Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Nagato12345

The Words

Recommended Posts

-Poster:

the-words-707339l-175x0-w-29a5ea24.jpg

 

 

-Regia/Autori: Brian Klugman, Lee Sternthal

 

-Roluri/Actori: Olivia Wilde, Bradley Cooper, Zoe Saldana, Dennis Quaid

 

-Gen: Drama

 

-Data lansarii: 07.12.2012

 

-ScurtaPrezentare: Primul roman publicat de Rory Jansen (Bradley Cooper) stârneşte o furtună de admiraţie aşa cum se întâmplă o dată într-o generaţie; lumea literară, dar şi imaginaţia publicului sunt luate cu asalt de acest debut: prietenii o recomandă fără să ezite, criticii literari sunt entuziasmaţi; peste tot se vorbeşte despre această carte, iar Rory devine un star al literaturii. Charismatic, talentat, inteligent, tânărul scriitor pare să le aibă pe toate: o viaţă frumoasă, o soţie care îl adoră, o lume întreagă aşernută la picioarele sale. Şi totul datorită cuvintelor pe care le-a aşternut pe hârtie. Dar cui aparţin aceste cuvinte? Şi, la urma urmei, cui aparţine această poveste?

-Sursa: cinemagia.ro

 

-Trailer:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu cred c-o sa rupa gura targului filmul asta. Categoric n-o sa se compare cu Limitless, unul dintre cele mai bune filme cu Bradley Cooper. Cat despre 13 (fanii lui House stiu), e o placere s-o revad in orice film. :D Ramane de vazut ce-o sa iasa, cred c-o sa-l vad, numai datorita celor doi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am vazut filmul,interesant,merita vazut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un film exceptional. Merita vazut cu toate ca are ca tema secundara istoria, un film foarte bun si o lectie de viata !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu e chiar cine stie ce, dar totusi merita vazut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un film foarte bun as zice, merita vazut intr-o duminica seara. Ce-l putin eu asa l-am vazut si pot sa va spun ca m-am bucurat de el.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...