Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

aGaiNxD

[Respins][Propunere] madmax1228

Recommended Posts

Nick in Minecraft: madmax1228

Propunere:

1. Sa adaugati timber modul ( adica daca ai un topor de lemn etc.. in mana si dai la radacina se sparge tot copacul)

2. Construirea unor arene PVP,Mob,Spleef,Parkour pentru a fi distractie mai mare pe server (va pot ajuta la construirea lor)

3. Un lac de pescuit la spawn :) (

4. Un World in care sa te dea direct pe creativ adica un portal la spawn in care sa te dea in acel world pentru a exersa sau pentru a face constructii cand te plictisesti pe survival

5. Un loc in care sunt diverse creatii de exp: o nava pe care sa scrie egaming sau o statuie,skinurile adminilor,ownerilor,cei mai importanti playeri (4fun)

Β 

Multumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. E prea pentru lenesi,sincer. Daca vrei ceva munceste.

2. Am inteles ca unele sunt in curs de constructie.

3. E un mic rau in spawn..

4. Pentru chestia asta exista "single-player".

5. Poate cu timpul da,deocamdata e doar pierdere de timp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc pentru propuneri, am sa le explic pe rand.

Β 

1. Este deja, daca cauti la Informatii: http://forum.egaming...-skill-job-uri/ , skill-ul care ai nevoie de a face asa ceva este: Tree Feller

2. Se fac pe rand, de asemenea daca vrei sa ajuti la construirea lor ma poti contacta la [email protected] cu o poza / doua cu o constructie facuta de tine. (nu conteaza unde)

3. Un rau trece de la un capat la celalalt al spawn-ulului, deci ai unde pescui.

4. Momentan lasam doar lumea normala si nether. Odata ce am terminat cu spawn-ul si toate lucrurile legate de aceasta lume, vom introduce si lumea creative.

5. Un cub de diamant si poti construi 4.gif sau daca construim ce trebuie in spawn si mai avem loc, le poti face acolo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...