Jump to content
Sign in to follow this  
YoZooM1

[Respins][Propunere]Counter -Strike1.6-Respawn Mod

Recommended Posts

Salut eGaming, am venit si eu cu o mica propunere dupa cum spune si titlul sa se faca un server de Counter -Strike1.6-Respawn Mod.

Avantaje?

Dupa parerea mea, zic ca ar ajuta comunitatea cu mai multi membri

Ar face ca distractia sa fie la ea acasa

 

Astept PRO/CONTRA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra nu te supara pe mine dar nici asta CLASIC nu e foarte po######t si se joaca doar fy_snow majoritatea timpului oricum e frumos modul daca vi tu cu un sv po######t PRO

dar mai bine s-ar face un mod po######t gen furien(am eu addons), dr, hns, zp,zm,jb nu zic ca respawn nu este po######t dar..

Share this post


Link to post
Share on other sites

CONTRA sorry dar sunt prea multe servere dupa parerea mea !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra deoarece inainte (daca tin eu minte) a mai fost un server din asta si nu a avut succes.

 

Mai bine s-ar redeschide DR.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai ganditi-va putin cand faceti un lucru.

 

Daca era sa se faca un server ramanea cel de Soccerjam, a avut un parcurs bun atat cat a fost deschis, dar nu au fost fond-uri la acel moment si cred ca a fost inchis temporar pana cand o sa faca rost de bani.

 

ON: Contra, imi place foarte mult acest mod dar la momentul de fata acest mod nu prea se mai joaca.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra,deoarece nu crd ca sunt fonduri.!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dar daca am veni noi cu serverul in comunitate 28/28 HERO MOD (Respawn + War3FT - cel mai frumos mod ) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

CONTRA sorry dar sunt prea multe servere dupa parerea mea !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut eGaming, am venit si eu cu o mica propunere dupa cum spune si titlul sa se faca un server de Counter -Strike1.6-Respawn Mod.

Avantaje?

Dupa parerea mea, zic ca ar ajuta comunitatea cu mai multi membri

Ar face ca distractia sa fie la ea acasa

 

Astept PRO/CONTRA

 

Daca il hostezi tu, posibil sa nu fie nici o problema, dar daca ai sugerat comunitatii acest lucru... nu vreau sa fiu sarcastic dar, este cea mai buna idee de pana acum 23.gif-CONTRA-

Edited by Whisper

Share this post


Link to post
Share on other sites

CONTRA , primadata sa po######m serverul de Counter-Strike Clasic dupa sa se deschida alt server.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO , inca mai sunt multe persoane care joaca pe respawn.

Share this post


Link to post
Share on other sites

CONTRA

Share this post


Link to post
Share on other sites

CONTRA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra din mai multe motive , unul dintre ele ar fi acela ca pentru un server care apartina unei comunitati asa mari si frumoase trebuie un host si acela se cumpara cu bani . Unul dintre ele ar fi playeri , deja in Romania au inceput sa apara 15 servere pe zi am vazut un articol pe un site dedicat CS-ului. In momentul de fata 5 din 6 jucatori au cate un server . Foarte multe servere foarte putini playeri. Acesta este punctul meu de vedere . Daca gresesc corectati-ma. Multumesc !

Edited by Tiny

Share this post


Link to post
Share on other sites

CONTRA .

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Respawn simplu nu imi place daca ar fii Respawn+War3ft ar fii altceva , CONTRA !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voi ziceti contra doar asa sa faci un post in plus. Argumentati frate raspunsul.

 

Si eu sunt contra si sa va spun dece. Chiar daca ar avea succes majoritatea playerilor care joaca respawn sunt codati.

Mai degraba ati veni cu o campanie de popul@re a serverului clasic. [dropuri redirecte etc.]

Edited by LLoyD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...