Jump to content
Sign in to follow this  
AntriX

[Respins][Propunere]Counter-Struke-Furien

Recommended Posts

Salut eGaming. As dorii sa propun sa se faca un server de Counter-Strike mod Furien. Am observat ca sunt putine servere de Counter-Strike furien si sunt pline. Cred ca acest server ar ajuta mai mult comunitatea, ar fii mai po######re etc. Este un mod foarte tare si interesant. Dupa parerea mea ar fii o idee buna.

 

Astept niste comentarii: Pro/Contra

 

Multumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din moment ce ai facut propunerea, banuiesc ca vei "sponsoriza" si hostul, ca doar nu cade din cer. Daca-i asa, eu unul sunt PRO.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra , in primul rand sunt sigur ca nu osa isi dea nimeni interesul , cu totusi ca toti spun "Pro" . Avem 3 servere de cs , nici unu nu l-am vazut sa fie macar jumate plin ! (ca sa fiu optimist). Daca platesti tu host-ul si toate cele , tot nu sunt de acord. Mi se pare total aiurea ca avem deja 3 servere de cs si la cel de dr si gg au fost facute propuneri , am vazut atatea post-uri cu PRO in disperare , si acuma daca fac macar 3-4 playeri ziua e bine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din moment ce ai facut propunerea, banuiesc ca vei "sponsoriza" si hostul, ca doar nu cade din cer. Daca-i asa, eu unul sunt PRO.

Exact.

Hostul costa, intretinerea la fel.

Daca sponsorizezi, se face cate un server pe fiecare mod, cate vrei tu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evidet, daca "sponsorizezi" si tu, PRO.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din moment ce ai facut propunerea, banuiesc ca vei "sponsoriza" si hostul, ca doar nu cade din cer. Daca-i asa, eu unul sunt PRO.

 

Pe asta ai zis-o , doresti server , sponzorizeaza desigur nu o sa ne folosim de banii tai , noi sa dam pro si sa jucam pe spatele tau , cei care au votat pro sa ajute si eu la sponsorizare , contra deja avem 3 servere si nici macar unu nu a fost plin mai mult de 2 zile , ar fi o risipa de bani .

Edited by BuhuhuDrace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca tot ai facut aceasta propunere , puteai sa ne oferi si cateva detalii despre acesta , sunt mai mult decat sigur ca multi nu stiu cu ce se "mananca" acesta , nu pot spune ca nu sunt de acord sa se incerce si o deschidere pentru un asemnea mod , dar eu personal iti ofer exemplu mod-ul soccerjam , care nu misca deloc , prima oara cand l-am deschis pe host-ul lui 4WD , era full , chiar mergea excelent , acum cu hostul oferit de HDK nu misca deloc , pentru ca multi dintre jucatori s-au saturat , au jucat atunci 10 ore in 3 zile si dupa 4 zile a fost dat afara 4WD , bineinteles ca nu mai vor sa piarda timp jucatorii pe un server instabil , asadar , daca doresti sa sponsorizezi tu un asemnea server , nu platii 1 luna host-ul si dupa sa te faci disparut in caz ca nu este pe atat de po######t pe cat te asteptai , in mare parte pot spune ca sunt PRO ca am jucat acest mod si imi place , dar sunt destul de convins ca nu va merge asa de bine din pricina lipsei de jucatori.

Edited by Sabzaky

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sincer a fost prima oara cand am auzit de mod cand am citit in acest topic, e bine de stiut :) Momentan raspunsul nostru este nu pentru propunerea ta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...