Jump to content
Sign in to follow this  
LLoyD

[Respins][Propunere] Campanie de populare a serverului Clasic de CStrike.

Recommended Posts

Salut eGaming !

Dupa cum spune si titlul , am cateva idei care ar ajuta serverul clasic de counter-strike.

Cu ce ar ajuta comunitatea? Simplu , un server po######t ce counter strike inseamna cresterea numarului de membri , si poate avea ca urmare crearea altor servere .

 

 

Ce ati putea face pentru a popul@ serverul?

  • Achizitionarea unor dropuri eficiente cu evidenta .
  • Achizitionarea unor redirecte cu evidenta online in timp real.
  • Un concurs de genul: "Primul in top/psihostats pana la data de x primeste acces pe server.
  • Un concurs de genul: "Persoana cu cele mai multe persoane redirectate [in evidenta redirectelor] pana la data x primeste acces pe server.
  • Schimbarea de adrese cu un alt server popul@t prin pluginul x-redirect !

​Am folosit butonul search si nu am gasit un topic asemanator.

Edited by LLoyD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro eu as tine redirecte, chiar tot timpu .

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ce ati putea face pentru a popul@ serverul?

  • Achizitionarea unor dropuri eficiente cu evidenta .
  • Achizitionarea unor redirecte cu evidenta online in timp real.

​Am folosit butonul search si nu am gasit un topic asemanator.

 

Sa inteleg ca daca ai venit cu aceasta propunere, tu achizitionezi cele precizate mai sus...

Ideea este una buna in sine, dar slabe sanse sa se accepte, atat din motive financiare cat si personale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO - Din cate tin minte au mai fost astfel de concursuri cu cele mai multe redirecte tinute...

Edited by Frosty93

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa inteleg ca daca ai venit cu aceasta propunere, tu achizitionezi cele precizate mai sus...

Ideea este una buna in sine, dar slabe sanse sa se accepte, atat din motive financiare cat si personale.

 

Eu as putea ajuta cu o parte din suma, insa nu pot suporta toate cheltuielile.

Ar fi bine sa se organizeze o "strangere de fonduri".

 

 

scz pt double post .. editat gresit.

Edited by LLoyD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro ! S-ar putea face si o metoda de rank up la admini pe baza dropurilor .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro ! S-ar putea face si o metoda de rank up la admini pe baza dropurilor .

 

Pe baza numarului de persoane redirectate cred ca vrei tu sa zici.

 

 

De asemenea exista si un site care ofera redirecte contorizate gratuit, dar va pot ajuta sa creati propriul site cu evidenta redirectelor. .. de ex: egaming.ro/redirecte

Edited by LLoyD

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO, buna idee. :]

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO, s-ar mai po###### si serverul de Counter-Strike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt pro pentru aceasta idee, poate contribui si eu, dar vad cum stau decurg lucrurile pana atunci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO , dar in primul rand sa fixeze bug-urile de unban de la svr , astept de 3 sapt sa iau unban :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO ! Frumoasa idee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra - Se pot face magari si cu redirectele , degeaba vrei sa faci tu redirecte nu o sa redirectioneze cum sunt alea care le cumperi de la anumite site-urii . " stiu foarte bine am avut propriu server si stiu cum este cu Redirectele"

Contra - Dropurile sunt foarte scumpe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra - Se pot face magari si cu redirectele , degeaba vrei sa faci tu redirecte nu o sa redirectioneze cum sunt alea care le cumperi de la anumite site-urii . " stiu foarte bine am avut propriu server si stiu cum este cu Redirectele"

Contra - Dropurile sunt foarte scumpe

 

 

De ce crezi ca redirectele create de mine nu sunt la fel de bune ca cele cumparate? Credema am avut serverul meu si cu redirectele create de mine am ajuns sa am 22/22 .

Atat timp cat am mentionat ca pot contribui cu bani nu cred ca ar fi o problema.. si din cate vad mai sunt persoane care vor sa faca acte de caritate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

LLoyd fara suparare , multi zic putini fac ai sa observi din toti care au zis Pro , daca o sa le ceri pe parcurs 1e pentru dropuri nimeni nu o sa iti dea , poti daca tu poti contribuii cu bani o sa iti fie greu sunt scumpe si dropurile stiu cum am avut server pe locu 59 in GT cand l-am scos , si una e o calitate de la cei care se ocupa cu redirecte si una e de la altu facute de mana lui. Sper sa nu te superi pe mine . Salut

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO pentru idee e o idee foarte buna ! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

LLoyd fara suparare , multi zic putini fac ai sa observi din toti care au zis Pro , daca o sa le ceri pe parcurs 1e pentru dropuri nimeni nu o sa iti dea , poti daca tu poti contribuii cu bani o sa iti fie greu sunt scumpe si dropurile stiu cum am avut server pe locu 59 in GT cand l-am scos , si una e o calitate de la cei care se ocupa cu redirecte si una e de la altu facute de mana lui. Sper sa nu te superi pe mine . Salut

 

Nu e suparare... si pana la urma pot plati doar eu cu stafful serverului .

Si pana la urma de aceea am venit cu ideea ca comunitatea sa-si creeze propria evidenta online a redirectelor, pentru a scadea costurile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO! O idee foarte buna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO - Din cate tin minte au mai fost astfel de concursuri cu cele mai multe redirecte tinute...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din cate vad, sunt multi doritori de asa ceva. Dar sper ca cand se ajunge sa se fac, doneaza fiecare dintre voi. Am sa tin legatura cu LLoyD pentru asta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO o idee interesanta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si cine sa plateasca toata astea?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...