Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

UsRaX

[ Prezentare ] Fifa 2013

Recommended Posts

Poster: cc151ef789.jpg

Numele jocului : Fifa 2013

Descriere : Fifa 13 este cel mai nou joc din seria Fifa si cel mai bun joc scos de catre EA Sports pana acum. Daca pana acum cu totii am fost obisnuiti ca Fifa sa fie mai slab pe pc decat pe console , ei bine iata ca a venit si randul nostru (utilizatorilor de PC) sa ne bucuram de un joc de fotbal adus aproape de realitate. Anul acesta cei de la EA au introdus un player impact engine care a modificat foarte tare felul in care reactioneaza jucatorii . Desigur aceasta modificare a fost una foarte bine primita deoarece acum toate miscarile sunt calculate in timp real , nemaifiind pre-programate si pline de erori ale texturii . Pe langa asta Fifa 13 vine cu cateva optiuni noi care de asemenea sunt foarte bine primite insa decat sa stam sa povestim aici , mai bine haideti sa ne jucam si sa ne distram.

Cerinte de sistem :

Cerințe de sistem minime FIFA 13

Sistem de operare: Windows 7 / Windows Vista / Windows XP

Procesor: Intel Celeron E1200 Dual Core 1.6 GHz / AMD Athlon 64 X2 Dual Core 3600+

RAM: 1 GB

HDD: 6.5 GB spațiu liber

Placă video: NVIDIA® 8400 series / Radeon HD 9550

Placă de sunet: Compatibilă DirectX 9.0

DirectX: Versiunea 9.0

Cerințe de sistem recomandate FIFA 13

 

Sistem de operare: Windows 7 / Windows Vista / Windows XP

Procesor: Intel Core 2 Duo E6750 2.66 Ghz / AMD Athlon II X2 220

RAM: 2 GB

HDD: 6.5 GB spațiu liber

Placă video: NVIDIA® GeForce 8800 GT / Radeon HD 2900 XT 512 MB

Placă de sunet: Compatibilă DirectX 9.0

DirectX: Versiunea 9.0

Trailer: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=S-smW7D-CpM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am asteptat de mult timp sa apara acest joc..ce pot spune,printre preferatele mele,dar va trebui sa fac un efort sa imi iau un PC nou,care sa suporte astfel de jocuri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

De unde il pot descarca jocul sau macar demo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fain,jocu il am de 2 zile,si ma tot joc,super

Il puteti lua din magazin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum il descarc abia astept sa il incerc .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Abiat astept sa se descarce ma joc toata noaptea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am incercat sa il descarc de pe ... si imi da o eroare, veti vedea in pozele de mai jos.Stie cineva despre ce este vorba ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu imi vine sa cred cat de real este managerul la fifa 13.Ar fi o chestie daca sar face o categorie unde sa ne postam carierele.

ps:Am cariera cu PSG si sunt selectionerul Romaniei.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu imi vine sa cred cat de real este managerul la fifa 13.Ar fi o chestie daca sar face o categorie unde sa ne postam carierele.

ps:Am cariera cu PSG si sunt selectionerul Romaniei.

 

Ai dreptate foarte reala cariera Manager. Adica primesti oferte de la nationale, te poti transfera la alta echipa in timpul sezonului.

Eu de la Queen Park Rangers m-am dus la Liverpool

Foarte bun jocul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte tare jocul,in fiecare an cei de la Ea Sports aduc ceva mai nou si provocator.(nota 10+)

Eu ma joc fifa mai mutl pe consola(psp)dar si pe calculator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte bun jocu .. vandut in toate partile .. o grafica mai buna de cat 2012 2011

Share this post


Link to post
Share on other sites

Holeee nu neaparat grafica rt este inbunatatita f mult si daca nu gresesc pe 2014 cand va fi nu se va lansa pe xbox(am citit pe un site)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grafica asemanatoare cu FIFA 2012, dar acceleratia la jucatori e putin diferita si poti face mult mai usor un-2-uri si combinatii usoare. Am jucat demo-ul pe PS3, genial. Mult rau peste PES 2013 in care jucatorii alearga la fel ca niste robotei obositi. Pot spune ca va fi vandut repede. FIFA 13 aduce modelele alea smechere de ghete mercurial red&white. :)) Un alt motiv pentru care voi cumpara jocul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se vede ca cei de la FIFA au evoluat mult, si acest joc este foarte reusit, l-am jucat la un prieten deoarece mie nu-mi suporta PC cerintele ... :)).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este genial jocul , multumesc UsRaX pentru infor###### !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super tare acest joc. L-am terminat in 2 zile.

Glumeam :)) Il joc de cand a aparut si este super. Are o gramada de facilitati noi ce fac jocul mai interesant, dar si meniul imi place, e mult mai accesibil si mai practic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi se pare mult mai reusit pes 13 decat fifa 13, eu cred ca fifa 11 a fost cel mai reusit dupa parerea mea

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...