Jump to content
Sign in to follow this  
maGeNN

[Acceptat][Propunere] Discutii intre membrii

Recommended Posts

Buna seara tuturor.

 

Am decis sa fac acest topic dorind sa va aud parerea si sa vedem daca putem sa revenim la topicurile care intr-o vreme erau.

Se poate cumva sa se faca din nou "Topic discutii intre membrii" la sectiunea de samp cu sectiuniile fiecarei factiuni? Mi se pare mult mai bine pentru fiecare factiune in parte ca se mai discuta anumite lucrurile , se anunta diferite eventuri si mai putem sta la o vorba. Nu se poate baga oricine asa cum se intampla la SPAM si se poate discuta doar intre membrii?

 

Deci ce parere aveti? George?

 

O seara faina!

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO....

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO , mult mai util decat este acuma , si sa poata posta doar membri care apartin factiunii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro, e mult mai comod sa discuti cu prietenii din factiune, o barfa, pareri despre ziua incheiata in sa:mp, etc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au fost scoase cu un scop, nu de placere. Ingreuneaza forumul.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Au fost scoase cu un scop, nu de placere. Ingreuneaza forumul.

 

Pei si asa e mai ok ca aproape toti sa faca spam in topicul ala?

Topicul de discutii avea un scop anume , acela de Spam nu are. Asta vroiam sa arat

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sugestia mea , daca tot vreti  sa discutati "in factiune" ...

 

Faceti o conversatie , mai exact cineva trimite pm unui membru din factiune , mai exact in cazul vostru Surenos , tu , maGeNN ii trimiti PM liderului sau unui alt membru din surenos . Si adaugati in acel PM toti membrii surenos , sau cine vrea sa participe .

 

Asa nu se va ingreuna forumul si puteti sa barfiti ce vreti voi .

 

PS : Nu stiu exact cati membrii se pot adauga intr-o conversatie .

 

EDIT : Se pot adauga maxim 3 membrii.

 

Sa se mareasca limita de invitati intr-o conferinta .

Edited by mixXL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu zic sa se renunte la topicul global spam,care chiar nu isi are rostul...si oricum cred ca ingreuneaza mult mai mult forumul si sa se adauge din nou,topicurile de spam de la factiuni.Chiar imi e dor de ele

 

PRO convins,Magenn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro , la fiecare factiune in parte să se facă un topic , e foarte bine asa. :o3

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO, chiar foarte buna ideea, in plus, nu strica putin spam, ha? :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acele topicuri au fost scoase de catre PoWneR pentru ca se adunau mii de posturi inutile care ocupa baza de date degeaba.

Nu au fost scoase pentru a fi introduse din nou mai tarziu. Eu zic sa va luati gandul.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acele topicuri au fost scoase de catre PoWneR pentru ca se adunau mii de posturi inutile care ocupa baza de date degeaba.

Nu au fost scoase pentru a fi introduse din nou mai tarziu. Eu zic sa va luati gandul.

 

E adevarat , chiar erau multe da nu asa de inutile ca cele de la spam.

In cateva luni s-au adunat aproximativ 1000 de pagini nu de posturi, iar acestea nu le vad rostu cand tot timpul sunt posturi de genu "sal kf?"

Am propus lucrul asta pentru a face ceva util pentru factiuni in care sa se vorbeasca despre ceva anume.Acum daca este cuvantul staff-ului impotriva cuvantului meu nu am ce sa fac.

Edited by maGeNN

Share this post


Link to post
Share on other sites
E adevarat , chiar erau multe da nu asa de inutile ca cele de la spam.

In cateva luni s-au adunat aproximativ 1000 de pagini nu de posturi, iar acestea nu le vad rostu cand tot timpul sunt posturi de genu "sal kf?"

Am propus lucrul asta pentru a face ceva util pentru factiuni in care sa se vorbeasca despre ceva anume.Acum daca este cuvantul staff-ului impotriva cuvantului meu nu am ce sa fac.

 

Stai tu linistiti ca si la factiuni daca erau topicuri, tot "sal kf" se posta, sau mai stiu eu ce emoticoane.

Era prostia aia dintre factiuni (altfel nu o pot numi) cu "hai sa vedem care factiune e mai buna la spam". 

Un lucru ca oamenii rar se discuta, asa ca tot aia e.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Stai tu linistiti ca si la factiuni daca erau topicuri, tot "sal kf" se posta, sau mai stiu eu ce emoticoane.

Era prostia aia dintre factiuni (altfel nu o pot numi) cu "hai sa vedem care factiune e mai buna la spam". 

Un lucru ca oamenii rar se discuta, asa ca tot aia e.

 

Şi-atunci, de ce nu facem o regulă, i mean... nu cred că nu-i putem face cumva să vorbească ce trebuie, normal că nu vor fi post-uri doar de 10 rânduri, dar putem trece uşor peste stagiul de "sal kf?", acordând câteva warn-uri. Şi ar fi tare să fie un fel de secţiune specială, cu parolă la fiecare facţiune, care să fie schimbată periodic. No offence, doar o părere.

Edited by p0weR

Share this post


Link to post
Share on other sites
Şi-atunci, de ce nu facem o regulă, i mean... nu cred că nu-i putem face cumva să vorbească ce trebuie, normal că nu vor fi post-uri doar de 10 rânduri, dar putem trece uşor peste stagiul de "sal kf?", acordând câteva warn-uri. Şi ar fi tare să fie un fel de secţiune specială, cu parolă la fiecare facţiune, care să fie schimbată periodic. No offence, doar o părere.

 

Sincer, prea multa bataie de cap pentru unii care chiar nu merita :P. Daca ai ceva de anuntat, o faci pe pe chatul factiunii, sau daca esti lider, ai topic special in subforum. Va ganditii sa folositi sectiunea pe post de shoutbox, sa va anuntati retragerea din factiune, sa va salutati, sa puneti poze si melodii. Daca intr-adevar vreti sa vorbiti intre voi folositi Skype.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO!Ar fi mult mai fain...Am putea discuta si noi intre noi fara a fii deranjati.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sincer, prea multa bataie de cap pentru unii care chiar nu merita :P. Daca ai ceva de anuntat, o faci pe pe chatul factiunii, sau daca esti lider, ai topic special in subforum. Va ganditii sa folositi sectiunea pe post de shoutbox, sa va anuntati retragerea din factiune, sa va salutati, sa puneti poze si melodii. Daca intr-adevar vreti sa vorbiti intre voi folositi Skype.

 

Adevarat liderul are , dar co-leaderii , organizatorii chiar si liderii de drugs/mats ce fac? Cum pot ei sa anunte o factiune intreaga ca maine la ora x au brawl si trebuie sa fie prezenti.

Lucrul acesta e mai mult pentru organizare si pentru a se mai discuta ce s-a mai facut , cum a fost ziua in joc , ce s-a mai intamplat etc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@maGeNN - Sa scrie la "Anunturile Liderului"

 

Respins, acele topicuri nu erau pentru "discutii" ci pentru "haide sa batem PD la numarul de pagini" si urmatoarele 10 pagini erau pline de "SPAMMMMMMMM", deci nu isi are rostul sa aducem acele topicuri inapoi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pana la urma au fost deschise aceste topicuri (Multumiti lui nea` Powner). Locatie: click here , fiecare factiune are propriul sub-forum pentru discutii, fiecare sub-forum este protejat cu o parola, sa evitam useri care posteaza si nu fac parte din factiunea respectiva. Fiecare lider a primit parola, deci daca doriti sa postati acolo si nu aveti parola, va trebui sa intrebati liderul factiuni.

 

Aveti grija cu acest concurs de "cine are cele mai multe pagini" ca vor fi pedepse mai aspre acum, aveti topic de discutii, pai discutati nu faceti spam.

 

 

PS: Posturile in sectiunile respective nu sunt contorizate.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...