Sign in to follow this  
Litz

Repetentii eGaming-ului

85 posts in this topic

Nick-ul userului: Capetanos

Link cu topicul: http://forum.egaming.ro/topic/163010-plangere-huroninho/#entry1916716

Citatul:

mucea?ce a fost in capu tau?de nick-name nici nu mai vorbim,contu pe forum acelas 21.gif)

vroaim doar sa iti dau putin peste nas,cand eram rival bz-cz si la va rupeam la rw,de nici macar nu va prezentati,si iti dadeam PM sa veniti si voi la rw,faceai baza de mine ca suntem o gramada de prosti sa dam war+ ad de genu "primu bz care ne provoaca la war 300k" si cand va zicem ca sunteti o adunatura de codati radeai.

acu tu ban pemanent heck

dani ban pemanent heck

unk si jok3rss au avut ban permannent pentru heck (asta fiind faimoasa voastra echipa de war)

si acu vii cu clona,nu tii se pare putin penibil?

+ exprimarea si semnele de punctuatie.

Nick-ul userului: Usrax
Link cu topicul:  http://forum.egaming.ro/topic/163021-reclamatie-usrax/
Citatul: in primul rand salut.Nu stiu la ce te-ai mai stresat sa faci plangere stiidu-te ca ai hack.Uitate la poza ta in partea stanga.Apar acele cifre in paranteza asta insemnand ca este hack.Acele cifre indica punctul de reper al axei X , Y , O.Nu mai spun ca esti si cont clona Florin94.

mama ei de virgula...

Nick-ul userului: Dante15

Link cu topicul: http://forum.egaming.ro/topic/164336-plangere-dolce/

Citatul:

fm-m= Frate mersi mult , salpa. Vezi ca in a doua poza nu ti-am zis ti-e dar na .

Edited by RAkku

Nick-ul userului: Litz

Link cu topicul: http://forum.egaming.ro/topic/164523-plangere-usrax/

Citatul:

Cand ziceam ca ne iei la misto ma gandeam ca poate dupa ani de cand esti pe comunitate observi si tu ca aceste copilarii in care arunci cu niste vorbe si peorma vi cu dexu' in brate nu au dat niciodata roade. Mai mult de atat, faptul ca ai fost moderator impreuna cu multi dintre noi e posibil chiar tu sa fi intampinat asemenea situatii.

Sistemul de warn e unu complicat, chiar si eu m-am incurcat de cateva ori si eram aproape sa acord permanent in loc de cateva zile/ore. Cel mai probabil dupa greseala facuta acum si faptul ca a fost nevoie de cineva "sa curete dupa el" ,cum ai spus si tu, a invatat si acum stie cum sa acorde sanctiuni de disable sau suspend corespunzator. De mentionat ca el are moderator pe forum de 4 zile, asta inseamna ca el cand ti-a acordat pedeapsa avea de 2 zile de moderare, el inainte de asta n-a avut niciun fel de experienta in acordarea pedepselor fiindca Moderatorul Fifa nu ii ofera aceasta oportunitate. Concluzie este ca el inca invata sa acorde pedepse. Problema e ca pentru a evita asemenea situatii ar trebuii sa intrebe pe cineva cand nu e sigur de ce face, si spera ca dupa ce vede ce-am scris aici sa faca exact asta.

Mai sunt nelamuriri?

:google: 

Edited by SaVaGe
  • Like 1

Nick-ul userului: tzakanitul

Link cu topicul: http://forum.egaming.ro/topic/152708-topic-global-pentru-spam-samp-gfpart-3/page-1164#entry1937305

Citatul:

pffff ce sa zic pacacat de tne mare adevar ceai descoperit suna repede la discovery poate iei vrun premiu......nu cred ca esti prea diferit de babele din fata blocului sau coltu strazi te inteleg dela o varza cand te vezi neputincios incepi sa comentezi pe seama altora......indreapta si tu bastonu asta _)_...daca  tot te plictisesti  :loveu:

trixo , kawasaki   naveti altceva de facut ?????? decat sa mancati pe aici......cautatima pe google

• Like 1

Nick-ul userului:CocaineXXL

Link cu topicul:http://forum.egaming.ro/topic/165509-reclamatie-lider-dexter/

Citatul :

Mda...mare nesimtit a ajuns băiatul... Cane eram Tcc făcea la fel, când am intrat in facţiune a zis că cei care postează la mecanicul săptamanii primeşte bani, am postat, a venit şedinta am primit salarul (200K daţi cu greul) dar nu şi aceia ce trebuia să primesc, dupa o zi vine şi zice că o să de-a la şedinţa următoare (odata nu da că nu e adymafiotul on, odata ca nu e admin on...), DAR CHIAR AŞA AM AJUNS SĂ AŞTEPTĂM PENTRU VREO 50K, MAXIM 100K O SĂPTAMÂNĂ ?

Nick-ul userului: EazyEdd

Link-ul cu topicul: http://forum.egaming.ro/topic/166330-cautare-leader/#entry1952240

Citatul:

1. În primul rând voi adăuga o activitate nouă numită ” TAXĂ DE PROTECȚIE ”  în care clientul nostru are ocazia de a se răzbuna pe un anumit player de pe  servăr, el v-a   depune o cerere după un model

” Nick:

Nick-ul victimei:

Din ce facțiune face parte:

SS cu bani primiți: ”        

Prețul v-a fii în funcție de facțiunea din care victima face parte.

Victima v-a fii  : agresa-tă, răpită sau ucisă depinde de comportament. 

2. Modelu de rank/up  v-a fii cel actual dar funcțiile vor fii date pentru experiență, vechime și activitate.

3. Voi crea un consiliu al facțiuni YAKUZA din care v-a face parte membrii vechi, consiliul este alcătuit din 3 sau 2 persoane de rank 6 sau 5, 

cu ei voi lua orice decizie importantă

4. Încerc să adaug,schimb mașinile din spawn pentru un aspect frumos.

5. Voi da salarii în bunul  simnț  cei care vor beneficia de salariu sunt:

Rank 1 - 200k

Rank 2 - 250k

Rank 3 - 300k

Rank 4 - 350k       Pentru salariu playerul trebuie să facă minim 20 AH pe săptămână.

6. Ca lider YAKUZA voi încerca să fac-o facțiune temută pe servăr, nu voi permite să se râdă de noi v-om răspunde cu foc la orice amenințare.

7. Membri din YAKUZA MAFIA  vor fii obligați să-se plimbe  în preună minim 2 pentru  auto-apărare.

8.  Testele vor simple 3 duele și 5 întrebări foarte importante.

9. Voi forma 2 grupe una Arms și una Drugs ce-i de la arms vor fii plătiți bine.

Esti de acord cu regulile factiunii? Daca nu, ce ai schimba: Este o regulă pe  care a-și vrea s-o schimb și anume  ”Un mafiot nu are voie sa tina mai mult de 5 minute un player legat într-un vehicul”  vreau să măresc timpul la 15 minute deoarece consider că 5 minute nu-s suficente nu ai timp de nimic. În rest regulamentu este foarte bun  n-am ce schimba.  

Ce experienta ai ca lider:  Timpul meu petrecut pe eG ( 3 ani cu pauză) a fost doar în facțiuni tip mafie,gang consider că-s pregătit pentru funcția de lider( singura care mi-o doresc) știu clar ce trebuie să fac. 

Ce parere ai despre jucatorii din factiune:  Nu-i cunosc pe toți, Știu doar trei dintre ei, doi sunt disperați după DM iar altu este un băiat foarte bun.

De ce iti doresti leader Yakuza: Pe mine unu facțiunile de tip mafie/gang sunt ce le care m-au atras pe servărYAKUZA este o facțiune frumoasă am avut clipe frumoase petrecute aici pe vremea când   Ilie_lucian era lider. 

M-am c-am  săturat să vad cum se dau funcții pe pile vreau să schimb lucrul ăsta ori unde am fost am văzut chestia asta eu unul m-am scârbit de asa ceva ca lider voi putea schimba problema asta, facțiunile de tipul ăsta se bazau nu-ma pe Rival-War și War-uri dar nici una nu era cât de cât Role-Play așa cum îmi doream eu, ca lider voi putea face lucrul ăsta, Timpul petrecut pe servar m-a făcut să-mi doresc lider.

Voi încerca să fac foarte multe activități  cu facțiunea așa cum îmi place. 

Mulți vor lider dar nu toți au motive serioase.

Degeaba folosesti diacritice...

Edited by uNNk
  • Like 5

Nick-ul userului: TrixO

Link cu topicul: http://forum.egaming.ro/topic/169993-plangere-lider-pd-gotrullezz/

Citatul:

Vai tu asta de cata intelectualitate poti sa dai  :-w ... Daca ai fi aratat de la inceputul video-ului "/find trixo" si sa apar pe acea cladire atunci mai vorbim. Si nu nega faptul ca tu nu esti BlackDay, ca toata lumea stie si aproba asta, defapt Echoo si Kelly e din acelasi oras cu tine, prietenii tai, te-au dat de gol mai bine zis  :). Faci ditamai pauza de nu stiu cate luni si revii dintr-o data pe comunitate si faci fite si figuri in stanga si-n dreapta, ca vezi doamne cine esti tu, fostul lider PD, defapt comportamentul tau este tipic pentru un "rom", vrei sa pari ceea ce nu esti, pe joc ai un limbaj murdar iei pe toata lumea la misto si aici pe forum cand postezi ceva iti ia 30 de minute sa faci un post pana gasesti cuvantul potrivit in DEX. Si credema ca nu traiesc absolut deloc pe forum, pentru ca nu pun totul la suflet. Uitate mai in spate la plangeri si uitate cate topicuri am facute fata de altii  ;). Eu inteleg ca vei lua FW, asta este suporti consecintele, dar asta nu iti da dreptul sa ma scuipi.

Ultimul meu post, eu nu sunt lift sa ma cobor la nivelul tau. Salut si toate cele bune !

Nick-ul userului: eNj
Link cu topicul: http://forum.egaming.ro/index.php?
Citatul : 

(Wanted-ul aiurea care nu e aiurea dar ,ai dat /factions ca sa nu se vada , smecher tu)

cat despre kill trageam in tine pentru ca l-ai omorat pe BogdaNNNN => ti-ai pierdut drept de predare (aveam voie sa te omor) si ai primit cuff unde nu mai primesti damage si te-am lasat sa te aresteze , spre ghinionul tau ai murit de foame, papapapa => ai o ceata in stomac de vezi foamea cu lanterna

Am si toata faza filma.ta , dar nu cred ca mai este necesar sa o urc pe YouTube 

se vede in poza ca ma provoci si am fost deja pedepsit pentru limbaj la plangeri (limbaj)

Nu va mai chinuiti sa faceti posturi pentru +1 stiind ca ati gresit , am dovezile la tot ce acord .

1. "Wanted-ul aiurea care nu e aiurea" (pleonasm), care este foarte grav. Clar ai lipsit la acea ora de limba si literatura roman de la scoala (daca ai facut). "pentru limbaj la plangeri (limbaj)" ---> Repetare inutila. "ai o ceata in stomac de vezi foamea cu lanterna" (punem si noi un punct sau ceva dupa ce am incheiat fraza ?). Apropo, frumos limbaj, again.

2. De virgule nu mai zic, ca ai rupt space-ul, esti praf la semnele de punctuatie.

3. Inainte sa acuzi pe altii, mai bine te-ai uita la vocabularul tau, pentru ca nici tu nu esti perfect "romu-le".

4. Pentru asta ---> http://i.imgur.com/Yup8EQ4.jpg + http://i.imgur.com/rj1j8PI.jpg ai luat ban 2 zile, fapt care demonstreaza ce fel de om esti.

5. This is eN, the man with 4 classes. Care acuza pe altii de aceleasi greseli pe care le face si el.

6. In locul tau, blackday, as sta in banca mea si mi-as vedea de treaba.

7. Iar daca pentru acele mici greseli, vi si ma postezi aici, inseamna ca-s prea important pentru tine.

ENJ_logo.jpg

Disable 1 zi / Comentarii aiurea + Limbaj / Misto-uri | Mai citeste regulamentul topicului.

Edited by Litz