Jump to content
Sign in to follow this  
Kenoby

[Respins][Propunere]Formula 1 Championship.

Recommended Posts

65247104.jpg

ย 

ย 

Salut eGaming!

Am facut acest TOPIC cu scopul de a se organiza un Turneu de F1.

Acest campionat sa fie format din 21 de participantii la fiecare editie.Alegerea Pool-Posisionului sa se faca aleatoriu la intrarea in joc deoarece nu cred ca ne permitem sa pierdem timp pentru Calificarii.Dupa parerea mea consider ca doar primele 3 locuri ar trebui premiate iar primul loc sa intre in "Hall Of Fame" .Premile ar trebui sa fie pentru primul loc un Member Title + Semnatura+Intrarea in "Hall Of Fame" ,locul 2 un Member Title,locul 3 o Semnatura..

Consider eu ca ideea mea este una originala si de ce nu asa ne putem dezvolta comunitatea..

Acestea fiind spuse astept parerii de PRO si Contra ,daca se poate si motivate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO !

Dupa parerea mea este un joc foarte bun.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Premiu vrei sa fie MT 23.gif , tu vezi vreo competitie unde este asemenea premiu ? + ca e F1 2002, merge acest jos online ?

ย 

ON: CONTRA !

Edited by PriMe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Premiu vrei sa fie MT 23.gif , tu vezi vreo competitie unde este asemenea premiu ? + ca e F1 2002, merge acest jos online ?

ย 

ON: CONTRA !

Eu doar am propus ca premiul sa fie MT ,si F1 2002 merge online.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro , ar fi ceva nou pentru comunitate .

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • PRO, why not?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra, lumea abia se inscrie la poker si tu vrei F1 :-j.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra, sunt deja prea multe competitii si nu se inscrie oricum nimeni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO ,si ce daca sunt multe competitii,de ex aia de table nu sa mai jucat de luni intregi,premiu ar fi fain sa fie vip o luna la locul 1,sper sa fie acceptata aceasta propunere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra, prea multe competitii in desfasurare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO un joc foarte frumos :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chiar imi placea sa joc F1 in trecut, eu unul m-as juca si online, daca s-ar organiza o competitie. Insa, am o propunere, sa ne jucam un F1 mai modern. Si am o intrebare, merge sa joci online?

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Acest campionat sa fie format din 21 de participantii la fiecare editie.Alegerea Pool-Posisionului sa se faca aleatoriu la intrarea in joc deoarece nu cred ca ne permitem sa pierdem timp pentru Calificarii." - Contra, in primul rand nu o sa se stranga niciodata 21 de participanti, in + ar fi foarte greu ca toti cei 21 sa-si organizeze in asa fel programul incat sa ajunga la o ora in care toti vor putea juca.

Nu cred ca va avea succes, totusi e un joc destul de vechi,nu se inscrie nimeni la Most Wanted, care(zic eu) e mult mai frumos...dar la F1 din 2002.

Edited by Frosty93
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra, sunt deja prea multe competitii si nu se inscrie oricum nimeni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Respins.

ย 

Veniti cu ceva mai original, nu toata ziua "competitie, competitie". Ce facem acum, luam toate jocurile care se pot juca multiplayer si le transformam in competii?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...