Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Radu_Toretto

X Factor: Cheloo, amenintat cu tribunalul !

Recommended Posts

X-Factor-Cheloo-amenintat-cu-tribunalul-video.jpg

Β 

Soc si groaza: Cheloo a suparat-o atat de tare pe matusa unei concurente de la X Factor incat ar putea sa fie tarat prin tribunale pentru ca i-a jignit nepoata, spunandu-i ca n-are talent.

Β 

Gabriela Margineanu studiaza vioara la Conservator, dar se pare ca nu i-a spus nimeni pana acum ca nu are nicio traba cu partea vocala. A facut-o Cheloo aseara si il paste un proces, cel putin asta i-a transmis matusa concurentei.

"In calitate de om care nu stie sa cante pe note, [pot sa spun ca] tu esti o criminala.” i-a spus Cheloo concurentei. "Iti vine sa te arunci cu masina in copaci. Esti stranie” a mai spus el.

Β 

"Ne-a jignit toata familia. Il dam in judecata!” a transmis matusa concurentei la iesirea acesteia de pe scena.

Β 

Sursa + Video :

www.bestmusic.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi se pare o tampenie sa te tarasti prin tribunale pentru asa ceva.Cheloo asa este felul lui de a fi el o fire mai dura si spunand totul pe fata omului fara pic de jena, el doar si-a exprimat punctul de vedere asa cum a simtit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Atata timp cat a acceptat sa participe la acest concurs stia ca o sa fie jurizata de 3 oameni cu o experienta mare in muzica.Parerea unui jurat este parerea unui jurat ....este o tampenie sa il dea in judecata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parerea mea ca asta nu e un motiv pentru a te duce in tribunale, dar totusi, si Cheloo exagereaza cateodata si vorbeste urat cu multi concurenti, nu este chiar un "ZEU".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am vazut si eu emisiunea cand femeia aceea a zis ca o sa-l dea in judecata pe Cheloo, foarte urat sa intalnesti oameni din astia... Oricum asta e treaba lui Cheloo acolo in juriu, sa fie un dur si direct ... sa faca audienta ... Dak ati observat avem un interes mai mare sa ne uitam la XFactor cand e Cheloo in juriu fata de primul sezon :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A participat pe risc pur si simplu stia ca ex riscu sa se faca de ruşine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cheloo spune tot timpul ceea ce crede el si o face pe un mod ironic si cat de cat inteligent. Fata de multe persoane care stiu doar sa injure si multe altele gen incultul de Uzzi care intra in spitale la fiecare concert. Eu unul as fi de parare ca tre sa fii foarte mandru cand te critica Cheloo deoarece atunci chiar iti dai seama ce ar trebui sa schimbi la tine, oricum lui cred ca prea putin ii va pasa de acel proces. Si totusi cred ca toti raperii romani ar fi de partea lui si totusi cred ca acea familie se baga unde nu le fierbe oala. Si totusi cred ca daca ar pierde procesul si ar trebui sa plateasca ceva daune morale cu siguranta cei de la Antena il va ajuta pe Cheloo deoarece extrem de multa lume a inceput sa se uite la x factor din motivul ca este el prezent in juriu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dupa mine cred ca a spus ce trebuia spus .. Daca cineva vine si are o voce zici ca e moara stricata ce trb sa ii zici ? BRAVO ! esti foarte bun(a) . Cheloo a procedat corect ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cheloo spune tot in fata nu-i pasa,si parca cine stie ce a spus :O a spus adevarul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parerea mea ca asta nu e un motiv pentru a te duce in tribunale, dar totusi, si Cheloo exagereaza cateodata si vorbeste urat cu multi concurenti, nu este chiar un "ZEU".

Tu macar ai ascultat-o pe aia cum a cantat ? Si ce figuri facea bunicsa' ca e fica de sef de orchestra si nu stiu ce.

Pai stai putin, ce legatura are una cu alta ? Poate sa fie si fica presedintelui ca tot egali suntem.

Iar despre remarca lui Cheloo, mi se pare fireasca. Toti maimutoii ca fata aceea au ajuns sa polueze fonic pe la radio si o muzica adevarata nu mai are loc de ei. (vreti un exemplu ? ok : Corina - A ta :|)

Ii apreciez critile in mod deosebit, poate in felul asta deschide ochii multora.

Cheloo si cu Mircea Badea merita sa conduca tara asta, macar un mandat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...