Jump to content

Photo

[Rezolvat] sugestie

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
12 replies to this topic

#1 GTZ

GTZ

Tatal lui Litz

• VIP
  • 2,186 posts
  • Time Online: 3h 17s

Posted 23 March 2009 - 01:08 AM

salut !

am o nelamurire...
daca la 3 warn-uri primesti 3 zile de ban = 1warn = 1 zi ban
de ce dupa ce iti expira banul de 3 zile mai ai 2 warn-uri??
dak deja ai 2 warn-uri mi se pare corect k la cel de-al treilea sa primesti ban 1 zi.
deci in concluzie : am 2 warn-uri..mai primesc un warn sa spunem dm GTZ banned by...(had 3 warnings)..mi se pare corect sa iau 1 zi ban ( 1warn nu 3 warn-uri )

multumesc!
stiu ca nu fac eu regulile doar mi-am exprimat parerea, sper sa nu va suparati X(

:sharp: :)

#2 TaLeNt

TaLeNt

♫ I love Fußball ♫™

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 944 posts
  • Time Online: 4d 6h 3m 15s

Posted 23 March 2009 - 12:23 PM

salut!

aceasi nelamurire o am si eu...
nu inteleg dc raman 2 warnuri dupa ceti scoate banu..ar trebui sa o iei de la capat incepi cu unu..
ai 2 warnuri iti face unu post iei warn=ban 3 zile!!

Multumesc!!
Repect-Deezy-
-Blain-
-Sharp- :sharp: :)

#3 rickross

rickross

Joiner

• Banned
  • Pip
  • 20 posts
  • :

Posted 23 March 2009 - 10:11 PM

da mi se pare cea mai mare prostie asta cu warnurile Voi cereti RP dar ce faceti voi nu e RP X( in realitate ma baga la parnaie doar 1 data daca lam omorat pe unu data viitoare daca mai omor pe unu nu imi da pedeapsta de la mortu trecut si de la asta :) e o aiureala warnurile si sistemul unban ! gasiti si voi ceva automat sau un admin care sta mai mult sa le scoata dimineatza sau sa se faca cererea un ban cu o zi inainte si la o ora anume de ex: 00:00 sa se scoata banurile... iau banu la 9 dimineatza si mil scoate cu 2 zile intarziere...si eu joc cam mult pe server nu stau afk ! cu toate ca am luat 1 warn aiurea pt afk si nu eram afk ... nam stat sa ajung la posteaza un admin nu voi ajunge niciodata acolo... am luat warn pt limbaj aiurea am tacut dar parca nui bine sa taci in tot deauna... Stiu ca daca zicem toti ce avem pe suflet ... adminii o sa aibe grija sa ne prinda la cotitura si sa ne baneze...
Inca ceva mi se pare o aberatie regula cu DM la mafii si ganguri... cum ati vrea sa vada cares mai buni uitanduse unu la altu pana ia crash ? nu inteleg ... dacami explicati asta sunteti cei mai tari

#4 Guest_Breaker_*

Guest_Breaker_*
  • Guests

Posted 23 March 2009 - 10:30 PM

si eu am niste probleme aici .... as dori sa scoateti de la pd faza cu kick pt DB ... ca merem cu avion sau elicopter sa omoram un suspect si ne da kick ...

#5 GTZ

GTZ

Tatal lui Litz

• VIP
  • 2,186 posts

Posted 23 March 2009 - 10:55 PM

aici vorbim despre warn-uri nu de DB

:)

#6 Guest_Breaker_*

Guest_Breaker_*
  • Guests

Posted 24 March 2009 - 07:39 AM

dak tot era deschis am postat aici sa nu mai fac aiurea alt topic , probleme ?

#7 GTZ

GTZ

Tatal lui Litz

• VIP
  • 2,186 posts

Posted 24 March 2009 - 11:24 AM

auzi nu vreau sa ne certam nu ma luat asa "tare" probleme ?
k si cum eu as fi un ....si u esti mare "smecher" sa iti zic ceva sunt satul de "smecherii" "boss" "jupan" lasa-ma cu astea
te respect ma respectii asta in limita bunului simt normal asa k te rog putin respect..e mai bn sa fim prieteni decat dusmani..

RESPECTA SA FII RESPECTAT !

#8 Mr_Beann

Mr_Beann

Active Member

• Members
  • PipPipPip
  • 240 posts
  • :

Posted 24 March 2009 - 11:37 AM

Yo vreau ca in topicu ala eGaming sa:mp .. topicurile alea sa fie si ele in ordine..nu asha amestecate

#9 GTZ

GTZ

Tatal lui Litz

• VIP
  • 2,186 posts

Posted 24 March 2009 - 05:03 PM

repet: AICI DISCUTAM DESPRE WARN-URI CE PARTE NU ATI INTELES ?

#10 Guest_Breaker_*

Guest_Breaker_*
  • Guests

Posted 24 March 2009 - 09:09 PM

gtz poti te rog sa fii calm ? lasai in pace sa posteze ce vor si gata oricum tie nu iti fac nici un rau , nu am chef sa ma cert cu tine sau cu alcnv si numi plac certurile ... asa ca te rog fii u mai inteligent si lasai

#11 rickross

rickross

Joiner

• Banned
  • Pip
  • 20 posts
  • :

Posted 24 March 2009 - 09:28 PM

haidetzi baieti nu va agitati nu ne baga nimeni in seama :)) suntem micuti... aici trebuie sa vina oameni mari ma ... pe noi se face ca nu ne vede nau timp sa ne scoata ban-urile ...eh :) frumos...

AAA ma baieti pe voi va baga politia la parnaie va baneaza :)) daca injurati pe strada sau va da amenda =)) ? sau nici amenda aia =))) e RP :))

#12 Guest_Breaker_*

Guest_Breaker_*
  • Guests

Posted 24 March 2009 - 10:21 PM

haidetzi baieti nu va agitati nu ne baga nimeni in seama :)) suntem micuti... aici trebuie sa vina oameni mari ma ... pe noi se face ca nu ne vede nau timp sa ne scoata ban-urile ...eh :) frumos...

AAA ma baieti pe voi va baga politia la parnaie va baneaza :)) daca injurati pe strada sau va da amenda =)) ? sau nici amenda aia =))) e RP :))

idem...

#13 Overlord

Overlord

Support eGaming

• Hall Of Fame
  • 1,042 posts
  • Time Online: 32m 47s

Posted 25 March 2009 - 04:30 PM

Closed.

O dati pe discutii, certuri. Daca vreti sugestii aduse serverului de samp, postati acolo .

Topic : http://forum.egaming...?showtopic=7680 .

Free JavaScript from 
Rainbow Arch