Jump to content
Sign in to follow this  
BananaGamer

[ACCEPTAT][Propunere] Competitie League of Legends

  

39 members have voted

  1. 1. Doresti o competitie de League of Legends in comunitatea eGaming?

    • Da
      34
    • Nu
      5


Recommended Posts

Zic contra pentru ca nu joc si pentru ca as prefera o competite la CS, ceva mai comun.

 

Scuze ca intervin ,dar totusi, tu gandesti putin?

Daca sar trezii toti care nu joaca acel joc care e propus, ar da toti CONTRA? nu sar mai face competitia respectiva?

Este deja o sectiune amenajata pentru competitii CS 1.6,nu stiu de ce nu cauti pe forum inainte sa vii aici si sa iti dai cu parerea.Esti putin aiurea ca dai contra unei competitii doar din faptul ca tu "nu joci acel joc", scuze daca te-am jignit cumva.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scuze ca intervin ,dar totusi, tu gandesti putin?

Daca sar trezii toti care nu joaca acel joc care e propus, ar da toti CONTRA? nu sar mai face competitia respectiva?

Este deja o sectiune amenajata pentru competitii CS 1.6,nu stiu de ce nu cauti pe forum inainte sa vii aici si sa iti dai cu parerea.Esti putin aiurea ca dai contra unei competitii doar din faptul ca tu "nu joci acel joc", scuze daca te-am jignit cumva.

 

In loc sa se propuna competitii comune, care sa joace mai toata lumea , se face o propunere ca asta.Nu am nimic cu propunerea, insa cred ca este cam aiurea. Iar cei care au venit cu un simplu "PRO" a fost cu sigurata doar de +1.

 

Aveti tot felul de idei...

 

PS: Asta a fost parerea mea, unii sunt de alta parere si nu toata lumea "sare cu CONTRA" doar eu 1.gif

Edited by Whisper

Share this post


Link to post
Share on other sites

In loc sa se propuna competitii comune, care sa joace mai toata lumea , se face o propunere ca asta.Nu am nimic cu propunerea, insa cred ca este cam aiurea. Iar cei care au venit cu un simplu "PRO" a fost cu sigurata doar de +1.

 

Aveti tot felul de idei...

 

PS: Asta a fost parerea mea, unii sunt de alta parere si nu toata lumea "sare cu CONTRA" doar eu 1.gif

 

"Potrivit ultimilor statistici Xfire, League of Legends a devenit cel mai pop.ular joc pentru PC în America de Nord si Europa."

 

2ym7qyv.jpg

 

Daca dai un search pe google, vei gasi si tu asta.

Te pot asigura acest joc este foarte jucat si la noi in comunitate, nu degeaba am facut aceasta propunere.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

In loc sa se propuna competitii comune, care sa joace mai toata lumea , se face o propunere ca asta.Nu am nimic cu propunerea, insa cred ca este cam aiurea. Iar cei care au venit cu un simplu "PRO" a fost cu sigurata doar de +1.

 

Aveti tot felul de idei...

 

PS: Asta a fost parerea mea, unii sunt de alta parere si nu toata lumea "sare cu CONTRA" doar eu 1.gif

 

 

Sa stii ca nu degeaba am votat :PRO , doar ca sa ne aflam si noi in treaba.Acest joc e un joc foarte jucat de ROMANI , din aceasta cauza cei de la Riot au facut si o varianta in ROMANA si skinuri ROMANESTI ( la Pantheon ).Deci te asigur ca se vor juca multi :).

 

Bafta in continuare :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO!

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jucatorii league of legends asteapta o decizie in legatura cu propunerea am vazut ca la celelalte s-au raspuns dar peste asta ati trecut , se poate rezolva ceva sau ne facem sperante degeaba ?

Edited by BuhuhuDrace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa stii ca nu degeaba am votat :PRO , doar ca sa ne aflam si noi in treaba.Acest joc e un joc foarte jucat de ROMANI , din aceasta cauza cei de la Riot au facut si o varianta in ROMANA si skinuri ROMANESTI ( la Pantheon ).Deci te asigur ca se vor juca multi 1.gif.

 

Bafta in continuare 1.gif.

 

Ne-au facut varianta in romana pentru ca toti s-au saturat de romanii care intra si strica cheful altora de a juca. Asa au facut mai apoi cu polonezii, brazilienii si urmeaza si cu rusii.

 

@ Cat despre competitie, sunt multe de discutat. De exemplu, daca va exista una, banuiesc ca se va juca pe serverul EUNE si va fi only level 30, pentru ca cei sub level 30, mai ales sub 20, nu vor avea rune de Tier 3 si vor fi in dezavantaj. E putin complicat.

 

Eu unul astept sa devina Dota 2 free to play si sa facem o competitie ca sa jucam de la egal la egal, fara rune si alte chestii de genul asta.

Edited by Osiris

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zici ca a facut lol-ul in romana doar ca sa scape de noi?Ai mai multe de invatat despre Lol,nu conteaza din ce tara esti,conteaza cum joci.

Cat despre Dota 2,o porcarie de joc faci block la minioni cat vrei,deny pe turete/minioni.Nu stiu cine o sa lase lol-ul pentru dota2.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu am spus ca au vrut sa scape de noi. Am spus ca au vrut sa ne creeze un "loc special" doar pentru noi, ca sa nu deranjam alte servere, ceea ce este perfect normal, avand in vedere nenumaratele cazuri de trolling, afk, leave, offensive language, venite din partea romanilor. Si nu cred ca e nevoie sa invat mai multe despre LoL, avand in vedere ca il joc din decembrie 2010.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne-au facut varianta in romana pentru ca toti s-au saturat de romanii care intra si strica cheful altora de a juca. Asa au facut mai apoi cu polonezii, brazilienii si urmeaza si cu rusii.

 

@ Cat despre competitie, sunt multe de discutat. De exemplu, daca va exista una, banuiesc ca se va juca pe serverul EUNE si va fi only level 30, pentru ca cei sub level 30, mai ales sub 20, nu vor avea rune de Tier 3 si vor fi in dezavantaj. E putin complicat.

 

Eu unul astept sa devina Dota 2 free to play si sa facem o competitie ca sa jucam de la egal la egal, fara rune si alte chestii de genul asta.

 

LOL, cum doar peste lvl 30? daca omul are lvl 1 si se inscrie in competitie le va avea in constiinta ca restul playerilor de lvl mare vor fii mai experimentati si vor avea masteries/rune . Sa se inscrie orice level :P si cui nu ii convine, nu se inscrie asa e cel mai bine.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu am spus ca au vrut sa scape de noi. Am spus ca au vrut sa ne creeze un "loc special" doar pentru noi, ca sa nu deranjam alte servere, ceea ce este perfect normal, avand in vedere nenumaratele cazuri de trolling, afk, leave, offensive language, venite din partea romanilor. Si nu cred ca e nevoie sa invat mai multe despre LoL, avand in vedere ca il joc din decembrie 2010.

\

 

 

Aici greseti total.Rusii sunt mult mai trolli decat romanii si eu sincer am gasit multi romani care joaca chair bine si pe Vest si pe EUNE.Si ei au facut pe romana doar vocile si textul din "sterter-ul" acela.. nu au creeat un loc special ,deoarece tot cu aceeasi playeri cazi.

 

ON : Oricum sper sa se raspunda ca deja se face off-topic :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro , m-am apucat si eu de joc si ar fii super OK , ar mai trece plictiseala .

Daca e se baga si varmiu .

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO! Este un joc foarte frumos care merita jucat !

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO este un joc foarte jucat si foarte frumos :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acceptat. Va trebui sa vorbesti cu Tidan inainte sa va hotarati care se ocupa ( puteti si amandoi daca va intelegeti ).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...