Jump to content
Sign in to follow this  
Th3_KiL33R

[Acceptat][Propunere] eGaming Evolution

Recommended Posts

kNYl5.png

 

Bine v-am gasit !

 

M-am gandit prin eGaming Evolution de a face mai multe propuneri , atatea propuneri incat sa fie o mica " evolutie " pe comunitate , sa crestem membri , jucatori , si toti cei care fac parte din comunitatea noastra.Am observat cat mai multe propuneri legate de forum , servere , si atele , dar eu vreau sa vin cu ceva NOU , sa facem din eGaming , ce-a mai buna comunitate din Romania . Prin urmare , vreau sa spun sa revolutionam comunitatea , sa fie mai multe surprize .

Eu la fiecare propunere osa pun un numar , voi va trebui sa spuneti numarul si raspunsul ( pro / contra )

 

1. Blog = Am observat ca de la un timp avem un nou blog , haideti sa ne ocupam de el prin urmatoarele :

  • Re-design cu o atmosfera asemanatoare forumului.
  • Zilnic post-uri ( adaugare blogeri ) .
  • Mai multe categori , mai multe posturi , mai mult divertisment in care putem atrage utilizatorii .

2. Publicitate ( SEO , Reclame , etc. ) = Cat mai multa publicitate pe diverse motoare de cautare ( SEO ) , pe diverse forumuri , cum putem face ? Uitati aici cateva modalitati la care m-am gandit pe loc :

  • Crearea a cate mai multe resurse eGaming care ne aparatin noua ( mod-uri , resurse )
  • Crearea a cat mai multe tutoriale de calitate ( astfel pot fii postate pe alte forum-uri cu adresa noastra si comunitatea noastra )
  • SEO si Publicitate prin bannere platite ( aici probabil osa avem probleme , din cauza fondurilor , deci e optional )

3. Forum = Am observat cat mai multe propuneri despre forum , si putine au fost acceptate , asadar am si eu o serie de propuneri :

  • Schimbarea iconitelor din stanga categoriei ( De ce? Sau invechit , prea batrane , si in plus mie personal nu sta bine pe forum)
  • Galerie avatare ( Aici sa fie o serie de " Default avatars eGaming " facute de designeri pentru membri)
  • Re-design forum ( probabil osa spuneti " WTF ? " dar totusi , ar fii frumos sa aducem o noua atmosfera)

4. Concursuri = Am observat ca de la un timp se fac concursuri doar cu premii in " Member Title sau Warn down " , deci :

  • Concursuri mai "marete" cu premii asemanatoare ( Premii in : tricouri eGaming , Vip pe forum , vip pe diferite servere sau rank mai mare , aici pot spune ca am multe idei , osa dezvolt ideea aceasta prin urmatoare chestie :

Daca facem un concurs numit " Best Let's play eGaming " , in care un jucator este obligat sa faca un let's play ( nu minecraft sau samp bineinceles) prin diferite jocuri , in care ei (optional) daca au microfon pot face si un comentariu , cel mai bun let's play construit ( video + audio + claritate ) sa aiba premii gen : Tricou eGaming ( un tricou personalizat costa aprox.10euro) , o cana ( o cana personalizata costa aprox 2euro ) , vip pe forum si dupa aceea tocmai member title. Si ca bonus daca se va accepta , voi sponsoriza eu cu un tricou eGaming si o cana marca eGaming . Asa am putea sa ne dezvoltam si noi un pic mai mult . [Ramane de vazut aici]

In plus am facut cateva "mostre" de tricouri si cani :

 

wm55k.pngKcXtk.png

 

Scuzati claritatea dar nu am vectorialul logo-ului deci nu pot creste din calitate , dar se va putea rezolva.

 

 

 

5. Chat = Cum am spus si intrun post anterior , dau quote :

 

" Chat " se poate face intrun noua pagina ( pe pagina forumului sa fie doar un link spre

" chat " , folosind baza de date a forumul si poate participa membri cu X posturi facute , ca sa nu avem probleme ca orice dobitoc sa faca cont pt spam in chat ) + se acorda moderator pe chat doar tuturor moderatorilor actuali ( Global Moderator , Moderatori la sub-forumuri , si poate si cativa vip-i )

 

Va arat o poza cum ar fii frumos sa arate chat-ul , bineinceles un design facut de " designeri nostri " .

 

LocA0.png

 

Bine , este doar un " demo " in care am incercat sa masc reclama cu logo-ul nostru . Iar cat despre programare in php sau html , este foarte simplu , se ia chat-ul incorporat din forum si se muta pe o noua pagina in care este sters tot index-ul forumul , si re-design pe noul " design " .

 

Moderatori de pe chat nu trebuie sa aiba neaparat o functie pe forum.

Iar vor fii 4 grade de moderatori :

  • Simplu : Poate da mute / kick .
  • Dezvoltat : Poate da mute / kick / ban pe max 30 zile
  • Special : Poate da mute / kick / ban permanent .
  • Admin : Poate face orice.

 

6. Games marca eGaming = Aici ma refer la un joc RPG Browser Based , pentru ca am multa experienta in asa ceva as fii de acord sa deschidem un joc gen " Mafia Crime " , " Travian " sau alte gen-uri , bineinceles nu script copiat , nulled , ci facut de mine cu ajutorul unui prieten ( programator ) . Osa prezint acest subiect mai dezvoltat daca va fii acceptat.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Eu unul sper sa fie acceptate toate propunerile , si daca chiar vor fii , eu osa ma implic foare serios in toate !

 

Si cu asta am terminat pentru ca trebuie sa plec , dar osa revin cu multe altele .

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  1. Pro
  2. Pro,dar nu cred ca sunt bani
  3. Contra
  4. Ar fii super :X
  5. Contra

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO. Chiar imi place aceasta propunere si as vrea sa fie acceptata deoarece am promova si noi comunitatea eGaming + am aduce alti playeri mai noi.

 

 

24 de cuvinte

:(

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO.

 

Sper sa te asculte cineva :), si sa-ti accepte si nu numai sa-ti accepte propunerea, ci si s-o aplice pentru ca ar aduce multe schimbari radicale in eGaming Community.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Va multumesc pentru PRO-urile acordate pana acuma . Am depus un mic efort a scrie acest topic cat mai corect si clar. Acuma vreau sa fac un efort si mai mare , sa ne ridicam , astept cat mai multe raspunsuri din partea staff-ului , dar totusi nu stiu cati sunt pregatiti pentru " urmatorul pas " .

 

Think different, think eGaming!

Edited by Th3_KiL33R

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro baa!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO, e prima propunere la care comentez si care cred eu are potential ... Trebuie sa crestem, si nu putem face asta doar prin serverele de SA-MP / MC ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
  1. Pro
     
  2. Pro,dar nu cred ca sunt bani
     
  3. Contra
     
  4. Ar fii super 8.gif
     
  5. Contra

6. Pro 4.gif

Edited by Reyza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca este eu pot ajuta cu tricourile costa 35lei + 10 lei transport , aceasta firma lucreaza cu plata in avans deaorece a mai patit sa ramana cu tricourile pe masa , daca e cineva interesat PM ! Pentru tricou.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO.m-a impresionat ideea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Propunerea cu concursul am propus-o si eu si a fost respinsa. Vad ca ai dezvoltat ideea si pare mai frumoasa, de la mine ai PRO desi nu prea conteaza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO ! M-a impresionat ideea !

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO

dar speram sa fie acceptata propunerea

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO, e prima propunere la care comentez si care cred eu are potential ... Trebuie sa crestem, si nu putem face asta doar prin serverele de SA-MP / MC ...

 

Imi pare foarte bine ca starnesc apetitul utilizatorilor prin aceasta propunere.

 

 

 

 

Propunerea cu concursul am propus-o si eu si a fost respinsa. Vad ca ai dezvoltat ideea si pare mai frumoasa, de la mine ai PRO desi nu prea conteaza.

 

Intradevar , am observat ( am fost prezent si am vazut dezvoltarea topic-ului ) iar Mihai a respinso prin motiv-ul acesta :

 

Respins.

 

Din ce am cautat eu, daca dorim sa facem competitii contra cost si sa oferim premii de acest gen, deja ajungem la un alt nivel. Sunt anumite servicii care trebuiesc legalizate si implicarea staff-ului 100%, ceea ce pentru moment nu este posibil. Poate pe viitor vom face si astfel de lucruri dar intai trebuie sa ne mai dezvoltam putin.

 

Si cum am spus si eu daca dezvoltam restul ideeilor mele , aceste tip-uri de concurs nu mai vor fii o problema .

 

PRO.m-a impresionat ideea.

 

Sunt impresionat ca un minim din staff acorda un pic de importanta acestui "topic"

 

 

 

 

PRO

dar speram sa fie acceptata propunerea

Aici e mai mult de comentat , se va trezi George Mihai cu un motiv gen " Nu avem timp , nu avem incredere , nu avem banii , nu avem mancare , nu va functiona , nu are rost-ul" ( no offence ) . Toate motivele le-am facut cu cap , nu am scris 2 cuvinte cu " VREAAAAU SERVER CS cu mod de Zombalai " ( cum fac majoritatea , doar sa ceara si sa primeasca).

 

In maxim o saptamana putem face majoritatea ideilor ( nu sunt multe doar cateva trebuie aplicate ) ne trebuie doar vointa de a creste si implicarea tuturor moderatorilor ( Graficieni , Media , Global ) .

 

In rest va multumesc pentru pro-urile acordate , mai astept cateva si decizia cuiva.

 

LE : Cei care ati spus pro , si cei care spuneti pro sau contra va rog lasati un minim de 25 de cuvinte ( detaliati daca e ok sau rau si dece) :) Va multumesc !

Edited by Th3_KiL33R

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu vreau sa demoralizez pe nimeni dar majoritatea propunerilor tale sunt greu de realizat dar nu imposibile.Asa ca:

 

1

 

Eu stiu ca blogurile in general sunt concepute pentru alte activitati.

In cele mai intalnite cazuri nu pentru gaming!

  • Re-design cu o atmosfera asemanatoare forumului.
    PRO
  • Zilnic post-uri ( adaugare blogeri ) .
    Nu cred ca sunt prea multi bloggeri sau vloggeri la noi pe comunitate,iar daca sunt nu cred ca s-ar implica intr-un astfel de proiect "non profit".
  • Mai multe categori, mai multe posturi, mai mult divertisment in care putem atrage utilizatorii .
    Da,divertismentu ne lipseste in prezent cel putin pe blog.Daca vrei ca omul sa activeze undeva anume atragei atentia,fa-l sa se simta bine,dar intai de toate am avea nevoie si de sprijinul membrilor eGaming actuali ceva ce cred ca este imposibil majoritatea dintre useri nu isi doresc decat functii sau pur si simplu isi doresc decat sa se distreze pe servarele comunitatii noastre si atat.

2

 

Ne facem reclama pe unde putem si noi.Adica pe unde este moca,site-uri gen facebook,youtube,deviantART si pe blog mai nou!

Nu iti prea vine sa scoti bani din buzunar fara sa ai profit dintr-o investitie anume.

  • Crearea a cate mai multe resurse eGaming care ne aparatin noua ( mod-uri , resurse )
    PRO,cea mai simpla modalitate dar tine cont ca reclama nu este permisa nici aici si nici pe alte site-uri,ti-ar fi suspendat contu si sters topicul in secunda 2.
  • Crearea a cat mai multe tutoriale de calitate ( astfel pot fii postate pe alte forum-uri cu adresa noastra si comunitatea noastra )
    PRO
  • SEO si Publicitate prin bannere platite ( aici probabil osa avem probleme , din cauza fondurilor , deci e optional )
    Daca faci tu donatii de ce nu? Plateste tu reclama si noi sunte de acord!

3

  • Schimbarea iconitelor din stanga categoriei ( De ce? Sau invechit , prea batrane , si in plus mie personal nu sta bine pe forum)
    Cred ca te referi la astea tutori10.png daca da tin sa te anunt ca nu este imposibil desi badgeurile actuale au fost inlocuite acum ceva timp (prin iunie,iulie daca nu ma insel).
  • Galerie avatare ( Aici sa fie o serie de " Default avatars eGaming " facute de designeri pentru membri)
    PRO,sa zic ca ar fi un plus pentru aspectul forumului desi nu prea e asa,majoritatea userilor isi poarta avatarele propii.
  • Re-design forum ( probabil osa spuneti " WTF ? " dar totusi , ar fii frumos sa aducem o noua atmosfera)
    CONTRA, doar ce sa schimbat aspectul forumului si tu vrei un altul?

4

 

PRO,daca tu iti iei acest angajament cum ca o sa te ocupi cu procurarea acelor materiale,expedierea catre castigatori si toate cele(multa bataie de cap).

 

5

 

PRO,ar fi ok un chat al comunitatii dar iar revin la problema cu hostul si situatia financiara.

 

6

 

PRO,in totalitate!Eu unul sunt un jucator de RPG-uri pe browser pentru ca nu imi ocupa prea mult timp.

Edited by legoKIDOR
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Legat de blog, necesita ceva persoane de mare incredere, deoarece tot ce posteaza ei apare exact pe domeniul comunitatii si astfel se poate face reclama...

2. Daca se fac extrem de multe donatii si toti vor primi cate ceva pe viitor nu vor mai dona iar. Cat despre reclamele pe forumuri, nu cred ca poti face in prea multe locuri.

3. Schimbarea design-ului unui forum nu poate fi facut chiar atat de usor, mai ales sa obtii si o galitate foarte buna si sa impresionezi pe toata lumea. Cat despre acele iconite, pot spune ca arata mult prea bine si sunt destul de asemanatoare zic, din cauza acelui cerc ce iti ofera in imaginatia ta un buton ce te face sa il apesi indiferent ca vrei sau nu vrei,

4. Interesant, dar nu stiu cati se vor bate sa obtina o cana pe care el o poate vedea, majoritatea playerilor se intrec intre ei pentru a fi primii in top. Oricum cu siguranta vor fi playeri care vor concura pentru acestea.

5. Foarte buna aceasta idee, dar ar fi ceva mai bine daca vor fi restrictii de posturi, deoarece si aici se poate face reclama.

6. Aici chiar ar fi ceva extrem de interesant, sa avem ceva jocuri online pe browser, dar nu cred ca eGaming isi permite si asa ceva. Necesita cu siguranta un host si toate cele.


 

Totusi daca egaming va oferi prea multe premii, vor deschide donatii, vor schimba design, vor implementa chaturi si noi moderatori pe site si restul, v-or ajunge playerii sa dispara incet incet, ratacindu-se pe comunitate. Totusi sunt prea multe lucruri de facut ce necesita un punct de sprijin financiar bine dezvoltat sa faci atatea inovatii pe comunitate, parerea mea este ca sunt o multime de lucruri de platit pentru a ne oferi un joc cat mai placut. Eu unul spun PRO, dar mai mult ca sigur aceasta propunere va fi un target de viitor, aceasta comunitate se misca extrem de incet in ceea ce inseamna dezvoltare. Totusi mai trebuie adaugat un fapt ca se misca incet, dar ceea ce creeaza este de calitate.


 

As vrea sa stiu si eu cati oameni spun ca vor contribui pentru indeplinirea acestei propuneri si cati dintre ei chiar vor contribui cu adevarat, sau vor crea o ipresie falsa staff-ului ?

Edited by EuSuntAla
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
As vrea sa stiu si eu cati oameni spun ca vor contribui pentru indeplinirea acestei propuneri si cati dintre ei chiar vor contribui cu adevarat, sau vor crea o ipresie falsa staff-ului ?

 

In general toate modificarile vin din partea staff-ului si numai din partea staff-ului.

Membri nu sunt in stare sa ne sustina nici macar cu o suma modica,si 1 euro daca ar dona nu lunar odata la 3 luni da sa o faca ar avea parte de mari schimbari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu vreau sa demoralizez pe nimeni dar majoritatea propunerilor tale sunt greu de realizat dar nu imposibile.Asa ca:

 

1

 

Eu stiu ca blogurile in general sunt concepute pentru alte activitati.

In cele mai intalnite cazuri nu pentru gaming!

PRO

Nu cred ca sunt prea multi bloggeri sau vloggeri la noi pe comunitate,iar daca sunt nu cred ca s-ar implica intr-un astfel de proiect "non profit".

Da,divertismentu ne lipseste in prezent cel putin pe blog.Daca vrei ca omul sa activeze undeva anume atragei atentia,fa-l sa se simta bine,dar intai de toate am avea nevoie si de sprijinul membrilor eGaming actuali ceva ce cred ca este imposibil majoritatea dintre useri nu isi doresc decat functii sau pur si simplu isi doresc decat sa se distreze pe servarele comunitatii noastre si atat.

 

La punctul 1 am propus lui George Mihai sa facem diverse activitati pe blog cum ar fii interviuri cu alte personaje din comunitate ( importante bineinceles ) , si intradevar daca nu se gasesc prea multi blogeri dar totusi suntem pe putini 200 de utilizatori zilnici , nu gasim 2-3 ( tutorial writers se poate ocupa binemersi de cateva tutoriale pe blog)

 

 

 

3

Cred ca te referi la astea daca da tin sa te anunt ca nu este imposibil desi badgeurile actuale au fost inlocuite acum ceva timp (prin iunie,iulie daca nu ma insel).

PRO,sa zic ca ar fi un plus pentru aspectul forumului desi nu prea e asa,majoritatea userilor isi poarta avatarele propii.

CONTRA, doar ce sa schimbat aspectul forumului si tu vrei un altul?

La punctul 1 am propus lui George Mihai sa facem diverse activitati pe blog cum ar fii interviuri cu alte personaje din comunitate ( importante bineinceles ) , si intradevar daca nu se gasesc prea multi blogeri dar totusi suntem pe putini 200 de utilizatori zilnici , nu gasim 2-3 ( tutorial writers se poate ocupa binemersi de cateva tutoriale pe blog)

La punctul 3 ma refer la aceste icoane :

 

 

Iti multumesc pentru post , iti respect foarte mult parerea.

 

 

 

1. Legat de blog, necesita ceva persoane de mare incredere, deoarece tot ce posteaza ei apare exact pe domeniul comunitatii si astfel se poate face reclama...

2. Daca se fac extrem de multe donatii si toti vor primi cate ceva pe viitor nu vor mai dona iar. Cat despre reclamele pe forumuri, nu cred ca poti face in prea multe locuri.

3. Schimbarea design-ului unui forum nu poate fi facut chiar atat de usor, mai ales sa obtii si o galitate foarte buna si sa impresionezi pe toata lumea. Cat despre acele iconite, pot spune ca arata mult prea bine si sunt destul de asemanatoare zic, din cauza acelui cerc ce iti ofera in imaginatia ta un buton ce te face sa il apesi indiferent ca vrei sau nu vrei,

4. Interesant, dar nu stiu cati se vor bate sa obtina o cana pe care el o poate vedea, majoritatea playerilor se intrec intre ei pentru a fi primii in top. Oricum cu siguranta vor fi playeri care vor concura pentru acestea.

5. Foarte buna aceasta idee, dar ar fi ceva mai bine daca vor fi restrictii de posturi, deoarece si aici se poate face reclama.

6. Aici chiar ar fi ceva extrem de interesant, sa avem ceva jocuri online pe browser, dar nu cred ca eGaming isi permite si asa ceva. Necesita cu siguranta un host si toate cele.


 

Totusi daca egaming va oferi prea multe premii, vor deschide donatii, vor schimba design, vor implementa chaturi si noi moderatori pe site si restul, v-or ajunge playerii sa dispara incet incet, ratacindu-se pe comunitate. Totusi sunt prea multe lucruri de facut ce necesita un punct de sprijin financiar bine dezvoltat sa faci atatea inovatii pe comunitate, parerea mea este ca sunt o multime de lucruri de platit pentru a ne oferi un joc cat mai placut. Eu unul spun PRO, dar mai mult ca sigur aceasta propunere va fi un target de viitor, aceasta comunitate se misca extrem de incet in ceea ce inseamna dezvoltare. Totusi mai trebuie adaugat un fapt ca se misca incet, dar ceea ce creeaza este de calitate.


 

As vrea sa stiu si eu cati oameni spun ca vor contribui pentru indeplinirea acestei propuneri si cati dintre ei chiar vor contribui cu adevarat, sau vor crea o ipresie falsa staff-ului ?

 

1. Legat de blog = cum am mai spus nu se acorda oricui , unui moderator existent deja pe forum sau chiar un vip ceva mai special.

2.Cum am precizat in post , facem reclama "ascunsa" , prin care facem tutoriale , resurse , etc. si punem copyrights , sursa , nu neaparat pe forum.

3.Nu am dat la nimeni in cap cu propunerea asta,calitate iti garantez eu ca se poate face, asa cum a facut Nelutu cu logo-ul. Cat despre icoane fiecare cu parerea lui.

4. Osa fie destui pentru un tricou si o cana,multi chiar veniti din curiozitate.

5. Daca ai citit bine chat-ul osa fie doar pentru membri cu X post-uri pe forum , nu oricui.

6. Le platesc host + domeniu + sponsorizare eGaming , fac eu jocul impreuna cu comunitatea ( designeri , utilizatori pt idee ). Aici sigur osa vina cineva sa imi retifice :

-Pai tu ce vrei reclama de la eGaming ? - NU , eu v-am oferit o sansa , daca se accepta bine daca nu mai bine.

 


 

Totusi daca egaming va oferi prea multe premii, vor deschide donatii, vor schimba design, vor implementa chaturi si noi moderatori pe site si restul, v-or ajunge playerii sa dispara incet incet, ratacindu-se pe comunitate. Totusi sunt prea multe lucruri de facut ce necesita un punct de sprijin financiar bine dezvoltat sa faci atatea inovatii pe comunitate, parerea mea este ca sunt o multime de lucruri de platit pentru a ne oferi un joc cat mai placut. Eu unul spun PRO, dar mai mult ca sigur aceasta propunere va fi un target de viitor, aceasta comunitate se misca extrem de incet in ceea ce inseamna dezvoltare. Totusi mai trebuie adaugat un fapt ca se misca incet, dar ceea ce creeaza este de calitate.


As vrea sa stiu si eu cati oameni spun ca vor contribui pentru indeplinirea acestei propuneri si cati dintre ei chiar vor contribui cu adevarat, sau vor crea o ipresie falsa staff-ului ?

 

 

 

Cum am precizat eu voi ajuta cu tot ce am scris in primul post , nu doresc NIMIC in schimb , nici macar VIP sau Member Title .

Cat despre donatii ... Ce sa spun ? Cine vrea sa doneze bine , cine nu nu. Nu e nimeni obligat si in plus cum a spus si LegoKidor : Propunerile sunt posibile , si fara nici un sprijin financiar . De ce ?

-Tema de pe blog : Programare + WebDesign ( ocupa un mic spatiu , max 10mb pe platforma wordpress )

-Facem reclama : Nu ne costa nimic , doar timp si vointa

-Design pentru o atmosfera mai placuta : Nimic , doar timp si vointa.

-Un tricou si o cana personalizata ? Costa aproximativ 10-15euro , si un concurs il putem face o data pe luna cel putin , il voi sponsoriza eu cand pot.

-Chat-ul la fel , nu ocupa mai mult de un MB pentru un design simplu.

-O data ce avem "joc-ul" un domeniu pe un an , si un webhost decent nu mai este nevoie sa platim nimic.

 

Again :

 

 

 

In general toate modificarile vin din partea staff-ului si numai din partea staff-ului.

Membri nu sunt in stare sa ne sustina nici macar cu o suma modica,si 1 euro daca ar dona nu lunar odata la 3 luni da sa o faca ar avea parte de mari schimbari.

 

Sustin aceasi chestie , toate propunerile mele nu costa nimic ,si in plus , aceste donatii nu vin pe dageaba , cand comunitatea este pe punctul 0 , si aici ma refer ca nu mai vad nici un update , concurs , ceva in care sa ma bucur intradevar ca fac parte de o comunitate mandra si puternica. Totusi noi avem un potential foarte mare ( 200+ utilizatori zilnici activi ) .

 

 

 

Last : Poate spuneti ca de ce m-am trezit tocmai acuma ? Pentru ca a inceput scoala , multi nu mai au timp de SA-MP si CS , unii nici de forum , probabil daca am avea ceva in plus , cu care sa atragem , poate ne trezim si noi . Mai am foarte multe propuneri , dar nu stiu de ce am o banuiala ca deja osa fie respinsa aceasta.

Edited by Th3_KiL33R

Share this post


Link to post
Share on other sites

In general toate modificarile vin din partea staff-ului si numai din partea staff-ului.

Membri nu sunt in stare sa ne sustina nici macar cu o suma modica,si 1 euro daca ar dona nu lunar odata la 3 luni da sa o faca ar avea parte de mari schimbari.

 

legoKIDOR @Ai dreptate dar cred ca daca am organiza o actiune caritabila cu diferite premii pe forum/game am dona majoritatea 1-2 euro,eu unu as dona intre 1-5 euro oricand ar fii nevoie dar sa am asigurarea ca se vor duce la Premii sau alte lucrurii bune.

Edited by Kenoby

Share this post


Link to post
Share on other sites

Concursuri sunt,dar recompensele au legatura directa cu forumul si numai cu forumul.

Doar in sectiunea grafica si desing se organizeaza lunar 4 competitii ce sunt premiate.

 

Mai am foarte multe propuneri , dar nu stiu de ce am o banuiala ca deja osa fie respinsa aceasta.

 

Aici pot sa zic ca te inseli si vorbesti prostii.

Daca nu am respecta propunerile voastre atunci la ce am mai tine aceasta sectiune,aiurea asa? Uitate sa vezi ca servarul de miniecraft a aparut in urma unei propuneri si multe alte updateuri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro baietii si de la mine .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Concursuri sunt,dar recompensele au legatura directa cu forumul si numai cu forumul.

Doar in sectiunea grafica si desing se organizeaza lunar 4 competitii ce sunt premiate.

 

 

 

Aici pot sa zic ca te inseli si vorbesti prostii.

Daca nu am respecta propunerile voastre atunci la ce am mai tine aceasta sectiune,aiurea asa? Uitate sa vezi ca servarul de miniecraft a aparut in urma unei propuneri si multe alte updateuri.

 

Da , intradevar am avut o privinta gresita , dar nu m-am referit la restu propunerilor , ci doar propuneri mele , pentru ca probabil osa para greu de realizat ce am scris in primul post , dar nu imposibil , cum ai spus tu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...