Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Alynn

Ascultă noua piesă a Annei Lesko şi vezi clipul lansat de Smiley, Alex Velea şi Don Baxter!

Recommended Posts

"Ia-mă" este noua piesă a Annei Lesko, iar "Cai verzi pe pereţi" este titlul noului single semnat Smiley, Alex Velea & Don Baxter. Ascultă-le!

 

anna.jpg?width=470

 

 

 

Noua piesă a trio-ului de senzaţie Smiley, Alex Velea şi Don Baxter se numeşte "Cai verzi pe pereţi" şi a fost interpretată prima dată la Media Music Awards, în Sibiu.

 

De atunci au circulat pe internet tot felul de variante, însă azi a apărut cea oficială, care sună foarte bine şi are videoclip.

 

Don Baxter este un colaborator vechi al lui Smiley, încă de pe vremea când acesta cânta cu Simplu.

 

Vezi mai jos clipul noii piese!

 

 

 

Şi Anna Lesko revine în această toamnă cu un single nou, numit "Ia-mă", produs de Smiley, Alex Velea şi echipa de la Ha Ha Ha Production.

 

Artista promite că acesta este hit-ul care o să ne facă pe toţi să suspinăm după vară, având un sound vesel.

 

 

 

 

Anna, care si-a dorit sa revina la piese in limba romana, mai spune ca noul single i se potriveşte de minune, "versurile surprinzând o senzualitate deosebită".

 

"Ia-mă" este şi un adevărat spectacol de scenă, cu scenografie, DJ care mixează live şi dansatoare.

 

 

 

Sursa:

eGaming

Share this post


Link to post
Share on other sites

La LaLa LaLa Lalalalalalala La :)) Foarte tare melodia

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...