spune Cannot conect to the server inseamna ka e de la ei azi s-au fakut niste updaturi pentru adaugarea a unor orase noi si a unor skiluri.Daka a veti intrebari spuneti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu l-am jucat :)

Poate o sa am ocazia...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...