Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

cLaU111

[Prezentare] Hitman 5 Absolution

Recommended Posts

Poster : http://www.game-deba...tman Absolution

 

Numele jocului :Hitman 5 Absolution

 

Descriere : HITMAN ABSOLVIREA urmează Agentul 47 , un asasin cu sânge rece, care ia în contractul său cel mai periculos până în prezent.Trădat de cei pe care ia încredere și vânați de poliție, el găsește în centrul unei conspirații întunericul și trebuie să se angajeze într-o călătorie personală, printr-o lume coruptă și răsucite, în căutarea lui pentru adevăr.

"Pentru prima dată, suntem luați Agentul 47 intr-o calatorie personala, care ne permite să exploram alte părți ale ® HITMAN fantezie ", a declarat Tore Blystad, director de joc, IO Interactive."Aceasta este atât o experiență familiară și totuși semnificativ diferite la oricare dintre celelalte jocuri Hitman, ceva asasini noastre tacute vor savura, precum și cei care sunt noi pentru lumea Hitman." ... "

 

Cerinte de sistem :

 

Hitman Absolution Minimum System Requirements

OS: Windows Vista, 7

CPU: Intel Pentium Dual Core E2140 1.60GHz / AMD Athlon 64 X2 Dual Core 3800+ or better

RAM: 2 GB Memory

GPU RAM: 512 Mb

GPU: Nvidia 8600 GTS / AMD Radeon HD 2900 GT or better

DX: 10

 

Trailer : http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qJEmd0ZjP-o

 

MIE MI SE PARE CEL MAI REUSIT JOC

Share this post


Link to post
Share on other sites

Intreadevar cel mai reusit joc dupa parerea mea , osa il iau imediat :X

Share this post


Link to post
Share on other sites

OFF: Mai mic nu puteai sa scrii ? Citeste si tu ca sa vezi cat de obositor este pentru ochi

ON: Este foarte ok jocul , are o grafica super , merita incercat + este si complicat si usor , adica unele misiuni sunt foarte usor , iar altele foarte grele (iar prin grele ma refer la cei noi , cei ce joaca de 1-2zile).

Cred ca o sa-l downloadez si eu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am jucat o parte din el si pot spune ca sunt surprins la ce performante am ajuns.

Doar 20fps cam rau.

Prima misiune la mine are un lag infernal 20-21 fps si scade pana da crash jocu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un joc foarte bun. Il joc de cateva zile si chiar ma tine captivant. Grafica e super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E un joc foarte reusit si merita jucat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seria Hitman e pentru oameni rabdatori. Daca vrei sa termini misiunile cum trebuie (aka fara sa-i impusti pe toti) si sa apreciezi jocul la adevarata lui valoare trebuie sa fii pregatit pentru foarte mult trial & error.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos acest joc, imi place! O sa-l joc si eu in orele ce urmeaza si o sa vad de ce este in stare.

 

Multumim ca l-ai postat!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un joc foarte frumos . l-am incercat si pot sa il recomand oricui ! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos jocu-l ,de fapt toate jocurile din seria Hitamn sunt bestiale :P Lam incercat si eu ,e foarte fain :O

Share this post


Link to post
Share on other sites

OFF: Mai mic nu puteai sa scrii ? Citeste si tu ca sa vezi cat de obositor este pentru ochi

ON: Este foarte ok jocul , are o grafica super , merita incercat + este si complicat si usor , adica unele misiuni sunt foarte usor , iar altele foarte grele (iar prin grele ma refer la cei noi , cei ce joaca de 1-2zile).

Cred ca o sa-l downloadez si eu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am si terminat, parea aiurea la inceput dar dupa 1-2 misiuni a inceput sa imi placa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am si terminat, parea aiurea la inceput dar dupa 1-2 misiuni a inceput sa imi placa :D

Salut,

Am o problema daca ai idee ce as putea face..L-am instalat, am dus crack-ul, tot ce trebuie si cand dau pe executabil sa intru in joc nu se intampla nimic, nu stiu ce ar putea fii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cand am inceput jocu` am zis ca e cel mai naspa si etc, dar dupa primele 4-5 ore jucate mi-am dat seama ca a meritat!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi place.O sa il joc probabil

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...