Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

stefan94

The Amazing Spider-Man

Recommended Posts

Poster : fvxyt4.jpg

 

Numele jocului : The Amazing Spider Man

 

Descriere : Creat ca un epilog care se petrece in intregime dupa evenimentele filmului, jocul aduce din nou mecanici de free-roaming si catarare in tot orasul, plus imbunatatiri evolutionare la navigare si lupte, in timp ce Spider-Man e aruncat intr-o alta poveste si trebuie sa protejeze Manhattan de criminali.

The Amazing Spider-Man se afla in productie la studioul veteran Beenox si vine cu o poveste originala creata de scriitorul de la Hollywood Seamus Kevin Fahey (care a scris episoade pentru Spartacus: Gods of the Arena si Battlestar Galactica). Povestea continua aventurile tanarului Peter Parker imediat dupa evenimentele prezentate in film. Utilizarea mecanicii noi de joc numita Web Rush le va permite jucatorilor sa faca miscari nemaivazute pana acum. Cu o poveste care te duce printr-o multime de zone de peste si de dedesubtul Manhatannului, fanii vor simti cum e sa fii un super erou folosind miscarile spectaculoase ale lui Spider-Man.

 

Cerinte de sistem :

 

The Amazing Spiderman (PC) Minimum Requirements:

 

OS: Windows XP SP3, Vista SP2, or Windows 7

Intel Core 2 Duo a 2.6Ghz/AMD Athlon 64 x2 3800+

3 GB RAM

8 GB free Hard Drive space

NVIDIA GeForce 8800 GT/AMD Radeon hd 4770

DirectX 9.0

 

The Amazing Spiderman (PC) Recommended Requirements:

 

OS: Windows XP SP3, Vista SP2, or Windows 7

Intel Core 2 quad a 2.4Ghz/AMD Athlon II x4 a 2.6Ghz

4 GB RAM

8 GB free Hard Drive space

Nvidia Geforce 285 GTX/AMD Radeon hd 4830

DirectX 9.0

 

Supported Graphics Cards:

Minimum – GeForce 7800 / Radeon X180

Recommended – GeForce 8800 / Radeon HD 6670

 

Trailer :

Share this post


Link to post
Share on other sites

jocul acesta chiar merita jucat, dupa parerea mea este cel mai bun joc spiderman de pana acum!

 

OFF: Ce ai pus tu nu e trailer,e review

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un joc foarte frumos,l-am jucat si chiar merita jucat.Incercati-l !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aceasta varianta a jocului Spider Man pare una dintre cele mai realiste de pana acum, are extrem de multe ani###### in gameplay. Un singur lucru nu imi place si acela ca nu au pastrat vechiul costum a lui Spider Man, dar asta este avem un nou Spider Man, putin diferit fata de cum il stiiam noi din vechile serii ale filmelor cu Spider Man.


http://www.youtube.com/watch?v=C8fWqqE0ErA&feature=player_embedded#!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doamne ce grafica poate avea :O Foarte tare jocul,dar trebe sa ai si un PC bun pentru a juca. In fine,jocul este crminal,dupa parerea mea,merita jucat ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos, grafica este excelenta! Cel mai bun SM din toate seriile scoase de ei, parerea mea. Merita jucat, frumoos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow , am jucat SpiderMan de la 1 pana la 3 , dar nu am fost impresionant.Dar acesta chiar ma impresioneaza , grafica superba , nu am cuvinte , merita jucat .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu mi-au placut nici o data jocuri-le de genu spiderman ..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...