Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

sebyblaj

Scary Movie 5

Recommended Posts

-Poster:

scarymovie5sheenlohan.jpg

 

 

-Regia/Autori: Malcom D. LEE , David Zucker , Pat Proft

 

-Roluri/Actori: Lindsay Lohan , Charlie Sheen and Terry Crews

 

-Gen: Comedie- Horror

 

-Data lansarii: 12 Aprilie 2013

 

-ScurtaPrezentare: Trei dansatori , un vetarani si doua staruri care sunt

 

de asemenea cei mai buni prieteni

vor avea parte de multe peripetii

pe parcursul acestui metraj...

 

 

-Sursa: http://www.imdb.com

 

-Trailer Provizoriu :

Share this post


Link to post
Share on other sites

am vazut toate filmele sper sa fie la fel de haioas ca restu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dupa ce am vazut toata seria American Pie m-am gandit "hai sa vad si Scary Movie", doar ca am vazut 20 de minute din primul si am dat delete la toata seria.

Foarte dezamagit am fost. Slab, mult prea slab. Sa vedem la anul ce va fi acesta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Incredibil, apare Scary Movie 5. Sper sa fie ca celelalte 4 parti. Unul dintre cele mai bune filme de comedie. Sper ca Scary Movie 5 sa se ridice la rangul celorlalte 4 parti. Abia astept sa-l vad !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trailerul nu e bun nu arata nimic din ce se intampla in Scary Movie 5.

Acesta e trailerul bun : 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sincer ... aceasta serie nu este una exceptionala ... Am pierdut timp pretios degeaba incercand sa vizualizez toata seria ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Problema" la aceste filme Scray Movie e ca daca n-ai privit filmele de care fac ei caterinca te uiti degeaba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bun filmu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Astept cu nerabdare sa apara, intotdeauna combinatiile dintre Comedie si Horror au fost de succes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Primele doua parti din seria Scary Movie chiar mi-au placut ... poate pentru faptul ca eram copil atunci cand le-am vazut. Partea a 3-a si a 4-a mi se par trase de par. Sa speram ca Scary Movie 5 va fi mult mai bun :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cele mai placute parti din acest film au fost 1 , 2 , 4 . 3-ul nu a fost foarte reusit . Parerea mea ..

 

Oricum acest gen de filme au fost chiar foarte reusite . Cel mai bine e , sa se scoata incontinuare :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cele mai placute parti din acest film au fost 1 , 2 , 4 . 3-ul nu a fost foarte reusit . Parerea mea ..

 

Oricum acest gen de filme au fost chiar foarte reusite . Cel mai bine e , sa se scoata incontinuare :)

Exact,1 2 si 4 au fost cele mai bune parti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

La prima vedere poti spune ca nu este un film foarte reusit dar daca le urmaresti pe parcurs iti poti da seama ca este un film destul de OK, le-am urmarit pe toate pana acum si ma voi uita si la astia, sper sa fie reusit.

 

 

 

Cele mai placute parti din acest film au fost 1 , 2 , 4 . 3-ul nu a fost foarte reusit . Parerea mea ..

 

Oricum acest gen de filme au fost chiar foarte reusite . Cel mai bine e , sa se scoata incontinuare :)

 

Sunt de acurd cu tine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O serie buna de filme scary movie imi place caa intr-un fel rad de filmele de groaza reale, si este destul de amuzant si captivant. Bun filmu !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...