Jump to content
Sign in to follow this  
Deli

[Respins][Propunere] Counter-strike 1.6 mix 1v1

Recommended Posts

Buna dimineata eGaming.

ย 

Cum spune si titlu acestui topic , vreau sa propun comunitati eGaming sa redeschidem counter-strike 1.6 mix 1 v 1 avand in vedere ca nu se mai tine nimic de cateva saptamani la mix 2v2 , cred ca v-a fi mult mai distractiv si mult mai activ acest mix 1v1 avand in vedere ca nu trebuie sa astepti atata timp pentru un meci ex " sa nu asteptati 3 oameni pentru 1 care nu are timp sau nu are chef sa joace " .

Se v-a organiza prin extragere la sort concurenti , toti playeri care se vor inscrie sunt obligati sa aiba cont steam + demo .

Avand in vedere ca multi se vor inscrie pentru premii , cu asta daca va fi din nou Acceptata se va discuta cu stafu .

Mai multe detali le vom cunoaste pe parcursu acestei competiti daca va fi acceptata.

O dimineata placuta eGaming.

ย 

Pro / Contra

Motiv :

Edited by Deli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra

Motiv : Foarte buna ideea,dar nu am steam deci nu sunt de acord.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra

Deoarece unii nu au steam( nici eu nu am )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa fiti sanatosi ! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra de ce ? hai sa iti explic

ย 

Am facut cerere de repunere in activitate 2vs2 da ? am jucat 3 meciuri maxim, si lumea numai intra, am primit 4 pagini de PRO, dar am facut rost doar de 8 echipe din care doar 2 jucau meciurile inclusiv eu intr-una dintre echipe, nu merita oamenilor nu le pasa dau PRO pentru +1 Counter-strike pe acest server va merge doar cand lumea isi va lua steam(never) sau se va face un server de war valve. ceea ce e greu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Astia care faceti propuneri..nu le mai faceti frate ca sa mor eu comentati 6-7-8 pagini si participa 3-4. Vedeti-va naiba de alte treburi si obsesii. Vreti multe dar 5 participanti. Lasa ca oricum incepe scoala sa vezi copii la somn.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai bLinD , eu fac propunerea mai bine zice lumea Contra decat sa zica Pro si sa nu joace , decat sa vad 7 pagini cu pro si cand incepe sa nu fie nici o pagina de useri inscrisi .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si PRO si CONTRA

ย 

PRO pentru ca este buna idea

CONTRA nu multi ai steam !

Dar in mare parte PRO , Bravo !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok , dupa cum vad ca putini sunt detinatori de steam , o sa facem si cu valveri .

ย 

Oricum demo trebuie si la cel care detine steam si la valver

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca e ... ma bag si eu , PRO .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru Valveri PRO < PRO < PRO

Share this post


Link to post
Share on other sites

CONTRA. :]

Share this post


Link to post
Share on other sites

CONTRA. :]

ย 

Power unde te trezesti aici , zici contra si nici motiv . Vad ca iti place +1 :-j

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scrie cumva undeva in regulament ca trebuia sa dau un motiv? Dau contra pentru simplu' fapt ca nu are toata lumea Steam si nu mi se pare o idee buna. Sunt deja destul de multe competitii. Te rog, nu vreau sa iau warn-up. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca vrei sa faci o chestie o faci calumea. Aici ma refer la faptul ca o competite de Counter Strike ( orice competitie ) se joaca steam only pe cand tu ai vazut ca nu sunt destui cu steam faci fara steam.

Ori faci calumea competitia ori nu o faci. Nu poti face o competite fara steam din diverse motive,daca o faci cu steam stii un lucru si bun.

Share this post


Link to post
Share on other sites
name='aLEEx28' timestamp='1346517082' post='1218921']

Daca vrei sa faci o chestie o faci calumea. Aici ma refer la faptul ca o competite de Counter Strike ( orice competitie ) se joaca steam only pe cand tu ai vazut ca nu sunt destui cu steam faci fara steam.

Ori faci calumea competitia ori nu o faci. Nu poti face o competite fara steam din diverse motive,daca o faci cu steam stii un lucru si bun.

[/b]

ย 

ย 

Alex tu nu vezi ca nici in competitia 2v2 nu sunt oameni cu steam only ? ce vrei sa faci oricum si daca nu au steam poti cu demo on .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si PRO si CONTRA

ย 

PRO pentru ca este buna idea

CONTRA nu multi ai steam !

Dar in mare parte PRO , Bravo !

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO ar fii mai multa activitate in domeniul Counter-Strike .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra:Sunt multi fara steam inclusiv eu.

Pro:Daca ne dai u bani sa ne luam.

Edited by Al1n

Share this post


Link to post
Share on other sites

CONTRA, sunt deja o gramada de competii, si aproape nimeni nu se inscrie.

Cati crezi ca o sa fie? Poate prima data o sa fie ceva mai multi dupa.. daca mai ai 4-5 e ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra de ce ? hai sa iti explic

ย 

Am facut cerere de repunere in activitate 2vs2 da ? am jucat 3 meciuri maxim, si lumea numai intra, am primit 4 pagini de PRO, dar am facut rost doar de 8 echipe din care doar 2 jucau meciurile inclusiv eu intr-una dintre echipe, nu merita oamenilor nu le pasa dau PRO pentru +1 Counter-strike pe acest server va merge doar cand lumea isi va lua steam(never) sau se va face un server de war valve. ceea ce e greu.

ย 

Daca cineva e de vina pentru ca, competitia nu se ma tine,acela esti tu fiindca te plangi ca nu ne jucam meciurile, dar tu esti acela care nu posteaza la anunturi cand sa le jucam, iar cand ai postat, tu nu erai on.. Asa ca degeaba dai vina pe cei inscrisi cand e clar ca organizatorul este de vina pentru ca nu stie sa organizeze.

Alex tu nu vezi ca nici in competitia 2v2 nu sunt oameni cu steam only ? ce vrei sa faci oricum si daca nu au steam poti cu demo on .

Defapt toti sunt steam only, data viitoare informeaza-te [daca nu eram nu puteam juca]

ย 

ON: Contra, 1v1 este plictisitor si nu vad foarte multi jucatori care sa doreasca sa participe [doar pentru premii, daca sunt]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra:Sunt multi fara steam inclusiv eu.

Pro:Daca ne dai u bani sa ne luam.

ย 

De acord

PRO Fara steam si demo on tot meciul!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi-se pare o idee foarte buna. Sunt PRO! Daca se v-a pune in aplicare varianta fara steam, o sa particip la fiecare editie cu siguranta. Daca s-ar juca doar steam only n-am cum sa particip. Oricum, o idee foarte buna daca ziceti ca a mai fost asa ceva pe comunitate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Propui ceva ceea ce este deja pe forum. Ce ai facut tu aici, nu este o propunere ci doar o cerere de organizare, care astea se fac pe email, fie mie sau lui aSisTeNt.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...