Jump to content
Sign in to follow this  
Jus7DoIt

[Respins][Propunere] Sectiune Vanzari/Cumparari

Recommended Posts

Salut dupa cum spune titlul topicului as dorii sa adaugati o sectiune in care sa putem vinde/cumpara un anume lucru pentru ca suntem singurul forum care nu avem o sectiune de vanzari/cumparari la cati useri sunt pe forum eu zic ca este destul de folositoare o sectiune ca aceasta.

 

 

Astept Pro/Contra si va rog sa spuneti de ce doritii sau de ce nu vreti aceasta sectiune

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din partea mea PRO, pe unde am mai jucat SA:MP, existau sectiuni Vanzari/Cumparari si mergeau ok, adica se erau po######te.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro , aceasta sectiune ar ajuta destui de multi useri . Felicitari ca ai venit cu aceasta idee.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro,foarte buna ideea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro,o idee frumoasa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro, o idee buna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vroiam si eu sa fac sugestia asta, insa am uitat de ea, deci sunt PRO.

 

 

* Se vor inregistra multi useri incercand sa vanda cate ceva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO, buna idee , bravoo !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra.Defapt tu ce vrei sa vinzi? Sa cumperi deagle de la GS si sa vinzi,sau te referi la masini / casa / bizz-uri ? Daca te referi la masini / casa / bizz-uri , putem sa vindem pe www.samp.egaming.ro , acolo sunt vanzarile live.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra.Defapt tu ce vrei sa vinzi? Sa cumperi deagle de la GS si sa vinzi,sau te referi la masini / casa / bizz-uri ? Daca te referi la masini / casa / bizz-uri , putem sa vindem pe www.samp.egaming.ro , acolo sunt vanzarile live.

Se refera lucruri din realitate, tot felul, componente PC, telefoane, accesorii pentru telefoane, mouse-uri...

Edited by Phantom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra.Defapt tu ce vrei sa vinzi? Sa cumperi deagle de la GS si sa vinzi,sau te referi la masini / casa / bizz-uri ? Daca te referi la masini / casa / bizz-uri , putem sa vindem pe www.samp.egaming.ro , acolo sunt vanzarile live.

Exact ce ai spus tu acolo sigur va fi interzis sa vinzi. Gen iteme pe MineCraft sau bunuri pe SA:MP. Poti vinde ce a spus Phantom, si nu numai atat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra, vor aparea probleme precum : " Ti-am dat lucrul ala si nu mi-ai dat banii " " Ti-am dat banii si nu mi-ai dat lucrul dorit " , mai pe romaneste bine-cunoscutele tepe . Avand in vedere media de varsta a comunitatii, ma indoiesc ca vor exista astfel de vanzari/cumparari fara un anumit scop ( respectiv a trage in teapa sau tras, dupa caz ). De la asta se vor isca certuri, si , probabil , nimeni nu-si doreste asta.

eGaming este o comunitate care se bazeaza doar pe Gaming ( precum si numele ) , nu pe vanzari . Puteti sa va duceti pe eB** , ok**** si sa va vindeti lucrurile dorite :)

Edited by Trolley

Share this post


Link to post
Share on other sites

Respins.

 

Nu am avut pana acum si nici nu vad sa se faca in viitor, a explicat trolley cum sta situatia, desi comunitate eGaming nu isi va asuma nicio responsabilitate in caz de frauda, totusi nu dorim sa ne stricam numele cu astfel de lucruri.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...