Jump to content
Sign in to follow this  
Sheen

[ACCEPTAT][Propunere] Campionat Counter-Strike 2vs2

Counter-strike.  

30 members have voted

  1. 1. Sunteti de acord cu repunerea in activitate a campionatului de 2v2 Counter-strike

    • Da
      26
    • Nu
      4


Recommended Posts

Propun repunerea in activitate a Competitiei de 2on2 Counter-Strike deoarece aceasta are multi jucatori de counter-strike Care ar juca sunt sigur.

 

Tutorial Jucare a unui meci de 2on2:

 

2 Jucatori la Echipa Terrorist

2 Jucatori la Echipa Counter-Terrorist

 

 

Se joaca 30R Max adica. 15 Runde Terrorist, 15 Runde Counter-Terrorist.

Pentru a castiga un joc trebuie sa aveti minm un scor de 16-14 pentru egal este nevoie de 15-15 .Ca sa castigi un joc trebuie sa Castigi Ex: Prima parte Pe Terrorist sa castigati cu 9-6 iar a 2 Parte. Pe Counter-Terrorist sa castigati cu un minim de scor de 8-7.

 

Regulament:

Nu este voie ocolirea hartii ex: Veniti in scara avansati si ocoliti si va duceti pe la spate lung. si lafel sa va duceti lung si sa ocoliti sa ii luati pe la spate pe scara.

 

Nu aveti voie sa plantati sau sa atacati in X2 adica Sa Mergeti pe mijloc sa intrati in x2, Sau sa o luati pe mijloc sa intrati in tunel si sa atacati B(X2) Sau sa o luati cel mai usor direct din baza sa atacati X2 nu este voie se joaca doar X1(A)

 

Se joaca 30-max R . 15 Runde Terrorist si 15 Counter-Terrorist.

 

Hartile jucate sunt de_dust2, de_inferno si de_nuke.

 

Pe de_dust2 se joaca Doar A, scara si lung, b interzis

Pe De_inferno se joaca doar Mijloc, Casa si Alee,(X Mare) , x mic interzis

Pe de_nuke se joaca doar x1 si x2 ( Casa + rampe), Afara este interzis

 

Astept Pro/Contra. Daca da-ti Pro votati si in Pool Multumesc.

Edited by Sheen

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO!

 

Harta de peferat de_dust2x2

Edited by Erader

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toata lumea a inebunit cu competitiile :O

ON: Sa spun si eu un PRO deoarece aceasta competitie poate ar "starni" pofta de counter-strike a membrilor comunitatii!

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toata lumea a inebunit cu competitiile 13.gif

ON: Sa spun si eu un PRO deoarece aceasta competitie poate ar "starni" pofta de counter-strike a membrilor comunitatii!

 

Aceasta competite este deja dar nu se ocupa de ea si este pacat ca este un joc frumos si jucat in lumea Gamerilor este pacat sa nu se ocupe nimenea de el.

 

EDIT: acea harta are bug-uri Erader de asta nu se pune in aplicare in competitile de 2on2 la clasa mai mare si este tot de_dust2 preferata.

Edited by Sheen

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://forum.egaming.ro/forum/630-counter-strike/ - este aici sectiunea , puteai sa-l contactezi pe George / Powner sau Asistent , nu era nevoie de topic nou .

 

ON: Pro deoarece acuma 1-2 ani server-ele de Cs erau po######te , iar acuma sunt goale , eu as zice sa fie scoase unele competitii , iar CS-ul sa revina .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Numai pot da edit acesta va fii ultimul post. PriMe ai citit macar post-ul ?

Propun repunerea in activitate a Competitiei de 2on2 Counter-Strike

 

Am cerut o noua sectie cumva ? Eu tind sa inteleg ca am cerut repunerea in activitate cu un nou conducator deoarece din cate vad eu cel care se ocupa momentan habar nu are ca mai exista acea competitie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

In primu rand era frumos sa vorbesti cu George daca el e de acord , tu ai inceput sa scrii regulamentul etc. Chiar daca ce ai " propus " tu se va accepta , dupa 2-3 luni nu o sa mai fie lume , uita-te la Poker Online , de abea se fac inscrieri , playerii se plictisesc repede .

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

I lov' CS :)

 

PRO.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu gandesti omule ? Am scris aici regulamentu ca sa stie lumea cum sa joace 2on2 sa nu dea pro aiurea numai posta te rog ca esti total pe langa .

Share this post


Link to post
Share on other sites

De cand primiti acces la sectiunea la care faceti propunere , toti veniti cu idei ....

 

Si daca e sa se ocupe , se ocupa Litz sau Andrei care au experienta .

 

 

Contra !

Edited by BuhuhuDrace
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pro

Share this post


Link to post
Share on other sites

De cand primiti acces la sectiunea la care faceti propunere , toti veniti cu idei ....

 

Si daca e sa se ocupe , se ocupa Litz sau Andrei care au experienta .

 

 

Contra !

 

Sa se ocupe atat timp cat sunt activi ceea ce nu sunt asa ca numai te pune Am cerut cumva sa fiu eu cel care se ocupa ? atat timp cat se repune in activitate aceasta sectiune. apropo vezi ca esti un . nu am cuvinte tu dai contra ca, am facut topicul ? vroiai sa-l faci tu cumva ? .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa se ocupe atat timp cat sunt activi ceea ce nu sunt asa ca numai te pune Am cerut cumva sa fiu eu cel care se ocupa ? atat timp cat se repune in activitate aceasta sectiune. apropo vezi ca esti un . nu am cuvinte tu dai contra ca, am facut topicul ? vroiai sa-l faci tu cumva ? .

 

Nu vreau eu sa fac topicul tu crezi ca nu am cu ce sa imi ocup timpu ? Nu vrei acces :-j , asteas basme ma ... sti bine ca nu o sa se accepte , dar ce ti-ai zis hai sa fac un topic si sa fac spam ca sa stie lumea ca inca mai is pe comunitate si tu zici de mine ca is un " . " .

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO si te pot ajuta cu server

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro!

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, aSisTeNt am acces la multiple servere de war, nu as fii facut aceasta cerere daca nu as fii avut.

Sheen are suspend 3 zile, postez pentru el.

Edited by Cabu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...