Narcis

Parerea ta despre Moderatorii forumului

201 posts in this topic

Administrator

» Marci. - Administratorul care se regaseste cel mai bine in vorba "Omul din popor ajuns la conducere"! Am mare incredere in el.

Project Manager

» sergius - Nu ii urmaresc activitatea, si nu am avut discutii normale cu el niciodata. Moderator si un om dificil.

Project assistant

» Alynn - Bloods rullz, CryTek ;) Sper sa o tii tot asa.

» EuSuntAla - Mi-a placut aia cu bataile inimii =))), baiat priceput in toate.

» Williams - Membru bun, activ, vrea sa ajute.

Moderatori Global

» Radu_Toretto - Acelasi Toretto, activ si care isi face treaba la fel de bine.

» Litz - Cred ca cel mai constant moderator pe care il cunosc, doar de bine. 

Moderator

» Kawasaki - Hau ca te bau, glumeste mult si e baiat bun.

» Furisey - Foarte ok baiatul, imi place de el, tace dar face.

» ~~paul~~ - La fel ca la furisey

» Daniel17 - Baiat de nota 2000+

» Marci. - Am zis-o mai sus

» deMoga - Nu il stiu atat de bine.

» MoldovaRullz - N-ai vrut sa-mi vinzi banshee :( Baiat bun, moderator priceput.

» DStefan - Cel mai bun MovieMaker de aici.

» boy - old but gold, stiti vorba aia. Mereu face lucruri bune.

» PhonemiNX - Nu il cunosc foarte bine.

» Rakku - Lucifer, aspru, hiuuu! Glumesc, isi face treaba si asta e tot ceea ce conteaza, plus de asta este un om bun daca stii cum sa-i vorbesti.

» ArSsurA - :))) Si tu mai esti moderator ba? Baiat caterincos.

» Satana95 - Satan! Scuza-ma ca am intarziat, isi face treaba cum trebuie bogdanel.

» Adr1an - A ajuns cum si-a propus desi uneori il ia gura pe dinainte dar toti avem momente, felicitari!

Moderator C.Gaming

» Korleone - Ma abtin.

» safy7 - Baiat bun, il stiu de cand era lider, va face treaba.

Graffer

» Katsuui - Intr-un top 10 al moderatorilor grafica din toate timpurile cred ca ar fi pe un loc bunicel din punctul meu de vedere. Am intrat amandoi odata si inca ne ajutam si conducem sectiunea impreuna.

» SKiZ0R - "el jefe" =))) Nu stiu daca am scris corect. O pramatie de om

» Happens - E un baiat bun, muncitor, moderator cu perspectiva.

» MisterS - Cel mai bun grafician atunci cand vine vorba de smudge si creatii, am sperat ca ma poate ajuta, spor la facultate man :D 

» prafy - M-am pricopsit cu el pe cap, era in grup :(

» ZocK - Baiat de viitor, creste langa cei batrani si va ajunge departe daca se tine de treaba.

Moderator SA:MP

» gogolinul - A avut o crestere rapida, de la helper acum aproape 1an si jumatate 2 ani la admin 1337 este ceva. Tine-o tot asa

» JesTyCk - Bucurestean de-al meu.

» yoobogdan - Nu stiu, baiat ok, nu imi dau cu presupusul ca nu il stiu foarte bine.

» deW.com - Tine la bautura, admin vechi, din "Garda" veche, foarte de treaba.

» [email protected] - Merita baiatul, a fost un player exemplu pentru multi.

SA:MP Testers

» miLaneZ - AFK Boy

» n3gmcc - Ma abtin

» pr3dator - Nu il cunosc.

» victor1423 - Maxim de caterinca baiatul, se descurca bine.

Helpers

» ChoCaPiK011 - FOAME ON! Player activ

» claukappa - Lider FBI, nota 2000 pentru el, un baiat bun.

» jony_vl - Membru vechi, cu experienta. felicitari

» Kurama - Nu il cunosc dar pare baiat cuminte

» ovidiu_valcea - La fel ca jony

» PriMe - Optimus man, player vechi, baiat bun.

Game Advisors GF

» Thompson - Nu il stiu pe baiat atat de bine

» Dudu94 - nu te-ai lasat ma?

» luc1aw - Lider ok, a invatat in timp. A crescut foarte ok pe comunitate.

» KjaeR - Bajat de bajat, craiova rulz! Glumesc, bucuresti&Cluj UP

» scaner - nu stiu de el

» Scorpionu - Ma abtin

» FenomenaL - Ma abtin 

Tutorial Writer

» Kenoby - Baiat calculat, la locul lui

Editor Blog

» KeLLy - Super ok, imi place de el, isi vede de treaba.

Moderator CS

BatoN - Si pe aici ai ajuns ma? Moderator bun.

Admin CS

Erader

GTi

LLoyD

Mexicanul1234

NobodyElse

PULSEE

SEB0NE

TaLeNt

Wtfpro123

-> Baieti buni majoritatea, pe unii nu ii cunosc, dati-i drumu la trb ca am intrat pe cs, 1 singur om on :-w

r00t Admin

» Amaz1ng - Nu-l cunosc.

Administrator

» Marci. - A avut mare curaj sa accepte o astfel de functie tinand cont de circumstantele in care se afla comunitatea acum, dar sunt sigur ca va pune comunitatea pe "picioare" impreuna cu toti membrii.

Project Manager

» sergius - Toata stima pentru el, cand l-am cunoscut nu-l agream deloc, dar pe parcurs mi-am schimbat total parerea fata de el. Cat despre functii, se descurca foarte bine.

Project assistant

» Alynn - Activ, serios, se implica si se descurca foarte bine cu ambele functii.

» EuSuntAla - Criticul eG-ului, sunt sigur ca se va descurca cu noua functie datorita ideilor lui.

» Williams - E dinamovist, nu-mi place de el, glumesc, un baiat foarte de treaba, se descurca cu ambele functii.

Moderatori Global

» Radu_Toretto - Nu prea am avut tangente cu el, dar e un om demn de respect, fidel comunitatii.

» Litz - Idem Toretto.

Moderator

» Kawasaki - Nu prea am avut tangente cu el, dar e un baiat de treaba, isi da interesul in ceea ce face.

» Furisey - Pe fursec l-am cunoscut pe samp, am fost colegi in Helpers Team, pacat ca activeaza doar pe forum.

» ~~paul~~ - Paulicaaa, cel mai amuzant si glumet de pe comunitate. Am fost colegi o buna parte de timp, pacat ca era un afk-ist inactiv, glumesc, se afla printre cei mai buni prieteni ai mei de pe comunitate. Cat despre functie, se descurca excelent.

» Daniel17 - Un foarte bun prieten, m-a ajutat foarte mult, mai ales cu sfaturi, pacat ca activeaza doar pe forum.

» Marci.- Am zis.

» deMoga - Baiat de treaba, am avut ceva conflicte cu el cand eram colegi, dar am ingropat securea, ne intelegem foarte bine. In legatura cu functia, o are de atata timp, se descurca, da fii mai activ.

» MoldovaRullz - Cica Alex01 ii zicea lu' asta. Baiat de treaba, el zice ca-s tradator, nu stiu de ce :)), l-am considerat mereu un prieten bun ca si acum, cat despre functie se descruca foarte bine. La fel ca altii, pacat ca activeaza doar pe forum.

» DStefan - Nu prea am avut tangente cu el, este un baiat de treaba, priceput in ceea ce face, dar cam inactiv in ultima perioada.

» boy - L-am cunoscut cat de cat, un om inteligent, ai ce vorbi cu el, dar din pacate cam inactiv in ultima perioada.

» PhonemiNX - Telefon baiat de treaba si el, un bun prieten, s-a descurcat atat ca lider cat si ca helper, pacat ca activeaza doar pe forum.

» Rakku - Un baiat foarte de treaba, am fost colegi atat in Helpers Team cat si ca admini, se descurca foarte bine si ca lider Helpers si ca admin si ca scripter. Imi mai da impresia cateodata ca l-au schimbat anumite chestii, dar sper sa ma insel.

» ArSsurA - Un baiat foarte de treaba, chiar daca nu prea am avut tangente cu el, stiu doar ca isi face foarte bine treaba , ajuta mereu cu un sfat, iar asta conteaza.

» Satana95 - La fel, nu prea am avut tangente cu el, dar observ ca isi da interesul sa iasa cat mai bine.

» Adr1an - Rivalul meu galatean, glumesc, este foarte activ si implicat, asta e foarte bine, dar inca mai are de invatat anumite chestii, chiar daca e admin, gafeaza cateodata, zici ca s-ar fi apucat acum 1 sapt de samp. Una peste alta, este un alt bun prieten de al meu, ne stim de mult timp, n-am avut conflicte niciodata.

Moderator C.Gaming

» Korleone - 

» safy7 - Il stiu, un baiat de treaba, glumet si serios, dar pacat de inactivitate.

Graffer

» Katsuui - Nu-l cunosc.

» SKiZ0R - Ma abtin.

» Happens - Asta nu vrea sa-mi faca avatar, vrajeli ca nu-i buna poza, d-astea, glumesc :)), e un baiat activ, implicat in ceea ce face si chiar se descurca. Tine-o tot asa.

» MisterS - Nu-l cunosc.

» prafy - Baiat foarte de treaba, dedicat si priceput in ceea ce face, dar din pacate nu intelege rolul prieteniei, m-a cam dezamagit din punctul asta de vedere.

» ZocK - Nu-l cunosc.

» gogolinul - Gogo mini-team era printre cei mai buni prieteni ai mei, mai ales in perioada cand eram colegi in Helpers Team. Gogo de acum nu prea il mai recunosc, chiar nu inteleg ce s-a intamplat cu el de cand a devenit admin si aici ma refer de cand a avut admin 2-3, tot sper sa ma insel in privinta lui. In rest, felicitari pentru functie, el era omul cel mai potrivit si cel mai vechi in acelasi timp, ii urez succes.

» JesTyCk - Baiatu' meu asta :)) il stiu de foarta multa vreme, a avut o ascensiune rapida de cand s-a reapucat, e fidel comunitatii, isi face treaba foarte bine, toata stima.

» yoobogdan - Nu il cunosc foarte bine, dar e un baiat foarte la locul lui, ca scripter nota 200+, daca nu era el, Rakku si Xanto, probabil multe update-uri nu s-ar fi facut nici acum, deci tot respectul pentru ei.

» deW.com - Nu prea am avut noi tangente, dar ma inteleg bine cu el, isi vede de treaba, se descurca cu functia, nu prea este activ, dar el stie mai bine ce face.

» [email protected] - La fel ca dew, nu-l stiu de mult timp, dar e un caracter frumos, un baiat super de treaba, tine la gluma si se descurca foarte bine, la fel ca dew, mai multa activitate pe server.

» miLaneZ - Cel mai mare afk-ist din istoria eG-ului, dar in schimb este fidel comunitatii si isi vede de treaba. Un prieten bun si el.

» n3gmcc - Cu el ma intelegeam bine spre foarte bine, glumeam, etc, pana cand m-a facut sa-mi schimb radical pararea despre el. Pacat.

» pr3dator - Nu prea il cunosc.

» victor1423 - Victoras de la oras, baiat de treaba, si-a vazut mereu de treaba lui, a ajutat cat a putut, un om demn de respect.

Helpers

» ChoCaPiK011 - Nesquick, baiatu' meu si asta :)), ne stim din copilarie, un baiat foarte de treaba, se descurca foarte bine cu helperul, e la locul lui, unul dintre cei mai buni prieteni ai mei de pe comunitate.

» claukappa - Capac e un prieten foarte bun, un baiat serios, matur, s-a descurcat foarte bine cu liderul, o face acum si cu helperul, sper sa o tina tot asa.

» jony_vl - Baiat de treaba si Giorgica, isi vede de treaba, este activ, serios, tot asa.

» Kurama - Un om foarte de treaba, dedicat in ceea ce face si observ ca se descurca.

» ovidiu_valcea - Idem Giorgica.

» PriMe - Pe asta mic pana sa ajunga helper nu aveam nicio tangenta cu el, dar am descoperit in el un om foarte bun, care ajuta pe oricine ii cere ajutorul, e unul dintre cei mai vechi membrii, deci este fidel comunitatii si e un om de incredere si totodata un prieten foarte bun.

Game Advisors GF

» Thompson - Nu-l cunosc.

» Dudu94 - La fel ca Prime, l-am cunoscut cand am ajuns sa fin colegi, toata stima pentru el, este activ, desi ii este foarte greu tinand cont la ce facultate e, deci este fidel si daruit comunitatii, un baiat foarte de treaba.

» luc1aw - Lociii, e baiat de treaba si asta, isi da interesul sa ajute comunitatea si lidar M/F pe viata :))

» KjaeR - Tot respectul pentru laic, il stiu de cand am luat helper prima data, un baiat deosebit, la locul lui, pacat de problemele care le-a avut, acum era mult mai sus.

» scaner - Nu-l cunosc.

» Scorpionu - Asta e cam afk-ist inactiv, dar se descurca foarte bine cu ambele functii.

» FenomenaL - Baiat de treaba, foarte activ, el cica e bun la deagle, dar nu-l cred.

Tutorial Writer

» Kenoby - Un om deosebit si el, il cunosc de pe samp, era cam ofticat ca nu ia lider, dar i-a trecut :))

Editor Blog

» KeLLy - Nu prea am avut tangente cu el.

Moderator CS

BatoN - Asta ma minte ca imi face pizza de 2 ani. In rest, felicitari pentru acest srv de CS, sper sa aiba succes odata cu schimbarea hostului.

Admin CS

Erader - Nu prea il cunosc, 2-3 vorbe, cam atat.

GTi - Nu prea il cunosc, 2-3 vorbe, cam atat.

LLoyD - Am fost colegi in Helpers Team, e un baiat linistit, isi vede de treaba.

Mexicanul1234 - Nu prea am avut tangente cu el.

NobodyElse - M-am inteles mereu bine cu el, un baiat care isi vede de treaba lui si este fidel comunitatii.

PULSEE - Pulsu, baiat la locul lui, glumet, amuzant, sper ca se descurca cu functia.

SEB0NE - Fratele Seb, tot respectul pentru el, e un baiat inteligent, de incredere zic eu si se distreaza, ceea ce multi nu fac!

TaLeNt - Nu prea il cunosc.

Wtfpro123 - Nu prea il cunosc.

Edited by Korleone
  • Like 2

r00t Admin

-

Administrator

» Marci. - Cu capul pe umeri, sportiv mare si singura persoana care stia cine sunt cand I am dat nr meu :))

Project Manager

» sergius - Nu prea am tangente cu el, dar isi face treaba si isi vede de ale lui.

Project assistant

» Alynn -

» EuSuntAla - Inca nu stiu la ce s-a referit prin "Nu am cuvinte pentru tine", dar il cunosc de mult timp si il stiu ca baiat de treaba, are treaba lui cu Kawa

» Williams - Mereu ii uit fb, baiatu' care iti da mesaj cand se plictiseste noaptea tarziu

Moderatori Global

» Radu_Toretto - Globalul care nu-l vezi niciodata dar este peste tot.

» Litz - Gameru' de pe Steam, asa il cunosc eu

Moderator

» Kawasaki - Un tutore de-al meu, incerc sa-i calc pe urme cat pot. :D

» Furisey - Ti am zis ca esti frumos? Cel mai inactiv lider.

» ~~paul~~ - Heil kamaraden!

» Daniel17 - Cea mai activa persoana de pe grupul de coc, il stiu de cand era lider fbi.

» Marci. -

» deMoga - Cel mai bun lider M/F, frumoase amintiri impreuna.

» MoldovaRullz - Fomistu Alex01, cel mai corect cop al eG.

» DStefan - Bun editor video.

» boy -

» PhonemiNX - Altu care lucre pe la FBI.

» Rakku - Zice pe grup sa nu mai facem spam si dupa tot el continua subiectu :))

» ArSsurA - Nu prea am avut tangente, dar il cunosc de mult timp.

» Satana95 - Unu, n am auzit de el.

» Adr1an - Toate stirie din toate topicurile el le stie.

Moderator C.Gaming

» Korleone -

» safy7 - membru membru** fma, mereu am crezut ca e un copil, scz 

Graffer

» Katsuui - Unul dintre putinele personae care s-au chinuit sa ma invete PS, el si Lil.

» SKiZ0R - intarziat care mi asculta indicatiile daca I atrag atentia :))

» Happens - Va face avatar daca il rugati frumos

» MisterS - Mare artist.

» prafy -

» ZocK -

» gogolinul - cel mai de speriat admin :))

» JesTyCk - vrea sa l invat fotbal.

» yoobogdan - e tot un zambet, isi face treaba bine.

» deW.com - Noul nostrum cautator de sponsori

» [email protected] -

» miLaneZ - Pardon, el e cel mai afk lider.

» n3gmcc - parca sa zic ca e neagu, da nu stiu sigur

» pr3dator -

» victor1423 - si acum tin minte cand a luat lider fbi si dupa statea la casa in spawn civil ls sa scape de bl.

Helpers

» ChoCaPiK011 - "Daca nu era woskin, chocapik era mechanic pd acum"

» claukappa - Cele mai frumoase masini de pe samp el le a avut.

» jony_vl -

» Kurama - am auzit de el, dar nu cunosc.

» ovidiu_valcea -

» PriMe -

Game Advisors GF

» Thompson - Arma Americana de locotenet din al doilea razboi mondial.

» Dudu94 -

» luc1aw - singura persoana de care dai 24/24 dar de fapt nu l gasesti niciodata.

» KjaeR -

» scanner -

» Scorpionu - ycz for life cu masina 4x4 si vila.

» FenomenaL -

Tutorial Writer

» Kenoby - Unul dintre cei care m-a ajutat enorm pana acum, si o face in continuare, tot respectul.

Editor Blog

» KeLLy - Are el treaba cu blogu acolo

Moderator CS

BatoN - Stie bine cu CS, de mult zic sa I propun un 1v1.

Admin CS

Erader - parca sa zic ca am mai auzit de el

GTi -

LLoyD -

Mexicanul1234 -

NobodyElse - ma stie gagica sa

PULSEE -

SEB0NE - Killa - Sparg, ii datorez multe nopti pierdute omului asta :))

TaLeNt -

Wtfpro123 - mare jucator de samp.

Edited by Satana95
  • Like 3

r00t Admin

» Amaz1ng - Nu cunosc.

Administrator

» Marci. - Pe Marcel il stiu de cand s-a apucat de joc. E prietenul tuturor. Ca si administrator face treaba din ce in ce mai buna.

Project Manager

» sergius - Nu prea il vedeam pe el ca se implica, dar cand am aflat mai multe mi-am schimbat parerea despre el. E el mai drastic cu deciziile de multe ori, in rest e baiat bun pana il calci pe nervi.

Project assistant

» Alynn - Printre putinii playeri ai comunitatii pe care ii respect pentru ceea ce sunt.

» EuSuntAla - Asta e elevul meu. Imi place cand il vad ca se implica, il duce capul si il foloseste cum trebuie.

» Williams - Nu prea am tangente cu el. Are unele momente in care se crede superior pana ii da cineva o palma sa se trezeasca la realitate. Probabil varsta/anturajul. In rest el e baiat bun, il strica doar comportamentul.

Moderatori Global

» Radu_Toretto - Nu l-am vazut niciodata sa favorizeze pe cineva. 

» Litz - Bai, si-a reluat activitatea in cel mai bun mod. Se implica in cam toate din cate vad, ii plac toate chestiile si provocarile. O persoana deschisa la diversitate.

Moderator

» Kawasaki - Imi place ca om, se implica in comunitate si vrea sa faca ceva outside the box. Succes cu twitch-ul, ma chemi la twitchcon. #VIEWERBOTS

» Furisey - Din brigada Gulas. E baiat bun, cu el am tinut legatura cat-de-cat cand ma lasasem de comunitate intr-un timp. Am ramas aceeasi, doar maturizati.

» ~~paul~~ - Nu il cunosc prea bine. Poate pe samp sa fii schimbat 2-3 vorbe, in rest, nada.

» Daniel17 - E baiat bun, alt elev. Ma suparase intr-un timp pe samp, dupa si-a dat seama ca nu poate sa se puna cu mine ca ii dau spoilere din serial. Momentan il vad des pe Clash, unde face treaba buna. Cea mai buna treaba, nu are cine sa-i ia locul.

» Marci.- Asta e mai special de e de 2 ori?

» deMoga - Nu prea am tangente cu el, e cam inactiv.

» MoldovaRullz - Nu prea am tangente cu el, e cam inactiv.

» DStefan - Daca si-ar relua activitatea.. damn. Ca si filmulete, implicare e foarte devotat. Probabil nu mai are timp acum, chef. 

» boy - Am ajuns sa il cunosc destul de bine, e baiat bun pana la un anumit punct. Stiu ca se chinuia sa ia permisul, probabil l-a si luat de nu-l mai vad pe nicaieri.

» PhonemiNX - Nu prea am tangente cu el, e cam inactiv.

» Rakku - E cam puturos, in rest e un baiat foarte bun. La fel, aplica regulamentul indiferent de situatie si de playerii implicati. Dar ce e el? Moderator sport? Tine cu Rapidul.. echipa care nu mai face sport de ceva ani. 

» ArSsurA - Am o presimtire ca stiu ce nume aveai inainte. Daca da, fan de-al meu. Daca nu, vei deveni fanul meu.

» Satana95 - Se implica foarte mult, nu am avut niciodata tangente. Nu cred ca am schimbat 2-3 vorbe.

» Adr1an - De multe ori enervant. Mai ales cand face spam la sectiunea de sport unde imi vine sa-i dau cu ceva in cap. In rest, ca si admin are scaparile lui, unele amuzante altele de te dai cu capul de birou. Pana la urma implicarea si activitea lui il mai tin aici.

Moderator C.Gaming

» Korleone - Am avut eu mici nereguli cu el de curand, toate se vor rezolvat pe viitor.

» safy7 - Nu il cunosc foarte bine, inactiv.

Graffer

» Katsuui - Bai, Katsuui asta e grivei ala de pe samp daca il mai tineti minte.

» SKiZ0R - Isi schimba numele in fiecare an. TRCjr? Serios?

» Happens - Isi da interesul, apreciez.

» MisterS - Daca isi relua activitatea era bine. Dar.. asta e.

» prafy - Aimer, dovada de lider, nu vrea sa faca un avatar, capos.

» ZocK - Pe asta joc eu fifa, origin.

» gogolinul - Cu asta ma certasem eu intr-un timp, intre timp ne-am impacat si acum iar mi-e fan. Imi amintesc cand era Mini-team in Surenos si statea in afara tr-ului dupa antrenament si imi zicea "praffzor te rog eu ia-ma si pe mine la war, promit ca nu o sa dezamagesc, da-mi sansa asta!" sau "auzi vorbesti si tu cu ursu sa-mi dea si mie rank 3, arms dealer" > texte legendare.

» JesTyCk - A zis ca ma scoate in club si-mi aduce cateva fete. Am zis sa scriu aici sa nu uiti.

» yoobogdan - Nu prea am avut tangente cu el. Din moment ce vad ca se implica cat poate, apreciez.

» deW.com - Tot din gruparea gulas si asta. Ii place viata. N-am stiut ca e ziua ta, am vazut tarziu. Happy birthday.

» miLaneZ

» n3gmcc

» pr3dator 

» victor1423

Inactivi toti.

Helpers

» ChoCaPiK011 - Ma enerveaza de multe ori da' e baiat bun.

» claukappa - Clau e baiat bun, il stiu de ceva timp.

» jony_vl - Nu prea am tangente cu el, pare cam ipocrit. No offence.

» Kurama - Nu il cunosc foarte bine, nu am avut tangente cu el. Sa speram ca isi reia activitatea cat de curand.

» ovidiu_valcea - Nu cunosc.

» PriMe - Asta crede ca e Klaus, Naruto, ceva. Pai cand ma uitam eu la The Originals (S1E1), tu asteptai sa inceapa Naurto in fiecare joi. E activ, baiat bun si se implica. Imi place de el.

Game Advisors GF

» Thompson - Cam traieste in umbra lu' frac-su.

» Dudu94 - Nu suntem noi prieteni, ne intelegem prin interesele comune. .

» luc1aw - Nu stiu de ce am impresia ca asta are cateva conturi clona. Cum ma sa stai lider 2 ani si ceva fara sa te plictisesti?

» KjaeR - Am avut noi micile diferente in trecut, dar timpul ne-a maturizat pe amandoi si am trecut peste ele.

» scaner - Nu cunosc.

» Scorpionu - Are o mentalitate mai speciala, daca nu esti cu el, esti impotriva lui. La fel sunt si eu, dar el e cu cateva grade peste mine la capitolul asta. El e baiat bun cand ajugi sa il cunosti cat-de-cat. Sa speram ca isi va relua activitatea in viitor.

» FenomenaL - Imatur, pune prea multe la suflet. Nu prea a citit cand era mic si din 5 cuvinte 4.5 sunt injuraturi. Are scapari de comportament, el vrea sa fie cel mai bun dar nu stie cum. Sper ca se va trezi pana nu e prea tarziu.

Tutorial Writer

» Kenoby - Mai activeaza? 

Editor Blog

» KeLLy - Mai activeaza?

Moderator CS

BatoN - Imi place cand vad persoane care se implica si vor sa ajute comunitatea. Avea el un comportament obraznic si se credea superior in trecut. S-a linistit pe parcurs. El e baiat bun, dar nu stie cum sa arate asta si de multe ori e inteles gresit.

Admin CS

Erader - Nu prea il cunosc.

GTi - Sa nu il bagati in orice factiune COP si e baiat bun. Il am prin factiune, nu a facut mizerii pana acum. 

LLoyD - Nu il cunosc.

Mexicanul1234 - Nu il cunosc.

NobodyElse - Nu il cunosc.

PULSEE - M-a cam dezamagit. Ma abtin.

SEB0NE - Sebone sau cum ii mai zic eu Sebynr1b0sfratelemeleusefulabnairegelefitelorgagicarunumerounopraduitoruldefemeiadevaratulgigolo.

TaLeNt - Nu il cunosc.

Wtfpro123 - Nu il cunosc.

Edited by prafy
  • Like 5

r00t Admin

-

Administrator

» Marci. - Un mare plus pentru aceasta comunitate,omul potrivit la momentul potrivit.

Project Manager

» sergius - Un adevarat intelept.

Project assistant

» Alynn - Respect. LCN always win !

» EuSuntAla - Daca nu ma cunoaste nici eu nu il cunosc ...

» Williams - Un baiat bun si devotat.

Moderatori Global

» Radu_Toretto - Oldschool eGaming.(elefanti batrani) :))

» Litz - Oldschool eGaming.(elefanti batrani) :))

Moderator

» Kawasaki - Activ si isi vede de treaba lui.

» Furisey - Foarte serios si devotat.

» ~~paul~~ - Un nazist 

» Daniel17 - Isi vede de segmentul lui.

» Marci. - Marcelush

» deMoga -

» MoldovaRullz - Moldovean adevarat :))

» DStefan - Respect pt. toate amintirile alea frumoase din 2010.

» boy - A fost baiat ok cand juca el pe contul lui dupa nu stiu ... 

» PhonemiNX - Activ

» Rakku - Rakytanana, un baiat foarte de treaba si se implica foarte mult pentru aceasta comunitate,recunosc ca de  multe ori il calc pe nervi :))

» ArSsurA - Un prieten vechi, remember.

» Satana95 -  Cica nici asta nu a auzit de mine 

» Adr1an - Ady_mafyotul , baiat bun activ ,serios si un pretenas pe care te poti baza.

Moderator C.Gaming

» Korleone - Activ din toate punctele de vedere, ma bucur ca am avut ocazia sa ne cunoastem mai bine.

» safy7 - ?

Graffer

» Katsuui - Un graffer talentant, un prieten vechi.

» SKiZ0R - Cand rival...cand prieten nici noi nu mai stim :)). Mai traiesti wha' ?

» Happens - Activ plus ca are tot viitorul in fata.

» MisterS - Baiat ok.

» prafy - Omul cu doua fete... Te tradeaza cand iti e lumea mai draga. Pe partea de grafica foarte bun si talentant el este viitorul.

» ZocK - Activ si isi vede de treaba lui.

» gogolinul -" Gogule scoate ba tog !" Un tip foarte prietenos, mereu impartial si cu multa experienta.

» JesTyCk - Inca un plus pt. comunitatea noastra, foarte multa perseverenta.

» yoobogdan - Un baiat muncitor si de treaba.

» deW.com - Baiat bun cand este activ. :))

» [email protected] - El este mereu acolo ... Foarte cuminte si activ.

» miLaneZ - Milan ? E doar milan ... Nu face prea multe la fel ca si echipa lui "AC Milan" .

» n3gmcc - Activ serios si perseverent.

» pr3dator - Baiat bun si activ. "Salut Valy !" . O pata de culoare pe /le

» victor1423 - Baiat ok.

Helpers

» ChoCaPiK011 - Un player si un helper cu foarte multa experienta.

» claukappa - "Claulaba", un helper bun si activ.

» jony_vl - Tatalor :)) ,Jony arogantu din 2010.

» Kurama - Ma bucur ca am avut ocazia sa fim colegi la helpers si sa ne cunoastem mai bine, este un baiat foarte ok si activ.

» ovidiu_valcea - Rupe sampu si wow-ul in 2. Ovoidu ma' friend. Un helper foarte devotat, isi indeplineste sarcinile la un nivel inalt ca un adevarat profesionist.

» PriMe - "seers" Un nebun de pe/hc  , glumesc . Este un baiat de nota 10, foarte activ si prietenos.

Game Advisors GF

» Thompson - O evolutie remarcabila atat pentru el cat si pentru factiunea pe care o conduce. A incercat sa faca totul pe puterile lui.

» Dudu94 - Ma bucur de toti anii astia petrecuti aici alaturi de voi din 2010 pana in prezent.

» luc1aw - Un batran cu multa experienta in M/F.

» KjaeR - Fratele laichii, prieten vechi, un lider bun cu multa experienta si isi da cu adevarat interesul pt factiunea lui.

» scaner - Un baiat ok, a incercat imposibilul: uneori chiar a reusit.

» Scorpionu - Seby mereu isi vede interesul. In continuare este un plus pentru comunitate cat si pentru factiunea lui.

» FenomenaL - La inceput promitea multe...In ultima vreme s-a cam lasat calcat in picioare de catre rivali. Sper sa isi revina.

Tutorial Writer

» Kenoby - Un baiat extraordinar.

Editor Blog

» KeLLy - 

Moderator CS

BatoN - Foarte activ si serios.Incearca din greu sa isi plateasca anumite greseli din trecut.

Admin CS

Erader - Sunt convins ca isi face treaba cum trebuie.

GTi - 

LLoyD -

Mexicanul1234 - Are viitorul in fata.

NobodyElse - 

PULSEE - Activ,incearca din rasputeri sa ajunga sus.

SEB0NE - Pot spune ca impreuna cu el am oferit o mica stabilitate serverului de samp intr-o perioada critica. Este omul care ar da orice sa fie pe primul loc.Nu stie sa piarda. 

TaLeNt - Ceva talent acolo...

Wtfpro123 - Un player bun, in ultima vreme cam inactiv.

• Like 6

r00t Admin

-

Administrator

» Marci. - Isi da interesul si va reusi sa readuca comunitatea pe picioare si sa o duca cat mai sus. 

Project Manager

» sergius - Baiat serios, mereu la locul lui.

Project assistant

» Alynn - Isi da interesul pentru comunitate. Respect.

» EuSuntAla - :-??

» Williams - Cuminte.

Moderatori Global

» Radu_Toretto - Veteran al comunitatii.

» Litz - Veteran al comunitatii.

Moderator

» Kawasaki - Se ocupa foarte bine si cu seriozitate de functia pe care o are. Joaca CS:GO.

» Furisey - Baiatu cu moda.

» ~~paul~~ - natzi 

» Daniel17 - Foarte activ.

» Marci. - Reuseste sa se ocupe si de partea asta.

» deMoga - Nu l-am mai vazut de mult timp. :-??

» MoldovaRullz - Jucator de CS:GO, moldoveanu' cu stirile pe scurt.

» DStefan - Se pricepe foarte bine in ceea ce face.

» boy - Baiat bun. 

» PhonemiNX - Foarte activ.

» Rakku - Locomotiva  :bananadance: 

» ArSsurA - Se ocupa de partea lui.

» Satana95 -  Nu cunosc, dar presupun ca se ocupa de functia lui. 

» Adr1an - Il respect pentru ceea ce face pentru comunitate.  :badgirl: 

Moderator C.Gaming

» Korleone - Activ din toate punctele de vedere.

» safy7 -  :-??

Graffer

» Katsuui - Pentru mine detine titlul de cel mai bun Graffer. Respect.

» SKiZ0R - Un Graffer foarte bun.

» Happens - Activ, ma bucur pentru el, a evoluat foarte repede.

» MisterS - De treaba.

» prafy - Un Graffer genial.

» ZocK - Activ si isi vede de treaba lui.

» gogolinul - Daca ai ocazia sa il cunosti iti dai seama ca un tip foarte de treaba si cu simtul umorului.

» JesTyCk - Foarte serios, il respect pentru felul in care se ocupa de server.

» yoobogdan - Un baiat foarte muncitor.

» deW.com - Baiat de treaba.  :sleepy: 

» [email protected] - Un baiat linistit si serios. 

» miLaneZ - Ne cunoastem de mult timp si e foarte de treaba si activ.

» n3gmcc - Baiat de treaba cand vrea el.

» pr3dator - Serios si de treaba.

» victor1423 - Baiat ok.

Helpers

» ChoCaPiK011 - Mistocar.  >:)

» claukappa - Nu am avut ocazia sa il cunos inca.

» jony_vl - Player vechi. Merita functia pe care o detine si se ocupa foarte bine.

» Kurama - Nu prea il cunosc, dar am vazut ca e activ.

» ovidiu_valcea - Foarte activ, imi e prieten bun.

» PriMe - Telenovela continua...  /:)

Game Advisors GF

» Thompson -  :damnmw: 

» Dudu94 - Tony Montana in Romania, detine puterea.  :eros: 

» luc1aw - M/F pe viatza.

» KjaeR - Foarte prietenos daca ai ocazia sa il cunosti.

» scaner - I-au luat astia factiunea...

» Scorpionu - Scorpy... Stalp al comunitatii.

» FenomenaL - Tine cu toata lumea si in acelasi timp cu nimeni.

Tutorial Writer

» Kenoby - Baiat extraordinar.

Editor Blog

» KeLLy - Il stiu de multa vreme, baiat ok.

Moderator CS

BatoN - Foarte activ si serios. Ma bucur ca se ocupa de serverul de CS.

Admin CS

Erader -

GTi - 

LLoyD -

Mexicanul1234 - Are viitorul in fata.

NobodyElse - 

PULSEE - 

SEB0NE - 

TaLeNt - Ceva talent acolo...

Wtfpro123 - 

Nu stiu cum se ocupa adminii CS dar sunt convins ca fac o treaba buna.

• Like 1

r00t Admin

» Amaz1ng - De treaba, cred.

Administrator

» Marci. - Cred ca exact omul de care avea comunitatea nevoie in aceste momente de paragina. Un om optimist, cu urechile larg deschise tuturor propunerilor ale poporului.

Project Manager

» sergius - Vrea si el sa para dur, dar cu siguranta are un suflet bland. Majoritatea playerilor se plang de el ca e prea drastic si ca e prea antipatic, dar daca ajungi sa socializezi de cateva ori cu el, vei vedea ca e un om bun care stie ce face.

Project assistant

» Alynn - E baiat gigel Alin asta, il respect foarte mult deoarece il cunosc dinainte sa fie admin si in continuare poti socializa cu el despre orice. Iti raspunde tot timpul, nu are besini de moderator.

» EuSuntAla - TotAla

» Williams - Il stiu de mult timp pe bajetul` asta, era foarte ok ca si om inainte. Socializam mai mereu pana cand a primit lider Crips si de atunci a inceput sa aiba senzatia ca tot ce zboara se mananca.

Moderatori Global

» Radu_Toretto - N-am avut ocazia sa socializez cu el ca sa-mi pot da seama ce fel de om e. Din moment ce e de atata timp moderator global, cu siguranta isi face treaba foarte bine.

» Litz - Shlitz. Baiat gigel si el, poti socializa mai mereu cu el, e deschis la glume, n-are besini de moderator .. ce sa mai zic, tot respectul.

Moderator

» Kawasaki - Tot respectul pentru ceea ce face pentru comunitate.

» Furisey - Cu siguranta isi face treaba ca si moderator.

» ~~paul~~ - Isi face treaba ca si moderator, succes in continuare.

» Daniel17 - Danel la randul sau e un baiat gigel. Mereu socializam pe sa:mp si barfeam alegerile proaste facute de staff. Tot respectul, baiat de nota 10.

» deMoga - N-am avut tangente cu el, dar din cate am auzit a fost unul dintre cei mai buni lideri ai factiunii M/F.

» MoldovaRullz - Si el e baiat gigel, socializam mai mereu pe sa:mp. Prostul a luat ban acum.

» DStefan - N-am avut tangente, dar cu siguranta isi face treaba ca si moderator. 

» boy - N-am avut tangente cu el. Pare cam inactiv dar probabil va reveni in forta si isi va face treaba ca si moderator.

» PhonemiNX - Cel mai probabil am socializat cu el de vreo 2-3 ori pe sa:mp. Pare deschis la glume. Mult succes in continuare.

» Rakku - Un nemernic. Mi-a scos helperul. Glumesc, e baiat gigel poti socializa cu el, nu mereu, dar se poate. E mai flegmatic el de fel dar il mai apuca si pe el cheful de vorba. Carisma nu e punctul lui forte.

» ArSsurA - E fan Liverpool, deci e fratele meu. Ai vazut aseara meciul ? Bai ce meci domne' .. bai ce meci ...

» Satana95 - Isi face treaba foarte bine ca si moderator. Il cunosc de cand eram amandoi Surenos si dadeam rival-war la 3 noaptea. Mult succes in continuare.

» Adr1an - E baiat bun si el, mai are anumite scapari demne de cascadorii rasului, dar in rest e devotat si isi face treaba cum se cuvine. 

Moderator C.Gaming

» Korleone - Baiat gigel de nota 10, fratele meu putin cam retardat, dar .. tot fratele meu e.

» safy7 - E baiat ok, pacat ca e cam inactiv in ultimul timp.

Graffer

» Katsuui - Isi face foarte bine treaba ca si graffer. Mult succes in continuare.

» SKiZ0R - Baiat calumea, am socializat de cateva ori cu el. Il cam strica faptul ca mereu isi doreste sa fie mai presus de oricine.

» Happens - Baiat de nota 10, poti socializa cu el, tine la glume, cand il rogi sa-ti faca un avatar ti-l face in 10 minute nu se sfieste. Mult succes in continuare.

» MisterS - Nu-l cunosc dar cu siguranta isi face treaba ca si graffer.

» prafy - Si nabul asta mai e graffer ? Asta care ma intreba cum pune o poza in paint s-o editeze ? Glumesc, el e fratele meu prafy. La inceput ne-am cam certat noi, dar odata cu timpul pot spune ca am inceput sa ne intelegem de minune, parca am fii pe aceeasi lungime de unda. E baiat inteligent ca si mine, are un cap si stie sa-l foloseasca cum trebuie si cand trebuie. Mult succes in continuare si cam atat da-te dreq.

» ZocK - Asta e mare pisicher, ma tot minte de o saptamana ca imi face o serie de gift-uri.

» gogolinul - Baiat gigel si el, tine la glume si e un baiat deschis la minte. Poti socializa mai mereu cu el (glumesc tot timpul are /togw). El mi-a acordat sansa sa fiu helper .. el mi l-a scos ca am facut o glumita cu un respawn mic. Dar, trecand peste asta e un baiat de nota 10.

» JesTyCk - Baiat gigel si Jestyck la randul sau, mai mereu e pregatit sa te ajute cand ai nevoie de ceva. Isi merita pe deplin functia, mult succes in continuare.

» yoobogdan - Isi face treaba destul de bine ca si scripter. A adus un plus comunitatii de cand are aceasta sarcina. Mult succes in continuare.

» deW.com - Dew e un baiat valabil, nu de mult am inceput sa socializez cu el si pot spune ca e un baiat jos palaria. E genul care tace si face, mult succes in continuare.

» miLaneZ - Incercam sa ma dau bine pe langa el cand ma apucasem de sa:mp pentru ca am auzit ca era cel mai bogat. Il alintam "Bill Gates" sa-mi dea si mie niste bani sa imi cumpar si eu tigari de la Pig Pen sa par cool :)).

» n3gmcc - Baiat ok, poti socializa cu el.

» pr3dator - 

» victor1423 - Rupeam amandoi la `Pizza Boy` pana seara tarziu cand s-a dat wipe :)). Baiat valabil si el.

Helpers

» ChoCaPiK011 - Vai viata mea cat ma enerva omul asta intr-un timp. Rupea foamea pe mine ca un hamesit. In scurt timp am inceput sa ma inteleg foarte bine cu el, mai ales in perioada cand am fost amandoi colegi la `Helperi`.

» claukappa - Baiat valabil, m-a ajutat cum a putut cand am fost eu lider. Am bagat de seama si i-am oferit co-lider. Mult succes in continuare.

» jony_vl - Baiat gigel si valceanul asta. Mai mereu voia sa fie cel mai bun la activitatea saptamanala a helperilor. E foarte dedicat, mult succes in continuare.

» Kurama - Am apucat sa socializez cat de cat cu el atunci cand a fost recrutat ca si helper si am devenit colegi. Isi merita functia, succes in continuare.

» ovidiu_valcea - Baiat de treaba. Mult succes in continuare.

» PriMe - Baiat de nota 10, tine la glume si cu siguranta ii e dor sa-l injur si sa fac misto de el pe chat-ul helperilor. Mult succes in continuare sa ai !

Game Advisors GF

» Thompson - Ne-am cam dusmanit noi in trecut, dar nu cred ca mai e si acuma cazul. Mult succes in continuare cu factiunea FMA.

» Dudu94 - Cred ca eu cu el suntem doi oameni total diferiti, dar cu acelasi scop. A fost un rival pe cinste in perioada mea ca si lider Crips. Noroc cu el care ma mai scapa de monotonia aceea de era atunci pe server. Amandoi aveam factiunile full, era mai mult un server Crips vs Lcn. Mult succes in continuare !

» luc1aw - Un nab cu functie de lider. Glumesc, e baiat calumea si poti socializa cu el, tine la glume si e deschis la minte.

» KjaeR - Ma inteleg foarte bine cu el, baiat de nota 10. Mult succes in continuare oltene !

» scaner - 

» Scorpionu - Are onoarea sa-l cheme si pe el Sebastian. Pacat ca-mi face numele de ras. Glumesc, la randul lui e un baiat gigel care stie de gluma, ce sa mai .. baiat de nota 10. Mult succes in continuare.

» FenomenaL - Vorbeste mult si fara sens, are senzatia ca tot ce zboara se mananca. Dar in rest mai are si el anumite sclipiri, mai rar, dar le are.

Tutorial Writer

» Kenoby - 

Editor Blog

» KeLLy - 

Moderator CS

BatoN - Se crede bucatar dar el stie doar sa intinda nutella pe paine. E si el baiat bun, poti socializa cu el mai mereu. Acum mi-a scos admin-ul de pe CS, sa vezi artilerie grea de injuraturi ce o sa-ti ofer. ;)

Admin CS

Erader - Nu am avut tangente, stiu doar ca are ceva timp adunat in Bloods. Respect pentru asta, imi plac oamenii loiali.

GTi - A dat spaima-n toti cat timp a fost membru PD. Baiat valabil si el, mult succes in continuare.

LLoyD - Baiat calumea, am socializat de cateva ori cu el pe sa:mp.

Mexicanul1234 - 

NobodyElse - 

PULSEE - Iuda. L-am tinut sub aripa mea cat timp am fost lider Crips si l-am invatat toate smecheriile. Acum s-a dus Bloods sa-mi faca rau. Nasol e ca ai luat ban permanent astazi. KARMA IS A BITCH.

SEB0NE - Cel mai prost din curtea scolii.

TaLeNt - 

Wtfpro123 - Baiat gigel.

• Like 7

r00t Admin

» Amaz1ng - Inactiv

Administrator

» Marci. - Omul ce salveaza momentul

Project Manager

» sergius - 

Project assistant

» Alynn - 

» EuSuntAla - E smecher rau omu asta 

» Williams -

Moderatori Global

» Radu_Toretto - Mereu il confund cu Radu Releu

» Litz - :)) Skinu lui de gras pe Sa:mp

Moderator

» Kawasaki - Are o rabdare de fier

Furisey -  

» ~~paul~~ - 

» Daniel17 -

» deMoga - 

» MoldovaRullz - 

» DStefan - A facut cele mai frumoase promovari

» boy - Desi e inactiv acest om ma invatat multe chestii

» PhonemiNX -

» Rakku - Isi face treaba

» ArSsurA - Caterinca men

» Satana95 - Imatur

» Adr1an -  Este un om de incredere si deschis la minte

Moderator C.Gaming

» Korleone - 

» safy7 - 

Graffer

» Katsuui - Devotament

» SKiZ0R - Este exact ca medicamentul pentru tuse ( A fost prescris la momentul perfect)

» Happens - Il stresez non stop cu pm-uri stiu stiu da el nu se supara

» MisterS - 

» prafy - Asta ma intimideaza

» ZocK - Fraier

» gogolinul -Gogo Minitim asta era spaima dm-ului

» JesTyCk - Jestyck este unul dintre oamenii ce incearca sa ajute comunitatea cat mai mult 

» yoobogdan -

» deW.com - 

» miLaneZ - Zgarcit

» n3gmcc -

» pr3dator - 

» victor1423 -

Helpers

» ChoCaPiK011 - :)) Nepotu lu fr3

» claukappa - 

» jony_vl - 

» Kurama - 

» ovidiu_valcea - 

» PriMe - Om de incredere

Game Advisors GF

» Thompson -

» Dudu94 - Din ce am vazut eu e amuzant omu in unele momente.

» luc1aw - 

» KjaeR - Inca incerc sa-i fac un avatar da nu se supara pe mine :D

» scaner - 

» Scorpionu - 

» FenomenaL - 

Tutorial Writer

» Kenoby -  O persoana super ok din toate punctele de vedere.

Editor Blog

» KeLLy - 

Moderator CS

BatoN - Un om care incearca sa ajute comunitatea

Admin CS

Erader - Bz Gang

GTi - Foame multa 

LLoyD -

Mexicanul1234 - 

NobodyElse - 

PULSEE - Imatur

SEB0NE - Asta e caterinca omu rau

TaLeNt - 

Wtfpro123 - 

Edited by Morningstar
  • Like 1

Bun, deoarece topicul anterior facut de Spartacus era foarte vechi si inchis, m-am gandit sa refac acest topic. Deci, in acest topic va puteti expira parerea despre fiecare dintre Moderatorii forumului, insa in limita bunului simt si fara jigniri. Lista cu Moderatori, o aveti mai jos, succes;

r00t Admin

-

Administrator

» Marci.

Project Manager

» sergius

Project assistant

» Alynn

» EuSuntAla

» Williams

Moderatori Global

» Radu_Toretto

» Litz

Moderator

» Kawasaki

» Furisey

» ~~paul~~

» Daniel17

» deMoga

» MoldovaRullz

» DStefan

» PhonemiNX

» ArSsurA

» Satana95

Moderator C.Gaming

» Korleone

» FenomenaL

» PULSEE

» VsieFlorin

» xXxGrasuxXx

Graffer

» Katsuui

» SKiZ0R

» Happens

» prafy

» MorningStar

» gogolinul

» JesTyCk

» deW.com

» [email protected]

» Adr1an

» Rakku

» ARKIN

» n3gmcc

» Dani277

» Sc0fielD

» SEB0NE

» Walk

Helpers

» ChoCaPiK011

» claukappa

» jony_vl

» PriMe

» AlberTo15

» sInk

Game Advisors GF

» Thompson

» Dudu94

» luc1aw

» KjaeR

» Mexicanul1234

» Scorpionu

» Andrutz

Tutorial Writer

» Kenoby

Moderator CS

» BatoN

Admin CS

» Erader

» GTi

» NobodyElse

»TaLeNt

Admin MC

» Enox

» Lloyd01

Nota: Dupa ce ati votat, sunteti rugati sa postati in acest topic, motivul alegerii.

Regulament:

·         Fara jigniri legat de moderatorii forumului => Warn up.

·         Fara dublu post,odata ce ati postat,nu trebuie sa o faceti din nou pentru ca ati gresit un cuvant => Warn up.

·         Dupa ce v-ati pus parerea despre moderatorii forumului nu mai aveti voie sa postati din nou decat daca a trecut o luna de la postul anterior => Warn up.

·         Alte reguli pe parcurs.

Update list. A fost adaugata sectiunea "Admin MC" . Daca am uitat pe cineva sa trec va rog sa-mi trimiteti un PM si o sa modific.

Administrator

» Marci- Cred ca prin devotamentul de care a dat dovada pana acum a ridicat acest server. 

Project Manager

» sergius - Un om cu capul pe umeri,devotat si foarte prietenos.

Project assistant

» Alynn - Alyna,un prieten foarte bun,baiat de treaba.

» EuSuntAla- Din ce-am vazut isi face treaba,sper sa se tina de treaba.

» Williams- Dusman

Moderatori Global

» Radu_Toretto -

» Litz - Dusman,s-a dus SZ in loc sa vina BZ. Glumesc,un om foarte glumet,cu mult respect fata de oricine.

Moderator

» Kawasaki - Se pricepe foarte bine in IT,din ce-am vazut e foarte bun in tot ce face.

» Furisey - Tovars,baiat de nota 10

» ~~paul~~ - Bun prieten,a luat permisu e jmeker acum.

» Daniel17 - Regina,isi face treaba ca la carte.

» deMoga - Nu prea am mai vazut sa activeze.

» MoldovaRullz - Respect mult pentru el,un bun prieten,m-a ajutat cu factiunea. Baiat nr 1.

» DStefan - Cel mai bun in sectiunea pe care o conduce.

» PhonemiNX - Fost lider FBI,fost helper. Baiat ok.

» ArSsurA - Nush cine e acest dusman.

» Satana95 - Din ce-am vazut isi da interesul in ceea ce face. Succes in continuare.

Moderator C.Gaming

» Korleone - El spune ca ne face pe toti la DGL,dar defapt el e locu 1 din spate. De treaba,prietenos,caterinca etc. 

» FenomenaL - Nici acest dusman nu stiu cine este.

» PULSEE - Fost Bloods,baiat de treaba,ne-a ajutat cu Bloods. Pacat ca te-ai stricat.

» VsieFlorin - Nu prea mari tangente.

» xXxGrasuxXx - Graffer colorattt,baiat super de treaba cu caracter,carisma talent astea.

Graffer

» Katsuui - Nu prea mai activeaza el pe la grafica,dar.. nu judec eu pe nimeni. 

» SKiZ0R - Inainte credeam ca are arfe,dar odata ce l-am cunoscut mai bine mi-am dat seama ca nu e asa cum credeam eu. 

» Happens - Dusman

» prafy - Cel mai mare dusman.

» MorningStar - Japonia,cel mai de trb Graffer,inca astept lista aia cu membrii,desi nu mai sunt lider.

» gogolinul - Isi face treaba bine de cand se ocupa de server. Sper sa continue tot asa.

» JesTyCk - Tot respectul pentru acest om. 

» deW.com - Nu prea mari tangente.

» [email protected] - Iulica,face tot ce poate si el sa mentina ordinea pe Samp.

» Adr1an - Respect Adi. 

» Rakku - Asta e rau tare,nu va puneti cu el. Vad ca-si ia treaba in serios si ceea ce face,face bine. 

» ARKIN - Catalogat ca cel mai rau playeru,nu e asa rau precum pare.

» n3gmcc - Chiar daca nu are timp,isi face si ajuta acolo unde este chemat.

» Dani277 - 0 tangente.

» Sc0fielD - Din ce-am observat a evoluat foarte repede intr-un timp foarte scurt.

» SEB0NE - Dusman

» Walk - 0 Tangete.

Helpers

» ChoCaPiK011 - Asta chiar daca si-ar rupe mana tot ar juca samp.

» claukappa - Baiat de treaba,imi pare rau daca inca esti suparat.

» jony_vl - Respect foarte mult,inca de la inceput m-a ajutat cu factiunea,nu ne-a lasat la greu. 

» PriMe - Si-a dat interesu si-a ajuns undeva sus.

» AlberTo15 - Cu capul pe umeri,glumet. Succes cu helperul.

» sInk - Cu capul pe umeri,glumet. Succes cu helperul.

Game Advisors GF

» Thompson - Fratele meu.

» Dudu94 - Fratele meu.

» luc1aw - Dusman, merci pentru ajutor. 

» KjaeR - Dusman,nu mai lasa odata liderul ala.

» Mexicanul1234 - Nu prea mari tangente,dar vad ca-si face treaba cu factiunea.

» Scorpionu - Chiar daca am avut unele certuri nu purtam pica unul pe altu. :D

» Andrutz - Nu prea l-am mai vazut de cateva zile pe Sa:Mp. Isi face treaba,rupe cu NR-u.

Tutorial Writer

» Kenoby - Nu prea mari tangente,dar chiar face treaba buna.

» Kurama - Un om caruia ii port mare respect,chiar a ajutat foarte mult in perioada in care a fost in Bloods.

Moderator CS

» BatoN - Se ocupa si se ocupa bine de CS. Felicitari.

Admin CS

» Erader - Nu stiu cine este acest dusman,pardon.. fratele meu,succes cu liderul. 

» GTi - Asta chiar ca e dusman.

» NobodyElse - Dusman CZ

»TaLeNt - 0 tangente.

Admin MC

» Enox - 0 tangente

» Lloyd01 - 0 tangente.

• Like 2

r00t Admin

-

Administrator

» Marci. - Se pare ca a ridicat foarte mult aceasta comunitate, imi place ca se implica foarte mult.

Project Manager

» sergius - urat, glumesc, e de treaba, prietenos si isi face treaba bine

Project assistant

» Alynn - am fost colegi o perioada destul de lunga in LCN, chiar mi-a placut de el si mi-a lasat o impresie buna

» EuSuntAla - nu prea am avut multe tangete cu el, dar pare a fi o persoana ok

» Williams - dinamovist de-al meu, am fost colegi o perioada destul de lunga in Crips, ma tot urmarea sa-mi dea FW, dar nu a reusit  >:)

Moderatori Global

» Radu_Toretto - nu prea l-am vazut activ

» Litz - litza e de treaba, ma enerveaza ca-mi zice mereu "gandalf"  X(

Moderator

» Kawasaki - se pricepe la IT

» Furisey - 

» ~~paul~~ - 

» Daniel17 - danel e de treaba omu, m-a invatat cum sa atac pe Clash of Clans cu dragoni 

» deMoga - 

» MoldovaRullz - ma abtin

» DStefan - 

» PhonemiNX - 

» ArSsurA - 

» Satana95 - 

Moderator C.Gaming

» Korleone - e omu care-mi dadea /w in joc ca are contract pe mine :))

» FenomenaL - ma tot spama sa vin Bloods  X( 

» PULSEE - 

» VsieFlorin - nu cunosc

» xXxGrasuxXx - 

Graffer

» Katsuui - se pricepe foarte bine in PS

» SKiZ0R - same

» Happens - same

» prafy - same

» MorningStar - chiar daca am avut unele conflicte mi se pare un baiat de treaba care se pricepe in PS

» gogolinul - gogo mi-a fost lider aproape 3 luni in Hitman, ce sa zic era destul de dur, nu puteai sta afk

» JesTyCk - e cu capul pe umeri, isi face treaba bine, e prietenos, etc

» deW.com - chiar daca am fost colegi de 2 ori in Crips si Hitman nu prea ne-am cunoscut 

» [email protected] - stiu ca e din Vrancea ca mine <3

» Adr1an - e de treaba omul, isi face treaba bine

» Rakku - am fost la el in factiune cat timp a fost lider Crips, il cam enervam cand nu imi faceam treaba,  in rest e ok

» ARKIN - asta cred ca-i IONNUT, e un baiat foarte ok chiar imi place de el (no gay)

» n3gmcc - hmm, nu prea am avut tangete

» Dani277 - daca-i Dani ala care a fost in Crips inseamna ca e inca suparat pe mine ca n-am dat rob cu el :))

» Sc0fielD - 

» SEB0NE - nu prea am avut tangete, stiu ca ma chinuiam sa fac contracte pe el :))

» Walk - nu prea am avut tangete

Helpers

» ChoCaPiK011 - cereala e un politist corupt, nu facea foamea pe mine :))

» claukappa - cel mai afk lider din istorie

» jony_vl - 

» PriMe - nu prea am avut tangete cu el, dar pare a fi de treaba

» AlberTo15 - 

» sInk - 

Game Advisors GF

» Thompson - am fost colegi o perioada lunga in LCN, e de treaba

» Dudu94 - Mi-a fost lider in LCN pana m-a demis  X(  

» luc1aw - nu prea am avut tangete

» KjaeR - nu mai lasa liderul ala odata :)), e de treaba si vad ca isi face treaba bine, am fost si o perioada colegi in Hitman

» Mexicanul1234 - faceam foamea cu el cand eram F.B.I 

» Scorpionu - Am fost coleg cu el in Yakuza, e un adevarat lider

» Andrutz - 

Tutorial Writer

» Kenoby - Nu prea am avut tangete cu el

Moderator CS

» BatoN - e omul care l-am stresat o intrega zi cand m-a picat testele la Nortenos 

Nu mai cunosc de aici

Admin CS

» Erader

» GTi

» NobodyElse

»TaLeNt

Admin MC

» Enox

» Lloyd01

• Like 2

Bun, deoarece topicul anterior facut de Spartacus era foarte vechi si inchis, m-am gandit sa refac acest topic. Deci, in acest topic va puteti expira parerea despre fiecare dintre Moderatorii forumului, insa in limita bunului simt si fara jigniri. Lista cu Moderatori, o aveti mai jos, succes:

r00t Admin

» YooBogdan

» amaz1ng

Administrator

» Radureleu

Moderator Supervisor

» sergius

Moderatori Global

» Jestyck

» Daniel

» Litz

Moderator

» Kawa

» Furisey

» PauL96

» dragne

» e30

» iTa

» Nanak

» iDERBE

» iStefann

» miLaneZ

Moderator C.Gaming

» SEN

» CoZmiN

» Florin17

Graffer

» Katsuui

» SKiZ0R

» OmuPower

» pulsegfx

» gogolinul

» Korleone

» Ovidiu_vL

» AdriaN

» Rakku

Helpers

» Andrutz

» ExacT

» iTa

» ARKiN

» dNa

» Safy7

» GotrulleZz

Lideri SA:MP

» Andreea

» GotrulleZz

» MitZzZa48

» TRCjr

» LaRkiNN

» AdriaN

» Andrutz

» RuCssy

» kahn95

» MihaiZoR

» oldMVP

» Smoke20

Clan Leader

» BioH

» Fratzica

» kaziploae

» Kcrode

» prafy

Tutorial Writer

-

Comunicare

» UsRaX

Owner MC

» VRazvan

Moderator MC

» DanielDaniell

» Heroiu

» VACantion0

Helper MC

» Creappy

» LeJoker

» LiveSky

» Sherala

» Zozo3

Administrator RTO

» Caciula

Admin RTO

» Alienigena21

» BauBauRTo

Nota: Dupa ce ati votat, sunteti rugati sa postati in acest topic, motivul alegerii.

Regulament:

·         Fara jigniri legat de moderatorii forumului => Warn up.

·         Fara dublu post,odata ce ati postat,nu trebuie sa o faceti din nou pentru ca ati gresit un cuvant => Warn up.

·         Dupa ce v-ati pus parerea despre moderatorii forumului nu mai aveti voie sa postati din nou decat daca a trecut o luna de la postul anterior => Warn up.

·         Alte reguli pe parcurs.

Daca am omis pe cineva, va rog sa-mi trimiteti PM cu numele si o sa va adaug.

EDIT:Cei cu mai multe functii am luat in considerare doar grupul principal.

Edited by PauL96
-EDIT-
  • Like 7

r00t Admin

» YooBogdan - Se implica insistent in a intretine serverul si forumul.

» amaz1ng - Nu l-am mai vazut de mult pe forum...

Administrator

» Radureleu - Stiu ca o sa ridice aceasta comunitate, dar inca astept schimbari majore.

Moderator Supervisor

» sergius - Este activ, stie ce sa faca si cum sa aleaga lucrurile.

Moderatori Global

» Jestyck - Se ocupa bine cu moderatorii, ii alege bine, si vad ca se descurca foarte bine.

» Daniel - Nu cred ca exista sectiune unde sa nu fi modificat un post sau sa dea o pedeapsa ;).

» Litz - Analog Daniel.

Moderator

» Kawa - Este matur si nu se implica in certuri, isi face treaba ca un Moderator exemplar.

» Furisey - Avand in vedere ca are o sectiune unde nu se prea viziteaza, isi face treaba.

» PauL96 - Este foarte activ, daca stau sa numar topicele facute de el in sectiunea respectiva nu cred ca mai termin.

» dragne - Este un membru vechi, la fel ca ceilalti, stie foarte bine ce sa faca.

» e30 - Nu prea am apucat sa il cunosc, dar cred ca si el se descurca bine.

» iTa - Este Italian el, de ce nu s-ar descurca :D?

» Nanak - Are simtul umorului si te ajuta mereu unde ai nevoie.

» iDERBE - Este foarte amuzant, imi place mult faptul ca nu este foarte serios, dar cand e nevoie, este cel mai serios om din lume.

» iStefann - Isi face treaba ok din cate am vazut eu.

» miLaneZ - Ce sa mai zic si aici, felicitari :D.

Moderator C.Gaming

» SEN - Este activ si serios.

» CoZmiN - Cine mah?

» Florin17 - Este prieten cu mine, multi nu prea il suporta, dar daca stai sa te joci cu el incepi sa iti faci o parere buna despre el.

Graffer

» Katsuui - Nu prea il vad.

» SKiZ0R - Este un Graffer bun, dar de la un timp nu prea il mai vad la fel de activ ca inainte.

» OmuPower - De cand a devenit Graffer se vede diferenta, este mult mai activ ca inainte.

» pulsegfx - Mai baga ba logouri =]].

» gogolinul - La fel ca inainte, se ocupa bine.

» Korleone - Este foarte activ.

» Ovidiu_vL - Si el la fel, este foarte activ, cand era interimar la Taxi m-am distrat mult cu el

» AdriaN - Cel mai amuzant om de pe comunitate =]].

» Rakku - Este activ, stiu ca va schimba mult pe server, si se vede deja asta.

Helpers

» Andrutz - Un om de treaba, te ajuta mereu.

» ExacT - Nu il vad foarte mult, dar il vad in de ajuns incat sa zic ca este de treaba.

» iTa - L-ai mai pus o data.

» ARKiN - Nu prea activ, nu am avut sansa sa il cunosc.

» dNa - Analog Arkin.

» Safy7 - Un om amuzant.

» GotrulleZz - Ajuta foarte mult, se implica foarte mult.

» Andreea - Ai reusit sa faci o factiune buna intr-un timp foarte scurt, felicitari!

» GotrulleZz - Analog GotRullez de la Helpers.

» MitZzZa48 - Nu prea este activ, dar este ok omul.

» TRCjr - E Skiz0r, l-ai mai pus.

» LaRkiNN - Nu prea am o parere buna despre el, dar sper ca o sa se descurce cu factiunea.

» AdriaN - Analog Moderatori SA:MP. 

» Andrutz - Analog Helpers.

» RuCssy - Este o fata geniala, nu se cearta de loc, nu se implicai in certuri, etc.

» kahn95 - Este activ, sper ca o sa se descurce.

» MihaiZoR - Este de treaba, ii place sa se distreze.

» oldMVP - Best leader 2016? De ce nu :D?

» Smoke20 - Smouc20 se scrie ba. Are simtul umorului, asta imi place la el. Succes cu factiunea!

Clan Leader

» BioH - Ce ai facut ma nene ma? De la un timp nu mai este prea activ ma nene ma.

» Fratzica - Nu cunosc.

» kaziploae - Analog Fratzica.

» Kcrode - Analog kaziploae.

» prafy - Este de treaba, are simtul umorului, etc., etc.

Tutorial Writer

- - Se descurca foarte bine baiatul -!

Comunicare

» UsRaX - Este de treaba, cred ca toti il cunosc.

Owner MC

» VRazvan - Nu cunosc.

Moderator MC

» DanielDaniell - De treaba, amuzant, etc.

» Heroiu - Nu cunosc.

» VACantion0 - Analog DanielDaniell.

Helper MC

» Creappy - Nu cunosc.

» LeJoker - Nu cunosc.

» LiveSky - Face niste videoclipuri de calitate, il felicit.

» Sherala - Nu cunosc.

» Zozo3 - Este o fata de treaba, nu te enervezi niciodata pe ea.

Administrator RTO

» Caciula - Nu este prea activ nici pe server, dar il inteleg.

Admin RTO

» Alienigena21 - Este de treaba, te face sa razi din orice.

» BauBauRTo - Idem Caciula.

• Like 5

r00t Admin
» YooBogdan-fa mai multe update-uri si rezolva sutele de bug-uri de pe server.
» amaz1ng-

Administrator
» Radureleu-

Moderator Supervisor
» sergius-nu stiu de ce toata lumea se ia de el ca e "batran" sau alte chestii de genu' , eu n-am avut niciodata ceva cu el, mi se pare de treaba.

Moderatori Global
» Jestyck-are figuri de cand are functie
» Daniel-danel, cum mai merge clash-u'?
» Litz-litz e litz.

Moderator
» Kawa-
» Furisey-
» PauL96-paul, mai posteaza pe la muzica pe-acolo :))
» dragne-
» e30-probabil tu esti unu dintre aia de si-au schimbat numele, nu stiu cine erai inainte.
» iTa-
» Nanak-aceeasi treaba ca la e30
» iDERBE-foame
» iStefann- 

Moderator C.Gaming
» SEN-
» CoZmiN-mai iesi din casa
» Florin17-si tu mai iesi din casa

Graffer
» Katsuui-ejti inactiv
» SKiZ0R-tu ai fost inactiv
» OmuPower-hardnet, cf? am fost mf cu tine :))

» pulsegfx-pulsu, cf? sper sa pici bacu(glm).

» gogolinul-inactiv
» Korleone-korle cf?
» Ovidiu_vL-
» AdriaN-prea activ
» Rakku-

Helpers
» Andrutz- ma-nteleg bine cu el.
» ExacT-iexact
» iTa-
» ARKiN-asta intra din luna-n paste
» dNa-si asta la fel
» Safy7-asta e prea activ
» GotrulleZz-foame

» Andreea-
» GotrulleZz-foame x2
» MitZzZa48-inactiv
» TRCjr-cine ejti?
» LaRkiNN-
» AdriaN-cf adrean? cand recrutezi?
» Andrutz-
» RuCssy-
» kahn95-
» MihaiZoR-
» oldMVP- **** sz
» Smoke20- **** smoke

Clan Leader
» BioH-cf beoh? de cand ejti lider clan?
» Fratzica-cine ejti?
» kaziploae-cine esti?
» Kcrode-cine esti?
» prafy-

Tutorial Writer
-

Comunicare
» UsRaX-imi place ca face interviuri.

Owner MC
» VRazvan-minecraft

Moderator MC
» DanielDaniell-nu te cunosc
» Heroiu-nu te cunosc
» VACantion0-nu te cunosc

Helper MC
» Creappy-nu te cunosc
» LeJoker-nu te cunosc
» LiveSky-nu te cunosc
» Sherala-nu te cunosc
» Zozo3-nu te cunosc

Administrator RTO
» Caciula-sal

Admin RTO
» Alienigena210-sal
» BauBauRTo-sal

• Like 1

r00t Admin

» YooBogdan - Se implica destul de mult si e de treaba.

» amaz1ng - Nu stiu daca se mai implica.

Administrator

» Radureleu - Un baiat glumet, inteligent. Avem un lucru in comun si anume pariurile :)).

Moderator Supervisor

» sergius - De treaba, glumet ( nu sunt reusite glumele mereu ).

Moderatori Global

» Jestyck - Nu comentez.

» Daniel - De treaba si foarte serios.

» Litz -  Poti glumi cu el si este ok.

Moderator

» Kawa - Nu cunosc

» Furisey - Nu cunosc

» PauL96 - Nu cunosc

» dragne - A fost de treaba

» e30 -  A fost de treaba

» iTa - Nu cunosc prea bine ca sa imi pot da cu parerea.

» Nanak - Pare ok dar a fost influentat de prosti.

» iDERBE - De treaba, glumet. prieten bun si in trecut.

» iStefann - De treaba uneori.

» miLaneZ - Nu cunosc

Moderator C.Gaming

» SEN - Nu cunosc

» CoZmiN - De treaba uneori dar intra in conflicte cu prea multe lume.

» Florin17 - Nu are ce cauta, bolnav mintal.

Graffer

» Katsuui - Cel care m-a adus pe comunitate si cel mai bun graffer. :)

» SKiZ0R - Graffer bun

» OmuPower - Graffer bun

» pulsegfx - Nu comentez

» gogolinul - Glumet

» Korleone - De treaba, glumet, poti vorbi cu el.

» Ovidiu_vL - De treaba cand vrea.

» AdriaN - De treaba, glumet.

» Rakku - Nu comentez

Helpers

» Andrutz - Nu comentez

» ExacT - Nu-l cunosc

» iTa - Am zis deja

» ARKiN - Nu comentez

» dNa - Nu comentez

» Safy7 - De treaba, glumet

» GotrulleZz - De treaba, glumet

» Andreea - Tacuta, serioasa.

» GotrulleZz - Am zis

» MitZzZa48 - Nu comentez

» TRCjr - Am zis

» LaRkiNN - De treaba uneori

» AdriaN - Am zis

» Andrutz - Am zis

» RuCssy - De treaba, frumoasa, serioasa dar este influentata de un personaj dubios.

» kahn95 - De treaba, serios.

» MihaiZoR - Nu cunosc

» oldMVP -  :X 

» Smoke20 - De treaba.

Clan Leader

» BioH - De treaba uneori

» Fratzica - Nu cunosc

» kaziploae - Nu cunosc

» Kcrode - Nu cunosc

» prafy - De treaba cand vrea

Tutorial Writer

-

Comunicare

» UsRaX - Nu comentez

Owner MC

» VRazvan - De treaba, glumet, serios.

Moderator MC

» DanielDaniell - Nu cunosc

» Heroiu - De treaba

» VACantion0 - Nu cunosc

Helper MC

» Creappy - Nu cunosc

» LeJoker - Nu cunosc

» LiveSky - Nu cunosc

» Sherala - Nu cunosc

» Zozo3 - Nu cunosc

Administrator RTO

» Caciula - Nu cunosc

Admin RTO

» Alienigena21 - Nu cunosc

» BauBauRTo - Nu cunosc

• Like 2

r00t Admin

» YooBogdan - Scripter bun, pacar ca n-are foarte mult timp.

» amaz1ng - Nu mai activeaza, din pacate.

Administrator

» Radureleu - A schimbat lucrurile in mai bine. Sper sa faca asta in continuare

Moderator Supervisor

» sergius - E ok

Moderatori Global

» Jestyck - Prea mare functia pentr el. De treaba, totusi.

» Daniel - Activ, de treaba.

» Litz - Activ, de treaba, poate cel mai bun moderator .

Moderator

» Kawa - Isi organizeaza bine "proiectele".

» Furisey - Foarte ok.

» PauL96 - De treaba. Unul dintre putinii care au ramas activi in toate perioadele comunitatii.

» dragne - Nu cunosc.

» e30 - Nu cunosc.

» iTa - Activ.

» Nanak - Un om foarte ok. Face concursuri faine ;)

» iDERBE - Saracul pamantului, dar activ pe samp si pe comunitate.

» iStefann - Daca e Dinamo_Stefan un om de nota 10.

» miLaneZ - A ridicat mult sectiunea de cand a primit moderator.

Moderator C.Gaming

» SEN - Nu cunosc.

» CoZmiN - Activ. Sa fie mai cuminte.

» Florin17 - Nu cunosc.

Graffer

» Katsuui - Foarte bun graffer, foarte ok ca si om.

» SKiZ0R - A reusit sa faca niste echipe de grafferi foarte bune. Sper sa o faca iar.

» OmuPower - Activ.

» pulsegfx - Nu-mi face avatar, il demit. Baiat bun.

» gogolinul - gogo minitim. S-a schimbat mult in ultima perioada(in bine) si e mult mai activ de cand si-a reprimit functia.

» Korleone - pas

» Ovidiu_vL - pas

» AdriaN - De treaba.

» Rakku - Mi-a dat banii pe 0 :( . Admin bun totusi.

Helpers

» Andrutz - Unul dintre cele mai "frumoase" persoane de pe comunitate. Bravo!

» ExacT - E ok.

» iTa - Asta cate functii arE?

» ARKiN - Nu cunosc.

» dNa - Vine mereu la nh. Helper bun, activ.

» Safy7 - Facea foame, dar s-a linistit. E ok.

» GotrulleZz - Are foarte multi hate-eri, dar este un om de nota 10.

» Andreea - De treaba.

» GotrulleZz - Foarte bun lider, pacat ca nu prea mai are timp.

» MitZzZa48 - Nu cunosc.

» TRCjr - I-am castigat campania de lider. Imi e dator vandut.

» LaRkiNN - Nu cunosc.

» AdriaN - Isi organizeaza bine factiunea si e activ.

» Andrutz - Foarte bun lider, pacat ca nu-l ajuta cine trebe.

» RuCssy - Co liderita si best leader Taxi . Are multi hateri din vina mea :(

» kahn95 - Vechi, activ. Foarte bun lider.

» MihaiZoR - Poate si mai bine.

» oldMVP - Lider bun. I-am lasat factiune frumoasa, dar are gura mare.

» Smoke20 - S-a cumintit de cand e lider, bravo lui.

Clan Leader

» BioH - Era hater cand eram lideri. Acum e de treaba 

» Fratzica - Nu cunosc.

» kaziploae - Nu cunosc.

» Kcrode - Nu cunosc.

» prafy - Hater-ul #1. Foarte de treaba, am fost mereu colegi, l-am ajutat, m-a ajutat, e fan. Sur13 pa veatza.

Tutorial Writer

-

Comunicare

» UsRaX - Face interviuri foarte bune.

Owner MC

» VRazvan - A reusit sa faca cu server-ul de MC ce n-au reusit sa faca multi cu samp-ul. Felicitari!

Moderator MC

» DanielDaniell  - Nu cunosc.

» Heroiu  - Nu cunosc.

» VACantion0  - Nu cunosc.

Helper MC

» Creappy - Nu cunosc.

» LeJoker - Nu cunosc.

» LiveSky - Nu cunosc.

» Sherala - Nu cunosc.

» Zozo3 - Nu cunosc.

Administrator RTO

» Caciula - Parea ca face treaba cand a venit, acum nu stiu.

Admin RTO

» Alienigena21  - Nu cunosc.

» BauBauRTo - Vad ca e activ pe forum.

• Like 7

r00t Admin

» YooBogdan - Stie ce face si pare a fi un scripter bun.

» amaz1ng - Din cate vad nu mai e pe aici.

Administrator

» Radureleu - Nu vreau sa fiu rau dar este un administrator de 1000 ori mai bun, iti raspunde la orice PM in legatura cu orice, poate sa nu fie legat nici macar de forum si iti asculta fiecare problema, un om de nota 10.

Moderator Supervisor

» sergius - Caterinca, stie cand sa fie serios si cand sa glumeasca.

Moderatori Global

» Jestyck - Isi merita pe deplin aceasta functie, e chiar un om bun, trebuie sa il cunosti inainte sa iti dai cu parerea despre el.

» Daniel - Un om de treaba, te ajuta la absolut orice ora.

» Litz - Litza mi se pare cel mai caterinca moderator + admin, stie sa se poarte cu playerii incat sa ii faca sa joace cat mai mult si etc. Nota 10+ 

Moderator

» Kawa - Nu cunosc dar din cate vad imi place ceea ce face si cat de vechi este si isi continua activitatea.

» Furisey - Nu cunosc

» PauL96 - Vechi, de treaba, ok din toate punctele de vedere.

» dragne - Fratele meu, imi place mult activitatea lui, daca ajungi sa il cunosti mai bine vei vedea cat de prietenos poate fi si cat de mult te poate ajuta cu orice.

» e30 - Nu cunosc.

» iTa - Asta e tiganu meu preferat, pitic si descurcaret pana la urma, intotdeauna si-a dorit functiile pe care le detine in acest moment si nu doar pentru a avea grad, se descurca de minune!

» Nanak - Nu cunosc.

» iDERBE - Asta e fomistul meu preferat, il respect, imi place gustul lui la muzica!

» iStefann - De treaba, pacat ca n-am mai avut cum sa iau legatura cu el.

» miLaneZ - Un om super si plin de bunatate.

Moderator C.Gaming

» SEN - Nu cunosc.

» CoZmiN - Ma abtin.

» Florin17 - Ma abtin x2.

Graffer

» Katsuui - Nu mai e graffer din cate stiu.

» SKiZ0R - Tot respectul meu, omul care mi-a dat sansa sa descopar aceasta echipa frumoasa de grafferi, a si multumesc pentru tigarile alea :)) ne mai vedem noi la Cora.

» OmuPower - Un om chiar la locul lui, cam tacut si retras dar isi face treaba.

» pulsegfx - Nu cunosc.

» gogolinul - De treaba, activ.

» Korleone - Este un om super dar pacat ca nu am mai tinut legatura cu el, tin minte si acum perioada Yakuza cu Scorpyonu unde eram bff cu Korle.

» Ovidiu_vL - De treaba, nu prea pot spune mai multe.

» AdriaN - Este tipul de om de care m-as folosi de el sa il imbat sa aflu chestii din staff, stiu ca e betiv.

» Rakku - Dur dar corect.

Helpers

» Andrutz - Tanar dar poate fi mai destept de cat mult mai multi de pe comunitate, un om super din toate punctele de vedere.

» ExacT - Nu prea am avut tangente sa il cunosc mai bine, stiu ca e activ.

» iTa - Mi-am dat parerea deja despre acest strumf.

» ARKiN - Nu cunosc.

» dNa - Nu cunosc.

» Safy7 - E caterinca, chiar si daca are functie.

» GotrulleZz - Il respect mult chiar daca am avut amandoi cateva mici scapari, pletosul meu!

» Andreea - De treaba, are ce invata de la uNNk.

» GotrulleZz - Mi-am dat parerea mai sus.

» MitZzZa48 - Nu cunosc.

» TRCjr - Cu ajutorul meu si al lui dragne a castigat cu 2 voturi in plus in loc sa faca egal.

» LaRkiNN - E de treaba, mai are de invatat cu DM-ul.

» AdriaN - Mi-am dat parerea.

» Andrutz - Mi-am dat parerea.

» RuCssy - Imi pare rau ca nu pot sa ii fiu membru, o fata de treaba care stie sa vorbeasca cu playerii, isi merita functia.

» kahn95 - Din cate stiu e vechi, nu prea am avut tangente dar daca as putea as vrea sa ii fiu membru, iubesc Crips-ul.

» MihaiZoR - Rupe aim-ul, nu mersi.

» oldMVP - Este un om cumsecade cand esti la el in factiune dar cand iesi de acolo e cu totul o alta persoana..

» Smoke20 - Ma abtin.

Clan Leader

» BioH - Rapper droghy

» Fratzica - Nu cunosc.

» kaziploae - Cel mai de treaba nistooor, droghy si el.

» Kcrode - Nu cunosc.

» prafy - De treaba, mereu a fost. Pacat ca nu mai are functia de helper, era bun.

Tutorial Writer

-

Comunicare

» UsRaX - Imi place ca isi da interesul cu acele interviuri, face o treaba buna!

Owner MC

» VRazvan - "A reusit sa faca cu server-ul de MC ce n-au reusit sa faca multi cu samp-ul." Vorba lui Vlad26 :)

Moderator MC

» DanielDaniell  - Nu cunosc.

» Heroiu  - Nu cunosc.

» VACantion0  - Nu cunosc.

Helper MC

» Creappy - Nu cunosc.

» LeJoker - Nu cunosc.

» LiveSky - Nu cunosc.

» Sherala - Nu cunosc.

» Zozo3 - Nu cunosc.

Administrator RTO

» Caciula - Nu cunosc.

Admin RTO

» Alienigena21  - Nu cunosc.

» BauBauRTo - Nu cunosc.

• Like 10

Bun, deoarece topicul anterior facut de Spartacus era foarte vechi si inchis, m-am gandit sa refac acest topic. Deci, in acest topic va puteti expira parerea despre fiecare dintre Moderatorii forumului, insa in limita bunului simt si fara jigniri. Lista cu Moderatori, o aveti mai jos, succes:

r00t Admin

» YooBogdan

» amaz1ng

Suport tehnic

» HonciucGabriel

Administrator

» Radureleu

Moderator Supervisor

» sergius

Moderatori Global

» Jestyck

» Daniel

» Litz

Moderator

» Kawa

» Furisey

» PauL96

» dragne

» e30

» iTa

» Nanak

» iDERBE

» iStefann

» miLaneZ

Moderator C.Gaming

» SEN

» CoZmiN

» Florin17

Graffer

» SKiZ0R

» OmuPower

» pulsegfx

» gogolinul

» Korleone

» Ovidiu_vL

» AdriaN

» Rakku

Helpers

» Andrutz

» ExacT

» iTa

» ARKiN

» dNa

» Safy7

» GotrulleZz

» Seb0ne

» Claukappa

» Andreea

» GotrulleZz

» MitZzZa48

» TRCjr

» LaRkiNN

» AdriaN

» Andrutz

» RuCssy

» kahn95

» MihaiZoR

» oldMVP

» Smoke20

Clan Leader

» BioH

» Fratzica

» kaziploae

» Kcrode

» prafy

Tutorial Writer

-

Comunicare

» UsRaX

Owner MC

» VRazvan

Moderator MC

» DanielDaniell

» Heroiu

» VACantion0

Helper MC

» Creappy

» LeJoker

» LiveSky

» Sherala

» Zozo3

Administrator RTO

» Caciula

Admin RTO

» Alienigena21

» BauBauRTo

Regulament:

·         Fara jigniri legat de moderatorii forumului => Warn up.

·         Fara dublu post,odata ce ati postat,nu trebuie sa o faceti din nou pentru ca ati gresit un cuvant => Warn up.

·         Dupa ce v-ati pus parerea despre moderatorii forumului nu mai aveti voie sa postati din nou decat daca a trecut o luna de la postul anterior => Warn up.

·         Alte reguli pe parcurs.

EDIT:Cei cu mai multe functii am luat in considerare doar grupul principal.

Daca am omis pe cineva, va rog sa-mi trimiteti PM cu numele si o sa va adaug.

r00t Admin

» YooBogdan - Scripter ok. Cred ca poate mai mult, dar duce lipsa de timp.

» amaz1ng- Nu cunosc.

Suport tehnic

» HonciucGabriel- Nu cunosc.

Administrator

» Radureleu- Pare ok. Se vede ca este matur si are o altfel de gandire. Incearca sa faca playerii sa joaca doar pentru distractie.

Moderator Supervisor

» sergius- Nu prea am schimbat multe vorbe cu el, dar pare genul de om care tace si le face.

Moderatori Global

» Jestyck- Papusel de treaba.

» Daniel- Baiat ok.

» Litz- Singurul admin cu care poti vorbii ca de la player la player, nu ca de la player-admin.

Moderator

» Kawa- E ok.

» Furisey- Ok si el.

» PauL96- Pare sa-si faca treaba bine.

» dragne- E ok.

» e30- Nu cunosc.

» iTa- Italianu e baiat si el.

» Nanak-Nu stiu.

» iDERBE- Depeleu care te lasa fara carnet mai mereu.

» iStefann- Nu stiu.

» miLaneZ- Omul din umbra. Mai mereu e afk.

Moderator C.Gaming

» SEN- Nu cunosc.

» CoZmiN- Bad boy... or girl ?!

» Florin17- Locul 1 in 2016 la pupat in partea dorsala.

Graffer

» SKiZ0R- Skiz0r e baat si el.

» OmuPower- Nu stiu.

» pulsegfx- Pletos drogat de treaba.

» gogolinul- Prea serios.

» Korleone- Isi face treaba ok.

» Ovidiu_vL- Foarte activ si implicat.

» AdriaN- Destul de matur si implicat de asemenea.

» Rakku-  Prea cu nasul pe sus.

Helpers

» Andrutz- Super baiat. isi merita functia 100%. L-as vota oricand si pentru postul de admin.

» ExacT- Isi face treaba si el, e ok.

» iTa- Helper rrom.

» ARKiN- Nu prea il vad, sincer.

» dNa- Super baiat si destul de activ.

» Safy7- e ok.

» GotrulleZz- "fraer". Glumesc, e baiat si el... sau nu... pare baiat.. hmm

» Seb0ne- Fratele de la sibiu care o arde pe rachiu.

» Claukappa- E ok.

» Andreea- Isi face treaba. Se vede ca si-a dorit mult functia asta, pacat ca nu ii mai permite timpul atat de mult.

» GotrulleZz- fata-baiat.

» MitZzZa48- Vesnicul medic.

» TRCjr- e ok.

» LaRkiNN- Ok.

» AdriaN- Cred ca e singurul lider care mai tine cont de activitate si are posibilitatea sa-si selecteze membrii.

» Andrutz- Super baiat. Pacat ca factiunea pe care o conduce, nu prea atrage playeri.

» RuCssy- Am sa descriu la pachet si pe Rucssy si pe Vlad26, pt ca nu stiu care mai joaca pe contul asta... Rucsy-super fata(geamana). Vlad26- nu-mi place de el, nu stiu de ce.

» kahn95- Player matur. super de treaba.

» MihaiZoR- OK.

» oldMVP- Nu-mi place surrenos, scz.

» Smoke20- E ok.

Clan Leader

» BioH- Wazzzaaappp, fratele marijuan.

» Fratzica- nu-mi dau seama cine e.

» kaziploae- Aste e fratele Nistor. 

» Kcrode- nu stiu cine e.

» prafy- Chiar azi ma uitam fumat la un live de-al lui, si ma enerva. Mi-a placut ca era live, pt ca am putut sa-l sting.

Tutorial Writer

-

Comunicare

» UsRaX- Imi plac live-urile lui. Sper sa continuie, iar ntr-o zi sa-mi faca si mie live.

Owner MC

» VRazvan- pare caterinca.

Moderator MC

» DanielDaniell- Nu stiu

» Heroiu-Nu stiu

» VACantion0-Nu stiu

Helper MC

» Creappy-Nu stiu

» LeJoker-Nu stiu

» LiveSky-Nu stiu

» Sherala-Nu stiu

» Zozo3-Nu stiu

Administrator RTO

» Caciula-Nu stiu

Admin RTO

» Alienigena21-Nu stiu

» BauBauRTo-Nu stiu

• Like 4

r00t Admin

» YooBogdan - face tot ce poate pentru binele serverului, dar are multe de facut.

» amaz1ng - nu-l cunosc, doar am auzit de el.

Suport tehnic

» HonciucGabriel - ajuta si el cum poate, e ok.

Administrator

» Radureleu - desi nu am avut ocazia sa discut prea multe cu el, are un plan bun de dezvoltare si se vede ca si doreste binele comunitatii.

Moderator Supervisor

» sergius - face de toate el :))

Moderatori Global

» Jestyck - fratele jestyck isi indeplineste cum trebuie sarcinile, imi datoreaza un leu.

» Daniel - cel mai bun exemplu (pentru mine) de "plecat de jos" si ajuns sus, felicitari.

» Litz - foarte de treaba daca ajungi sa-l cunosti.

Moderator

» Kawa - imi pare rau ca nu a avut ocazia sa-si afirme o cariera in CS, mai ajuta si el cu ce poate.

» Furisey - un prieten bun cu care nu prea am vorbit in ultimul timp, l-am vazut mai rar.

» PauL96 - face pe duru cu mine dar stim ca respectul nostru este reciproc.

» dragne - inactiv, nu-l cunosc.

» e30 - mereu uit cine e, dar cand imi aduc aminte ca e Alex stiu ca nu prea am avut tangente cu el.

» iTa - inactivul care mai are grija de mine, isi face treaba :))

» Nanak - nu cunosc.

» iDERBE - il iubeste mult pe csd ;)

» iStefann - pot sa jur ca mi datoreaza bani, daca nu-l confund, ceea ce ar fi imposibil.

» miLaneZ - cel mai activ afk ist, jur. imi place treaba pe care o face in sectiunea gaming news.

Moderator C.Gaming

» SEN - nu cunosc, dar suntem in aceeasi factiune.

» CoZmiN - copilarisme, nu a vrut sa asculte cand i am zis de bine...

» Florin17 - in loc sa stea in banca lui cum ii era bine, acum se da rotund...

Graffer

» SKiZ0R - replica descriptiva: " inainte sa va iau toti mor*ii la rost in stilul specific, ia spuneti mi voi... " :))

» OmuPower - si el este foarte prietenos daca ajungi sa l cunosti.

» pulsegfx - pulse, nu am cuvinte. :)

» gogolinul - l-am vazut mai rar in ultimul timp, dar stiu ca si face treaba bine.

» Korleone - imi multumea de fiecare data cand nu-i dadeam wanted pt drugs :))

» Ovidiu_vL - stiu ca a avut o perioada mai complicata, dar nu am avut asa tangente.

» AdriaN - imi place foarte mult cum isi face treaba si e prieten mai cu toata lumea.

» Rakku - nu o sa l uit a m am chinuit sa i fac poza acolo la stadion si nu mi a raspuns la pm, dar e ok.

Helpers

» Andrutz - foarte saritor cand cineva are nevoie de ajutor.

» ExacT - nu prea am avut tangente.

» iTa - Nu stiu cum sa ti zic dar e a 2 a oara cand apare in lista.

» ARKiN - la inceput il injuram crezand ca e larkin si nu intelegea ce se intampla :))

» dNa - fost coleg de factiune ;)

» Safy7 - mereu zic ca a fost prin fma, nu stiu de ce

» GotrulleZz - sper sa se tina de cuvant cu berea aia, e foarte de treaba.

» Seb0ne - nu o sa uit noptile alea frumoase de vara...

» Claukappa - membru vechi, stiu ca intr un timp imi vorbea lumea de el parca era asistent :))

» Andreea - de treaba, nu prea am avut tangente.

» GotrulleZz - a 2 a oara in lsita.

» MitZzZa48 - lider mf, n am tangente.

» TRCjr - e skizor...........

» LaRkiNN - de el stiu sigur ca mi datoreaza un leu,

» AdriaN - a 2 a oara in lista.

» Andrutz a 2 a oara in lista.

» RuCssy - foarte prietenoasa.

» kahn95 - nu am tangente.

» MihaiZoR - nu ne cunoastem dar ne ajutam mereu :))

» oldMVP - de trb, da bine cu deagle.

» Smoke20 - copilisme...

Clan Leader

» BioH - cantaretu comunitatii

» Fratzica - nu cunosc

» kaziploae - nici macar

» Kcrode - stiam cine e dar am uitat.

» prafy - lideru nostru.

Tutorial Writer

-

Comunicare

» UsRaX - aparent il credeam ok pana si a cautat anturaje aiurea.

Owner MC

» VRazvan - se imbata usor, dar e activ tare pe whatsapp.

Moderator MC

» DanielDaniell - nu cunosc.

» Heroiu - se lauda de un an ca ma scoate la patinoar.

» VACantion0 - nu cunosc.

Helper MC

» Creappy - nu cunosc.

» LeJoker - nu cunosc.

» LiveSky - nu cunosc.

» Sherala - nu cunosc.

» Zozo3 - nu cunosc.

Administrator RTO

» Caciula - nu cunosc.

Admin RTO

» Alienigena21 - nu cunosc.

» BauBauRTo - nu cunosc.

• Like 7

r00t Admin

» YooBogdan - se implica

» amaz1ng - are o functie degeaba 

Suport tehnic

» HonciucGabriel - nu cunosc

Administrator

» Radureleu - inearca sa salveze comunitatea, sper sa reuseasca are un caracter puternic

Moderator Supervisor

» sergius - ii arde pe hateri 

Moderatori Global

» Jestyck - isi face treaba bine 

» Daniel - si el la fel ca jestyck

» Litz - cel mai longeviv in functia asta

Moderator

» Kawa - nu cunosc

» Furisey - tot wiz

» PauL96 - a primit abia acum admin in samp, dar mai bine acum decat deloc

» dragne - nu cunosc

» e30 - nu cunosc

» iTa - un lingau ( pupincu.rist )

» Nanak - mare caracter

» iDERBE - nu cunosc

» iStefann - nu cunosc

» miLaneZ - nu cunosc

Moderator C.Gaming

» SEN - nu cunosc

» CoZmiN - un copil din ce ma vazut pe aici pe forum, incearca sa-si copieze idolii din samp 

» Florin17 - nu cunosc

Graffer

» SKiZ0R - chappi ( cainele ), inca are functia asta si o are degeaba

» OmuPower - mare caracter

» pulsegfx - nu cunosc

» gogolinul - oldschool 

» Korleone - super baiatas

» Ovidiu_vL - n-am treaba

» AdriaN - " l-am crescut la pieptul meu " , urmatorul lider dupa mine , a invatat de la profesorul lui ce inseamna sa fi lider hitman ,  unul bun chiar

» Rakku - imi place ca se implica si ii arde pe "smecherasi" mai ales acum cand a fost partea cu bug abuzul , gj man 

Helpers

» Andrutz - foarte calumea , are un caracter unic , nu mai sunt doi playeri ca el pe serverul asta , asa ca tine-ti bine de player-ul asta

» ExacT - am vazut ca e mana dreapta a lu` adrian prin hitmen , e baitasi

» iTa - un lingau ( pupincu.rist x2 )

» ARKiN - si asta la fel, un lingau ordinar, linge unde scuipa altii

» dNa - nu stiu daca e acelasi player dar daca e tot el, e de bine, mare caracter

» Safy7 - e de treaba

» GotrulleZz - pedeapsa capitala " sa-i punem guma in par "

» Seb0ne - badboy

» Claukappa - e de treaba

» Andreea - nevasta lu iulica

» GotrulleZz - am zis mai sus

» MitZzZa48 - nu cunosc

» TRCjr - am zis mai sus

» LaRkiNN - nu cunosc

» AdriaN - am zis mai sus

» Andrutz - am zis mai sus

» RuCssy - nu cunosc, dar am vazut ca se tin baietii rai dupa ea sa o "agate" cica

» kahn95 - e de treaba

» MihaiZoR - cel mai smecher dupa samp

» oldMVP - de treaba si el 

» Smoke20 - nu cunosc

Clan Leader

» BioH - nu cunosc

» Fratzica - nu cunosc

» kaziploae - nu cunosc

» Kcrode - nu cunosc

» prafy - badboy

Tutorial Writer

-

Comunicare

» UsRaX - inactiv , a revenit acum parca

Owner MC

» VRazvan - kid

Moderator MC

» DanielDaniell - nu ma joc mc deci nu cunosc

» Heroiu - nu ma joc mc deci nu cunosc

» VACantion0 - nu ma joc mc deci nu cunosc

Helper MC

» Creappy - idem 

» LeJoker - idem

» LiveSky - idem

» Sherala - idem

» Zozo3 - idem

Administrator RTO

» Caciula - nu cunosc

Admin RTO

» Alienigena21 - nu cunosc

• Like 3

r00t Admin

» YooBogdan - Incearca pe cat posibil insa nu-i permite timpul. Era haterit de multa lume in trecut si acum a ajuns sa aiba un cuvant greu de spus pe aceasta comunitate.

» amaz1ng - Unul din oamenii care au ridicat aceste server, care a ajutat la deschiderea lui.

Suport tehnic

» HonciucGabriel - Sincer nu am nici o idee cine este insa sper sa faca treaba buna.

Administrator

» Radureleu - Ne-am haterit, ne-am injurat, ne-am scos functiile unu' altuia insa amandoi vrem binele comunitatii.

Moderator Supervisor

» sergius - Si forum, si Sa:Mp. Se ocupa de multe lucruri si o face bine.

Moderatori Global

» Jestyck - Inconjurat de pasarici pe la facultate, e prietenul lor, el le plimba si le ard altii. :))

» Daniel - Nu vad om mai potrivit pentru aceasta functie in momentul de fata.

» Litz - Tu ce mai cauti moderator global? Te-as vedea fara probleme administrator langa RaduReleu. N-am fi nici prima nici ultima comunitate cu 2 administratori.

Moderator

» Kawa - E un baiat super linistit care isi vede de treaba lui. Tot respectul.

» Furisey - Nu prea am mai auzit de el in ultima perioada.

» PauL96 - Prieten bun, cerseste like-uri pe facebook :(

» dragne - Daca e prost si nu face ce i se cere, sta la Moderator 3 zile.

» e30 - Baiat vechi, dedicat comunitatii si cu simtul umorului.

» iTa - iTalianul, cat ma certam cu el sa lase din pret la conac inainte de wipe. Baiat de treaba si destul de activ.

» Nanak - Nu imi poarta semnatura super smechera pe care i-am facut-o. M-am supy

» iDERBE - haysiktyr. nu vine LCN. Moderator activ pe langa toate cele de pe samp.

» iStefann - Baiat activ, cu capul pe umeri. 

» miLaneZ - Unul dintre cei mai activi moderatori, face o treaba exceptionala.

Moderator C.Gaming

» SEN - Membru meu, baiat de treaba, stie cand sa rada si cand sa fie serios.

» CoZmiN - Cum l-ati acceptat pe asta in C.Gaming ?!:))

» Florin17 - E super baiat. Jos palaria!

Graffer

» SKiZ0R

» OmuPower - Tot respectul meu pentru acest baiat, mi-a demonstrat ca vrea sa invete si isi merita functia cu varf si indesat.

» pulsegfx - La fel de prost ca dragne. Cum sa te suspend exact cand ai facut 18 ani ?!:)))

» gogolinul - Intra rar dar face event-uri si in stilul caracteristic, nu prea vorbeste cu nimeni, intra, isi face treaba si iese.

» Korleone - Ne-am certat, i-am scos adminul dar vorbim, e ok si ca admin isi face treaba.

» Ovidiu_vL - Cred ca singuru' _vL care isi merita functia. Felicitari si ai grija sa nu faci aceleasi prostii ca varatu.

» AdriaN - M-a ars cu o infor.ma.tie, am luat biz pe baza a ceea ce mi-a spus el si am ramas cu el. :(

» Rakku - Am spus-o si ma repet, singurul om din staff care stie EXACT cu ce se mananca DM-ul. Asteptam sa treaca si SEB0NE testele sa fie 2 insa momentan, singurul dintre admini.

Helpers

» Andrutz - E activ, l-am vazut ca joaca si pare ok. Am schimbat doar cateva vorbe cu el.

» ExacT - Pare ok, cu un aer arogant si nu prea raspunde dar joaca, e activ, isi face treaba, pana la urma asta conteaza.

» iTa - Am zis mai sus.

» ARKiN - IONNUT. baiat vechi, il vad destul de rar dar isi face ce are de facut.

» dNa - AFK-istuleeeee.

» Safy7 - A cata oara e cand iei helper?! :D

» GotrulleZz - Boss, sa-mi zici si mie cum e sa ti se sparga contul de rusi :))

» Seb0ne - Al doilea om din staff care stie cu ce se mananca codurile. Sper sa treci testele intr-un timp scurt si cu bine. Succes!

» Claukappa - Membru vechi, baiat super de treaba, ma bucur ca il vad pe admins. Sper sa treci testele cu bine si intr-un timp scurt. Succes!

» Andreea - Prima liderita de pe eG daca nu ma insel, scrii istorie ma fato.

» GotrulleZz - E mai sus

» MitZzZa48 - A stat saracul cred ca 2 ani in MF sa ia lider, il felicit pentru rabdare.

» TRCjr 

» LaRkiNN - Rivalul meu istoric care m-a votat pentru a avea cu cine sa se bata. un baiat de nota 10.

» AdriaN - E mai sus

» Andrutz - E mai sus

» RuCssy - A doua liderita si o fata foarte de treaba. M-a inteles ea gresit la inceput dar acum ne intelegem foarte bine.

» kahn95 - Baiatu' luat de mine in crips si acum conduce factiunea. Felicitari si tot respectul meu. Esti un baiat cu caracter!

» MihaiZoR - Om vechi, dm-ist convins.

» oldMVP - Avea boala pe el cand venea vorba de mine, i-am facut un avatar si i-a trecut :))

» Smoke20 - Habar n-am in mare parte cine este, il vad doar ca este activ pe Sa:Mp si asta e tot ce conteaza.

Clan Leader

» BioH - N-ai venit LCN. M-am certat cu el destul o perioada, ne-a trecut.

» Fratzica - Asta cine e ?

» kaziploae - Mai joaca ?

» Kcrode - De cand joc il vad doar afk cu GRI, nici nu stiu in ce factiune este.

» prafy - Lideru meu de clan, e prost de bubuie dar e baiat bun <3

Tutorial Writer

-

Comunicare

» UsRaX - Face treaba si inca o face bine. Felicitari!

Owner MC

» VRazvan - Ma repet, a facut din serverul se MC ceva ce nu multi ar putea sa faca. E un lucru mare sa fie perioade in care serverul de MC sa aiba mai multi playeri online decat cel de SA:MP. 

Moderator MC

» DanielDaniell - Nu il cunosc

» Heroiu - A avut functii si pe SA:MP, inca imi poarta semnatura, e un baiat bun si activ.

» VACantion0 - Nu il stiu, il vad pe SA:MP daca e acelasi om si imi pare destul de ok.

Helper MC

» Creappy - Nu il cunosc

» LeJoker - Nu il cunosc

» LiveSky - Nu il cunosc

» Sherala - Nu il cunosc

» Zozo3 - Nu il cunosc 

Administrator RTO

» Caciula - Nu l-am vazut on niciodata dar probabil face o treaba acceptabila cu serverul de RTO

Admin RTO

» Alienigena21 - Nu il cunosc

» BauBauRTo - singurul admin de acolo pe care il mai vad pe forum din cand in cand.

• Like 9

r00t Admin

» YooBogdan - Un baiat de treaba, pacat ca il cam "strange" timpul.

» amaz1ng - Veteran adormit.

Suport tehnic

» HonciucGabriel - Ajuta si el cum poate, si chiar se implica.

Administrator

» Radureleu - Un om de nota 10, poti discuta orice cu el si intelege cand e de inteles.

Moderator Supervisor

» sergius - Papa lapte, sta degeaba.

Moderatori Global

» Jestyck - Fratele meu! Este un om de nota 10 daca esti baiat cu el, isi merita functia.

» Daniel - Baiat muncitor, felicitari!

» Litz - sLitz asta e caterincos.

Moderator

» Kawa - Ne-am vazut la DreamHack, e baiat de nota 10.

» Furisey - Nu cunosc.

» PauL96 - Baiat muncitor, felicitari.

» dragne - Asta cersea un leu la DreamHack pe scari..

» e30 - Nu stiu cine e.

» iTa - De treaba.

» Nanak - Nu cunosc.

» iDERBE - Inainte era cam arogant, acum nu stiu ce sa spun.

» iStefann 

» miLaneZ - Baiat de treaba si activ.

Moderator C.Gaming

» SEN - N-am tangente.

» CoZmiN - Un copil care se cearta cu toata lumea.

» Florin17 - Baiat de treaba si activ.

Graffer

» SKiZ0R - Un baiat de treaba, nu am avut conflicte cu el niciodata. Felicitari pentru lider.

» OmuPower - Nu cunosc.

» pulsegfx - E un baiat de treaba, tot asa pulse.

» gogolinul - Gogoase asta e de treaba daca sti cum sa-l iei si nu suferi la el.

» Korleone - Baiat de treaba si activ, felicitari!

» Ovidiu_vL - Nu cunosc.

» AdriaN - Adrian trage tare pentru admin mai mare, bravo tati!

» Rakku - Ucenicul lui Bogdan, e si asta caterincos cateodata.

Helpers

» Andrutz - Baiat de treaba, se implica peste tot.

» ExacT - Nu cunosc.

» iTa - Am zis mai sus.

» ARKiN - Fratele meu si asta, baiat de treaba si te ajuta la nevoie.

» dNa - Nu cunosc.

» Safy7 - Un mare mincinos.

» GotrulleZz - Baiat de treaba.

» Seb0ne - Asta e mod samp acuma, bravo sebi.

» Claukappa - Baiat de nota 10, felicitari pentru admin.

» Andreea - Nu zic nimic ca imi da unk ban. 

» GotrulleZz - Am zis mai sus.

» MitZzZa48 - Baiat de treaba, mi-a dat tancul aseara.

» TRCjr - Am zis mai sus.

» LaRkiNN - Baiat de treaba si activ, ai grija cu liderul ala ca te rup.

» AdriaN - Am zis mai sus.

» Andrutz - Am zis mai sus.

» RuCssy - Nu cunosc.

» kahn95 - Un baiat foarte de treaba, i-am promis ca ma duc Crips si nu am fost. Trec si pe la tine man.

» MihaiZoR - Nu cunosc.

» oldMVP - De treaba uneori.

» Smoke20 - Nu cunosc.

Clan Leader

» BioH - De treaba.

» Fratzica - De treaba.

» kaziploae - Nu cunosc.

» Kcrode - Nu cunosc.

» prafy - Baiat de treaba.

Tutorial Writer

-

Comunicare

» UsRaX - Isi face treaba foarte bine, bravo!

Owner MC

» VRazvan - Un baiat de nota 10, te pup.

Moderator MC

» DanielDaniell - Nu cunosc.

» Heroiu - Lital e baiat de treaba, pacat ca nu mai joaca samp.

» VACantion0 - Nu cunosc.

Helper MC

» Creappy - Nu cunosc.

» LeJoker - Nu conosc.

» LiveSky - Nu cunosc.

» Sherala - Nu cunosc.

» Zozo3 - Nu cunosc.

Administrator RTO

» Caciula - Nu cunosc.

Admin RTO

» Alienigena21 - Nu cunosc.

» BauBauRTo - Nu cunosc.

• Like 6

r00t Admin

» YooBogdan - Bogdan foarte implicat in tot ce face, serios

» amaz1ng - Veteran eG

Suport tehnic

» HonciucGabriel - Baiat activ, serios si se implica foarte mult pe partea de SCRIPT

Administrator

» Radureleu - Caracter puternic ... cu totii avem ce invata de la el

Moderator Supervisor

» sergius - Activ, serios .. isi face treaba foarte bine

Moderatori Global

» Jestyck - Pune suflet in tot ceea ce face, serios , glumet tot ce vrei ..

» Daniel - Baiat muncitor, felicitari !

» Litz - Litz e baiat serios, calm si mereu ia decizii la "rece"

Moderator

» Kawa - Foarte de treaba, serios, inteligent

» Furisey - De treaba, nu am mai vorbit de mult

» PauL96 - Paul este foarte implicat in tot ceea ce face ( forum si joc )

» dragne - Baiat serios si activ

» e30 - Foarte de treaba si implicat

» iTa - Galatean de'al meu, te pup si poate ne gasim la o bere ( te-am invitat de nush cate ori )

» Nanak - Galatean de'al meu, te astept in Galati ( in vacanta ) sa mai stam

» iDERBE - Baiat de nota 10, e activ, serios si isi face treaba foarte bine

» iStefann - Moderator Sport mai nou, bravo lui :> sa se tina de treaba

» miLaneZ - Baiat activ, de treaba ! No comment ..

Moderator C.Gaming

» SEN - Nu cunosc prea bine ..

» CoZmiN - Lasa ciocu' mai mic ca altfel n`o sa te haleasca nimeni pe aici

» Florin17 - Un pic enervant, nu-l mai lasati sa posteze pe sts update :)

Graffer

» SKiZ0R - Felicitari pentru lider ! Un baiat foarte serios si implicat in tot ceea ce face

» OmuPower - Un baiat de nota 10, serios, activ !

» pulsegfx - E un baiat de treaba, pacat ca nu mai joaca pe eG ( SaMp )

» gogolinul - Prea serios ptr varsta lui, in rest un baiat de nota 10

» Korleone - Brailene' iti rup capu :) Glumesc, un baiat de nota 10 si foarte implicat

» Ovidiu_vL - Foarte de treaba, activ si serios ! vL forta :)

» AdriaN - Dracu` sa`l ia

» Rakku - Uneori e foarte relaxat si glumeste, uneori e foarte serios si ne da peste "nas" cand mai gresim

Helpers

» Andrutz - De treaba, asteptam mai multa implicare la NR si Helpers

» ExacT - Co-lidarul meu, foarte activ si implicat

» iTa - Am zis mai sus

» ARKiN - Foarte de treaba, mai reduce putin din AFK si sigur o sa ajungi sus

» dNa - Baiat serios, la locul lui ! Ai avut de castigat ;)

» Safy7 - Cel mai activ FBI ..

» GotrulleZz - Face o treaba excelenta la FBI, toata stima

» Seb0ne - Sebuan, se misca foarte bine ca si admin, no comment

» Claukappa - Baiat de nota 10, si el la fel .

» Andreea - Sa cresti activitatea mai mult si sa stai cat mai putin afk

» GotrulleZz - Am zis mai sus

» MitZzZa48 - Baiat de treaba, sa fii mai activ si sa ridici M/F-ul ca e jos de tot

» TRCjr - Am zis mai sus.

» LaRkiNN - Baiat de treaba si activ, si-a facut o echipa foarte buna in YKZ intr-un timp foarte scurt

» AdriaN - Am zis mai sus.

» Andrutz - Am zis mai sus.

» RuCssy - Rox e o fata foarte serioasa, implicata in tot ceea ce face ! Succes cu Taxi

» kahn95 - Un baiat foarte serios, a fost membrul meu in Hitman ! Succes in Crips

» MihaiZoR - Uneori arogant ( la deciziile staff-ului ) dar per ansamblu e ok

» oldMVP - Baiat serios, implicat si face o treaba excelenta la SZ de multe luni de zile

» Smoke20 - Copilas mic si ingamfat :)

Clan Leader

» BioH - De treaba.

» Fratzica - De treaba.

» kaziploae - Nu cunosc.

» Kcrode - Nu cunosc.

» prafy - Membru Hitman foarte activ si serios

Tutorial Writer

-

Comunicare

» UsRaX - Felicitari pentru implicare ! Fifa 11 & eGaming Weekly

Owner MC

» VRazvan - Un baiat de nota 10, foarte implicat in tot ce face

Moderator MC

» DanielDaniell - Nu cunosc.

» Heroiu - Lital baiat de treaba, sa mai intri pe SaMp cateodata

» VACantion0 - Nu cunosc.

Helper MC

» Creappy - Nu cunosc.

» LeJoker - Nu conosc.

» LiveSky - Nu cunosc.

» Sherala - Nu cunosc.

» Zozo3 - Nu cunosc.

Administrator RTO

» Caciula - Felicitari, speram sa faceti o treaba foarte buna in continuare

Admin RTO

» Alienigena21 - Nu cunosc.

» BauBauRTo - Nu cunosc.

• Like 7

r00t Admin

» YooBogdan - din ce stiu ajuta la script sau scripteaza, bravo lui ca ajuta si a facut niste update-uri frumoase.

» amaz1ng - nu stiu?

Suport tehnic

» HonciucGabriel - nu stiu?

Administrator

» Radureleu - e copil ok.

Moderator Supervisor

» sergius - e vechi, se implica dar ar mai trebui sa fie mai torelant cu anumitele chestii.

Moderatori Global

» Jestyck - nu stiu, fost coleg helper.

» Daniel - e vechi, se tine si se implica, bravo.

» Litz - la fel ca daniel.

Moderator

» Kawa - am invatat multe din tutoriale lui cand era pe it ma bucur ca inca mai activeaza.

» Furisey - baiat calumea

» PauL96 - nu stiu? 

» dragne - nu stiu?

» e30 - nu stiu?

» iTa - nu stiu?

» Nanak - galateanu, baiat de treaba.

» iDERBE - ok, de treaba.

» iStefann - nu cunosc?

» miLaneZ - activeaza, se implica, bravo.

Moderator C.Gaming

» SEN - nu stiu?

» CoZmiN - i-as da un sfat ca un var mai mare, sa vorbeasca mai frumos cu astia care nu is de o varsta cu el.

» Florin17 - nu stiu?

Graffer

» SKiZ0R - sincer se schimba ca vantul, o fi schizofren, dar m-a ajutat candva, nu uit.

» OmuPower - baiat de treaba cu bunul simt, vechi si activ, bravo.

» pulsegfx - nu stiu? toate lumea zice ca-s el pe sa:mp.

» gogolinul - baiat de treaba.

» Korleone - baiat de treaba.

» Ovidiu_vL - nu stiu?

» AdriaN - nu stiu?

» Rakku - nu stiu daca e personal dar si el s-a schimbat, era altfel.

Helpers

» Andrutz - nu stiu?

» ExacT - nu stiu?

» iTa - nu stiu?

» ARKiN - nu stiu?

» dNa - nu stiu?

» Safy7 - nu stiu?

» GotrulleZz - iubim aceasi femeie din fericire, e baiat de treaba!

» Seb0ne - baiat de treaba ;)

» Claukappa - baiat de treaba ;)

» Andreea - fata de treaba.

» GotrulleZz - |

» MitZzZa48 - baiat de treaba

» TRCjr - | 

» LaRkiNN - nu stiu?

» AdriaN - nu stiu?

» Andrutz - nu stiu?

» RuCssy - de treaba

» kahn95 - de treaba

» MihaiZoR - nu stiu?

» oldMVP - se considera cel mai bun player de dm din 2013 incoace dar e baiat de treaba si e pritenul meu, il accept asa cum este.

» Smoke20 - nu stiu?

Clan Leader

» BioH - mincinos

» Fratzica - nu stiu?

» kaziploae - nu stiu?

» Kcrode - nu stiu?

» prafy - putin retard dar e de treaba

Tutorial Writer

-

Comunicare

» UsRaX - nu stiu?

Owner MC

» VRazvan - nu stiu?

Moderator MC

» DanielDaniell - nu stiu?

» Heroiu - nu stiu?

» VACantion0 - nu stiu?

Helper MC

» Creappy - nu stiu?

» LeJoker - nu stiu?

» LiveSky - nu stiu?

» Sherala - nu stiu?

» Zozo3 - nu stiu?

Administrator RTO

» Caciula - nu stiu?

Admin RTO

» Alienigena21 - nu stiu?

» BauBauRTo - nu stiu?

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.