Jump to content
Sign in to follow this  
SpontaN

[Respins] PROPUNERE FORUM

Recommended Posts

Salut , deci am o idee care consta in : Cei care se afla in TOP 5 Online Users sa castige un MT sau 2 warndown ! Iar dupa sa se reseteze ! Sau chiar la sfarsitul saptamani ! Ca un fel de premiu

 

PRO / CONTRA

Share this post


Link to post
Share on other sites

As fii pro daca premiul ar fii 1 Warn Down doarece ar po###### forumul.

PRO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra! Chiar nu va inteleg, acuma 2-3 zile ziceti sa fie scoasa acea optiune, acuma vreti ca cei primi 5 sa primeasca si premii, total aiurea, mai bine s-ar face un chat acolo, decat primi 5 " obsedati ".

Edited by PriMe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra! Asa pot lasa si eu PC deshis non stop si primesti warn down.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra.

 

Ar trebui scoasa tampenia aia,mai bine lasa chatul.

Edited by claukappa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ba nu am zis neaparat WARN DOWN , poate MEMBER TITLE !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra ! Am vorbit cu George Mhai sa fac un concurs pentru cei mai activi playeri de pe forum. Avand in vedere ca putem sa ii urmarim pe cei care sunt cei mai activi, m-am gandit ca se poate face un asemenea concurs. Premii erau de genul: VIP 1 saptamana fara beneficii, 2 warn down, MT. Raspunsul primit a fost : " Nu se poate face asa ceva deoarce unii pot folosi auto-clicker. ( Reincarcarea paginii automat )" .Stiu ca exista la Opera o optiune prin care reincarci pagina la cate scunde vrei. Dupa ce mi-a dat raspunsul George, mi-am dar seama ca nu e bun acest concurs. Acestea fiind spuse, cred ca cel mai bun motiv a fost dat de George Mihai.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra.

 

Ar trebui scoasa tampenia aia,mai bine lasa chatul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gata am inteles CONTRA

 

Deja o dam in +1 !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra ( NU VREM )

Chatu era baza :X

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra..deja cereti prea multe.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gata am inteles CONTRA

 

Deja o dam in +1 !

 

Mai mult tu faci +1, aici faci o propunere, iar fiecare isi spune parerea, daca tu incepi sa te dai cu capu de pereti de ce ai primit CONTRA, e problema ta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

As fii pro daca premiul ar fii 1 Warn Down doarece ar po###### forumul.

PRO

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Contra

Regulament pentru cei ce fac propuneri:

 

1. Nu aveti voie sa faceti propuneri pentru serverele care deja le avem in comunitate. (Aceste propuneri se fac la sectiunea fiecarui server, daca nu este o sectiune pentru propuneri, inseamna ca nu se accepta propuneri pentru server-ul respectiv)

2. Este interzis sa faceti propuneri pentru a organiza o competitie care este deja este notata pe forum. Daca doriti sa organizati o competitie, trimiteti un email la asist at egaming punct ro

3. Cand faceti o propunere, incercati sa folositi un mesaj convingator, pentru a atrage utilizatori si staff-ul. Nu lasati mesaje simple gen: "Aceasta propunere va ajuta comunitatea". Dezvolta idea: Cum o va ajuta? Avem nevoie de acest lucru? Putem sa o punem in aplicare? Sunt utilizatori care considera ca este o ideie buna? Costurile necesare pentru aplicarea propuneri? Staff-ul necesar pentru acest lucru? si alte intrebari care considerati ca sunt necesare.

4. Nu va auto-propuneti pentru moderarea unei sectiuni.

5. Respecta opinia altor utilizatori, daca dau contra asta nu inseamna ca iti este dusman, este doar o opinie, trateaza ca atare.

6. Cand faceti un topic, puneti un poll la propunerea respectiva.

 

 

2. Contra : Nu stiu e o idee foarte stupida , nu cred ca se merita sunt "N" competiti pe eGaming , la care nu participa mai nimeni , acolo se castiga MT + Warn down , vad ca tu vrei sa castigi doar sa lasi pc non-stop sa iti dea pe ochii frumosi .

Edited by Deli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Premiu pentru Auto-Refresh ? Atunci sunt "PRO". Glumesc chiar sunt si eu contra ! Nu sunt atat de disperat de premii pe eG, incat sa fiu pro pentru asa ceva in care ma clasesz si eu din cauza unui amarat de plugin.

Edited by EuSuntAla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro, ar fii o idee buna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asa ceva nu se va face din simplu motiv ca userii nu sunt corecti si apeleaza la tot felul de metode tampite de a castiga.

Topic inchis.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...