Jump to content
Sign in to follow this  
Kenoby

[Respins][Propunere]Drawings

Creeare Sectiune  

11 members have voted

  1. 1. Esti de acord cu infintarea sectiunii Drawings?

    • Da,doresc!
      9
    • Nu categoric.
      2


Recommended Posts

Salut tuturor,

Vazandu-l pe Blondu313 ca posteaza diverse desene la sectiunea Store-Tag mi-a trecut prin gand sa propun creearea unei sectiune de desene ( Drawings ) care sa fie in categoria Portofoliu.Chiar daca eu nu sunt cel mai in masura om (lasand deoparte problemele mele la grafica) cred eu ca aceasta propunere este una buna deoarece in ziua de astazi exista diversi oameni care fac desene in creion si zic eu ca fiecare are cateva lucruri de invatat.Sper ca aceasta propunere sa fie una pe placul vostru si sa se aprobe.

Va rog frumos sa votati si sa va dati cu parerea.

Multumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO,o idee buna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro din partea mea :) e ceva nou,imi place

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro din partea mea 1.gif e ceva nou,imi place

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra , ideea e buna dar nu pentru aceasta comunitate ( inca ) , dupa cum observi mai sunt 3 subcategori in categoria Portofoliu care sunt urmatoarele : Fotografie , Webdesign si Lucrari(Sigs si Avatare) , din care primele doua sunt FOARTE ( foarte foarte foarte ) INACTIVE . Daca cineva vrea sa arata lucrarile desenate pe foaie face un topic la lucrari , daca cineva vrea sa arata lucrarile desenate digitale face un topic la webdesign , logic nu ^?

 

Ca de obicei se face doar +1 , fara cineva sa comenteze mai bine propunerea si sa o analizeze , ca de obicei osa fie o mica activitate la inceput si dupaia pa.

Edited by Th3_KiL33R

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO, i mean.. why not? Va fi mai multa activitate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO,o idee buna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra , ideea e buna dar nu pentru aceasta comunitate ( inca ) , dupa cum observi mai sunt 3 subcategori in categoria Portofoliu care sunt urmatoarele : Fotografie , Webdesign si Lucrari(Sigs si Avatare) , din care primele doua sunt FOARTE ( foarte foarte foarte ) INACTIVE . Daca cineva vrea sa arata lucrarile desenate pe foaie face un topic la lucrari , daca cineva vrea sa arata lucrarile desenate digitale face un topic la webdesign , logic nu ^?

 

Ca de obicei se face doar +1 , fara cineva sa comenteze mai bine propunerea si sa o analizeze , ca de obicei osa fie o mica activitate la inceput si dupaia pa.

 

Aceeasi parere!

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO,o idee buna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO.Si eu fac desene in creion,si mi se pare o idee buna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO o idee foarte buna :)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt destule subforumuri nefolosite acolo deci ati putea sa incepeti sa le folositi. Respins.

 

Closed.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...