Sign in to follow this  
Followers 0
Dust1NN

Preferi Gaming mouse ?

100 posts in this topic

Eu am un mouse A4Tech optic si sunt foarte multumit de el, desi uneori am probleme cu butonul "Mouse1"(click stanga) dar isi revine imediat.

Da, prefer, deoarece joc la un nivel inalt si trebuie o "masca" , care sa te ajute in situatii grele!

Deocamdata detin un razer diamondback 3g

Am mouse Genius , si nu m-am plans niciodata de el de cand il am :|?Dar vreau sa imi achizitionez un mouse pentru gaming !

Am un mouse A4tech X7 Oscar Gaming si pana acum nu mi-a facut figuri ,dar ma astept sa-mi faca figuri la pretul pe care-l are ... /:)

Am un mouse A4tech X7 Oscar Gaming si pana acum nu mi-a facut figuri ,dar ma astept sa-mi faca figuri la pretul pe care-l are ... :)

si eu tot deasta am. xl-750bk. de 2 ani il folosesc si inca nu ma dezamagit :)

Le prefer pe cele pentru Gaming ca ma ajuta la CS de multe ori si la alte jocuri :P

Aveam mouse microsoft 1 dar sa stricat a inceput sa faca figuri :P acu vreau sa imi iau x7 :happy2:

Eu detin un mouse a4tech wireless si mi`e bine....doar cand nu mai am curent in baterii ma enervez....schimbale...dupa care trebuie sa fac un mic test de semnal adica sa apas 1 butonel mic si sa misc mouseul :lola:

Consider ca gaming mouse e scump dar eficient in jocuri :-

Da , prefer dar am un # TRUST MI-2150 Optical USB Mosue si il am de 5 ani si nu a facut probleme .

EDIT : Newpage :))

Edited by eNdz0rw0w^

As prefera un Mouse a4tech xl-750Bf :)) imi place foarte mult si e bun pentru Modul Hide-n-seek :dancerock:

19626_1.jpg

Am un a4tech swop-35 400dpi .. dar as dori un a4tech x7 acela pe laser de 3600dpi nush modelul exact

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.