Jump to content
Sign in to follow this  
EazYy

[Respins][Propunere]Sub-Forum League of Legends

Recommended Posts

Propun sa se faca un subforum dedicat jucatoriilor League of Legends,in acest sub-forum o sa fie topicuri pentru clanuri.

Aici va fi un clan eGaming community sau gasiti voi un nume si cu acest clan ne vom inscrie la mai multe concursuri de LoL din tara

si vom reprezenta aceasta comunitate,se vor organiza meciuri impreuna, am multii prieteni care cauta o astfel de comunitate,deci cred ca am aduce putina reclama acestei comunitati! si nu va fi doar un clan vor fi mai multe clanuri pentru concursuri,o sa se posteze tipuri,guides pentru incepatorii si multe altele!Multuesc pentru timpul acordat

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra, nu cred ca o sa fie prea multi interesati de asa ceva, poate la inceput da dar dupa nu prea. Zici ca ai multi prieteni care cauta o astfel de comunitate, cati, 5? Nu zic ca nu vom aduce reclama acestei comunitatii poate da, poate nu, dar oricum dupa un timp o sa fie lasat totul balta. Ai vazut ca si la competitie League of Legends au fost multi doritori dupa care in prima etapa au fost exact 8 echipa iar acum debea daca mai sunt vro 3-4 echipe, lumea e entuziasma.ta prima oara dupa care uita, sau pur si simplu nu-i mai intereseaza de loc.

Edited by Reyza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra, nu cred ca o sa fie prea multi interesati de asa ceva, poate la inceput da dar dupa nu prea. Zici ca ai multi prieteni care cauta o astfel de comunitate, cati, 5? Nu zic ca nu vom aduce reclama acestei comunitatii poate da, poate nu, dar oricum dupa un timp o sa fie lasat totul balta. Ai vazut ca si la competitie League of Legends au fost multi doritori dupa care in prima etapa au fost exact 8 echipa iar acum debea daca mai sunt vro 3-4 echipe, lumea e entuziasma.ta prima oara dupa care uita, sau pur si simplu nu-i mai intereseaza de loc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra, nu cred ca o sa fie prea multi interesati de asa ceva, poate la inceput da dar dupa nu prea. Zici ca ai multi prieteni care cauta o astfel de comunitate, cati, 5? Nu zic ca nu vom aduce reclama acestei comunitatii poate da, poate nu, dar oricum dupa un timp o sa fie lasat totul balta. Ai vazut ca si la competitie League of Legends au fost multi doritori dupa care in prima etapa au fost exact 8 echipa iar acum debea daca mai sunt vro 3-4 echipe, lumea e entuziasma.ta prima oara dupa care uita, sau pur si simplu nu-i mai intereseaza de loc.

 

Asta nu o sa fie gen competitia League of Legends,nu propun pentru a aduce toti playeri de pe sa-mp sa joace LoL,doresc sa fac in asa fel incat sa participam la competii din Romania, se va face un clan si in caz ca vor fi mai multi doritori se vor face mai multe...dar scopul acestei propunere e de aduce reclama comunitati facem o echipa vom participa si de aici incepe totul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta nu o sa fie gen competitia League of Legends,nu propun pentru a aduce toti playeri de pe sa-mp sa joace LoL,doresc sa fac in asa fel incat sa participam la competii din Romania, se va face un clan si in caz ca vor fi mai multi doritori se vor face mai multe...dar scopul acestei propunere e de aduce reclama comunitati facem o echipa vom participa si de aici incepe totul

Deci ceea ce vrei tu sa zici este ca vrei sa fie creat sub-forum ca sa faci tu un clan si cu ala sa participi la concursuri in tara. Si cu cine vrei sa participi, cu prietenii tai? Deci tu vrei ca sa ti se creeze un sub-forum ca sa participati la competii in numele eGaming-ului cu prietenii tai, facand reclama la aceasta comunitate. Cam asta inteleg din ce ai spus aici si mai sus. Tot Contra sunt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci ceea ce vrei tu sa zici este ca vrei sa fie creat sub-forum ca sa faci tu un clan si cu ala sa participi la concursuri in tara. Si cu cine vrei sa participi, cu prietenii tai? Deci tu vrei ca sa ti se creeze un sub-forum ca sa participati la competii in numele eGaming-ului cu prietenii tai, facand reclama la aceasta comunitate. Cam asta inteleg din ce ai spus aici si mai sus. Tot Contra sunt.

Nu am zis ca particip cu prietenii mei, am zis ca alaturi de acesti membri din comunitate voi face un clan si daca vor fi mai multi care vor dori se vor face mai multe si nu doar pentru competitii,se vor aduna membrii si se vor organiza meciuri...si multe altele. nu va fi doar 1 clan sau ceva de genul,chestia e sa facem reclama si clanurile vor fi numite eGaming1,2,3 etc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra , alt subforum care v-a intra in paragina imediat .

 

Ca si la competitia de LoL , prima editie a reusit apoi nu s-au mai inscris decat 2-3 echipe .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra , alt subforum care v-a intra in paragina imediat .

 

Ca si la competitia de LoL , prima editie a reusit apoi nu s-au mai inscris decat 2-3 echipe .

 

Nu intelegi,nu e o competitie aici se vor organiza mai multe meciuri intre noi, se vor face clanuri si se vor inscrie la competitii din Romania, se vor posta diferite builduri pentru jucatori si multe altele...

Playerii vor intra pe rand, se vor strange,vom face reclama..etc.In acele competitii sunt premii si aceste premii se vor dona comunitati daca e sa castigam si se va face ceea ce am propus,repet nu e o competitie!

Edited by EazYy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro!Imi place ideea mai ales ca joc lol.

Nu chiar mult dar mai fac cate un meci asa o data de doua ori pe zi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO!

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO.

O idee foarte buna, ne vom putea inscrie la diferite competitii din Romania unde sunt castiguri in bani, iar acele castiguri sa fie donate comunitatii. Pe alti nu va inteleg, el cand a facut acest topic nu s-a referit la faptul sa se faca o Competitie de LoL in comunitate, vom face o echipa sau mai multe care sa faca o imagine mai buna comunitatii si multa publicitate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra . Nu suntem destui .

Edited by MrSeye

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro, un asa jucator bun ca mine ar merita sa fie clan leader.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra

Nu se merita.E o idee aiurea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra . Nu suntem destui .

Este adevarat nu suntem destui!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Membri au votat ! Respins.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...