Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Fighter

That's My Boy

Recommended Posts

-Poster:  10e46a169c.jpg


-Regia/Autori: 

Director: Sean Andres
Writer: David Caspe


-Roluri/Actori: Adam Sandler

Andy Samberg

Vanilla Ice

-Gen: Comedie

-Data lansarii: 

17 August 2012

 (Romania)

-ScurtaPrezentare: In timp ce din adolescenta Donny(adam Sandler) avea un copil, Todd(andy Samberg) pe care la crescut pana la varsta de 18 ani singur, iar dupa implinirea varstei de 18 ani Todd a plecat de capul lui in viata devenind un bogatas. 

-Sursa: 
http://www.imdb.com

-Trailer: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E amuzant filmul, merita vazut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Filmul este bun. Sandler a jucat demential. Inainte s acomentati aceste filme (filme care reflecta realitatea) documentati-va putin. Genul de om pe care il interpreteaza Sandler chiar exista in realitate. Si inainte sa ziceti ca nu exista va atrag atentia ca in anumite state din SUA daca ai curajul sa zici tare pe strada ca esti deacord cu comunismul sau homosexualii sau sa critici sportul lor national.....esti LINSAT in secunda urmatoare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte bun filmu,printre cele mai bune comedii din anu 2012.Imi place cum isi incepe el viata sexuala:)).Actoru e preferatu meu,il respect pe omu asta si pentru tot ce face el..Merita vazut..

Share this post


Link to post
Share on other sites

:))))) Amuzant,merita sa il vedeti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte tare filmul ! Merita vazut ! Adam Sandler unul dintre cei mai buni actori de comedie !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super tare filmul ,recomand :X:X

Share this post


Link to post
Share on other sites
Filmul este bun. Sandler a jucat demential. Inainte s acomentati aceste filme (filme care reflecta realitatea) documentati-va putin. Genul de om pe care il interpreteaza Sandler chiar exista in realitate. Si inainte sa ziceti ca nu exista va atrag atentia ca in anumite state din SUA daca ai curajul sa zici tare pe strada ca esti deacord cu comunismul sau homosexualii sau sa critici sportul lor national.....esti LINSAT in secunda urmatoare.

Eu cred ca tu ar trebuii sa te mai documentezi. Filmul a fost votat la premiile Gramy printre cele mai mari catastrofe de filme ale lui Sandler.

 

ON : II dau nota 6 cu indulgenta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Amuzant rau:))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

O comedie foarte amuzanta, merita vazuta.Sincer, la prima vedere nu credeam ca poate fi atat de placut acest film, dar a meritat sa-l vizionez. O regizare buna, tema este foarte interesanta, iar personajele sunt pe masura.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O sa il iau sa il vad si eu, dupa Trailer pot spune ca este un film reusit si foarte amuzant.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dupa trailer pare ok,o sa il vizionez cat mai curand

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tocmai ce l-am vizionat, recomand :)) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super filmul, mai ales ca il include pe Adam Sandler, este un actor numai bun pentru filme de genu asta :) . Chiar amuzant filmu, merita vazut.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...