Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Caiac

Am o problema la CS!

12 posts in this topic

Am schimbat rezolutia pe mai mare si apoi imi scrie INPUT NOT SUPOERTED dau rr la pc si apoi intru in Cs la fel ! il reinstalez la fel! ce este de facut ?

Incearca sa reinstalezi CS . Vezi sa stergi toate fisierele , sa nu ramana nimic din vechiul folder.

Daca vreti sa jucati cs calumea...cumparati-va mah Steam si nu aveti probleme dinastea...

Control Panel ... System ... Device manager ... Hardware .... Advanced .... Motinors ... Update driver.

Hai sa incercam asa daca nu va merge vom gasi alta solutie :bananadance:

Control Panel ... System ... Device manager ... Hardware .... Advanced .... Motinors ... Update driver.

Hai sa incercam asa daca nu va merge vom gasi alta solutie :bananadance:

Frate am driver da la placa video ! da chestia e ca era rez pe 800x600 si eu am dat pe mai mult din greseala vruiam sa dau pe 1024x768 si am dat de 2 ori mai mult cum ar veni si mi`a scris input not supported ! am sters tot tot din folder si iar am instalat ! degeaba !

Frate am driver da la placa video ! da chestia e ca era rez pe 800x600 si eu am dat pe mai mult din greseala vruiam sa dau pe 1024x768 si am dat de 2 ori mai mult cum ar veni si mi`a scris input not supported ! am sters tot tot din folder si iar am instalat ! degeaba !

pai e clar ca nuti suporta! dai un reinstall

Daca nu ai observat eu nu ti-am dat acolo pentru placa video , oricum nu imi place comportamentu tau sprijinul meu lai pierdut. Un pont ... problema este de la monitor atata iti spun ..

pai e clar ca nuti suporta! dai un reinstall

Ma eu ti`am zis frumos nu cred ca te`am jignit si nu am vazut bine monitors ..greseala mea :bananadance:

e si normal daca tu ai un monitor de 15 ( sa zicem ) , si iti pui rezolutia 1600 x ceva , normal ca numai suporta .

Daca vreti sa jucati cs calumea...cumparati-va mah Steam si nu aveti probleme dinastea...

U crezi ca rezolutia la cs tine de steam :> si cu steam si fara e la fel. Daca el are monitoru zlab si baga rezolutie mai mare decat ii este ceruta normal ca nu o sa ii mai mearga pc.Dar ma mira faptul ca dupa ce a reinstalat cs nu a mers oare dc :mclosed1:.

Am schimbat rezolutia pe mai mare si apoi imi scrie INPUT NOT SUPOERTED dau rr la pc si apoi intru in Cs la fel ! il reinstalez la fel! ce este de facut ?

Monitorul tau nu suporta rezolutia sau rata de reinprospatare (refresh rate) aleasa.

Pentru a reseta rezolutia la 800x600 procedeaza in felul urmator:

1. Creaza o scurtatura noua la aplicatia hl.exe sau cstrike.exe (dupa caz).

2. Click dreapta properties pe noua scurtatura creata.

3. Introdu parametrii -g1 -w 800 -soft dupa numele executabilului, parametrii ce-ti vor reseta rezolutia la 800x600 mod software.

Ceva in genul acesta:

i76br5.jpg

Sper sa reusesti.

Bafta!

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.