Jump to content
Sign in to follow this  
Laury2011

[RESPINS]Propunere Competitie Remi pe tabla

Recommended Posts

M-am uitat umpic pe forum si cred ca ar fi interesant si distractiv sa organizam o competitie de Remi pe table.Sunt convins ca multi useri de pe eGaming stiu sa joace remi.Exista un site unde se poate juca remi online si este foarte simplu.Daca s-ar accepta propunerea doresc sa ma ocup eu de aceasta competitie.

 

Ideii:

-Site fara probleme de internet.

-Pentru inceput competite de 1 vs 1(pana vom vedem cati doritori avem)

-Premii(o semnatura cu castigatorul editiei respective)

-Distractie la maxim.

 

Daca va place jocul de Remi->PRO

Daca nu va place remi sau nu sunteti de acord cu ideea->CONTRA.

 

PS:NU am postat si site-ul de joc pentru ca nu doresc sa fac reclama.

 

Multumesc pentru timpul acordat si sper sa fie acceptata propunerea mea.Repet doresc sa ma ocup personal de aceasta competitie.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO ,imi place foarte mult remi,si sper sa gasim o modalitate de a face ceva frumos pe acest forum cu acest joc.Vreau sa te ajut cu orice dar pana atunci sa vedem cine mai e PRO si daca o sa ne lase adminii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scuzati la ideii am vrut sa scriu Competitii cu grupe de 1 vs 1(pana vedem cati useri sunt doritori).

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO... Foarte buna ideea :) sper sa fie acceptata!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra, a-ti vazut ca daca sugestia voastra va fi acceptata ve-ti primi moderator la sectiunea aceea si acum veniti toti cu sugestii. Pe deasupra sunt deja 10 competitii, ti se par ca nu sunt destul de multe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO ador sa joc remi in timpul liber sper sa fie aceptata casa putem juca cu toti . :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro !

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO .

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO,Remi este un joc frumos.Sper sa fie acceptata propunerea :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da , e frumoasa ideea ta se poate face in mai multe feluri .. ori cu clasament dar acolo e mai frumos sa joci remi etalat sa faci puncte dar pentru inceput merge si asta ceva mai simplu 1 vs 1 proba eliminatorie , eu m-as baga sa intru in competitie daca va fi acceptata ideea . Presupun ca e vorba de " joci " .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca este vorba despre Rummy, PRO.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO . imi place mult REMI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt de acord cu acest joc ( competitie ) , deci PRO . Cu cat mai multe jocuri, cu atat mai multa distractie, e bine ca ai de unde sa alegi. Sper sa fie o competitie bine organizata si sa nu existe manevre de trisare. Cred ca se pot face si turnee, adica castigatorii primelor 4 editii, sa faca un joc in 4 si sa vedem care este cel mai bun, acela va avea un premiu mai bun gen ( Warn down ) . Ar fi bine ca cei care participa la competitie, atunci cand creeaza masa, sa fie doar ei 2 la joc, un fel de camera inchisa cu parola pe care o stiu doar cei 2. Stiu un site de genul acesta si cred ca multi il cunosc, este folosit de multe persoane. Sa va dau un indiciu despre site " joci " . Sper sa fie acceptat acest joc, succes !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra, a-ti vazut ca daca sugestia voastra va fi acceptata ve-ti primi moderator la sectiunea aceea si acum veniti toti cu sugestii. Pe deasupra sunt deja 10 competitii, ti se par ca nu sunt destul de multe?

 

 

Salut, am vazut ca sunt multe competitii,dar nu se ocupa lumea,daca ma pricepeam la diferite jocuri(NFS Most Wanted etc) da.Dar vrem sa aducem ceva mai bun si mai nou.Si chestia cu moderatorul chiar nu o stiam,credeam ca ti se da acordul si incepi sa faci topic acolo cu competitia respectiva si gata.Oricum de asta am vrut sa vad si parerea celorlalti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu zic Pro, doar pentru ca imi place Remi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro!

Ar fi o idee buna pentru un campionat de remi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...