Jump to content
Sign in to follow this  
Th3_KiL33R

[Acceptat][Propunere] eGaming Evolution

Recommended Posts

//edit : Wrong Topic imi pare rau :)

Edited by Funny

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO

Share this post


Link to post
Share on other sites

  1. Pro
    ย 
  2. Pro,dar nu cred ca sunt bani
    ย 
  3. PRO
    ย 
  4. Ar fii super 8.gif
    ย 
  5. PRO

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO !

Dar cred ca tricourile nu este o idee stralucita / buna , dar celalalte sunt de acord cu tot , meriti si LIKE :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca e "in progress" de ce mai postati cu PRO?

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Blog - sunt perfect de acord , ar trebui sa-l improspatam cu ideei si posturi noi.

2. Publicitatea - intotdeauna este loc de o reclama comunitati indiferent cat de sus este ,tindem sa tintim tot mai sus.

3. Forumul - cred ca este destul de bine organizat, in pofida faptului ca este pus la punct de curand.

4. Concursuri - este foarte greu sa realizezi ce ai spus tu aici , chiar daca nu pot pune premiile acele , poate altele mai avantajoase si care sa te faca sa muncesti mai mult ar fi mult mai ok.

5. Chatul - nu este o idee tocmai buna deoarece o sa fie inca un punct in care se creaza mult stres si multa bataie de cap pentru cei din staff.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Blog - sunt perfect de acord , ar trebui sa-l improspatam cu ideei si posturi noi.

2. Publicitatea - intotdeauna este loc de o reclama comunitati indiferent cat de sus este ,tindem sa tintim tot mai sus.

3. Forumul - cred ca este destul de bine organizat, in pofida faptului ca este pus la punct de curand.

4. Concursuri - este foarte greu sa realizezi ce ai spus tu aici , chiar daca nu pot pune premiile acele , poate altele mai avantajoase si care sa te faca sa muncesti mai mult ar fi mult mai ok.

5. Chatul - nu este o idee tocmai buna deoarece o sa fie inca un punct in care se creaza mult stres si multa bataie de cap pentru cei din staff.

ย 

Majoritatea propunerilor mele au fost deja luate in considerare si le multumesc Administratorilor si Moderatorilor cat si mie pt ideei si ajutor. Sunt sigur ca putem face ceva mai maret cu eGaming avand in vedere ca suntem aproape 300 de membri activi , din care peste 100 sunt membri fideli cu siguranta.Suntem la un nivel destul de inalt , dar putem sa fim la ceva si mai inalt daca ne straduim (tot staff-ul) sa ridicam in picioare nu numai forum-ul ci toate comunitatea. Craciun fericiti tuturor !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Majoritatea propunerilor mele au fost deja luate in considerare si le multumesc Administratorilor si Moderatorilor cat si mie pt ideei si ajutor. Sunt sigur ca putem face ceva mai maret cu eGaming avand in vedere ca suntem aproape 300 de membri activi , din care peste 100 sunt membri fideli cu siguranta.Suntem la un nivel destul de inalt , dar putem sa fim la ceva si mai inalt daca ne straduim (tot staff-ul) sa ridicam in picioare nu numai forum-ul ci toate comunitatea. Craciun fericiti tuturor !

ย 

Sunt perfect de acord cu tine , sper sa puteti sa faceti asta , mi-am dat cu parerea la propunerile tale foarte bune.

Sper ca sa reusiti ceva si ceilalti membri din staff sa te ajute.

ย 

Sper sa poti sa reusesti sa faci tot ce ti-ai propus , mai ales cea cu "GAMES" , este foarte buna si sper sa ti se aprobe.

ย 

Succese!

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO! Dar nu sunt bani(e criza)

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO! Dar nu sunt bani(e criza)

ย 

Spui si tu sa te aflii in treaba , nu-i asa ?

ย 

Bun , prin urmare am facut repejor o lista cu " Ce am facut si ce nu "

  • check.pngBlog (Sa facut blog-ul dupa cum stiti de ceva timp www.egaming.ro )
  • check.pngPublicitate (Asa cum putem si noi sa zicem)
  • check.pngForum (Ne ocupam de design , dupa cum observati avem un logo sa ne simtim mai apropiati si noi ca o familie )
  • check.pngConcursuri (Se organizeaza destule concursuri,cel mai nou concurs este cel care se ofera 2 sapt de vip )
  • close.png Chat (Momentan nu sa putut face nimic)

Prin urmare cam astea au fost propunerile " standard " facute de mine , si nu prin urmare jocul in care inca colaborez cu un baiat si incercam sa il facem si noi cum putem (vorbind despre Galatheus, care probabil anunt din nou ca este o posibilitate sa il deschidem de craciun) .

Edited by Th3_KiL33R

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO

ย 

warn up / post inutil

Edited by Radu_Toretto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro in legatura cu majoritatea(Contra games marca egaming), in rest te sustin :D

Edited by ZaGooz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro all , interesanta ideea

Edited by Opt1musSs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumim pentru sugestii, am facut cat am putut pana acum, cred ca este timpul sa inchid acest topic, daca mai aveti alte sugestii folositi "New Topic".ย 

ย 

ย 

Closed.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...