Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Gam3R

FOTO Pantilimon si Tevez le-au facut cea mai tare SURPRIZA unor pusti!

Recommended Posts

In timp ce colegii sai dadeau autografe la hotel, Pantilimon a ales sa mearga la un ofelinat si sa se joace cu copiii din Malaezia.

foto-pantilimon-si-tevez-le-au-facut-cea-mai-tare-surpriza-unor-pusti-aparitia-dementiala-din-malaezia_2_size1.jpg

Pantilimon are un rol din ce in ce mai important la City, in conditiile in care nu este printre titulari. In absenta lui Joe Hart, "Costelo" a aparat perfect poarta campionilor Angliei iar romanul incepe sa se impuna in echipa. Acum, aflat in turneu in Asia, Pantilimina a ales sa-i lase pe colegii sai la hotel sa dea autografe si sa mearga impreuna cu Tevez la un orfelinat. Acolo au jucatfotbal cu pustii entuziasmati ca ii au pe campionii Angliei langa ei.

 

Sursa : Sport.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites

A evoluat foarte mult fata de cum apara cand era la Timisoara si cum apara la City si gestul lui mi se pare minunat si mie unu mi-ar place sa joc macar o data cu cineva de la city :)) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pantilimon are potential si a confirmat de mai multe ori, daca i se va acorda o sansa la City v-a ajunge titular fara probleme zic eu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un gest foarte frumos ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un lucru foarte frumos din partea sa .. si a lui Tevez ..

Chiar ma bucur cand aud lucruri laudabile despre jucatorii romani, dar cam rar .. :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

E bine ca a ajuns la Manchester City dar pacat ca nu prea a fost titular pana acum.Sper ca de acum incolo sa il titularizeze.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...