Narcis

Parerea ta despre Moderatorii forumului

201 posts in this topic

r00t Admin

» YooBogdan - ajuta la script deci ne face noua distractia mai placuta.Nice guy.

» amaz1ng - nu cunosc

Suport tehnic

» HonciucGabriel - nu cunosc

Administrator

» Radureleu - Atat un administrator care isi face treaba, cat si un om cum trebuie,de treaba.E un om destul de matur,ia decizii corecte pentru comunitate si este implicat de cand il stiu.

Moderator Supervisor

» sergius - mult prea serios,ia deciziile la rece si ii priveste prea de sus pe newbie si nu numai.Pare rau dar nu am o parere extraordinara despre el.

Moderatori Global

» Jestyck - e in taxi de cand il stiu :)).Om de treaba,la locul lui.

» Daniel - e vechi si inca se implica,gj.

» Litz - foarte vechi si la fel de implicat de ca la inceput.Isi merita functia actuala sau chiar una mai mare.

Moderator

» Kawa - cele mai faine tutoriale de IT.Am invatat ceva de la postarile lui

» Furisey - pare de treaba,nu am avut tangente

» PauL96 - de treaba,imi plac gusturile lui muzicale

» dragne - nu cunosc

» e30 - nu cunosc

» iTa - de treaba baiatu'

» Nanak - nu cunosc

» iDERBE - baiat de treaba,valabil.

» iStefann - nu cunosv

» miLaneZ - activ,implicat si serios

Moderator C.Gaming

» SEN - nu cunosc

» CoZmiN - nu cunosc

» Florin17 - nu cunosc

Graffer

» SKiZ0R - vechi,activ si implicat ca prima data, maestru in PhotoShop si face avatare awesome.Good job.

» OmuPower - vechi si activ, cu bun simt.

» pulsegfx- nu cunosc dar imi place cum se descurca in PS

Moderator SA:MP

» gogolinul - vechi si de treaba.

» Korleone - de treaba, cu simtul umorului si cu bun simt

» Ovidiu_vL - nu prea am avut tangente dar pare ok

» AdriaN - foarte activ pe server,cu simtul umorului,nu are aere de moderator si e foarte amuzant :))

» Rakku - cu cele mai multe cunostinte in DM,vechi si de treaba

Helpers

» Andrutz - cu bun simt,serios si isi face treaba fiind destul de activ totodata

» ExacT - nu prea am avut tangente,pare ok

» iTa - de treaba

» ARKiN - pare ok

» dNa - nu cunosc asa bine

» Safy7 - baiat fain,cu simtul umorului si implicat

» GotrulleZz - e vechi si e inca se implica ceea ce e de apreciat

» Seb0ne - baiat de treaba,cu simtul umorului.Destul de activ si implicat

» Claukappa - baiat fain de tot.Are simtul umorului,se implica si e destul de activ.

Lideri SA:MP

» Andreea - nu o cunosc.

» GotrulleZz - se descurca ok ca lider,in rest am zis mai sus

» MitZzZa48 - baiat de treaba

» TRCjr - e nou in functie dar sunt sigur ca se v-a descurca

» LaRkiNN - pare ok,nu prea ne cunoastem

» AdriaN - Un lider foarte bun,stie sa isi motiveze membrii,e activ si pune contracte pe mine cand incerc sa fac bani cu gunoiu':))

» Andrutz - se descurca bine ca lider

» RuCssy - nu cunosc

» kahn95 - baiat vechi,de treaba,cu simtul umorului si se descurca foarte bine ca lider,tratand membrii asa cum trebuie.

» MihaiZoR - nu prea am avut tangente.E cu DM-ul de cand il stiu

» oldMVP - e baiat de treaba, cu simtul umorului si activ.Ca lider se descurca foarte bine si e printre cei mai buni la DM

» Smoke20 - nu prea am avut tangente ,dar pare ok

Clan Leader

» BioH - Baiat valaaabil.Stie sa faca rap deci e baiat cum trebuie.Are simtul umorului si e un sofer bun din ce-am auzit :))))

» Fratzica - nu cunosc

» kaziploae - nu cunosc

» Kcrode - nu cunosc

» prafy - baiat de treaba,cu simtul umorului(imi place duma cu aburu de la coliva :)).u know what i mean).Nu-mi place ca ma vaneaza cand colectez gunoi :/.Aa si tine cu Arsenal,huo.

Tutorial Writer

-

Comunicare

» UsRaX - baiat de treaba, cu simtul umorului.Se vede ca e mult mai matur fata de majoritatea de pe server.Mi-a facut niste poze faine pe samp cu aparatul lui Nikon :))

Owner MC

» VRazvan - nu cunosc

Moderator MC

» DanielDaniell - nu cunosc

» Heroiu - nu cunosc

» VACantion0 - nu cunosc

Helper MC

» Creappy - nu cunosc

» LeJoker - nu cunosc

» LiveSky - nu cunosc

» Sherala - nu cunosc

» Zozo3 - nu cunosc

Administrator RTO

» Caciula - nu cunosc

Admin RTO

» Alienigena21 - nu cunosc

» BauBauRTo - nu cunosc

Edited by Skizzz
  • Like 3

r00t Admin

» YooBogdan - din ce stiu ajuta la script sau scripteaza, bravo lui ca ajuta si a facut niste update-uri frumoase.

» amaz1ng - nu cunosc.

Suport tehnic

Administrator

» Radureleu - Este foarte de treaba,raspunde la orice PM si cred ca o sa urce comunitatea foarte sus.

Moderator Supervisor

» sergius - Foarte de treaba si el,activ,isi merita functia.

Moderatori Global

» Jestyck - Isi merita functia din plin,activ si de mare ajutor server-ului.

» Daniel - e vechi, se tine si se implica, bravo.

» Litz - Vechi , activ si se tine de treaba,bravo.

Moderator

» Kawa - Nu cunosc

» Furisey - Nu cunosc

» PauL96 - Un prieten bun,isi merita si functia de moderator din plin dar si pe cea de admin,felicitari paul!(te astept ykz)

» dragne - Este de treaba,prietenos si ti-am dat leul inapoi.

» e30 - nu cunosc

» iTa - De treaba.

» Nanak - Si el de treaba.

» iDERBE - ok, de treaba.

» iStefann - Foarte de treaba

» miLaneZ - Sta cam mult timp afk dar se implica, bravo.

Moderator C.Gaming

» SEN - Nu cunosc

» CoZmiN - un mic sfat , sa vorbeasca mai frumos cu astia care nu sunt de o varsta cu el.

» Florin17 - De treaba.

Graffer

» SKiZ0R - Foarte de treaba,acum ca l-am votat am si eu un rival,bravo.

» OmuPower - baiat de treaba cu bunul simt, vechi si activ, bravo.

» pulsegfx - nu cunosc.

» gogolinul - baiat bun,activ si stie ce e ala admin.

» Korleone - baiat de treaba,activ si el isi merita functia.

» Ovidiu_vL - De treaba(te astept ykz)

» AdriaN - Cred ca e cel mai capabil de pe acest server si conduce o factiune exact asa cum trebuie.Felicitari,Adi.

» Rakku - Unele functii te schimba,nu mai raspunzi la PM sau /whisper in joc,in rest esti ok.

Helpers

» Andrutz - putin cam inactiv in ultima vreme dar este de treaba.

» ExacT - Activ,de treaba.

» iTa - inactiv asta,glm,de treaba.

» ARKiN - inactiv mereu,cand intra sta afk si nu cred ca isi merita functia.

» dNa - activ,de treaba.

» Safy7 - Un prieten bun,activ,isi vede de treaba lui si e meserias.d

» GotrulleZz - Activ,de treaba,si imi place cum isi organizeaza factiunea.

» Seb0ne - baiat de treaba,activ si acum ca a luat admin sper sa vad toti codatii out.

» Claukappa - baiat de treaba 3.gif

» Andreea - E de treaba,succes cu functia.

» GotrulleZz - Am zis mai sus.

» MitZzZa48 - baiat de treaba

» TRCjr - Am zis mai sus,fratele skizor.

» LaRkiNN - cine ? :O

» AdriaN - Am zis mai sus.

» Andrutz - Am zis mai sus.

» RuCssy - de treaba,a doua fata lider,felicitari.

» kahn95 - de treaba,activ, succes cu functia.

» MihaiZoR - Nu prea ne cunoastem noi dar esti de treaba.

» oldMVP - Este un player vechi,de treaba cand vrea si cred ca este printre primii 5 la DM de pe acest server,succes in continuare ,old!

» Smoke20 - de treaba si el cand vrea,activ si lui ii urez succes cu factiunea.

Clan Leader

» BioH - de treaba,membrul meu :X

» Fratzica - Membru vechi,s-a lasat din ce am inteles..

» kaziploae - nu cunosc

» Kcrode - nu cunosc

» prafy - e foarte bun in DM si e de treaba

Tutorial Writer

-

Comunicare

» UsRaX - Nu l cunosc asa bine dar isi face treaba bine.

Owner MC

» VRazvan - nu cunosc.

Moderator MC

» DanielDaniell - nu cunosc

» Heroiu - nu cunosc.

» VACantion0 - nu cunosc.

Helper MC

» Creappy - nu cunosc

» LeJoker - nu cunosc

» LiveSky - nu cunosc

» Sherala - nu cunosc

» Zozo3 - nu cunosc

Administrator RTO

» Caciula - nu cunosc

Admin RTO

» Alienigena21 - nu cunosc

» BauBauRTo - nu cunosc

• Like 6

r00t Admin

» YooBogdan - Baiat muncitor, isi face timp si pentru noi, comunitatea pentru ca noi sa ne simtim cat mai bine pe server. Ar trebui sa-l apreciem mai mult.

» amaz1ng - Nu cunosc.

Suport tehnic

» HonciucGabriel - Din cate am inteles ajuta la scripting, multumim!

Administrator

» RaduReleu - Lasand caterinca noastra la o parte, ca are 50 de ani. Avem nevoie de el ca administrator, am spus asta inainte sa preia Robert212 conducerea si spun asta si acum. Omu' e vizionar.

Moderator Supervisor

» sergius - Nu prea am schimbat multe vorbe cu el, pare destul de inchis, nu prea ii place sa vorbeasca cu poporul.

Moderatori Global

» Jestyck - E baiat bun, cand vrea.

» Daniel - Ma astept la mai mult de la el. Imi place totusi ca e genul de persoana care pune suflet.

» Litz - Super open minded, nu e ca romanul inchis la minte. Se vede ca nu se uita la televizor si asta e de apreciat.

Moderator

» Kawa - Are multe idei, putine resurse si aproape nici un ajutor. In rest el inca incearca, de apreciat.

» Furisey - Nu am mai auzit de ungur, ce s-a intamplat cu el?

» PauL96 - Vad ca a readus la viata topicul asta, incearca si cu sectiunea dar nu prea are cu cine..

» dragne - Chiar e baiat bun.

» e30 - Cam moarta sectiunea.. Sper sa-si revina pe viitor si sa se gandeasca baietii la niste concursuri.

» iTa - Se chinuie de 1 an sa ia lider in politie..

» Nanak - Nu urmaresc stirile ca-mi polueaza sufletul.

» iDERBE - Cum ziceam mai sus, sectiunea e cam moarta

» iStefann - ?

» miLaneZ - Nu stiu la ce e moderator.

Moderator C.Gaming

» SEN - E moarta competitia de poker, probabil trebuie ceva nou pe acolo.

» CoZmiN - Fun Run 2 la fel, mort.

» Florin17 - Nimic interesant la lol, nu tu un topic cu noile patch-uri, nimic. Slab.

Graffer

» SKiZ0R - A fost ziua lui si nu vreau sa-l iau prea tare ca nu e obisnuit cu ceva barbatesc.

» OmuPower - E baiat bun.

» pulsegfx - E moderator grafica?

» gogolinul - Nu stiu cu ce se ocupa in staff. Ca persoana, e baiat bun cand vrea.

» Korleone - Baiat bun.

» Ovidiu_vL - E de apreciat ca mai face cate un event ca in rest.. urmatorul

» AdriaN - M-am dus la el in factiune dintr-un singur motiv, ca inca se respecta rahatul ala de regulament indiferent de cine esti.

» Rakku - Raq e baiat bun, delasator de multe ori si asta ma enerveaza la el, ca prost nu e.

Helpers

» Andrutz - Factiunea e moarta, trebuiesc aduse schimbari majore.

» ExacT - Era cam bolund cand a luat helper, facea numa' mizerii :)).

» iTa - S-a intamplat ceva cu el de e asa inactiv. Poate si-a gasit o pereche de craci, cine stie :)).

» ARKiN - Nu l-am mai vazut activ de ceva timp.

» dNa - Nu zice el multe, dar e baiat bun.

» Safy7 - Nu prea il cunosc.

» GotrulleZz - Esti vecin cu mine, vezi ca la intersectia dintre Liviu Rebreanu si 1 Decembrie e o frizerie, nu musca.

» Seb0ne - Dintre toti adminii alesi, el e singurul care se poate ocupa de toate categoriile.

» Claukappa - E baiat bun, putin arogant de multe ori si ii place sa se certe cu lumea. Cred ca incearca sa ma copieze.

» Andreea - E ea mai nebuna dar e super de treaba. S-a schimbat totusi ceva la ea in ultimul timp.

» GotrulleZz - Am mai zis de asta...

» MitZzZa48 - Factiunea moarta, trebuiesc aduse schimbari majore.

» TRCjr - Am mai zis si de asta.

» LaRkiNN - M-a cam suparat.

» AdriaN - Am mai zis.

» Andrutz - Iar am mai zis.

» RuCssy - Roxana. Fana 26 de mica, foarte deschisa si de treaba, intelegatoare si a inviat factiunea taxi. Inca un motiv sa cred ca femeile o duc mai bine. :))

» kahn95 - Face treaba buna cu Crips-ul, n-am mai vazut asta de cand eram eu lider. Sunt arogant, stiu.

» MihaiZoR - Nu prea misca Bloods-ul.

» oldMVP - Imi place ca e constant.

» Smoke20 - Parca era lider Nortenos, nu? Daca da, e moarta factiunea.

Clan Leader

» BioH - Sur13 pe viata.

» Fratzica - Sur13 pe viata.

» kaziploae - Sur13 pe viata.

» Kcrode - Sur13 pe viata.

» prafy - Sur13 pe viata.

Tutorial Writer

-

Comunicare

» UsRaX - Vreau si eu sa fac live, dar nu 2-3 ca n-am vreme.

Owner MC

» VRazvan - Am votat, da.

Moderator MC

» DanielDaniell - Nu-l cunosc.

» Heroiu - Nu-l cunosc.

» VACantion0 - Nu-l cunosc.

Helper MC

» Creappy - Nu-l cunosc.

» LeJoker - Nu-l cunosc.

» LiveSky - Nu-l cunosc.

» Sherala - Nu-l cunosc.

» Zozo3 - Nu-l cunosc.

Administrator RTO

» Caciula - Nu-l cunosc.

Admin RTO

» Alienigena21 - Nu-l cunosc.

» BauBauRTo - Nu-l cunosc.

Edited by prafy
  • Like 5

r00t Admin

» YooBogdan - a ajutat mult serverul prin competentele de scripting de care a dat dovada.

» amaz1ng - nu il cunosc, dar presupun ca el a inradacinat comunitatea.

Administrator

» Radureleu - e un om cu initiativa si ii admir calitatea de a spune ce e de spus pe fata.

Moderator Supervisor

» sergius - membru capabil al partii de administratie, glumet, cu o rabdare de fier in general si foarte de treaba. m-a invatat multe lucruri si sunt recunoscator pentru asta

Moderatori Global

» Jestyck - un om ce a dat dovada de loialitate fata de comunitate si de respect fata de membrii

» Daniel - e un membru devotat, cu multe calitati printre care si simtul umorului, ceea ce eu gasesc foarte important la un om, m-am distrat mult cu el in national guard

» Litz - cel mai moderator global. cred ca l-am vazut cu functia asta inca de cand activez pe aici si face o treaba foarte buna

Moderator

» Kawa - domnul profesor in domeniul IT. nu am avut multe tangente, dar e un om inteligent si capabil din cate am reusit sa imi dau seama

» Furisey - mi-a dat primul faction-warn pe server si cred ca m-a adus cu picioarele pe pamant prin asta:)) e un moderator bun in cadrul sectiunii pe care o controleaza

» PauL96 - nazist. glumesc, paul e un moderator foarte bun si un amic de treaba si mereu glumet

» dragne - moderator cu capul pe umeri si un membru cu experienta

» e30 - moldoveanu'... e un moderator activ si un jucator super de treaba, plin de glume bune

» iTa - nu am avut multe tangente, dar am observat ca e foarte activ si isi face treaba

» Nanak - fost lider FBI din cate tin minte. mi se pare un om de treaba si glumet. ca moderator se descurca foarte bine

» iDERBE - berdebeu. unul dintre cei cu care am ras cel mai mult in national guard, foarte activ si de treaba, si moderator bun mai nou

» iStefann - nu am avut tangente. insa am vazut ca are inclinatie spre producerea de videoclipuri si regizat in general, face o treaba foarte buna

» miLaneZ - cel mai bogat si activ player din vechile topuri dupa cum imi amintesc:)) un membru de treaba, linistit in general, cu o activitate buna

Moderator C.Gaming

» SEN - nu il cunosc, insa l-am vazut online des, este activ

» CoZmiN - activ, posteaza mult si multe

» Florin17 - un moderator care s-a implicat relativ mult in ceea ce a vrut sa faca

Graffer

» Katsuui - graffer vechi si cu experienta, face lucrari foarte bune si reusite

» SKiZ0R - isi tine subforumurile sub control si lucreaza foarte frumos in photoshop

» OmuPower - un moderator foarte activ pe forum, dupa cum se poate vedea si in top. lucreaza ingrijit si are creatii reusite

» pulsegfx - un graffer foarte bun si el, are activitate remarcabila si acelasi lucru se poate spune si despre lucrarile sale

» gogolinul - un moderator bun, cu experienta, ce nu s-a lasat niciodata injosit si nu si-a coborat standardele

» Korleone - reusind sa ajunga pentru a doua oara la aceasta functie, pas cu pas, a dat dovada de devotament si perseverenta. este un om de treaba si cu simtul umorolui

» Ovidiu_vL - nu am avut tangente, insa pot spune ca e destul de activ

» AdriaN - isi merita functia pe care o detine, fiind un membru vechi, cu experienta si care a vrut mereu sa fie de ajutor

» Rakku - moderator, admin si scripter foarte bun, a dovedit acest lucru prin multele update-uri la care a luat parte pentru imbunatatirea gameplay-ului

Helpers

» Andrutz - nu il cunosc, dar am vazut ca e lider si helper, ceea ce nu e tocmai lejer. deci pot spune ca e un moderator silitor si devotat

» ExacT - am fost colegi in hitman, inca de atunci era activ si foarte de treaba si presupun ca a ramas la fel, isi merita functia

» iTa- nu am avut multe tangente, dar am observat ca e foarte activ si isi face treaba

» ARKiN - nu il cunosc, dar l-am vazut des pe forum, are o activitate buna

» dNa - nu il cunosc, dar l-am vazut des pe forum si pe server, are o activitate buna

» Safy7 - tot din hitman il cunosc. este o persoana deschisa, glumeata si de treaba (dadea contracte bune)

» GotrulleZz - la fel ca si OmuPower, un membru si moderator foarte activ (top 1) si a reusit sa obtina functii importante de-a lungul timpul, cee ace ii denota perseverenta

» Andreea - nu o cunosc, stiu doar ca e prietena lui unnk(de asemenea, un fost lider foarte bun). este foarte activa ca moderator in sectiunea pe care o conduce si ia decizii bune

» GotrulleZz - la fel ca si OmuPower, un membru si moderator foarte activ (top 1) si a reusit sa obtina functii importante de-a lungul timpul, cee ace ii denota perseverenta

» MitZzZa48 - un lider bun, cu vechime si experienta in factiune

» TRCjr - nu stiu cine e dupa nickname-ul asta

» LaRkiNN - lider activ si descurcaret

» AdriaN - isi merita functia pe care o detine, fiind un membru vechi, cu experienta si care a vrut mereu sa fie de ajutor

» Andrutz - nu il cunosc, dar am vazut ca e lider si helper, ceea ce nu e tocmai lejer. deci pot spune ca e un moderator silitor si devotat

» RuCssy - nici pe ea nu o cunosc, insa am vazut ca desfasoara o activitate foarte buna de cand a fost aleasa ca lider taxi (succes, apropo!)

» kahn95 - nu il cunosc, din pacate. am vazut ca e activ pe forum

» MihaiZoR - un lider bun si activ

» oldMVP - membru vechi, cu experienta si foarte de treaba cu care m-am inteles bine tot prin national guard, de asemenea foarte glumet

» Smoke20 - un lider activ si cu experienta

Clan Leader

» BioH - 

» Fratzica -

» kaziploae -

» Kcrode -

» prafy - un om foarte de treaba (mi-a dat 30k in ziua in care am intrat pe server prima data, fara sa ma cunoasca. da, am o memorie buna:)) ) si un membru cu experienta

Tutorial Writer

-

Comunicare

» UsRaX - membru vechi si experimentat, de asemenea este si o gazda foarte buna in cadrul interviurilor saptamanale si a celorlalte activitati pe care le organizeaza

Owner MC

» VRazvan - am votat. un moderator perseverent si devotat serverului de minecraft

Moderator MC

» DanielDaniell - 

» Heroiu - little. tot memorii din national guard, foarte glumet si de treaba, activ pe forum

» VACantion0 -

Helper MC

» Creappy -

» LeJoker -

» LiveSky -

» Sherala -

» Zozo3 -

Administrator RTO

» Caciula -

Admin RTO

» Alienigena21 -

» BauBauRTo -

Edited by sergius
  • Like 11

r00t Admin

» YooBogdan - Se implica pe server-ul de samp si e un scripter bun.

» amaz1ng - Cel mai activ

Suport tehnic

» HonciucGabriel - Mi-a fost membru in taxi  e chiar un tip ok.

Administrator

» Radureleu - Vad ca se implica destul de mult, raspunde rapid si la toate PM-urile.

Moderator Supervisor

» sergius - E de treaba, am avut oarecum un mic conflict cu el, sper ca nu a luat-o personal

Moderatori Global

» Jestyck - E un tip super, ai ce discuta cu el, doar ca nu prea il vad activ pe forum.

» Daniel - Se implica foarte mult pe forum, e chiar de treaba. (nu uit ca m-ai dat afara de 2 ori de pe clanul de COC)

» Litz - Litza e chiar de treaba, nici acum nu am inteles de ce imi tot zice "Gandalf" :@

Moderator

» Kawa - Chiar se descurca in IT, pare a fi de treaba

» Furisey - Nu prea am avut tangente cu el

» PauL96 - Sper sa treaca testele de admin, e chiar un tip de treaba

» dragne - E un baiat ok.

» e30 - E un tip ok, ma cam injuram cu el pe samp

» iTa - Cf helpar

» Nanak - I-am dat un turismo personal, imi este dator pe "veatza"

» iDERBE - Nu-l suport.

» iStefann - E de treaba si activ.

» miLaneZ - Cred ca este cel mai activ de pe forum si cel mai implicat in sectiunea de gaming, bravo lui.

Moderator C.Gaming

» SEN - Nu am avut tangente.

» CoZmiN - E de treaba, are un comportament putin copilaresc, in rest e ok :)

» Florin17 - Nu am avut tangente.

Graffer

» SKiZ0R - E un tip super, e foarte de treaba, se pricepe foarte bine la avatare (ai sa-mi faci niste avatare)

» OmuPower - E foarte activ si se pricepe, felicitari :)

» pulsegfx - E frumos sa ai functii pe 2 comunitati, no ?

» gogolinul - A ramas la fel ca inaninte :)) tot la fel de tacut, dar e un admin destul de exigent

» Korleone - E de treaba, am uitat sa joc un meci cu el de table :))

» Ovidiu_vL - E un tip super, cu un caracter frumos :), m-a ajutat o perioada cand am fost lider

» AdriaN - E un tip amuzant, de treaba, glumet :)

» Rakku - El a ramas tot la fel, glumet si exigent 

Helpers

» Andrutz - E un baiat de nota 10, se descurca de minune cu cele 2 functii pe care le detine, sper sa ajunga admin.

» ExacT - Nu prea am avut multe tangente cu el.

» iTa - Cf helpar

» ARKiN - Cam inactiv 

» dNa - E activ si vad ca se descurca cu functia.

» Safy7 - E de treaba.

» GotrulleZz - Got se tot lua de taxi :)) e un tip glumet, e super de treaba

» Seb0ne - Nu am avut foarte multe tangente cu el, sper sa treaca testele de admin

» Claukappa - Vad ca acum nu mai sta atat de mult afk cum o facea pe vremea cand era lider FBI, sper sa treaca si el testele de admin.

» Andreea - E o fata de nota 10, nu prea vorbea pe /le, am discutat de cateva ori cu ea si pare foarte de treaba.

» GotrulleZz -

» MitZzZa48 - N-are nicio sansa sa mai ridice M/F daca nu e activ.

» TRCjr - 

» LaRkiNN - Pare de treaba, mi-a oferit functia de co-lider in YKZ dar aveam bl :@

» AdriaN - 

» Andrutz -

» RuCssy - Sper sa faca o treaba mult mai buna decat am facut eu cu taxi :), succes.

» kahn95 - E de treaba, am avut cateva tangente cu el si pare ok.

» MihaiZoR - Nu prea am avut tangente cu el, dar e activ.

» oldMVP - Prin 2014-2015 ne intelegeam foarte bine, am fost colegi in Crips, apoi i-am fost membru in LCN, dar se pare ca s-a schimbat mult, banuiesc ca nu are prieteni in realitate si se da si el mare smecher pe un joc, ii s-au cam urcat functiile la cap ( incearca sa intelegi si tu ca e doar un joc )

» Smoke20 - fraierik

Clan Leader

» BioH - Rapper-ul, are el o melodia pe care am ascultat-o de vreo 10 ori ;)

» Fratzica - Nu am avut tangente

» kaziploae - same

» Kcrode - same

» prafy - E destul de ok si activ.

Tutorial Writer

-

Comunicare

» UsRaX - Stiu ca e din Focsani :X

Owner MC

» VRazvan - Nu stiu cine e, si nu, nu am votat.

Moderator MC

» DanielDaniell

» Heroiu - E un baiat activ si de treaba

» VACantion0 - Era putin cam AFK-ist pe vremea cand imi era membru 

Helper MC

» Creappy

» LeJoker

» LiveSky

» Sherala

» Zozo3

Administrator RTO

» Caciula - Vad ca a facut o treaba foarte buna cu RTO, uneori ei ai mai multi playeri on decat pe server-ul eGaming.

Admin RTO

» Alienigena21

» BauBauRTo

Edited by FloRin17
  • Like 4

r00t Admin

» YooBogdan - Isi face treaba foarte bine

» amaz1ng

Suport tehnic

» HonciucGabriel - Foarte activ, isi da interesul in a ajuta.

Administrator

» Radureleu - Motivul pentru care multi au revenit pe comunitate.

Moderator Supervisor

» sergius - Isi face treaba foarte bine, e activ.

Moderatori Global

» Jestyck - Activ, isi face treaba foarte bine.

» Daniel - Nu cred ca e sectiune pe forum in care sa nu fi intervenit el cu un warn-up / suspend.

» Litz - Medicul turbat mai nou. Activ.

Moderator

» Kawa 

» Furisey - Ungurul care stie fashion.

» PauL96 - Isi face treaba bine cu sectiunea fun.

» dragne

» e30

» iTa

» Nanak

» iDERBE - Baiat bun, activ, pacat ca are o problema cu tazer-ul pe samp.

» iStefann

» miLaneZ

Moderator C.Gaming

» SEN

» CoZmiN

» Florin17

Graffer

» SKiZ0R - Baiat bun, activ.

» OmuPower

» pulsegfx

» gogolinul - De treaba.

» Korleone - Activ, caterinca.

» Ovidiu_vL

» AdriaN - Foarte activ.

» Rakku - Se implica si isi da interesul, activ si de treaba.

Helpers

» Andrutz

» ExacT

» iTa

» ARKiN

» dNa

» Safy7

» GotrulleZz

» Seb0ne - Baiat bun, activ.

» Claukappa

» Andreea

» GotrulleZz

» MitZzZa48

» TRCjr

» LaRkiNN

» AdriaN

» Andrutz

» RuCssy

» kahn95

» MihaiZoR

» oldMVP

» Smoke20

Clan Leader

» BioH

» Fratzica

» kaziploae

» Kcrode

» prafy - Cel mai noob.

Tutorial Writer

-

Comunicare

» UsRaX - Imi place ca isi da interesul mereu si face interviuri foarte bune, stie sa aleaga invitatii pentru a atrage "audienta".

Owner MC

» VRazvan - Votati MC.

Moderator MC

» DanielDaniell

» Heroiu

» VACantion0

Helper MC

» Creappy

» LeJoker

» LiveSky

» Sherala

» Zozo3

Administrator RTO

» Caciula

Admin RTO

» Alienigena21

» BauBauRTo

@Pe restul ori nu ii cunosc, ori nu am avut tangente cu ei pentru a imi forma o parere.

Edited by Ilegalboy
  • Like 1

r00t Admin

» YooBogdan - scripter bun, cam inactiv si putin arogant.

» amaz1ng - nu prea ai ce sa spui de el, nu stiu de ce mai are inca grupul de root admin

Suport tehnic

Administrator

» Radureleu - fiul  meu, cand era mic il intrebam ce vrea sa se faca cand va fii mare, el imi raspundea ca săf pe eGaming :)) , un om matur,care se implica atat cat ii permite timpul.

Moderator Supervisor

» sergius - sergiu este si era cel mai glumet admin/player multi il criticau doar pentru ca nu il cunosteau,dar va spun eu ca este un om de milioane(desi s-a schimbat putin)

Moderatori Global

» Jestyck - sincer aveam o parere foarte buna despre el,daca releu nu avea timp de administrator speram sa devina el,dar pe parcurs am aflat ca el este o persoana cu multe, foarte multe fete,cum are ocazia te arde, cu toti se da bine, cu fratimiu, cu nu stiu ce si pe la spate va arde :)) (aviz amatorilor)

» Daniel - baiat de milioane, iti meriti functiile si continua cu ceea ce faci.

» Litz - nici macar nu stiu cine e.. cum a ajuns mod. global ?  litz este cel mai vechi si cel mai bun mod. global , o calitate mare care o are este ca este oltean =))

Moderator

» Kawa - un baiat foarte bun,cooperant sper ca pe viitor sa te vad un verde inchis.

» Furisey - player vechi activ si un baiat foarte bun

» PauL96 - succes cu noua functie si scuze pentru confuzie, un player vechi si cu capul pe umeri

» dragne- dupa numele asta nu stiu cine e, satana(Cred), un moderator vechi si activ.

» e30 - moldova azi se lasa maine nu, moderator vechi care isi face treaba

» iTa - un player fidel comunitatii si foarte activ.

» Nanak - player de treaba

» iDERBE - un derbedeu.. ce cauta asta ca moderator?  glumesc, este un baiat de nota 10+

» iStefann - a ajuns si mod sport, de la asistenta e ceva , baiat fain pacat ca e dinamovist

» miLaneZ - afk master pe sa:mp,ca moderator isi face treaba

Moderator C.Gaming

» SEN - nu stiu dupa nume cine e

» CoZmiN - copilul comunitatii

» Florin17 - al 2 - lea copil al comunitatii

Graffer

» SKiZ0R - mai recruteaza grafferi si punei la treaba, nu le mai da moderator doar asa apara cu albastru,succes cu lideru lcn(nu te prinde)

» OmuPower - cel mai activ graffer,un prieten vechi , felicitari pt munca depusa

» pulsegfx - un graffer bun,sper sa fii din ce in ce mai activ

» gogolinul - asta tace si le face, desi s-a schimbat umpic si el,admin foarte bun in rest

» Korleone - un admin foarte bun si foarte activ.

» Ovidiu_vL - felicitari ai trecut testele,sper sa nu faci ca george

» AdriaN - ma dezamageste de multe ori prin ceea ce face.. in rest e baiat calumea.

» Rakku - ajuta la script si se implica, felicitari pt munca depusa

Helpers

» Andrutz - activ,cumsecade,un player de milioane

» ExacT - viitoru lider hitman,un player activ,glumet,viitor admin sper

» iTa - am zis mai sus

» ARKiN - eu unul nu l-am vazut foarte activ, dar cand a primit functia o merita

» dNa - de multe ori il vad singurul helper on,ceea ce este bine pt el

» Safy7 -  - 

» GotrulleZz - baiat de treaba,l-au ars rusii :)) a pierdut admin

» Seb0ne - e admin acum,succes cu functia o meriti

» Claukappa - dupa parerea mea nu merita functia de admin dar nah..

» Andreea - trb sa vb frumy de ea ca ma baneaza gaozaru de unnk :)) , o fata de treaba,prima liderita,pacat ca a gasit jumatatea gresita :)))

» GotrulleZz - am mai zis

» MitZzZa48 - a primit dupa ceva vreme lider mf,succes

» TRCjr - am mai spus

» LaRkiNN - succes cu lider yakuca

» AdriaN - am mai spus

» Andrutz - am mai spus

» RuCssy - a 2a liderita :)) succes cu functia,asta da schimbare de lideri

» kahn95 - succes cu liderul,un baiat de treaba

» MihaiZoR - player vechi care isi merita functia

» oldMVP - a 3a oara lider,succes cu functia ,faci o treaba minunata + esti the best trandafir :*

» Smoke20 - nu meritai lider, o cerere de kkt si vot la misto.

Clan Leader

» BioH - player vechi si de treaba

» Fratzica - inactiv

» kaziploae - 

» Kcrode - 

» prafy - are cel mai smecher clan,un baiat foarte bun

Tutorial Writer

-

Comunicare

» UsRaX  - cel mai bun reporte csf necazu

Owner MC

» VRazvan - cel mai mare stressssssss , eu sunt pistol cu apa la spam fata de asta :)) MC vietii , si cand eram project asistenti facea spam da acu exagereaza :))) , baiat de milioane si face o treaba buna!

Moderator MC

» DanielDaniell - nu cunosc

» Heroiu - lital de la samp la mc , succes cu ceea ce faci acolo

» VACantion0 - nu cunosc

Helper MC

» Creappy nu cunosc

» LeJoker nu cunosc

» LiveSky nu cunosc

» Sherala nu cunosc

» Zozo3 nu cunosc

Administrator RTO

» Caciula - nu cunosc , Eu sunt fular.

Admin RTO

» Alienigena21 = nu cunosc

» BauBauRTo = nu cunosc

Edited by AIiN
  • Like 7

r00t Admin

» YooBogdan - Se implica destul de mult.

» amaz1ng - E si el pe acolo.

Suport tehnic

» HonciucGabriel - Activ, si se implica foarte mult.

Administrator

» Radureleu - E de treaba si vad ca s-au reapucat multi playeri de cand e administrator. Mersi de warn  

Moderator Supervisor

» sergius - De treaba, glumet si activ.

Moderatori Global

» Jestyck - E un baiat de treaba, glumet si isi face treaba bine. :*

» Daniel - "Daca mai injuri te scot din clan "  Un baiat serios, activ si foarte de treaba.

» Litz - " =)) te-am furat iar " Omu steal  :))  . Tine la glume, activ, de treaba si mai nou medic 

Moderator

» Kawa - Vad ca se implica destul de mult.

» Furisey - 

» PauL96 - Glumet, activ si cu accent hazos.  

» dragne - Se implica si el.

» e30 - Moldo? Tu esti?. Activ si de treaba.

» iTa - Nu prea il mai vad on, dar e de treaba.

» Nanak - De treaba, activ.

» iDERBE - " Iei rank 2 si iesi fraiere sa vezi"  Activ, se implica si de treaba.

» iStefann - 

» miLaneZ - 

Moderator C.Gaming

» SEN - Nu cunosc.

» CoZmiN - Mai traiesti?

» Florin17 - Mai bine tac.

Graffer

» SKiZ0R - Foarte activ, se implica si e de treaba.

» OmuPower - Activ si el, de treaba. Cand faci o cerere de avatar el e primu acolo si posteaza . Tine-o tot asa

»  pulsegfx - " Boboc, ######  :)) " Activ, glumet si de treaba.

» gogolinul - Era activ si inainte si vad ca si acum e la fel, se implica si e de treaba.

» Korleone - Dusman , "Ce ai zis? mute 10 minute :))" De treaba, activ, glumet nu pot sa zic ca mereu imi da mute cand fac ceva cu kls pe f.  

» Ovidiu_vL - De treaba, activ, tine la gluma dar in ultima vreme nu prea mai vorbeste. Nu stiu cu ce l-am suparat.

» AdriaN - Galatean, Cel mai de treaba, glumet si activ.  B-) Mafeot

» Rakku - De treaba , se implica si face o treaba buna.

Helpers

» Andrutz - Pavel, de treaba, activ, baiat de nota 10.

» ExacT - Activ, de treaba si tine la gluma. Era suparat pe mine dar cred ca ii trece.   

» iTa - Am mai spus.

» ARKiN - Nu prea am vorbit cu el dar dupa cum se vede nu prea este on, sta mai mult afk.

» dNa - Activ, de treaba.

» Safy7 - "Nepoate cf ?" Activ, de treaba si face o treaba buna cu helper-ul.

» GotrulleZz - Vad ca am revenit la normal tinand cont de trecut si am observat ca e de treaba, activ si tine la gluma. 

» Seb0ne - " sz rec"  =)) A luat admin si sper sa faca o treaba buna, sa treaca testele si sa faca dreptate in DM.

» Claukappa - Actual admin in teste. E de treaba,activ si nu prea tine la gluma, e mai serios de fel asa. Sper sa treaca testele si sa faca o treaba buna.

» Andreea - O fata de treaba, activa si face o treaba buna cu Police Departament.

» GotrulleZz - Am mai spus.

» MitZzZa48 - A stat destul in M/F si a obtinut functia de lider si e activ.

» TRCjr - Vad ca a luat lider LCN si sper sa faca o treaba buna, foarte activ si de treaba.

» LaRkiNN - Ne-am certat in ultimul timp dar faci o treaba buna cu ykz. Tine-o tot asa.

» AdriaN - Am mai spus.

» Andrutz - Am mai spus.

» RuCssy - Activa, serioasa si mai nou lider taxi. Tine-o tot asa.

» kahn95 - Vad ca ridica din ce in ce mai sus crips si face o treaba buna, e activ si serios.

» MihaiZoR - De treaba.

» oldMVP - Un lider de nota 10, activ , glumet si stie sa organizeze o factiune. Pacat ca o sa renunte. <3 

» Smoke20 - "Am luat lider nab"  De cand a luat lider a devenit mai serios, activ si sper sa ridice factiune.

Clan Leader

» BioH - Rapper-ul eGaming  =)) ( glumesc) In ultima vreme am inceput sa ne intelegem. Activ de treaba .

» Fratzica - Nu l-am vazut on niciodata. 

» kaziploae - Anonim.

» Kcrode - Parca cipger. Activ si de treaba.

» prafy - Activ si de treaba.

Tutorial Writer

-

Comunicare

» UsRaX - Foarte activ si de treaba. In fiecare saptamana face live si mereu castig . Tine-o tot asa.

Owner MC

» VRazvan - Votati Mc. Activ si de treaba.

Moderator MC

» DanielDaniell - Nu cunosc.

» Heroiu - Votati Mc. Activ si de treaba.

» VACantion0 - Welcome.

Helper MC

» Creappy - Nu cunosc.

» LeJoker - Nu cunosc.

» LiveSky - Nu cunosc.

» Sherala - Nu cunosc.

» Zozo3 - Nu cunosc.

Administrator RTO

» Caciula - Mereu il vad pe forum. Tine-o tot asa fes.

Admin RTO

» Alienigena21 - Nu cunosc.

» BauBauRTo - Nu cunosc.

• Like 6

r00t Admin

» YooBogdan - Un scripter foarte bun si devotat.

» amaz1ng - Nu cunosc.

Suport tehnic

» HonciucGabriel - Un baiat de treaba, un scripter foarte bun si prompt, datorita timpului liber.

Administrator

» Radureleu - Un om foarte de treaba si persoana dorita careia am revenit la samp.

Moderator Supervisor

» sergius - Un urat simpatic, corect si my bff.

Moderatori Global

» Jestyck - Un nebun incurabil, care isi face foarte bine treaba.

» Daniel - De treaba, intelege mai greu, dar care isi face treaba ca MG.

» Litz - This is my bro. Un baiat de treaba la fel care isi face treaba ca MG.

Moderator

» Kawa - Un om de treaba, care peste tot pe unde a putut a ajutat.

» Furisey - Idem ca la Kawa.

» PauL96 - Idem ca la Kawa.

» dragne - Nu-l cunosc.

» e30 - Nu-l cunosc.

» iTa - Idem ca la Kawa.

» Nanak - Nu-l cunosc.

» iDERBE - Un nebun, care ma salveaza de cop. Baiat de treaba, care isi face treaba.

» iStefann - Nu-l cunosc.

» miLaneZ - Cel mai mare afk-ist din istoria serverului de samp. Un baiat de treaba, care ajuta pe unde se poate.

Moderator C.Gaming

» SEN - Nu-l cunosc.

» CoZmiN - Nu-l cunosc.

» Florin17 - Nu-l cunosc.

Graffer

» SKiZ0R - Un baiat de treaba, care a ajutat intotdeauna peste tot unde a putut.

» OmuPower - Un om de treaba, membru vechi pe aici, care a ajutat tot timpul si ma bucur ca mai este pe aici.

» pulsegfx - Nu-l cunosc.

» gogolinul - This is gogog minitim. Un om de treaba, glumet si nebun cateodata. Treaba si-o face perfect.

» Korleone - Calutul meu, baiat de treaba care este mai tot timpul on pe server.

» Ovidiu_vL - My bff, el ma invatat cam tot ce stiu la samp. Un om extraordinar, nebun si isi face treaba perfect.

» AdriaN - Mafiotul meu preferat, nu am cuvinte tine-o tot asa.

» Rakku - Hmm, de treaba, glumet, prompt cand ii raportezi un bug. Intr-un cuvant un om perfect pentru samp.

Helpers

» Andrutz - Nu-l cunosc.

» ExacT - Un om de treaba, care peste tot pe unde a putut a ajutat.

» iTa - Idem ca la Exact.

» ARKiN - Idem ca la Exact.

» dNa - Idem ca la Exact.

» Safy7 - My best leader, a fost frumos in pd. Un om de treaba si isi da interesul.

» GotrulleZz - Printesa mea, un extraordinar, de treaba si glumet. Tine-o tot asa si numai face prostii.

» Seb0ne - Nu-l cunosc.

» Claukappa - Un baiat de treaba, cine nu il cunoaste bine, il poate considera arogant, dar este un baiat bun si ma bucur ca a promovat si ajuta serverul in continuare.

» Andreea - 

» GotrulleZz - Printesa mea, un extraordinar, de treaba si glumet. Tine-o tot asa si numai face prostii.

» MitZzZa48 - Un om de treaba, care peste tot pe unde a putut a ajutat.

» TRCjr - Un om de treaba, care peste tot pe unde a putut a ajutat.

» LaRkiNN - Un om de treaba, care peste tot pe unde a putut a ajutat.

» AdriaN - Mafiotul meu preferat, nu am cuvinte tine-o tot asa.

» Andrutz - Nu-l cunosc.

» RuCssy - O fata extraordinara, de treaba, dedicata, intr-un cuvant un om extraordinar, my bff. PS: Ea joaca pe cont, nu Vlad.

» kahn95 - Un om de treaba, care peste tot pe unde a putut a ajutat.

» MihaiZoR - Un om de treaba, care peste tot pe unde a putut a ajutat.

» oldMVP - Old, omu meu preferat, un prieten bun, un om de treaba care a demonstrat ca este un adevarat leader. La toate factiunile la care a fost leader, factiunea respectiva a dominat total.

» Smoke20 -  Un om de treaba, care peste tot pe unde a putut a ajutat.

Clan Leader

» BioH - Un nebun, care ma tot intreaba "ce server am facut". Un baiat de treaba.

» Fratzica - Nu-l cunosc.

» kaziploae - Nu-l cunosc.

» Kcrode - Nu-l cunosc.

» prafy - Un nebun, dar un baiat de treaba, care are toanele lui.

Tutorial Writer

-

Comunicare

» UsRaX - 

Owner MC

» VRazvan - Un baiat de treaba, dedicat serverului de minecraft si comunitatii. Daca nu ma insel esti TotAla intr-un cuvant un om extraordinar.

Moderator MC

» Heroiu - Un baiat foarte bun, dedicat comunitatii.

» VACantion0 - Un baiat foarte bun, care isi face treaba.

Helper MC

» Creappy - Nu-l cunosc.

» LeJoker - Nu-l cunosc.

» LiveSky - Nu-l cunosc.

» Sherala - Nu-l cunosc.

» Zozo3 - Nu-l cunosc.

Administrator RTO

» Caciula - Nu-l cunosc.

Admin RTO

» Alienigena21 - Nu-l cunosc.

» BauBauRTo - Nu-l cunosc.

• Like 6

Bun, deoarece topicul anterior facut de Spartacus era foarte vechi si inchis, m-am gandit sa refac acest topic. Deci, in acest topic va puteti expira parerea despre fiecare dintre Moderatorii forumului, insa in limita bunului simt si fara jigniri. Lista cu Moderatori, o aveti mai jos, succes:

r00t Admin

» YooBogdan

» amaz1ng

Suport tehnic

» HonciucGabriel

» CaRa

Administrator

» Radureleu

Moderator Supervisor

» sergius

Moderatori Global

» Jestyck

» Daniel

» Kawa

Moderator

» aWm94

» SMOKER

» PauL96

» DRGN

» e30

» iTa

» Nanak

» iDERBE

» iStefann

» miLaneZ

Moderator C.Gaming

» BogDan11

» Heroiu

Graffer

» SKiZ0R

» DRGN

» OmuPower

» PLATAA

» gogolinul

» Korleone

» Ovidiu_vL

» AdriaN

» Rakku

» ClauKappa

» uNNk

» SEB0NE

» PauL96

Helpers

» Andrutz

» ExacT

» iTa

» dNa

» Safy7

» DERBE

» oldMVP

» kahn95

» Andreea

» Safy7

» CarsX

» i_am_sick

» BioH

» AdriaN

» Andrutz

» Caisa

» Cysm0o

» SEB0NE

» House

» EdyZx

» DexteR

Clan Leader

» Alberto15

» BioH

» dutzubrasov

» kaziploae

» Kcrode

» Mexicanul1234

» prafy

Moderator CS

» DRGN

Manager MC

» VRazvan

Moderator MC

» DanielDaniell

» Heroiu

» VACantion0

Helper MC

» BigSmall

» cipry92_sv

» JonnyKing

» Kasspice

» lor3pdj

» Puffy96

» xDarkKnight99

» xSpritz

» XxionutxXPoP

» xXIuliXx

Administrator RTO

» Caciula

Admin RTO

» Alienigena21

» BauBauRTo

» mDL

Manager Metin2

» Souless

Moderator Metin2

» Andrei_TMB

» Exo

» ArSsurA

Nota: Dupa ce ati votat, sunteti rugati sa postati in acest topic, motivul alegerii.

Regulament:

·         Fara jigniri legat de moderatorii forumului => Warn up.

·         Fara dublu post,odata ce ati postat,nu trebuie sa o faceti din nou pentru ca ati gresit un cuvant => Warn up.

·         Dupa ce v-ati pus parerea despre moderatorii forumului nu mai aveti voie sa postati din nou decat daca a trecut o luna de la postul anterior => Warn up.

·         Alte reguli pe parcurs.

AM TRECUT FIECARE PLAYER CU FIECARE FUNCTIE SI VA ROG SA VA DATI CU PAREREA PENTRU FUNCTIA RESPECTIVA

r00t Admin

» YooBogdan smecer as juca un fotbal cu iel

» amaz1ng smecer as juca un fotbal cu iel

Suport tehnic

» HonciucGabriel smecer as juca un fotbal cu iel

» CaRa smecer as juca un fotbal cu iel

Administrator

» Radureleu smecer as juca un fotbal cu iel 

Moderator Supervisor

» sergius smecer as juca un fotbal cu iel 

Moderatori Global

» Jestyck smecer as juca un fotbal cu iel

» Daniel smecer as juca un fotbal cu iel

» Kawa smecer as juca un fotbal cu iel dar imi da suspend 

Moderator

» aWm94 smecer as juca un fotbal cu iel

» SMOKER smecer as juca un fotbal cu iel

» PauL96 smecer as juca un fotbal cu iel

» DRGN smecer as juca un fotbal cu iel

» e30 smecer as juca un fotbal cu iel

» iTa smecer as juca un fotbal cu iel

» Nanak smecer as juca un fotbal cu iel

» iDERBE smecer as juca un fotbal cu iel

» iStefann smecer as juca un fotbal cu iel

» miLaneZ smecer as juca un fotbal cu iel

Moderator C.Gaming

» BogDan11 smecer as juca un fotbal cu iel

» Heroiu smecer as juca un fotbal cu iel

Graffer

» SKiZ0R smecer as juca un fotbal cu iel

» OmuPower smecer as juca un fotbal cu iel

» PLATAA smecer as juca un fotbal cu iel

» gogolinul smecer as juca un fotbal cu iel

» Korleone smecer as juca un fotbal cu iel

» Ovidiu_vL smecer as juca un fotbal cu iel 

» AdriaN smecer as juca un fotbal cu iel

» Rakku smecer as juca un fotbal cu iel

» ClauKappa smecer as juca un fotbal cu iel

» uNNk smecer as juca un fotbal cu iel

» SEB0NE smecer as juca un fotbal cu iel

» PauL96 smecer as juca un fotbal cu iel

Helpers

» Andrutz smecer as juca un fotbal cu iel

» ExacT smecer as juca un fotbal cu iel

» iTa smecer as juca un fotbal cu iel

» dNa smecer as juca un fotbal cu iel

» Safy7 smecer as juca un fotbal cu iel

» DERBE smecer as juca un fotbal cu iel

» oldMVP smecer as juca un fotbal cu iel

» kahn95 smecer as juca un fotbal cu iel

» Andreea smecer as juca un fotbal cu iel

» Safy7 smecer as juca un fotbal cu iel

» CarsX smecer as juca un fotbal cu iel

» i_am_sick smecer as juca un fotbal cu iel

» BioH smecer as juca un fotbal cu iel

» AdriaN smecer as juca un fotbal cu iel

» Andrutz smecer as juca un fotbal cu iel

» Caisa smecer as juca un fotbal cu iel

» Cysm0o smecer as juca un fotbal cu iel

» SEB0NE smecer as juca un fotbal cu iel

» House smecer as juca un fotbal cu iel

» EdyZx smecer as juca un fotbal cu iel 

» DexteR smecer as juca un fotbal cu iel

Clan Leader

» Alberto15 smecer as juca un fotbal cu iel

» BioH smecer as juca un fotbal cu iel

» dutzubrasov smecer as juca un fotbal cu iel

» kaziploae smecer as juca un fotbal cu iel

» Kcrode smecer as juca un fotbal cu iel

» Mexicanul1234 smecer as juca un fotbal cu iel

» prafy smecer as juca un fotbal cu iel

Moderator CS

Manager MC

» VRazvan smecer as juca un fotbal cu iel

Moderator MC

» DanielDaniell smecer as juca un fotbal cu iel

» Heroiu smecer as juca un fotbal cu iel 

» VACantion0 smecer as juca un fotbal cu iel

Helper MC

» BigSmall smecer as juca un fotbal cu iel

» cipry92_sv smecer as juca un fotbal cu iel

» JonnyKing smecer as juca un fotbal cu iel

» Kasspice smecer as juca un fotbal cu iel

» lor3pdj smecer as juca un fotbal cu iel

» Puffy96 smecer as juca un fotbal cu iel

» xDarkKnight99 smecer as juca un fotbal cu iel

» xSpritz smecer as juca un fotbal cu iel

» XxionutxXPoP smecer as juca un fotbal cu iel

» xXIuliXx smecer as juca un fotbal cu iel

Administrator RTO

» Caciula smecer as juca un fotbal cu iel

Admin RTO

» Alienigena21 smecer as juca un fotbal cu iel

» BauBauRTo smecer as juca un fotbal cu iel

» mDL smecer as juca un fotbal cu iel

Manager Metin2

» Souless smecer as juca un fotbal cu iel

Moderator Metin2

» Andrei_TMB smecer as juca un fotbal cu iel

» Exo smecer as juca un fotbal cu iel

» ArSsurA smecer as juca un fotbal cu iel

• Like 13

r00t Admin

» YooBogdan - Baiat inteligent, pacat ca "dispare" cand avem nevoie de el

» amaz1ng - Nu cunosc

Suport tehnic

» HonciucGabriel - Nu cunosc

» CaRa - 100% implicat, incearca sa multumeasca pe toata lumea, un baiat inteligent

Administrator

» Radureleu - Un baiat serios, mereu alaturi de noi

Moderator Supervisor

» sergius - Glumet, serios cand trebuie, inteligent, isi merita functia

Moderatori Global

» Jestyck - Baiat de "zahar" cum se zice, implicat mai mult in ultima perioada pe forum, il asteptam si pe joc

» Daniel - Un baiat foarte calculat, ai toata aprecierea mea

» Kawa - Foarte inteligent, mereu vine cu idei ingenioase si cauta sa ne convinga pe toti ca asa e bine, sa le implementam

Moderator

» aWm94 - Nu prea se vede in "sectiunea" lui, este un baiat foarte glumet si muncitor ;)

» SMOKER - A lasat-o "moale" cu activitatea, urmaresc cu interes sectiunea ce o modereaza

» PauL96 - cea mai faina sectiune 4.gif, de treaba

» DRGN - Foarte implicat, un baiat cu un caracter foarte frumos

» e30 - Am schimbat cateva vorbe, e un baiat activ si serios

» iTa - Galateanu' meu, hai la un vin fiert :) Cu sectiunea nu stai prea bine

» Nanak - Baiat foarte inteligent, galatean'de-al meu, face o treaba buna

» iDERBE - Activ,serios si implicat

» iStefann - Nu cunosc

» miLaneZ - Foarte activ, posteaza foarte multe informatii, respect !

Moderator C.Gaming

» BogDan11 - Nu cunosc

» Heroiu - Lital cumva ? Daca da, e un baiat foarte glumet, serios cand trebuie si implicati n tot ceea ce face

Graffer

» SKiZ0R - Merita pe deplin functia, sectiunea arata foarte bine, oamenii lui sunt foarte activi si asta se vede

» DRGN - Am specificat mai sus !

» OmuPower - Un baiat harnic, muncitor, serios si foarte respectuos !

» PLATAA - Lil, galateanu`meu :) un baiat foarte talentat

» gogolinul - Foarte serios si implicat in ultima perioada la "lideri"

» Korleone - Putin inactiv in ultima perioada ( cred ca sesiuni ), are un caracter frumos

» Ovidiu_vL - Baiat inteligent, pacat ca permite unora prea multe .. si uite ca tot el cade de ...

» AdriaN - Nu cunosc :)

» Rakku - Baiat inteligent, serios si mereu ne sfatuieste, ne ajuta in luarea deciziilor

» ClauKappa - Foarte de treaba,glumet, no comment

» uNNk - Activ, serios si implicat 100% in tot ceea ce face

» SEB0NE - Activ, serios si foarte implicat

» PauL96 - Un caracter de milioane .. pacat ca e interpretat "gresit" de altii

Helpers

» Andrutz - Inactiv, trebuie sa iti revizuiesti activitatea

» ExacT - Activ, serios si cu simtul umorului

» iTa - Am spus mai sus

» dNa - De treaba, serios si ar trebui sa maresti putin activitatea

» Safy7 - Foarte activ, serios, implicat 100% .. pacat ca nu e apreciat de cine trebuie

» DERBE - Am zis mai sus

» oldMVP - Activ, serios, nu ii port ranchiuna ca m-a raportat :) Ai toate respectele mele

» kahn95 - Activ, serios .. as dori mai multa implicare pe server ( Sa rasp la /n mai des, sa faci eventuri mai multe etc )

» Andreea - Am schimbat cateva vorbe, este serioasa, matura . ar trebui sa lucreze la activitate putin

» Safy7 - Am spus mai sus !

» CarsX - Putin copilaros, am ramas dezamagit ca l-a reclamat pe Ovidiu .. stiam ca glumeau etc

» i_am_sick - Activ cat a fost FMA, sa vedem in continuare

» BioH - Baiat serios, activ si implicat 100% / A primit o noua provocare ( Lider YKZ )

» AdriaN - Nu cunosc :P

» Andrutz - Am zis mai sus

» Caisa - Vad ca e activ, atrage playeri, mai are de invatat unele lucruri dar e pe drumul cel bun

» Cysm0o - De treaba,activ, implicat 100% si mult peste asteptarile mele :)

» SEB0NE - De treaba, activ, face o treaba excelenta cu BZ-u

» House - Inactiv, poti mai mult ... sun dezamagit de tine

» EdyZx - Foarte activ, si-a tras cativa oameni cu el .. e bine

» DexteR - Are scaparile lui insa el e un baiat de nota 10, implicat 100%, se vede cum e FMA-u cu el

Clan Leader

» Alberto15 - Un baiat foarte de treaba, inactiv ..

» BioH - Am spus mai sus

» dutzubrasov - Nu cunosc prea bine

» kaziploae - Nu cunosc prea bine

» Kcrode - Nu cunosc

» Mexicanul1234 - Foarte de treaba, putin cam slabut cu activitatea

» prafy - Baiat de nota 10, are un caracter frumos, daca il respecti te respecta ;)

Moderator CS

» DRGN - Am spus mai sus

Manager MC

» VRazvan - Felicitari pentru tot ce faci la MINECRAFT,ai toate aprecierile mele

Moderator MC

» DanielDaniell - Nu cunosc

» Heroiu - Am spus mai sus

» VACantion0 - Un baiat linistit, serios ..

Helper MC

» BigSmall - Nu cunosc

» cipry92_sv - Foarte inteligent, serios , activ

» JonnyKing - Nu cunosc

» Kasspice - Nu cunosc

» lor3pdj - Nu cunosc

» Puffy96 - Nu cunosc

» xDarkKnight99 - Nu cunosc

» xSpritz - Nu cunosc

» XxionutxXPoP - Nu cunosc

» xXIuliXx - Nu cunosc

Administrator RTO

» Caciula - Felicitari ptr munca depusa, consider ca poti mai mult cu serverul ;)

Admin RTO

» Alienigena21 - Nu cunosc

» BauBauRTo - Nu cunosc

» mDL - Nu cunosc

Manager Metin2

» Souless - Inceputul promitator, sper sa rezolvi toate probleme si sa inchizi gura lumii care te critica

Moderator Metin2

» Andrei_TMB - Baiat de treaba, serios

» Exo - Inteligent, poate ajuta mult

» ArSsurA - Un baiat foarte inteligent,calculat !

• Like 6

r00t Admin

» YooBogdan - Il stiu de mult de pe Serverul de Sa:Mp un baiat cuminte, isi vede de treaba lui...

» amaz1ng - Nu stiu nimic despre el n-a fost niciodata activ din punctul meu de vedere.

Suport tehnic

» HonciucGabriel - Nu il cunosc

» CaRa - Isi da interesul pentru server, il stiu ca un baiat de treaba din Sa:Mp

Administrator

» RaduReleu - S-a vazut Administrator, s-a umflat carnea pe el. (Baiat de treaba si de caterinca)

Moderator Supervisor

» sergius - Nu stiu nimic despre el...

Moderatori Global

» Jestyck - Nu-l cunosc, Fitza te-ai facut Politist?

» Daniel - Nici pe el nu-l cunosc.

» Kawa - Baiat desptept :D

Moderator

» aWm94 - Baiat de treaba, Baiat smecher ca e Moderator

» SMOKER - Nu stiu nimic, nu-i urmaresc sectiunea, nu stau bine la capitolul "Cultura"

» PauL96 - Imi plac intrebarile lui din "Chestionare" Nota 10

» DRGN - Nu-i urmaresc sectiunea pe care o modereaza, ii urmaresc doar Creatiile GiFT

» E30 - Se implica si isi da interesul pentru sectiunea lui.

» iTa - Baiat de treaba :D

» Nanak - Nu-l cunosc...

» iDERBE - Mod. Muzica? Sunt pe Gen Lautareasca, nu stiu nimic de el.

» iStefann - Haiii Dinamo :D

» miLaneZ - Are grija sa file lumea la curent cu cele mai noi jocuri.

Moderator C.Gaming

» BogDan11 - Nu-l cunosc

» Heroiu - Nici pe el nu-l stiu...

Graffer

» SKiZ0R - Le are cu PhotoShop-u

» DRGN - Grafer Foarte Bun.

» OmuPower - Ajuta pe orcine are nevoie de Avatar/Semnatura. Nota 10

» PLATAA - Nu-l cunosc dar am vazut ca se implica.

» gogolinul - Alege foarte bine liderii.

» Korleone - Cat am jucat nu l-am vazut pe server, inactiv.

» Ovidiu_vL - Ajuta playerii, imi place de el ca n-are figuri.

» AdriaN - Sa mor de va mint, un baiat extraordinar.

» Rakku - Are idei bune ca Scripter.

» ClauKappa - Il stiu de foarte mult timp, un baiat de treaba.

» uNNk - Prea mult AFK. Afekyst da mi-a dat ban...

» SEB0NE - Un admin Activ.

» PauL96 - Activ si de folos staff-ului.

Helpers

» Andrutz - Baiat de treaba, pacat ca-i putin cam inactiv.

» ExacT - Activ, baiat serios si "fost" coleg de factiune extraordinar.

» iTa - Baiat bun ajuta playerii foarte bine.

» dNa - Nu-l cunosc, n-am duscutat cu el niciodata.

» Safy7 - Helper activ si util playerilor ce au o problema.

» DERBE - Activ, ajuta playerii.

» oldMVP - Vorbeste prost :D dar face lucruri bune.

» kahn95 - AdriaN, Safy7, Ovidiu_vL si KAHN95, isi dau interesul de-a distra playerii prin eventurile facute de ei.

» Andreea - Fara suparare, nu-i vad rostul ca Lider, inacitva.

» Safy7 - Nota 10 Lider/Helper/Player. Admin???

» CarsX - Este el mai naravash da e baiat bune, sper sa se descurce ca lider.

» i_am_sick - Nu-l cunosc. Mult Succes in Proectul L.C.N (Factiunea unde s-a facut RaduReleu baiat mare)

» BioH - Activ, si-a dat interesul pentru factiune si ca Interimar.

» AdriaN - In factiune este coleg cu toti ceilalti nu Lider. Nota 10 (Multi lideri nu inteleg acest lucru)

» Andrutz - Baiat de treaba pacat ca este inactiv. (Nu stiu in acest moment)

» Caisa - Sa aiba grija de munca depusa de RuCcssy

» Cysm0o - Sunt inactiv eu, nu stiu nimic de el.

» SEB0NE - Si-a facut brigada buna.

» House - Si-a dorit sa fie lider si vazusem ca se implica.

» EdyZx - Sunt inactiv eu, nu stiu nimic de el.

» DexteR - Am vazut ca are foarte multi membrii, este capabil de functie.

Clan Leader

» Alberto15 - Nu l-am vazut pe server.

» BioH - Nu stiu nimic despre el ca Lider Clan.

» dutzubrasov - Nu stiu nimic despre el ca Lider Clan.

» kaziploae - Nu stiu nimic despre el ca Lider Clan.

» Kcrode - Nu stiu nimic despre el ca Lider Clan.

» Mexicanul1234 - Nu stiu nimic despre el ca Lider Clan.

» prafy - Nu stiu nimic despre el ca Lider Clan.

Moderator CS

» DRGN - Incearca foarte mult sa promoveze serverul.

Manager MC

» VRazvan - Nu-l cunosc.

Moderator MC

» Heroiu - Nu-l cunosc.

Helper MC

» BigSmall - Nu-l cunosc.

» cipry92_sv - Nu-l cunosc.

» JonnyKing -Nu-l cunosc.

» Kasspice - Nu-l cunosc.

» lor3pdj - Nu-l cunosc.

» Puffy96 - Nu-l cunosc.

» xDarkKnight99 - Nu-l cunosc.

» xSpritz - Nu-l cunosc.

» XxionutxXPoP - Nu-l cunosc.

» xXIuliXx - Nu-l cunosc.

Administrator RTO

» Caciula - Isi da interesul pentru server.

Admin RTO

» mDL - Nu-l cunosc.

Manager Metin2

» SoulessA venit cu un poiect nou, mult succes. Vrea sa ajute Comunitatea.

Moderator Metin2

» Andrei_TMB - Nu-l cunosc.

» Exo - Nu-l cunosc.

» ArSsurA - Nu-l cunosc.

• Like 4

Bun, deoarece topicul anterior facut de Spartacus era foarte vechi si inchis, m-am gandit sa refac acest topic. Deci, in acest topic va puteti expira parerea despre fiecare dintre Moderatorii forumului, insa in limita bunului simt si fara jigniri. Lista cu Moderatori, o aveti mai jos, succes:

r00t Admin

» YooBogdan

» amaz1ng

Suport tehnic

» HonciucGabriel

» CaRa

Administrator

» Radureleu

Moderator Supervisor

» sergius

Moderatori Global

» Jestyck

» Daniel

» Kawa

Moderator

» aWm94

» SMOKER

» PauL96

» DRGN

» e30

» iTa

» Nanak

» iDERBE

» iStefann

» miLaneZ

» AlynAln

Moderator C.Gaming

» BogDan11

» Heroiu

» kahn95

Graffer

» SKiZ0R

» DRGN

» OmuPower

» PLATAA

» gogolinul

» Korleone

» Ovidiu_vL

» AdriaN

» Rakku

» ClauKappa

» uNNk

» SEB0NE

» PauL96

Helpers

» Andrutz

» ExacT

» iTa

» dNa

» Safy7

» DERBE

» oldMVP

» kahn95

» Andreea

» Safy7

» CarsX

» i_am_sick

» BioH

» AdriaN

» Andrutz

» Caisa

» Cysm0o

» SEB0NE

» House

» EdyZx

» DexteR

Clan Leader

» Alberto15

» BioH

» dutzubrasov

» kaziploae

» Kcrode

» Mexicanul1234

» prafy

Moderator CS

» DRGN

Manager MC

» VRazvan

Moderator MC

» DanielDaniell

» Heroiu

» VACantion0

Helper MC

» BigSmall

» cipry92_sv

» JonnyKing

» Kasspice

» lor3pdj

» Puffy96

» xDarkKnight99

» xSpritz

» XxionutxXPoP

» xXIuliXx

Administrator RTO

» Caciula

Admin RTO

» Alienigena21

» BauBauRTo

» mDL

Manager Metin2

» Souless

Moderator Metin2

» Andrei_TMB

» Exo

» ArSsurA

» Heroiu

Nota: Dupa ce ati votat, sunteti rugati sa postati in acest topic, motivul alegerii.

Regulament:

·         Fara jigniri legat de moderatorii forumului => Warn up.

·         Fara dublu post,odata ce ati postat,nu trebuie sa o faceti din nou pentru ca ati gresit un cuvant => Warn up.

·         Dupa ce v-ati pus parerea despre moderatorii forumului nu mai aveti voie sa postati din nou decat daca a trecut o luna de la postul anterior => Warn up.

·         Alte reguli pe parcurs.

AM TRECUT FIECARE PLAYER CU FIECARE FUNCTIE SI VA ROG SA VA DATI CU PAREREA PENTRU FUNCTIA RESPECTIVA

Edited by PauL96
  • Like 1

r00t Admin

» YooBogdan- Il cunosc de cand avea propria comunitate, se descurca foarte bine

» amaz1ng --

Suport tehnic

» HonciucGabriel --

» CaRa- Este un baiat serios

Administrator

» Radureleu Unul din cei mai vechi membri ai comunitatii, om responsabil si matur.

Moderator Supervisor

» sergius Il cunosc de pe SA:MP. Baiat de nota 10

Moderatori Global

» Jestyck De pe samp de cand era helper si nu lasa pe altii la NH doar sa faca el SS

» Daniel Baiat de nota 10.

» Kawa Cel mai bun moderator global 

Moderator

» aWm94 - Grasuta mea

» SMOKER - Baiat de treaba

» PauL96 --

» DRGN --

» e30 --

» iTa --

» Nanak El e fratele meu si il respect si il iubesc (Sper sa vezi asta bro :*)

» iDERBE --

» iStefann --

» miLaneZ --

» AlynAln --

Moderator C.Gaming

» BogDan11 --

» Heroiu --

» kahn95 --

Graffer

» SKiZ0R --

» DRGN ---

» OmuPower --

» PLATAA --

» gogolinul De treaba, e desul de vechi stie ce are de facut

» Korleone 0

» Ovidiu_vL -

» AdriaN -

» Rakku Baiat de treaba

» ClauKappa Daca nu ma insel a fost lider SI de mult, am activat la el in factiune , un tip strict si foarte ok ca si persoana

» uNNk Best lider Surenos

» SEB0NE --

» PauL96 --

Helpers

» Andrutz --

» ExacT --

» iTa -

» dNa --

» Safy7 --

» DERBE --

» oldMVP --

» kahn95 --

» Andreea --

» Safy7 --

» CarsX Baiat de treaba

» i_am_sick --

» BioH --

» AdriaN --

» Andrutz --

» Caisa Un lider capabil si intelegator

» Cysm0o - Il cunosc de pe alte comunitati, baiat de nota 10

» SEB0NE -

» House -

» EdyZx -

» DexteR -

Clan Leader

» Alberto15 --

» BioH --

» dutzubrasov --

» kaziploae --

» Kcrode --

» Mexicanul1234 --

» prafy --

Moderator CS

» DRGN -

Manager MC

» VRazvan --

Moderator MC

» DanielDaniell

» Heroiu

» VACantion0

Helper MC

» BigSmall

» cipry92_sv

» JonnyKing

» Kasspice

» lor3pdj

» Puffy96

» xDarkKnight99

» xSpritz

» XxionutxXPoP

» xXIuliXx

Administrator RTO

» Caciula

Admin RTO

» Alienigena21

» BauBauRTo

» mDL

Manager Metin2

» Souless -Baiat silitor, cu bunul simt bine dezvoltat, muncitor si intelegator.

Moderator Metin2

» Andrei_TMB -

» Exo - Activ si serios

» ArSsurA La mine in breasla , e baiat de baiat

» Heroiu --

• Like 2

r00t Admin

» YooBogdan - Desi nu a fost el cel mai implicat om , ne-a ajutat foarte mult , multumim .

» amaz1ng - Ghost

Suport tehnic

» HonciucGabriel - Nu ii stiu activitatea.

» CaRa - Nu ii stiu activitatea , dar stiu ca este pricepul si sunt fericit ca a revenit

Administrator

» Radureleu - Nu mi se pare la fel de implicat ca Marci , dar poate nu obserb eu corect.

Moderator Supervisor

» sergius - Este printre cei mai activi oameni de pe comunitate . 

Moderatori Global

» Jestyck - Incepe sa devina inactiv ?

» Daniel - Un om foarte bun si-si ia din timpul sau pentru a citi unele chesti ce le postez . Multumesc.

» Kawa - IT-ul nostru , abia astept sa-i aud parerea la review-ul noului meu pc . In reste este foarte activ si devotat .

Moderator

» aWm94 - Inactiv , ia atras cineva atentia de a inceput azi sa posteze :D

» SMOKER - Inactiv .

» PauL96 - Ma amuza stilul sau de a face oameni sa-i acceseze topicurile . In rest este foarte activ pe forum ( trece si pe la mine sa-mi dai like "flaiere" )

» DRGN - Si-a luat prea multe responsabilitati , cel putin ca moderator it este inactiv .

» e30 - Il vad activ pe forum cu prezenta dar nu il prea vad activ in sectiunea sa , stiindul in baiat activ pana de curand ...

» iTa - De treaba pe sa:mp , dar pe forum nu il vad activ decat cu prezenta ( Stiu ca este greu sa fi coleg cu paul si nu il suporta nimeni , dar totusi )

» Nanak - Activ si cu prezenta dar si la sectiunea sa.

» iDERBE - Observ ca este activ , dar ar trebui sa aibe mai multa grija de sectiunea " Musica " , sa posteze si in alte categori nu doar Hip-Hop

» iStefann - Inactiv.

» miLaneZ - Eu

» AlynAln - Nu ma pasioneaza sectiunea lui dar felicitari pentru ca esti activ . 

Moderator C.Gaming

» BogDan11 - Era inainte activ , acum nu il mai prea observ.

» Heroiu - Activ dar nu destul pentru a ridica sectiunea sa

» kahn95 - Activ dar nu destul pentru a ridica sectiunea sa

Graffer

» SKiZ0R - Se descurca si este activ , plus ca este de treaba ( el nu cred ca ma considera asa de treaba )

» DRGN - Ca graffer sunt suparat pe el ca nu mi-a facut avatar .

» OmuPower - Foarte activ si dedicat sectiuni .

» PLATAA - A reusit sa faca ce-a mai buna creatie de pe eGaming , din cele pe care le-am vazut . Felicitari LiL si multumesc .

Moderator SA:MP - Nu prea mai activ pe Sa:Mp asa ca nu pot sa-mi dau cu parerea despre activitatea lor ca admini

» gogolinul

» Korleone

» Ovidiu_vL

» AdriaN - Foarte activ ca moderator Sport si enervant uneori ca posteaza in timp ce postez eu.

» Rakku

» ClauKappa

» uNNk

» SEB0NE

» PauL96

Helpers - Nu prea mai activ pe Sa:Mp asa ca nu pot sa-mi dau cu parerea despre activitatea lor ca helper

» Andrutz

» ExacT

» iTa

» dNa

» Safy7

» DERBE

» oldMVP

» kahn95

Lideri SA:MP - Nu prea activ pe Sa:Mp asa ca nu pot sa-mi dau cu parerea despre activitatea lor ca lideri

» Andreea

» Safy7

» CarsX

» i_am_sick

» BioH

» AdriaN

» Andrutz

» Caisa

» Cysm0o - Unu dintre vechi prieteni , imi lipseste acea perioada nebuna pe care o aveam.

» SEB0NE

» House

» EdyZx

» DexteR - Un lider implicat , surprinzator de implicat pentru acesta perioada a servarului 

Clan Leader

» Alberto15 - Un vechi plecari cu care am avut o perioada scurta de distractie in surenos cand era el sau MeZz0 lider . Apreciez ca inca joaca pentru acesta comunitate.

» BioH

» dutzubrasov

» kaziploae

» Kcrode

» Mexicanul1234

» prafy

Moderator CS

» DRGN

Manager MC

» VRazvan - Pare un baiat bun , foarte activ si implicat pentru as dezvolta srv-ul dar si pentru alte domeni ale comunitati.

Moderator MC - Nu ma bag man 

» DanielDaniell

» Heroiu

» VACantion0

Helper MC - Nu ma bag man

» BigSmall

» cipry92_sv - Foarte de treaba mai ales cand a incercat sa-i invele si pe alti pwn la acea " scoala" pe forum 

» JonnyKing

» Kasspice

» lor3pdj

» Puffy96

» xDarkKnight99

» xSpritz

» XxionutxXPoP

» xXIuliXx

Administrator RTO - Nu ma bag 

» Caciula

Admin RTO - Nu ma bag 

» Alienigena21

» BauBauRTo

» mDL

Manager Metin2 

» Souless - Pare arogant , defapt e arogant nu ca pare , am observat ca sterge comentariile "rautaceoase" sau cele care incerca sa-i explice unde greseste  . Daca nu acepti criticile  mai ales cele constructive nu te vei dezolva nici tu nici servarul

Moderator Metin2

» Andrei_TMB - Era si graffer la un momendat

» Exo

» ArSsurA

» Heroiu

Edited by miLaneZ
  • Like 4

r00t Admin

» YooBogdan - e de treaba raw imi place de el

» amaz1ng - nu cunosc

Suport tehnic

» HonciucGabriel - Nu il cunosc

» CaRa - nu cunosc

Administrator

» RaduReleu - cand era ld lcn m-a dat afara dupa 2 ore din factiune, dislike nu mi plc nu e de trb

Moderator Supervisor

» sergius - Nu stiu nimic despre el...

Moderatori Global

» Jestyck - zicea ca eram best la dgl acu cativa ani, esti de trb

» Daniel - Nici pe el nu-l cunosc.

» Kawa - nici pe el nu cunosc 4.gif

Moderator

» aWm94 - nu-mi place de el, dislike

» SMOKER - e de trb imi plc de el

» PauL96 - e de trb imi plc de el

» DRGN - e de trb imi plc de el

» E30 - nu cunosc.

» iTa - parlit prajit clocit baiat de trb tot respektu

» Nanak - moldovean ca mn yaaa imi plc e de trb.

» iDERBE - pleak nu mi plc de tn

» iStefann - frtm belea nota 10

» miLaneZ - inactiv.

Moderator C.Gaming

» BogDan11 - Nu-l cunosc

» Heroiu - Nici pe el nu-l stiu...

Graffer

» SKiZ0R - mi-a inchis cererea si a zis sa fac alta peste 2 sapt bulangiu nu mi plc dislike

» DRGN - Grafer Foarte Bun.

» OmuPower - Ajuta pe orcine are nevoie de Avatar/Semnatura. Nota 10

» PLATAA - Nu-l cunosc dar am vazut ca se implica.

» gogolinul - inactiv

» Korleone - tigan

» Ovidiu_vL - orlando

» AdriaN - betivu

» Rakku - bulangiu mi-a dat ban si mi-a furat banii

» ClauKappa - ie de trb

» uNNk - bulangiu si asta m-a dat in gat. #praduitoruule

» SEB0NE - rocar

» PauL96 - admin de weekend

Helpers

» Andrutz - inactiv

» ExacT - copil batran

» iTa - nu i se mai termina bateriile DURACEL POWER

» dNa - frtm cu bemveu fa

» Safy7 - FLEICA, CEL MAI SMECHER HELPER DIN TOATA ROMANIA

» DERBE - nu mi plc de tn

» oldMVP - nici de tn

» kahn95 - bajet de nota 10

» Andreea - inactiva

» Safy7 - FLEICA CEL MAI SMECHER LIDER

» CarsX - bulangiu nu m-a lasat sa fac tiki

» i_am_sick - de trb nu cunosc

» BioH - raperu meu manelist

» AdriaN - betiv x2 cnd bem o cana de fin "fert"

» Andrutz - clic drpt dilit bocciu

» Caisa - nu cunosc

» Cysm0o - clic dreapta dilit da te n parizer

» SEB0NE - Si-a facut brigada buna.

» House - Si-a dorit sa fie lider si vazusem ca se implica.

» EdyZx - da-te-n mm nu te cunosk

» DexteR - bulangiu clic drpt dilit da te n fememe

Clan Leader

» Alberto15 - Nu l-am vazut pe server.

» BioH - Nu stiu nimic despre el ca Lider Clan.

» dutzubrasov - Nu stiu nimic despre el ca Lider Clan.

» kaziploae - Nu stiu nimic despre el ca Lider Clan.

» Kcrode - Nu stiu nimic despre el ca Lider Clan.

» Mexicanul1234 - Nu stiu nimic despre el ca Lider Clan.

» prafy - bwa uspape de trb

Moderator CS

» DRGN - Incearca foarte mult sa promoveze serverul.

Manager MC

» VRazvan - Nu-l cunosc.

Moderator MC

» Heroiu - Nu-l cunosc.

Helper MC

» BigSmall - Nu-l cunosc.

» cipry92_sv - Nu-l cunosc.

» JonnyKing -Nu-l cunosc.

» Kasspice - Nu-l cunosc.

» lor3pdj - Nu-l cunosc.

» Puffy96 - Nu-l cunosc.

» xDarkKnight99 - Nu-l cunosc.

» xSpritz - Nu-l cunosc.

» XxionutxXPoP - Nu-l cunosc.

» xXIuliXx - Nu-l cunosc.

Administrator RTO

» Caciula - Isi da interesul pentru server.

Admin RTO

» mDL - Nu-l cunosc.

Manager Metin2

» Souless - A venit cu un poiect nou, mult succes. Vrea sa ajute Comunitatea.

Moderator Metin2

» Andrei_TMB - Nu-l cunosc.

» Exo - Nu-l cunosc.

» ArSsurA - Nu-l cunosc.

Edited by jumbalauu
  • Like 6

r00t Admin

» YooBogdan - Nu am mai auzit nimic de el de foarte mult timp/

» amaz1ng - Ochiul din umbra, mereu r00t Admin niciodata sa se implice.

Suport tehnic

» HonciucGabriel - Apreciez ajutorul venit din partea acestui baiat.

» CaRa - Un tip care mereu a vrut binele comunitatii si un baiat deosebit, il cunosc personal si asta il face cu atat mai bun, e prieten cu Turcu deci are un plus in fata multora.

Administrator

» Radureleu - Administratorul minune, certuri, discutii o perioada lunga insa amandoi ne-am maturizat si vrem binele comunitatii.

Moderator Supervisor

» sergius - Se ocupa de orice baiatul asta, e un baiat de nota 10 desi initial am fost foarte sceptic in ceea ce-l priveste

Moderatori Global

» Jestyck - Coleg de facultate, salut bro, ai luat la tot? Baiat de nota 1000

» Daniel - Un baiat bun cu o gandire "ceausista" :)). Nimic din ce zic eu nu e ok :( 

» Kawa - Fratioru, un baiat extraordinar care merita de mult Global.

Moderator

» aWm94 -

» SMOKER - Ma lasa sa-mi fac contractele si e un baiat de nota 1000, felicitari si aici pentru moderator. Foarte activ

» PauL96 - Un baiat extraordinar si un prieten "virtual" extraordinar, oricand, cu placere as bea o bere cu el.

» DRGN - Un fraer

» e30 -

» iTa - Cel mai afkist helper, pup tigane.

» Nanak - Un baiat de nota 10, se implica in absolut orice si cauta varianta cea mai buna pentru comunitate.

» iDERBE - Nu vorbesc cu fraierii... 

» iStefann -

» miLaneZ - Un baiat foarte de treaba, am citit mai sus ca el crede ca nu-l consider de treaba dar tin sa-l anunt ca se inseala.

» AlynAln - E nebun, am luat mute si m-a injurat pentru ca am ras de el cand avea mute :))) Pwp fratimiu

Moderator C.Gaming

» BogDan11 -

» Heroiu -

» kahn95 -

Graffer

» SKiZ0R - Nu vorbesc cu fraierii

» DRGN - Un minor incompetent, nu stiu de ce-l tin la grafica... 

» OmuPower - Vad ca lumea e multumita de el deci si eu sunt pentru ceea ce face. 

» PLATAA - Sunt foarte multumit de LilGangsta si ma bucur ca inca activeaza

Shc - Nici nu te-au trecut pe lista, atat de neinsemnat esti pentru sectiunea aia =))))

» gogolinul - Inactiv 

» Korleone - A doua oara deja, cam inactiv din ce am vazut eu.

» Ovidiu_vL - Nu stiu ce cauta pe admins

» AdriaN - Unul dintre putinii care chiar isi merita locul in echipa.

» Rakku - Putin cam inactiv din ce am vazut eu, ce tine de samp macar.

» ClauKappa - Isi face treaba cum poate.

» uNNk - Unul dintre putinii care chiar isi merita locul in echipa desi e putin inactiv.

» SEB0NE - Unul dintre putinii care chiar isi merita locul in echipa.

» PauL96 - Am spus mai sus.

Helpers

» Andrutz - Putin cam inactiv

» ExacT - Colegul meu care nu-mi da contracte fara timer dar in definitiv un helper foarte bun.

» iTa - un tigan de trb

» dNa - Baiat bun dar cam inactiv

» Safy7 - un descreierat... Helper activ.

» DERBE - Am mai zis

» oldMVP - Te-au uitat baietii in teste ma ? Unul din putinii care isi merita locul in echipa. 

» kahn95 - Un lider crips extraordinar si unul din putinii care isi merita locul in echipa.

» Andreea - Inactiva

» Safy7 - Foarte activ si face o treaba extraordinara.

» CarsX - Vom vedea

» i_am_sick - Vom vedea

» BioH - Vom vedea

» AdriaN - Liderul meu, nu mi-a dat rank 4 inca, un fraier pana imi da.

» Andrutz - Cam inactiv

» Caisa - Are potential

» Cysm0o - Merita si el lider la cz odata si odata

» SEB0NE - Am zis mai sus

» House - Inactiv

» EdyZx - Baiat cu capul pe umeri, ma bucur pentru ce face in nz

» DexteR - Alt fraier

Clan Leader

» Alberto15 - Inactiv 

» BioH - Nu stiu ce clan are

» dutzubrasov - Inactiv

» kaziploae - Inactiv 

» Kcrode - Inactiv 

» Mexicanul1234 - Si asta are bosilor clan ?

» prafy - 13 por vida.

Moderator CS

» DRGN - un fraier, am zis mai sus

Manager MC

» VRazvan - PE cat poate sa fie de enervant uneori vrea binele comunitatii si a serverului de MC, felicitari!

Moderator MC

» DanielDaniell 

» Heroiu - Cate functii mai ai ma?

» VACantion0 - Baiat de treaba, il stiu de pe samp.

Helper MC

» BigSmall - 

» cipry92_sv - 

» JonnyKing - 

» Kasspice - 

» lor3pdj - 

» Puffy96 - 

» xDarkKnight99 - 

» xSpritz - 

» XxionutxXPoP - 

» xXIuliXx -

Administrator RTO

» Caciula - 

Admin RTO

» Alienigena21 - 

» BauBauRTo - 

» mDL - 

Manager Metin2

» Souless - Un baiat cu potential care doreste binele comunitatii. 

Moderator Metin2

» Andrei_TMB -  

» Exo - 

» ArSsurA - 

» Heroiu - Iar tu ma ?

• Like 5

r00t Admin

» YooBogdan-E de treaba, doar ca nu l-am mai vazut de ceva timp. Probabil din cauza ca am fost eu inactiv :?

» amaz1ng-Cred ca l-am vazut foarte rar pe forum.

Suport tehnic

» HonciucGabriel-Se descurca bine.

» CaRa-Se descurca bine.

Administrator

» Radureleu-Face bine ceea ce face.

Moderator Supervisor

» sergius-Este de treaba.

Moderatori Global

» Jestyck-De treaba. Acuma nu mai e inactiv pe clash of clans.

» Daniel-Cel mai bun moderator :)).

» Kawa-Se descruca bine.

Moderator

» aWm94-cel mai bun a caterinca de pe samp

» SMOKER-nu cunosc

» PauL96-cel mai misto accent

» DRGN-nu am avut tangente

» e30-la fel ca la drgn

» iTa-e de treaba. Face bine ceea ce face.

» Nanak-nu cunosc.

» iDERBE-De treaba.

» iStefann-nu conosc

» miLaneZ-Este un moderator foarte activ. Imi place ceea ce face. Se dedica in totalitate comunitatii.

Moderator C.Gaming

» BogDan11-nu cunosc.

» Heroiu-Este de treaba.

Graffer

» SKiZ0R-E de treaba.

» DRGN-

» OmuPower-Este un player foarte activ. Imi place de el.

» PLATAA-nu te cunosc.

» gogolinul-nu l-am mai vazut de ceva timp. E de treaba.

» Korleone-De treaba. 

» Ovidiu_vL-De treaba

» AdriaN-Este activ. Ii dau like la postarile pe care le pune facebook despre eGaming :)).

» Rakku-Face treaba.

» ClauKappa-Nu prea am avut tangente cu tine.

» uNNk-

» SEB0NE-

» PauL96

Helpers

» Andrutz-Un baiat foarte inteligent. Ma inteleg bine cu el

» ExacT-E un helper de treaba. Am fost cu el in Yakuza cand era Scorpy lider .

» iTa-am mai zis.

» dNa-nu am avut tangente cu el

» Safy7-E un helper foarte activ. De treaba.

» DERBE-Nu am avut tangente cu el.

» oldMVP-Mi se pare putin arogant, dar trecand peste asta este de treaba.

» kahn95-Nu prea am avut tangente cu el, dar mi se pare un player de treaba si un helper bun. M-a batut la haxball :(.

» Andreea-Se descurca foarte bine ca lider.

» Safy-

» CarsX-Nu prea am avut tangente cu el. A venit sa-mi cerseasca bani.

» i_am_sick-nu cunosc.

» BioH-Ma rugam de el sa nu renunte la lider cand era Bz :)). E de treaba ma inteleg bine cu el si ii ascult melodiile. 

» AdriaN-A zis ca nu ma cunoaste. Probabil doar numele de pe forum nu mi-l stie :)).

» Andrutz-Am mai zis. Se descurca foarte bine cu functia. Pacat c nu prea are membrii.

» Caisa-Nu cunosc.

» Cysm0o-

» SEB0NE-Se descurca bine.

» House-Nu cunosc.

» EdyZx-Nu conosc, dar imi pare destul de cunoscut numele sau.

» DexteR-Se descurca bine cu functia de lider.

Clan Leader

» Alberto15-nu l-am mai vazut de mult pe alberto. Mergeam cu el sa fac farm cand a aparut job-ul :)). Dulap.

» BioH-

» dutzubrasov-nu cunosc.

» kaziploae-nu cunosc.

» Kcrode-nu cunosc.

» Mexicanul1234-e de treaba.

» prafy-E inactiv pe clash of clans. Ma mai uit la live-urile lui din cand in cand, mi se par destul de interesante.E de treaba.

Moderator CS

» DRGN-

Manager MC

» VRazvan-Face bine ceea ce face. A reusit sa faca cu minecraft-ul ce n-au facut ceilalti cu samp-ul, cs-ul, etc.

Moderator MC

» DanielDaniell-nu cunosc.

» Heroiu-de treaba.

» VACantion0- l-am vazut pe samp, in rest nu-l cunosc.

Helper MC

» BigSmall-

» cipry92_sv-stiu ca juca samp, nu l-am mai vazut de ceva timp.

» JonnyKing-

» Kasspice-

» lor3pdj-

» Puffy96-

» xDarkKnight99-

» xSpritz-

» XxionutxXPoP-

» xXIuliXx-

Administrator RTO

» Caciula-

Admin RTO

» Alienigena21-

» BauBauRTo-

» mDL-

Manager Metin2

» Souless-A venit in clanul meu de Clash of Clans, pare de treaba. Sper sa-i reuseasca proiectele cu metin-ul.

Moderator Metin2

» Andrei_TMB-De treaba

» Exo-De treaba.

» ArSsurA- De treaba.

• Like 2

r00t Admin

» YooBogdan - Se implica cand e nevoie de el.

» amaz1ng

Suport tehnic

» HonciucGabriel - Se implica si el destul de mult.

» CaRa - Cu siguranta el este cel care ne poate readuce pe linia de plutire prin interesul pe care si-l da.

Administrator

» Radureleu - De la un mic Ceausescu a devenit democrat mai nou, nu-i de bine.

Moderator Supervisor

» sergius 

Moderatori Global

» Jestyck - In ultima perioada are o perioada cam "nasoala" cu activitatea insa cand e nevoie apare si isi face treaba bine.

» Daniel - Un baiat de nota 100, intelegator si sare imediat sa ajute unde e nevoie. Tot respectul pentru el !

» Kawa - Foarte activ si isi da interesul foarte mult, acum ca e si Moderator Global este un plus imens pentru comunitate.

Moderator

» aWm94 - Cel mai prost din curtea scolii.

» SMOKER - Idem ca la awm.

» PauL96 - Baiat de treaba, are el o problema cu accentul ala, dar in rest e foarte ok.

» DRGN

» e30

» iTa - Activ, baiat de treaba.

» Nanak

» iDERBE - Cum am spus si la awm mai sus, insa el e mai prost.

» iStefann 

» miLaneZ - Cred ca e cel mai activ moderator, bravo lui.

» AlynAln 

Moderator C.Gaming

» BogDan11

» Heroiu

» kahn95

Graffer

» SKiZ0R - Baiat super de treaba, face o treaba foarte buna cu sectiunea "Grafica". E cel mai potrivit pentru a conduce aceasta sectiune.

» DRGN

» OmuPower - Foarte activ si isi da interesul.

» PLATAA - Baiat super de treaba, face o treaba foarte buna in sectiunea pe care o modereaza.

» gogolinul - Pe gogaie nu-l mai vad pe server prea des insa e un baiat super ok si este un plus pentru serverul de samp chiar daca nu e foarte activ.

» Korleone - Asta e cam tradator :)) . Sa termin cu gluma, e un baiat de nota 100 si te ajuta mereu cand ai nevoie, poti face caterinca cu el, etc.

» Ovidiu_vL - Destul de activ, impartial in luarea deciziilor si spaima codatilor :)).

» AdriaN - E cam chitra si nu vrea sa dea bani pe samp dar in rest, e ok si ca admin si ca om. Nu l-a schimbat functia deloc.

» Rakku - Un plus imens pentru server deoarece isi da interesul foarte mult si merita aceasta functie.

» ClauKappa - Am avut noi mici certuri dar e un baiat super de treaba si merita functia pe care o detine.

» uNNk - A ramas acelasi din 2011, acelasi baiat super de treaba cu care poti sa glumesti, sa te injuri oricand fara sa-ti fie teama ca iei ben. Mai da el mute si prison cand faci 100 kills pe el cand e afk, dar in rest, e super ok.

» SEB0NE - Baiat super ok, de treaba si mereu cauta sa ajute. A reusit sa reinvie factiunea Bloods in cateva zile de la alegerea lui ca lider.

» PauL96 - Baiat de treaba, are el o problema cu accentul ala, dar in rest e foarte ok.

Helpers

» Andrutz - In ultima perioada a fost cam inactiv insa el este exemplul ca nu toti pustii de varsta lui au aceeasi mentalitate. Un baiat super ok.

» ExacT - Activ, de treaba, isi face treaba bine ca helper si poate ca viitor lider hitman sau admin, cine stie?

» iTa - Ca helper este foarte activ si un baiat super ok cu care poti face caterinca seara de seara.

» dNa - Baiat de treaba, activ si muncitor.

» Safy7 - Activ si muncitor.

» DERBE - Nu vreau sa ma repet cand zic ca e prost, am zis mai sus.

» oldMVP

» kahn95 - Activ si chiar daca am avut noi o rivalitate mare pe server, e un baiat de treaba.

» Andreea - Super de treaba viitoarea doamna Manole :)).

» Safy7 - Am zis mai sus.

» CarsX

» i_am_sick

» BioH

» AdriaN - Am zis mai sus.

» Andrutz - Am zis mai sus.

» Caisa

» Cysm0o - Super de treaba, activ, face treaba buna cu factiunea Crips. Multi il acuza de aim dar nu stiu ei ca zacusca face minuni dupa ce e mancata, tragi ca un zeu.

» SEB0NE - Am zis mai sus.

» House

» EdyZx

» DexteR - De treaba, activ si isi da interesul foarte mult pentru factiunea FMA. A ridicat-o la nivelul unde ii era locul.

Clan Leader

» Alberto15

» BioH

» dutzubrasov

» kaziploae

» Kcrode

» Mexicanul1234

» prafy - Cine-i asta? Are momente cand e prost si momente cand e super de treaba, depinde cum il prinzi.

Moderator CS

» DRGN

Manager MC

» VRazvan - Am votat frt.

Moderator MC

» DanielDaniell

» Heroiu

» VACantion0

Helper MC

» BigSmall

» cipry92_sv

» JonnyKing

» Kasspice

» lor3pdj

» Puffy96

» xDarkKnight99

» xSpritz

» XxionutxXPoP

» xXIuliXx

Administrator RTO

» Caciula

Admin RTO

» Alienigena21

» BauBauRTo

» mDL

Manager Metin2

» Souless - Pare sa-si dea interesul cu serverul de metin, insa cum era de asteptat deja au aparut haterii si copiii redusi care cred ca doar pocnind din degete dispar problemele pe care le are serverul.

Moderator Metin2

» Andrei_TMB

» Exo

» ArSsurA

» Heroiu

Edited by SMOKER
  • Like 7

r00t Admin

» YooBogdan -Am vazut ca mai intra pe serveru de samp nu cunosc dar cred ca incearca sa ajute serveru deci LIKE

» amaz1ng -

Suport tehnic

» HonciucGabriel -

» CaRa -Este genul de om care incearca sa multumeasca pe alti, apreciez ce face pentru comunitate

Administrator

» Radureleu -Mereu trebuie sa aiba el dreptate, nu va sfatuiesc sa va contraziceti cu el

Moderator Supervisor

» sergius -Cel mai serios admin, imparte mute/kick/ban din plin nu iarta nimic

Moderatori Global

» Jestyck -Cel mai tare lider taxi si un admin foarte ok

» Daniel -Danel cel mai bun la Clash Like

» Kawa - Nu cunosc, dar am vazut ca e activ si da sfaturi bune , bravo

Moderator

» aWm94 -Super baiat si activ

» SMOKER -Mare om pup

» PauL96 -

» DRGN -

» e30 -

» iTa -Este activ si dedicat, incearca sa faca ce e mai bine si se fereste de greseli 

» Nanak -

» iDERBE - LIKE

» iStefann -

» miLaneZ -Afk excesiv, FW

» AlynAln -

Moderator C.Gaming

» BogDan11 -

» Heroiu -

» kahn95 -

Graffer

» SKiZ0R -

» DRGN -

» OmuPower -

» PLATAA -

» gogolinul -

» Korleone -Este activ, sare mereu in ajutorul playerilor si este foarte intelegator

» Ovidiu_vL -Valcea imi da mereu mute, dar e bajat bun :*

» AdriaN -Unul dintre cei mai activi admini avand in vedere ca are si servici, face mereu eventuri si incearca sa stimuleze playeri, bravo.

» Rakku -Dusmanul meu, mereu vede el ca am facut eu ceva necurat..

» ClauKappa -

» uNNk -Un alt admin foarte activ la ora actuala, chiar daca pare increzut el verifica si ajuta la nevoie 

» SEB0NE -

» PauL96 -

Helpers

» Andrutz -E baiat ok, se descurca bine in ambele functii pe care le detine helper/lider

» ExacT -

» iTa -Unul dintre cei mai activi helperi 

» dNa -

» Safy7 -Jucator vechi, activ si bun 

» DERBE -Arogant, dar foarte bun helper 

» oldMVP -

» kahn95 -

» Andreea -Se descurca bine cu functia de lider felicitari

» Safy7 -Mafiot politist, like

» CarsX -

» i_am_sick -

» BioH -

» AdriaN - 

» Andrutz -

» Caisa -

» Cysm0o -

» SEB0NE -

» House -

» EdyZx -

» DexteR -

Clan Leader

» Alberto15 -

» BioH -

» dutzubrasov -

» kaziploae -

» Kcrode -

» Mexicanul1234 -Liderul celu mai activ clan la momentul actual

» prafy -

Moderator CS

» DRGN -

Manager MC

» VRazvan

Moderator MC

» DanielDaniell

» Heroiu

» VACantion0

Helper MC

» BigSmall

» cipry92_sv

» JonnyKing

» Kasspice

» lor3pdj

» Puffy96

» xDarkKnight99

» xSpritz

» XxionutxXPoP

» xXIuliXx

Administrator RTO

» Caciula

Admin RTO

» Alienigena21

» BauBauRTo

» mDL

Manager Metin2

» Souless

Moderator Metin2

» Andrei_TMB

» Exo

» ArSsurA

» Heroiu

• Like 6

r00t Admin

» YooBogdan - De treaba

» amaz1ng - 

Suport tehnic

» HonciucGabriel - Am vazut ca face niste update-uri ok.

» CaRa - La fel ca Honciuc. Tot nova la cs ? :))

Administrator

» Radureleu - Nu zic nimic ca amy da ban si dupaia ay dau psot.

Moderator Supervisor

» sergius - De treaba.

Moderatori Global

» Jestyck - Baiat de treaba

» Daniel - Slab la CS

» Kawa - Il car mereu la CS, RL si adevarat ce a zis si army mai sus ;)

Moderator

» aWm94 - 

» SMOKER - Era de treaba cand jucam si eu samp, in ultimul timp nu prea l-am mai vazut.

» PauL96 - De treaba 

» DRGN - De treaba 

» e30 - Ma abtin :-j

» iTa - 

» Nanak - Cf Galaciuc ? pwp ... :*

» iDERBE - Sa-l omori pe iuli pe samp !

» iStefann - 

» miLaneZ - AFK AFK

» AlynAln - 

Moderator C.Gaming

» BogDan11 - Nu cunosc

» Heroiu - Invata CS baaaa

» kahn95 - 

Graffer

» SKiZ0R - Ne-am mai certat noi dar e de treaba.

» DRGN - De treaba 

» OmuPower - De treaba 

» PLATAA - Nu cunosc

» gogolinul - Fostul meu lider la helper.

» Korleone - De treaba 

» Ovidiu_vL - 

» AdriaN - De treaba 

» Rakku - Imi mai dai wanted daca trag in stalp ? 

» ClauKappa - Prieten vechi

» uNNk - Noob ! Frumoasa bara

» SEB0NE - Iti inchid telefonul ?

» PauL96 - De treaba 

Helpers

» Andrutz - Nu cunosc

» ExacT - De treaba 

» iTa - 

» dNa - 

» Safy7 - P90 POWER 

» DERBE - Sa-l mai omori odata pe iuli

» oldMVP - 

» kahn95 - 

» Andreea - Nu cunosc 

» Safy7 - P90 POWER !

» CarsX - 

» i_am_sick - Nu cunosc

» BioH - Nu cunosc

» AdriaN - De treaba 

» Andrutz  - Nu cunosc

» Caisa - Nu cunosc

» Cysm0o - Aualeuuu run !

» SEB0NE - Ti-am inchis telefonul, pwp :*

» House - Nu cunosc 

» EdyZx - De treaba 

» DexteR - Putin cam noob 

Clan Leader

» Alberto15 - Alt noob !

» BioH - Nu cunosc

» dutzubrasov - Nu cunosc

» kaziploae - Nu cunosc

» Kcrode - Nu cunosc

» Mexicanul1234 - Sper ca nu mai esti in PD sa faci foamea..

» prafy - Slab la deagle

Moderator CS

» DRGN - Jucam 1 vs 1 ?

Manager MC

» VRazvan - Face o treaba foarte buna pe MC

Moderator MC

» DanielDaniell - Nu cunosc

» Heroiu - NOOOOB

» VACantion0 - Nu cunosc

Helper MC

» BigSmall - Nu cunosc

» cipry92_sv - De treaba

» JonnyKing - Nu cunosc

» Kasspice - Nu cunosc

» lor3pdj - Nu cunosc

» Puffy96 - Nu cunosc

» xDarkKnight99 - Nu cunosc

» xSpritz - Nu cunosc

» XxionutxXPoP - Nu cunosc

» xXIuliXx - Nu cunosc

Administrator RTO

» Caciula - Nu cunosc

Admin RTO

» Alienigena21 - Nu cunosc

» BauBauRTo - Nu cunosc

» mDL - Nu cunosc

Manager Metin2

» Souless - Am vazut ca se agita destul de mult sa mentina serverul de metin in picioare.

Moderator Metin2

» Andrei_TMB - Nu cunosc

» Exo - BMW POWER

» ArSsurA - De treaba

» Heroiu - Si aici esti moderator ma ?

• Like 6

r00t Admin
» YooBogdan - Inactiv în ultima perioadă
» amaz1ng -

Suport tehnic
» HonciucGabriel - Se implică, activ
» CaRa - Își dă interesul, respect

Administrator
» Radureleu - Alonso the b3st

Moderator Supervisor
» sergius - Un prieten bun ( vreau casa ta)

Moderatori Global
» Jestyck - Un prieten adevărat ( mai ieșit și tu din Taxi)
» Daniel - Activ pe forum,rupe afk pe Samp
» Kawa - Are experienta

Moderator
» aWm94 - Te prind pe Facebook
» SMOKER
» PauL96 - Heil
» DRGN - De treaba (vreau avatar,mersi)
» e30 - Fan Bmw
» iTa - Activ
» Nanak
» iDERBE
» iStefann - De treabă
» miLaneZ - Îmi place numele,activ
» AlynAln - Un bun prieten

Moderator C.Gaming
» BogDan11
» Heroiu
» kahn95

Graffer
» SKiZ0R - M-a ajutat când am avut nevoie,un bun prieten
» DRGN - Am spus mai sus
» OmuPower - Își merită funcția
» PLATAA - De treaba

» gogolinul - Respect
» Korleone - Un prieten adevărat,activ
» Ovidiu_vL
» AdriaN - Un prieten adevărat,
» Rakku - Nu-mi răspunde la /w :(
» ClauKappa - Ce faci Bogdan ?
» uNNk - Un administrare destul de bun
» SEB0NE - Nu prea îl cunosc dar își merită funcția
» PauL96 - Heil

Helpers
» Andrutz - Nu am cuvinte, respect
» ExacT- Activ, rupe contractele
» iTa - Activ
» dNa - Nu prea l-am văzut online
» Safy7 - Activ,isi merita functia
» DERBE
» oldMVP
» kahn95

» Andreea - Nu o cunosc așa bine dar am văzut că e activă
» Safy7 - Un lidăr bun dar si un bun prieten
» CarsX - Un Safy junior
» i_am_sick - Nu îl cunosc așa bine
» BioH
» AdriaN - Am spus mai sus
» Andrutz - Am spus mai sus
» Caisa - O Piersică activă
» Cysm0o - Nu îl cunosc asa bine dar are experienta
» SEB0NE - Am spus mai sus
» House
» EdyZx - Cine e ăsta?
» DexteR - Un prieten adevărat,respect n00b

Clan Leader
» Alberto15 - Nu prea e activ
» BioH
» dutzubrasov - Nu mai rupe afk
» kaziploae
» Kcrode
» Mexicanul1234 - O arde undercover
» prafy

Moderator CS
» DRGN - Am spus mai sus

Manager MC
» VRazvan

Moderator MC
» DanielDaniell
» Heroiu
» VACantion0

Helper MC
» BigSmall
» cipry92_sv - De treabă
» JonnyKing
» Kasspice
» lor3pdj
» Puffy96
» xDarkKnight99
» xSpritz
» XxionutxXPoP
» xXIuliXx

Administrator RTO
» Caciula

Admin RTO
» Alienigena21
» BauBauRTo
» mDL

Manager Metin2
» Souless - Baftă cu serverul

Moderator Metin2
» Andrei_TMB - Îmi pare cunoscut numele
» Exo
» ArSsurA - Un bun prieten
» Heroiu

Edited by Edyzx
  • Like 3

r00t Admin

» YooBogdan - Se implica destul de mult, a ajutat şi ajută în continuare comunitatea.

» amaz1ng

Suport tehnic

» HonciucGabriel - Nu pot sa-mi dau cu parerea despre el, nu-l cunosc, dar vad ca ajuta pe partea de script la server-ul de SA:MP.

» CaRa - Update-uri misto, ce pot spune, nu mai joc SA:MP, dar imi place cum gandeste, se implica mult.

Administrator

» RaduReleu - 

Moderator Supervisor

» sergius -

Moderatori Global

» Jestyck - Fost taximetrist nr 1. E de treaba.

» Daniel - Super de trb, imi dona mereu "troop" pe Clash of Clans

» Kawa - Omul cu IT-ul, ajuta foarte mult in acea sectiune, sincer, chiar merita Mod. Global.

Moderator

» aWm94 -

» SMOKER -

» PauL96 -

» DRGN

» e30

» iTa - /su ADDONiS 4, cop atack cu piatra

» Nanak

» iDERBE -

» iStefann 

» miLaneZ - Omu' cu bani, mereu a fost cel mai bogat, dar rupea afk-ul pe samp, esti de trb :))

» AlynAln 

Moderator C.Gaming

» BogDan11

» Heroiu

» kahn95

Graffer

» SKiZ0R - Cam dur el aşa, vrea să se impună şi reuşeşte, îmi place cum a reorganizat secţiunea.

» DRGN - A evoluat destul de repede, insa mai are de invatat (la photoshop ma refer), ca moderator se descurca excelent.

» OmuPower - Foarte activ si isi da interesul, la fel si el, a evoluat foarte repede.

» PLATAA - E baiat de treaba, m-a ajutat cu o imagine vectoriala :))

» gogolinul - A uitat ca nu stia sa faca un ziar pe SA:MP, acum e mare admin.

» Korleone -

» Ovidiu_vL -

» AdriaN - Încă e mafeot

» Rakku -

» ClauKappa -

» uNNk -

» SEB0NE - Oh, Sebastian a ajuns admin. Felicitari, ce sa zic! E super de treaba, se lua de mine cand era co-lider Surenos ca rupeam afk. Ma uitam si eu la Arrow, man!

» PauL96 -

Helpers

» Andrutz -

» ExacT -

» iTa -

» dNa -

» Safy7 - Câine pă veatza, cf Safy, lidăr efbiai?

» DERBE

» oldMVP

» kahn95 -

» Andreea -

» Safy7 -

» CarsX

» i_am_sick

» BioH

» AdriaN - Mafeot

» Andrutz -

» Caisa

» Cysm0o - Cyzmă, il stiu de ceva vreme, de prin 2014-2015, super de trb

» SEB0NE -

» House

» EdyZx

» DexteR - Baiatu' vinde la Nike, în AFI Cotroceni, super de trb si el.

Clan Leader

» Alberto15

» BioH

» dutzubrasov

» kaziploae

» Kcrode

» Mexicanul1234

» prafy - Băiatu' care farmează pe Metin, de la el am invatat sa folosec Gradient Map alb/negru pe Multiply cu opacitate scazuta :))

Moderator CS

» DRGN - Am zis mai sus

Manager MC

» VRazvan - Imi dai un porc daca votez MC?

Moderator MC

» DanielDaniell

» Heroiu

» VACantion0

Helper MC

» BigSmall

» cipry92_sv

» JonnyKing

» Kasspice

» lor3pdj

» Puffy96

» xDarkKnight99

» xSpritz

» XxionutxXPoP

» xXIuliXx

Administrator RTO

» Caciula

Admin RTO

» Alienigena21

» BauBauRTo

» mDL

Manager Metin2

» Souless - Super de treaba, face treaba buna cu server-ul, asteptam update-urile.

Moderator Metin2

» Andrei_TMB - ACESTA SUNT EU!

» Exo - Neamţzu'

» ArSsurA - Cf man? Mai farmezi?

» Heroiu - Iar dau de ăsta...

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.