Sign in to follow this  
Followers 0
iulytza

Cat La % iti place scoala

23 posts in this topic

Exceptand clasele 1-4 si facultatea,restul formelor de invatamant sunt niste aberatii comuniste.Cat mai multa materie,nimic relevant iar cand ajungi la facultate ai impresia ca nu ai facut 12 ani de scoala.

Cat % mi-a placut mie liceul???10% datorita celor spuse mai sus.Cat la suta imi place facultatea?95 %,exceptand matematica care este bagata de umplutura dar cu care ne omoara la greu + inca vre-o doua materii care nu-si au rostul la profilul nostru .Din anul 3 ne scapam de ea si ramanem doar pe materiile tehnice.

Avem o problema foarte grava cu invatamantul...se afla sub nivelul marii,profesori plictisiti altii comunisti,materie neconcludenta si uneori aberanta,etc .Pelanga asta se adauga si lipsa de respect a elevilor...."pelanga ca esti prost te mai dai si in stamba!"

Sincer fara Scoala am fi niste nimicuri ... insa nu pot spune ca sunt inebunit dupa ea ...

Cred ca 30 % cam asa !!!

School ;) Sabzaky

99% imi place ;) 1% nu imi place ca nu e destul timp in pauza sa savurezi o tigara

Nu se exprima in procente.

In general imi place scoala, insa pentru mine este extrem de greu. Manuale intregi de invatat in cateva zile, bullshit.

E fain ca inveti lucruri noi, folositoare, dar sunt si materii din alea boring la care trebuie sa tocesti, in adevaratul sens al cuvantului

Cat imi place mie scoala?...hmm buna intrebare.Sa zicem 50-60% pentru ca ma plictisesc daca nu merg.Acolo mai schimb o vorba ceva...

Nu imi plac materiile alea plictisitoare cum este Latina si stuff like that.In general imi place scaoala:)

85 % .

PS : Nu va suparati, la varsta voastra ar trebui sa fie pe primul loc cartea, in viata de asta ai nevoie ( nu si in toate cazurile exceptand " Fotball ; handball ; volei si asa mai departe.. ).

Hmm pai pot zice chiar 90% pentru ca mereu facem caterinca la ore si pe langa asta..profesorii sunt cat de cat ok.. e ok totul. Restul de 10% sunt unele materii si cam atat :)

Desigur , toata lumea o sa zica acuma ca sunt un tocilar. Nu , nu sunt. Una e sa-ti placa scoala,alta e sa tocesti.

Cred ca 50 % , (Sunt absent si atunci cand sunt prezent mai mult la scoala :) )

Sa zicem cam 60 % ... :)

50 %.... sincer fara scoala m-as si plictisi cateodata ! la scoala macar ma mai distrez cu prieteni si culegii si mai invat cate ceva nou :) !

50% (sport si prietenii)

crek 50-60% ce faci aks?inafara de comp-afara-sport nai ce face:|+ca la sc mai fac caterinca mai rad cu colegi mai imi bat joc de profesori:P

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.