Jump to content

Photo

[SOLVED]Ma poate ajuta careva?

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
7 replies to this topic

#1 _DiE_HaRd_

_DiE_HaRd_

Joiner

• Members
  • Pip
  • 85 posts
  • Time Online: 46m 19s

Posted 15 April 2009 - 09:12 AM

Eu am Photoshop cs3 si cand il instalez imi cere sa bag registration code.....

Ma poate ajuta cineva ????

Aaaaa....si inca ceva...ce trebuie sa scriu la NAME si la COMPANY....???

ASTEPT HELP!!!

VA MULTUMESC!!!!!

#2 Cloud

Cloud

Member

• Banned
  • PipPip
  • 130 posts
  • :

Posted 15 April 2009 - 09:17 AM

ACUMA LA TOTI VA TREBE PHOTOSHOP ?
Nu vedeti ca suntem praf toata comunitatea asteptati sa invete cei mai buni sa faca calumea,si apoi apucativa de ps cand puteti sa luati ceva sfaturi de la niste oameni buni, din comunitatea asta in PS toti suntem praf cu niste mici excepti,lasati'l dreq de photoshop ca decat sa faci niste caricaturi gen c4d + text + render mai bine FUTI o oaie moarta,hai ca deja o luati pe spuma.

Macar de ai sti ce sa scri la name si company dar mai mult de 12 ani nu ai si tie iti trebe photoshop,poti sa te iei la fuga pe un deal ca e tot una pt tine :))

ex : Uitate la bannerul principal si vezi ce creatie minunata a facut acolo,ca vin alti si rad de noi =))

Suspend 1 zi, limbaj

Edited by MoShU23, 16 April 2009 - 01:10 AM.

#3 _DiE_HaRd_

_DiE_HaRd_

Joiner

• Members
  • Pip
  • 85 posts
  • Time Online: 46m 19s

Posted 15 April 2009 - 10:12 AM

LOL FRATE YO NU VREAU PHOTOSHOP CA SA IMI POSTEZ CREATILE SAU MAI STIU YO CE!!!!!

NICI MACAR NU STII PT CE IMI TREBUIE >>!!!!!

MAI BN AI INTREBA DECAT SA TRAGI CONCLUZII PRIPITE!!!!

#4 eXemplu

eXemplu

Locotes 13

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2,109 posts
  • Time Online: 52d 1h 28m 38s

Posted 15 April 2009 - 08:59 PM

LOL FRATE YO NU VREAU PHOTOSHOP CA SA IMI POSTEZ CREATILE SAU MAI STIU YO CE!!!!!

NICI MACAR NU STII PT CE IMI TREBUIE >>!!!!!

MAI BN AI INTREBA DECAT SA TRAGI CONCLUZII PRIPITE!!!!

Voi stiti ce e ala Google ? Strong , ODC , Apel ? aveti pretentii sa va caute altcineva, daca doresti ceva cu adevarat trebuie sa-l obti singur , eu la PhotoShop-ul meu , am crack si nu mi-a cerut Serial :))

#5 Xelo

Xelo

Iesi Acas'

• VIP
  • 3,295 posts
  • Time Online: 12d 13h 55m 32s

Posted 16 April 2009 - 12:57 PM

ACUMA LA TOTI VA TREBE PHOTOSHOP ?
Nu vedeti ca suntem praf toata comunitatea asteptati sa invete cei mai buni sa faca calumea,si apoi apucativa de ps cand puteti sa luati ceva sfaturi de la niste oameni buni, din comunitatea asta in PS toti suntem praf cu niste mici excepti,lasati'l dreq de photoshop ca decat sa faci niste caricaturi gen c4d + text + render mai bine FUTI o oaie moarta,hai ca deja o luati pe spuma.

Macar de ai sti ce sa scri la name si company dar mai mult de 12 ani nu ai si tie iti trebe photoshop,poti sa te iei la fuga pe un deal ca e tot una pt tine :))

ex : Uitate la bannerul principal si vezi ce creatie minunata a facut acolo,ca vin alti si rad de noi :X

Suspend 1 zi, limbaj

Orice are dreptul sa incerce,nu e nimeni care sa se fi nascut invatat,dar cunostintele vin usor,prima oara ai iese ceva urat,pe urma nintel mai frumos,si din ce in ce mai frumos(exceptand cazul in care se plictiseste repede =))) )

#6 Wizze

Wizze

Gamer Jr

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 579 posts
  • Time Online: 3h 7m 8s

Posted 16 April 2009 - 06:02 PM

Orice are dreptul sa incerce,nu e nimeni care sa se fi nascut invatat,dar cunostintele vin usor,prima oara ai iese ceva urat,pe urma nintel mai frumos,si din ce in ce mai frumos(exceptand cazul in care se plictiseste repede :)) ) )

Achilies , eu nu inteleg de ce te bagi tu peste tot. Te dai un zeu al cunostinetelor IT , dar tu defapt habar nai cei ala IT .

Sfat: Citeste o carte , mai invata gramatica =)) .

#7 Xelo

Xelo

Iesi Acas'

• VIP
  • 3,295 posts
  • Time Online: 12d 13h 55m 32s

Posted 17 April 2009 - 12:32 AM

Achilies , eu nu inteleg de ce te bagi tu peste tot. Te dai un zeu al cunostinetelor IT , dar tu defapt habar nai cei ala IT .

Sfat: Citeste o carte , mai invata gramatica :X .

Care e problema ta?Vezi ca te intreci cu gluma.Si da , ma cred bun in IT .Nu stiu ce nuti convine tie de iti bagi nasu mereu,se vede ca nu poti avea o conversatie civilizata,mai lasa sampu si calculatorul si maturizeaza-te,nu te mai comporta ca un copil de 12 ani :X.Intre timp am sa te ignor de acum in colo , chiar nu vreau scandal ,merg pe principiul "Cel mai destept cedeaza".
Vrei sa ne "tiganim"?Ia id meu de la profil si ne injuram cat vrei.

Imi cer scuze pentru offtopic
Ontopic :X cred ca am gasit cva,dar nu vreau sa-l pun pe forum,sa nu patesc ceva,la urma urmei e ceva ilegal ,pm me cu id tau de mess

#8 [alexandrud]

[alexandrud]

Member

• Members
  • PipPip
  • 137 posts
  • :

Posted 17 April 2009 - 02:37 PM

Uite dragul meu Achilles ti-am uploadat aici crack-ul necesar instalarii in siguranta... numai cat il copii copy paste ... si merge ... http://fisierulmeu.r.../CRACK-rar.html

Sper sa te ajute si inchideti topic-ul pana nu ii sar toti in cap .:X)