Sign in to follow this  
Followers 0
rickross

RDS

89 posts in this topic

Rds merge foarte bine eu de exemplu nu am probleme deloc cu el nu pica aproape deloc :X

O mica problema care o am eu cu RDS'ul este ca atunci cand descarc de pe trakere ex: fl,yp,ipt astea mai rapide cand viteza de download ajunge la 5,6MB atunci "imi pica netu" si trebue sa dau disconect-reconect la placa de retea pt a putea conecta dinou RDS in rest totul ok,dar trebue sa limitez viteza de download la 5,5MB.

Am sunat si la ei ,au venit s-au uitat,au verificat si au ajuns la concluzia: "Sa nu mai descarci de pe net" exact asa mi'au zis.

Eu nu stiu ce sa mai cred ... inainte trageam cu 3-4-5 MB/s si acum cu maxim 500KB/s :))

eu am RDS si is foarte multumit de el

si eu, cred ca e cel mai bun net din constanta

RDS e cel mai calumea... Pe torrent prind spre 10 mb... E stabil nu cade aproape deloc... E super ok.

RDS, trag de pe torrent cu 5 mb si am router, e un IPS foarte stabil, si mai cade cateodata dar foarte rar.

RDS ... cred ca cel mai bun din Romania. De pe torrent trag cam cu 5-6 MB ... Sunt foarte multumit, + ca e si ieftin :P .

Stau in Cluj-Napoca si am net de la RDS.

Cam asa arata speedtest-ul:

887565327.png

Platesc 39 de lei pe luna (100 mb/s, insa e impartit cu inca un calculator prin router) si in pretul asta o intrat si un modem USB moca (net de ala de il iei cu tine oriunde si il bagi la laptop)

Am de la ei si televiziune digitala (digi) iar cand am avut probleme am sunat la ei si toate probleme le-au rezolvat de la distanta prin telefon:

"Buna seara, nu imi merge programul X, nu stiu ce are"

rds: "Buna seara, numai putin"...

rds: "Incercati acum, merge?"

"Da, va multumesc, la revedere"

Edited by tudy_luik

Port de 4ani acest net RDS,mi se parce c-am slabut platesc c-am mult pentru o calitate proasta,totusi nu am avut probleme niciodata cu el.

Si eu am RDS . La mine are toane . Ba merge cu o viteza mare , ba merge ca naiba ...

Si eu folosesc rds , dar mai are cateodataa figuri ca se opreste , dar in rest e ok :luvvodka:

Eu am clicknet si e praf.;)

Idem...o sa ma mut la RDS e mult mai bun!

Eu am click net dar am avut si RDS Si imi mergea calumea mereu dar o sa ma pun iar pe RDS este cel mai bun .

RDS Cel mai semecher net .

Edited by Senbonzakura

Da, am auzit ca e foarte bun, dar eu am UPC pentru ca stau la casa :dancerock:

RDS nu stiu sigur daca e cel mai bun nu am incercat altceva (alt tip de retea) dar cusiguranta este cel mia utilizat in romania.

Multi din ziua de azi folosesc RDS , si sunt si eu de parere ca e mult mai bun decat UPC-ul spre exemplu pe care l-am avut si acela o perioada de timp.

RDS e cel mai bun provider, viteza buna si preturi mici . Bravo !

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.