Sign in to follow this  
G4L

[Respins][Propunere]Comanda FMA

10 posts in this topic

Eu porpun ca si cei din factiunea For More Adrenaline,sa aiba comanda lor de a anunta playeri cand incepe o cursa,si sa nu mai astepte sa dea anuntul pe /ad,deoarece multi dau /ad-uri iar cei din FMA se chinuiesc.Daca se poate sa creeati o comanda,asemanatoare cu /gov,in care rank 4+sa dea anunturile doar cand incepe o cursa,sau cand recruteaza,mesajul ffiind global.Cine e de acord (pro),cine e impotriva (contra)

PS:Postez de pe telefon

pro,ar fi ceva unic...

PRO!

Contra , de ce ei sa aiba lucruri in plus fata de celelalte factiuni ? .

Contra, nu cred ca ar fi ceva foarte folositor

# Se aduna si cu /ad //

# Raspunsul meu este contra si va rog frumos sa votati cu capul nu doar de dragul de a vota.

Hai si /gannounce pt ganguri nu ? Sa anunte warurile la ganguri.

CONTRA

Ma,intrati si voi in FMA,sa vedeti ce fel e cand trebuie sa anunti o cursa,si uni dau aduri in prostie iar tu trebuie sa anunti cursa.Tot ce fac e pentru binele serverului,cand ai chef sa faci o cursa,parca mai frumos e cand sunt multi participanti,iar suma e mai mare

PRO! Dar ar fi mai bine rank 3+ pentru ca , cursa se poate face de la rank 3+ :D

Cand o cursa incepe toti civili sunt anuntati pe chat, deci este deja un mod de a anunta.

Va rog nu mai faceti sugestii pentru server-ul de Sa-Mp, in acest topic faceti o sugestie pentru comunitate, nu pentru server.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.