Jump to content
Sign in to follow this  
ferb_ferb

[Respins][Propunere] Campionat UCL 2006-2007

Recommended Posts

Salut,dupa cum spune si titlul,vreau sa propun creerea unui campionat de Uefa Chamions League 2006-2007.

Pentru inceput,daca mi se va accepta propunerea,voi face un turneu 1vs1 cu fisierul UCL original,apoi daca merge treaba bine voi face noi modificari ale fisierului pentru ca jocul sa aiba transferurile la zi Vreau sa fac mai multe editii de UCL daca treburiloe vor merge OK,iar castigatorul unei editii va primii premii ce constau in bannere.

ย 

Prezentarea jocului:

mx2060.png

"UEFA Champions League 2006-2007 este jocul video oficial al sezonului 2006โ€“2007 la Ligii Campionilor. A fost dezvoltat de EA Canada ศ™i distribuit de Electronic Arts, divizia EA Sports. A fost lansat pe data de 20 martie 2007 pe platformele: Xbox 360, PlayStation 2,PC ศ™i PlayStation Portable.Este al doilea joc UEFA Champions League creat de studiourile Electronic Arts,ศ™i al cincilea joc din istorie.Jocul UEFA Champions League 2006-2007 este similar jocului FIFA 07."

PRO sau CONTRA.

Edited by ferb_ferb
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

CONTRA . Sunt deja prea multe competitii ONLINE !

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am vazut un filmulet cu jocul pe YT. Pot spune ca pare ok. Insa, am o intrebare, se poate juca online? Si daca da, cum?

PRO!

ย 

ย 

CONTRA . Sunt deja prea multe competitii ONLINE !

ย 

Acum sunt prea multe competitii, dar cand faceti voi propuneri nu sunt prea multe. Unii faceti propunere nu de dragul jocului si al distractiei, ci de dragul accesului pe care il primiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am vazut un filmulet cu jocul pe YT. Pot spune ca pare ok. Insa, am o intrebare, se poate juca online? Si daca da, cum?

PRO!

ย 

ย 

ย 

ย 

Acum sunt prea multe competitii, dar cand faceti voi propuneri nu sunt prea multe. Unii faceti propunere nu de dragul jocului si al distractiei, ci de dragul accesului pe care il primiti.

Da,se poate juca Online,uite-te la primul post,am pus o poza cu meniul jocului.Acolo scrie Online,e ca la fifa 07 / 08 / etc.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO. Chiar daca este vechi, este unul dintre cele mai frumoase jocuri de fotbal. ^^

P.S : Sunt curios cati cei dintre care au dat PRO au jocul instalat in calculator..

Edited by Trolley

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra...cred ca avem deja destule competitii

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra...cred ca avem deja destule competitii

Pai si ce daca sunt prea multe comeptitii?Mai multe competitii,mai multa distractie :-?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra...cred ca avem deja destule competitii

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Respins.

ย 

Avem FIFA de la 07 pana la 11, nu am vazut niciodata diferenta intre aceste jocuri, UCL / PES / FIFA, or fi mici diferente dar la baza tot aia e.

ย 

Eu unul cred ca nu ati inteles cum sta treaba cu aceste propuneri. Cand faci o propunere, trebuie sa formulezi in asa fel primul post incat utilizatori care il citesc sa ramana "hmm, chiar e interesant asa ceva", ce ai spus tu aici in primul post e ca vrei sa faci competitie UCL, pe mine nu m-ai convins ca merita sa facem asa ceva.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...